2024. Július 01. - 04:09:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kécskei tiszaparti bodyparty !  (Megtekintve 289136 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 18. - 10:31:33
Válasz #300
Nem elérhető

L


Jezus uristen mennyi csirke lesz ott ..  #:-)


Mostmár legalább tudom kitől kell óvnom a hűtőtáskám! 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 18. - 10:36:43
Válasz #301
Nem elérhető

Tus


 ;D Igerem nem jarok ra a hutotaskadra
de az ut alatt tartsd a labad alatt !

Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 18. - 10:40:20
Válasz #302
Nem elérhető

L


;D Igerem nem jarok ra a hutotaskadra
de az ut alatt tartsd a labad alatt !



Szereztem egy számzáras lakatot rá és reménykedek hogy nem vagy mentalista! ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 18. - 11:21:44
Válasz #303
Nem elérhető

Tus


Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Május 18. - 12:25:33
Válasz #304

B1ll4

Vendég
Pécsről Tiszakécskéig kb. 2x megálltok kajálni , 3x hugyozni , talán babát is szülni . Továbbá pánikba lesztek hiába van térkép hogy találtok le a tiszapartra , de hát itt lesz tockon2 meg a B1ll4 aki elkalauzol titeket a szállásig . Ott letelepedtek még 1 kaja ésss utána L-t belebaszom a Tiszába :D Bízd csak ide  8-)

2008. Május 18. - 12:30:35
Válasz #305
Nem elérhető

L


Pécsről Tiszakécskéig kb. 2x megálltok kajálni , 3x hugyozni , talán babát is szülni . Továbbá pánikba lesztek hiába van térkép hogy találtok le a tiszapartra , de hát itt lesz tockon2 meg a B1ll4 aki elkalauzol titeket a szállásig . Ott letelepedtek még 1 kaja ésss utána L-t belebaszom a Tiszába :D Bízd csak ide  8-)

Hmmmm...ez csak egy megérzés...de itt valami összeesküvést sejtek... ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 18. - 13:27:41
Válasz #306

B1ll4

Vendég
Azért halkan megjegyzem volt már rá példa , hogy erősnek hittem magam aztán 5-6 emberke mégis belevágott a vízbe . :D De majd csak összehozom a dolgot.

Én azokat a tipikus hiányzó fürdőruhában flangáló néniket várom , meg a csokibőrű leányzokat ;)

2008. Május 18. - 13:39:27
Válasz #307

B1ll4

Vendég
Majd megleslek mikor napozol , elszalad előtted egy csinoskás leányzó :P , utána kénytelen vagy picit bemenni a vízbe lehűteni magad :D .

2008. Május 18. - 14:06:13
Válasz #308
Nem elérhető

tockon2


Pécsről Tiszakécskéig kb. 2x megálltok kajálni , 3x hugyozni , talán babát is szülni . Továbbá pánikba lesztek hiába van térkép hogy találtok le a tiszapartra , de hát itt lesz tockon2 meg a B1ll4 aki elkalauzol titeket a szállásig . Ott letelepedtek még 1 kaja ésss utána L-t belebaszom a Tiszába :D Bízd csak ide  8-)
Majd azt is jelezzétek Bélának, hogy mivel érkeztek és pontosan hova. Kécskén jópáran el fognak tévedni, de az a legkevesebb. Kecskemétre is be tudunk menni pár emberért, csak kérdés, hogy hány autóval, meg mekkorával! Oh, véletlenül nem tudja valaki, ki szórja rám a minuszokat...azért lehet elfelejtünk elmenni >:D...vagy csirkemegvonásban részesítjük /7%, mondjuk az utóbbi durvább... :-O

2008. Május 18. - 14:09:35
Válasz #309
Nem elérhető

L


Hát sztem a móka előtt lesz egy telefonszámcsere és majd, ha eltévedtünk (mindíg el szoktunk tévedni  !+"% ;D) akkor zaklatunk titeket.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 18. - 14:10:17
Válasz #310

B1ll4

Vendég
Persze, semmi gond nincs ezzel:)

2008. Május 18. - 16:37:25
Válasz #311
Nem elérhető

hummerdikk


Bela: GPS koordinatakat tudsz mondani? Vagy van rendes utca es hsz is?

Amugy aki tud az jojjon naviggal, hogy ne csesztessuk Belaekat agyon! :-)(-:

2008. Május 18. - 16:44:42
Válasz #312

B1ll4

Vendég
Itt egy térkép , hogyan juttok el a Panzióhoz !

2008. Május 18. - 17:28:29
Válasz #313
Nem elérhető

tockon2


Hát sztem a móka előtt lesz egy telefonszámcsere és majd, ha eltévedtünk (mindíg el szoktunk tévedni  !+"% ;D) akkor zaklatunk titeket.

Nem akkora Kécske, hogy gondot okozna bárhova elmenni, akár többször is! Navira nem futja mindenkinek, elzabáljuk az árát... /7% Hasznos ez a térkép Béla...5 percig kerestem rajta a panziót! !+"% De azt hiszem nem a térképpel van a baj! Komolyan elgondolkodtam rajta, el kellene-e mennem holnap vizsgázni!

2008. Május 18. - 17:35:24
Válasz #314
Nem elérhető

God Vazzeg


Haller

Én Kecskeméten keresztül fogok jönni, szóval onnan el tudok hozni pár embert, ha szükséges!  8-)