2024. Szeptember 29. - 17:31:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 69547 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 11. - 15:11:56
Válasz #45
Nem elérhető

fastor


Szerintem ne Szeghalom, miért nem a Lurdiban stílusosan, ott ahol  a BSN verseny után volt a buli.
Es gondoljatok másokra is, ha lefut az egész tavaszi szezon akkor mindenki nyugodtabb.
 d:)
én is támogatom eme ideát ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 15:17:18
Válasz #46
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Minden verseny után lehetne egy szerintem is, de ne ehez kössük ha összejövünk.
Különben nekem Efit emlitette régebben, hogy szeretne egyet szervezni és nekem már akkor nagyon tetszett az ötlet.
 d:)

2008. Május 11. - 15:28:16
Válasz #47
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Itt is ott is. Megnézzük hányan mrnek eljönni.  >:D ;D

2008. Május 11. - 15:32:05
Válasz #48
Nem elérhető

God Vazzeg


Minden verseny után lehetne egy szerintem is, de ne ehez kössük ha összejövünk.
Különben nekem Efit emlitette régebben, hogy szeretne egyet szervezni és nekem már akkor nagyon tetszett az ötlet.
 d:)

Szerintem meg ha az ember 100km-eket utazik valamiért, akkor legyen összekötve egy versennyel, így egésznapos program lesz belőle..  :-}  8-)

2008. Május 11. - 16:15:01
Válasz #49
Nem elérhető

sasa


Látom, ebbe a fórum találkozóba is beleszól a politika!
Miért kell már megint attól félni, hogy Huber megtudja, hogy ki volt ott Szeghalmon. Az én életembe ne szóljon bele senki. Ha én Szeghalmon érzem jól magam, akkor ott találkozom a barátaimmal. Természetesen Pesten is szívesen találkozunk, de ez legyen független a szövetségektől.
Ezt csak azért jegyeztem meg, mert a fenti ember megtiltotta az összes bírónak, hogy részt vegyenek a Szeghalmi versenyen, és ugyanezt tette a sportolokkal is.
Ez már nagyon undorító és nevetséges. &5*

2008. Május 11. - 16:36:53
Válasz #50
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Én iszok egy sört a Sasával a verseny után az biztos. De csak egy pohárkával.  ;D
Kik lesznek bírók? Tudsz valamit?

2008. Május 11. - 16:46:01
Válasz #51
Nem elérhető

sasa


Zsolti veled bármikor és bárhol! @:-)
Egyébként ez már nálunk amúgy is szokássá vált. ;D
Még nem tudni, hogy pontosan kik lesznek a Bírók, mert volt aki visszamondta, pont a szövetség fenyegetése végett. De van olyan is aki szarik bele és ott lesz. Komolyan mondom, hogy ezek már betegek.
Saját érdekeiket és poziciójukat védve mindenkit eltiporva akarnak érvényesülni. Rosszabbak, mint a politikusok, bár azokat nem könnyű überelni. :-p

2008. Május 11. - 16:48:48
Válasz #52
Nem elérhető

sasa


Egyébként ha Steve tényleg bemutatózik Szeghalmon, akkor az eddigi tiszteletem többszörösére fog nőni! @:-)

2008. Május 11. - 16:51:07
Válasz #53
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 12. - 23:55:12
Válasz #54
Nem elérhető

wizso


Köszönjük a bizalmat ! Asszem mondhatom ezt : FirstLady , Torony , wizso , Larson , kaza nevében is :)

Na ha már így meg lettem szólítva mint sárgafórumos, reagálnék, bár egy kicsit megkésve!
Az ottani fórumról nem lettem kib*szva, mint ahogy jól tudom Kaza se. Nincs is bajom senkivel ott se és itt se, de rendkívül rossznak tartom ezt a széthúzást. Jó lenne, ha mindkét fél a sérelmeit félretéve (ilyenek mindig előfordulnak, jogosan vagy jogtalanul, ez nézőpont kérdése)  meglátná azt, hogy van egy baromi nagy közös dolog bennünk, mégpedig az, hogy testépítők vagyunk, egy célért dolgozunk, és az átlagembertől jelentősen különbözünk életvitelünkkel, gondolkodásunkkal. Gondolom egyetértünk, hogy az ilyen emberek alkotják a szóban forgó fórumok gerincét. Rendkívül kicsi a magyar "testépítő társadalom" (nem az edzegetőkre gondolok, azokból sok van), kár széthúzással ezt még megosztottabbá tenni, gondolok itt a mi jelentéktelen szintünkre és a versenyzőkre, szponzoraikra is. Kár, hogy ez a helyzet eddig fajult, hogy a két tábornak ennyire el kell határolódnia egymástól, és hogy ez a téma egyeltalán szóba kerülhet. Én ott leszek Szeghalmon, és Steve-vel és bunnyval ugyanolyan örömmel beszélgetek néhány szót, ugyanis szerintem nem kellene mások konfliktusát magunkra venni, azok alapján megítélni az embereket.
Szóval písz!  :-):-)::

2008. Május 13. - 00:01:47
Válasz #55
Nem elérhető

Jordan


Köszönjük a bizalmat ! Asszem mondhatom ezt : FirstLady , Torony , wizso , Larson , kaza nevében is :)

Az ottani fórumról nem lettem kib*szva, mint ahogy jól tudom Kaza se.

Ha figyelmesen olvasod B1ll4 írásában nem szepelt a kib.szva szó. A bizalmat említette viszont.  :)
Meg, akinek nem inge, ne vegye magára.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 13. - 07:11:20
Válasz #56
Nem elérhető

izomboy


""testépítők vagyunk, egy célért dolgozunk, és az átlagembertől jelentősen különbözünk életvitelünkkel, gondolkodásunkkal. Gondolom egyetértünk, hogy az ilyen emberek alkotják a szóban forgó fórumok gerincét. Rendkívül kicsi a magyar "testépítő társadalom" (nem az edzegetőkre gondolok, azokból sok van), kár széthúzással ezt még megosztottabbá tenni,""



Én ezt a részt hangsúllyoznám ki. ;)

2008. Május 13. - 07:25:48
Válasz #57
Nem elérhető

FirstLady



Na ha már így meg lettem szólítva mint sárgafórumos, reagálnék, bár egy kicsit megkésve!
Az ottani fórumról nem lettem kib*szva, mint ahogy jól tudom Kaza se. Nincs is bajom senkivel ott se és itt se, de rendkívül rossznak tartom ezt a széthúzást. Jó lenne, ha mindkét fél a sérelmeit félretéve (ilyenek mindig előfordulnak, jogosan vagy jogtalanul, ez nézőpont kérdése)  meglátná azt, hogy van egy baromi nagy közös dolog bennünk, mégpedig az, hogy testépítők vagyunk, egy célért dolgozunk, és az átlagembertől jelentősen különbözünk életvitelünkkel, gondolkodásunkkal. Gondolom egyetértünk, hogy az ilyen emberek alkotják a szóban forgó fórumok gerincét. Rendkívül kicsi a magyar "testépítő társadalom" (nem az edzegetőkre gondolok, azokból sok van), kár széthúzással ezt még megosztottabbá tenni, gondolok itt a mi jelentéktelen szintünkre és a versenyzőkre, szponzoraikra is. Kár, hogy ez a helyzet eddig fajult, hogy a két tábornak ennyire el kell határolódnia egymástól, és hogy ez a téma egyeltalán szóba kerülhet. Én ott leszek Szeghalmon, és Steve-vel és bunnyval ugyanolyan örömmel beszélgetek néhány szót, ugyanis szerintem nem kellene mások konfliktusát magunkra venni, azok alapján megítélni az embereket.
Szóval písz!  :-):-)::

Ez nagyon szép volt, majdnem megkönnyeztem is, de azt, hogy a két tábornak el kell határolódnia egymástól nem erre a fórumra kellene levetíteni, szóval ezt a szöveget az ominózus sárgára (is) fel kéne tölteni. Ha figyelmes vagy, akkor más topicban láthatod, hogy vannak itteni fórumosok a másik tesztbe, de ottani fórumos (még mindig tag) van-e itteni tesztben? (ez természetesen csak költői kérdés) :) Azt hiszem, hogy a széthúzásról ennyit...

Jó lenne, ha mindkét fél a sérelmeit félretéve (ilyenek mindig előfordulnak, jogosan vagy jogtalanul, ez nézőpont kérdése)  meglátná azt, hogy van egy baromi nagy közös dolog bennünk, mégpedig az, hogy testépítők vagyunk, egy célért dolgozunk, és az átlagembertől jelentősen különbözünk életvitelünkkel, gondolkodásunkkal. ...Én ott leszek Szeghalmon, és Steve-vel és bunnyval ugyanolyan örömmel beszélgetek néhány szót, ugyanis szerintem nem kellene mások konfliktusát magunkra venni, azok alapján megítélni az embereket.

A sérelmeket félre lehet tenni, kérdés, hogy meddig érdemes nyelni, és bólogatni szépen... én pl. már nem vagyok hajlandó félretenni, az másik kérdés, hogy az mindennapjaim nem abból állnak, hogy velük foglalkozom. Az élet előbb-utóbb úgyis megoldja a dolgokat...
Mások konfliktusát én nem veszem magamra, mint ahogy gyanítom, hogy mások is saját tapasztalatból táplálkoznak...

Szóval szép volt ez a wörldpísz, de azt hiszem, hogy ezt pont rossz oldalra írtad. :)

uff én beszéltem  8-) :D

Mód: kicsit félreérthető lett :D szóval az "én pl. már nem vagyok hajlandó félretenni" = nem a másik fórum, csak bizonyos tagjaira vonatkozik...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 13. - 14:36:16
Válasz #58
Nem elérhető

wizso


Lédi, úgy gondolom, hogy a leírottakból egyértelmű, hogy ezt nem direktben ennek vagy annak a tábornak szántam.Csak leírtam, hogy vélekedek a dolgokról, miután szóba került ez a téma. Természetesen ha a másik fórumon szóba kerülne, ugyanezt írnám le oda is.
szóval azért is legyen világbéke!  O0  =/+'

2008. Május 13. - 14:55:22
Válasz #59
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Minden verseny után lehetne egy szerintem is, de ne ehez kössük ha összejövünk.
Különben nekem Efit emlitette régebben, hogy szeretne egyet szervezni és nekem már akkor nagyon tetszett az ötlet.
 d:)
Nagyon jó ötlet @:-) :-):-)::
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).