2024. Szeptember 29. - 21:20:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 69558 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 13. - 15:03:04
Válasz #60
Nem elérhető

FirstLady


Lédi, úgy gondolom, hogy a leírottakból egyértelmű, hogy ezt nem direktben ennek vagy annak a tábornak szántam.Csak leírtam, hogy vélekedek a dolgokról, miután szóba került ez a téma. Természetesen ha a másik fórumon szóba kerülne, ugyanezt írnám le oda is.
szóval azért is legyen világbéke!  O0  =/+'

Én örülnék a legjobban, ha az ilyen hozzáállás működne! 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 13. - 18:13:40
Válasz #61
Nem elérhető

Tarot


Hát, én is a másik fórumon kezdtem a pályafutásom, ott olvasgattam, nagy ritkán írtam is. Viszont sajnos abban a fórumban semmi olvasnivaló nem maradt, kivéve talán a team ......esek írásai, de sajnos azt is telespammelik...
A legnagyobb bajom, hogy 2 fajta emberke van /maradt azon a fórumon user szinten: 15-16 éves srácok, akik verik a mellüket, hogy jaj, ők normálisan kajálnak, kicsúfolják őket az oskolába, jaj nem cigiznek, nem piálnak, basszogatják a barátaik.. Ez nekem rohadt unalmas, minden második hozzászólás, hogy mennyivel faszábbak ők az átlagembernél. A másik fajta, aki mindenkit elküld a halálba, akármit is kérdez, rettentő okos és lenéző, közben 2 év alatt egy képet nem mert magáról felrakni.

Nade, örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, van olvasnivaló, értelmes emberek, nagyon fura volt például Berkes Laci topicjában valami kezdő srác kérdezgetett, aki azt se tudta eldönteni hány kiló, és Laci segített!! Ez a másik fórum után nekem nagyon fura volt. Aztán még nagyon jó a Sztereó féle humorvonal is az oldalon. :D
Egyszóval, jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot, szórakoztató és informatív.  0o0o0  @-o

2008. Május 13. - 18:19:11
Válasz #62
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hát, én is a másik fórumon kezdtem a pályafutásom, ott olvasgattam, nagy ritkán írtam is. Viszont sajnos abban a fórumban semmi olvasnivaló nem maradt, kivéve talán a team ......esek írásai, de sajnos azt is telespammelik...
A legnagyobb bajom, hogy 2 fajta emberke van /maradt azon a fórumon user szinten: 15-16 éves srácok, akik verik a mellüket, hogy jaj, ők normálisan kajálnak, kicsúfolják őket az oskolába, jaj nem cigiznek, nem piálnak, basszogatják a barátaik.. Ez nekem rohadt unalmas, minden második hozzászólás, hogy mennyivel faszábbak ők az átlagembernél. A másik fajta, aki mindenkit elküld a halálba, akármit is kérdez, rettentő okos és lenéző, közben 2 év alatt egy képet nem mert magáról felrakni.

Nade, örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, van olvasnivaló, értelmes emberek, nagyon fura volt például Berkes Laci topicjában valami kezdő srác kérdezgetett, aki azt se tudta eldönteni hány kiló, és Laci segített!! Ez a másik fórum után nekem nagyon fura volt. Aztán még nagyon jó a Sztereó féle humorvonal is az oldalon. :D
Egyszóval, jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot, szórakoztató és informatív.  0o0o0  @-o
A első résszel a számból vetted ki a szót, a második részben pedig köszönjük az elismerést! A csapattagjaink és én továbbra is azon leszünk, hogy még jobb legyen a fórum, a jó társaság pedig adott már szerintem.  ;-oo-;

Emlékszem mikor tavaly április/májusban még semmi nem volt a fórumon és állandóan azon agyaltam, hogy milyen topikokat nyissak még, mi érdekelhet még titeket... :-/] ;D

Röpke egy év alatt szerintem igen látványosan felfejlődött a fórum!


 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 13. - 18:44:07
Válasz #63
Nem elérhető

hopika


Iggggen csak felfejlődött!
Ha nem vagyok 2-3 napig gépközelben nem győzök olvasni!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Május 13. - 18:45:48
Válasz #64
Nem elérhető

Johnnyx


Iggggen csak felfejlődött!
Ha nem vagyok 2-3 napig gépközelben nem győzök olvasni!

Nekem meg elvonási tüneteim lesznek  --)  ;D
Egyetek zabot!

2008. Május 13. - 21:35:38
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Iggggen csak felfejlődött!
Ha nem vagyok 2-3 napig gépközelben nem győzök olvasni!

Nekem is elvonási tüneteim szoktak lenni, eléggé szófosó vagyok amúgy, de ez biztos nem tűnt fel senkinek  o:)  #:-)

2008. Május 13. - 21:45:08
Válasz #66
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hát, én is a másik fórumon kezdtem a pályafutásom, ott olvasgattam, nagy ritkán írtam is. Viszont sajnos abban a fórumban semmi olvasnivaló nem maradt, kivéve talán a team ......esek írásai, de sajnos azt is telespammelik...
A legnagyobb bajom, hogy 2 fajta emberke van /maradt azon a fórumon user szinten: 15-16 éves srácok, akik verik a mellüket, hogy jaj, ők normálisan kajálnak, kicsúfolják őket az oskolába, jaj nem cigiznek, nem piálnak, basszogatják a barátaik.. Ez nekem rohadt unalmas, minden második hozzászólás, hogy mennyivel faszábbak ők az átlagembernél. A másik fajta, aki mindenkit elküld a halálba, akármit is kérdez, rettentő okos és lenéző, közben 2 év alatt egy képet nem mert magáról felrakni.

Nade, örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, van olvasnivaló, értelmes emberek, nagyon fura volt például Berkes Laci topicjában valami kezdő srác kérdezgetett, aki azt se tudta eldönteni hány kiló, és Laci segített!! Ez a másik fórum után nekem nagyon fura volt. Aztán még nagyon jó a Sztereó féle humorvonal is az oldalon. :D
Egyszóval, jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot, szórakoztató és informatív.  0o0o0  @-o

Ha már én is szóba kerültem köszönöm hogy látod értelmét a törekvéseinknek. Ha szétnézel bizony különböző karakterekből nincs hiány így biztos senki nem fog unatkozni. ...én viszem tovább ezt a szörnyen magasröptű vonalat amit eddig is képviseltem iszonyatosan magasan képzett tudásommal,szépségemmel,egyszerűségemmel,a magam kis bájával és egyszerűségével.  !+"% ;D :-){

2008. Május 13. - 21:46:29
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát, én is a másik fórumon kezdtem a pályafutásom, ott olvasgattam, nagy ritkán írtam is. Viszont sajnos abban a fórumban semmi olvasnivaló nem maradt, kivéve talán a team ......esek írásai, de sajnos azt is telespammelik...
A legnagyobb bajom, hogy 2 fajta emberke van /maradt azon a fórumon user szinten: 15-16 éves srácok, akik verik a mellüket, hogy jaj, ők normálisan kajálnak, kicsúfolják őket az oskolába, jaj nem cigiznek, nem piálnak, basszogatják a barátaik.. Ez nekem rohadt unalmas, minden második hozzászólás, hogy mennyivel faszábbak ők az átlagembernél. A másik fajta, aki mindenkit elküld a halálba, akármit is kérdez, rettentő okos és lenéző, közben 2 év alatt egy képet nem mert magáról felrakni.

Nade, örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, van olvasnivaló, értelmes emberek, nagyon fura volt például Berkes Laci topicjában valami kezdő srác kérdezgetett, aki azt se tudta eldönteni hány kiló, és Laci segített!! Ez a másik fórum után nekem nagyon fura volt. Aztán még nagyon jó a Sztereó féle humorvonal is az oldalon. :D
Egyszóval, jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot, szórakoztató és informatív.  0o0o0  @-o

Ha már én is szóba kerültem köszönöm hogy látod értelmét a törekvéseinknek. Ha szétnézel bizony különböző karakterekből nincs hiány így biztos senki nem fog unatkozni. ...én viszem tovább ezt a szörnyen magasröptű vonalat amit eddig is képviseltem iszonyatosan magasan képzett tudásommal,szépségemmel,egyszerűségemmel,a magam kis bájával és egyszerűségével.  !+"% ;D :-){

Nagyon egyszerű lehetsz, mert 2x is szerepel a felsorolásban  ;D

2008. Május 13. - 21:48:39
Válasz #68
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...igen utólag vettem észre hogy ismétlem az ismétlem a szavakat a szavakat. Ugye nem baj? Ugye nem baj?  ;D

2008. Május 13. - 21:50:18
Válasz #69
Nem elérhető

George


Én meg maradok gyomírtónak >:D Patkányméreg >:D Féreghajtó >:D Egyre jobbak jutnak az eszembe ;D

2008. Május 13. - 21:56:58
Válasz #70
Nem elérhető

God Vazzeg


...igen utólag vettem észre hogy ismétlem az ismétlem a szavakat a szavakat. Ugye nem baj? Ugye nem baj?  ;D

0CH mellett örülünk ha nem a kiskegyed fórumára írogatsz  :D

2008. Május 13. - 21:57:47
Válasz #71
Nem elérhető

FirstLady


...igen utólag vettem észre hogy ismétlem az ismétlem a szavakat a szavakat. Ugye nem baj? Ugye nem baj?  ;D

jajj, dejavu-m lett egy másik fórum ugrott be :D :D :D :D :D :D

George, engem kérlek ne ölj meeeeg!  ;D ;D ;D ;D

God, nem te vagy az egyetlen szófosó, alig bírom ki, hogy ne szóljak hozzá minden posthoz, de remélem, már fejlődőképes vagyok o:) Ezt úgy oldották meg a másikon, hogy kaptam egy saját topicot, és azt írhatott bele mindenki, amit akart, lehetett offolni, meg ilyenek :D :D :D

Egyébként az, hogy mi a jobb itt, az a hangulaton kívül még az, hogy már írtam egy kevés ( o:) ) postot már ide, de még senki nem ugatott le, és ez nagyon jól esik! Remélem, ezt a kedves fogadtatást viszonozni tudom. :)
Ami még szintén nagyon jól esett nekem az az, hogy voltak egy páran, akik írtak nekem privit... kösz mindenkinek!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 13. - 22:01:57
Válasz #72
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 13. - 22:04:10
Válasz #73
Nem elérhető

madinorbi


Valóban jó a fórum sosem voltam semmilyen fórumon tag ezenkívül nem is leszek mert nincs időm rá és nem is érdekel itt viszont annyi információt tudok összeszedni a testépítő életvitellel kapcsolatban hogy az egyszerűen eszméletlen + ezek az online naplók a versenyzők felkészüléseiről bexarás jók ezekből ha valaki versenyezni akar vagy csak változtatni változni akar pozitív irányban mindent megtanulhat nem kell arra várni hogy önjelölt sztárkomplexusos webszemetek választ adjanak  a kérdésekre !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 13. - 22:08:43
Válasz #74
Nem elérhető

FirstLady


De kaptál 11 minuszt!  ????...
Jaj, hát én azokkal a mínuszokkal nem foglalkozom! :)
De viszont ilyen rövid idő alatt, mióta itt vagyok, kaptam 48 (vagymennyi) pluszt, ez nekem sokat jelent. A mínusz nem érdekel, amíg valaki le nem írja nekem mondjuk egy privibe, hogy "figy, adtam neked mínuszt, mert..."
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady