2024. Szeptember 29. - 21:33:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 69573 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

2008. Május 14. - 16:02:14
Válasz #90
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ÓÓÓÓÓÓÓ.... hát heló mindenki akiket kibasztak a sárgáról  :-):-)::
Hi mack!

Jó a profil képed!

 @:-) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 14. - 16:02:48
Válasz #91

B1ll4

Vendég
Jéééé , egy Mack mester :D . Üdvözlöm  /:-)

2008. Május 14. - 16:34:24
Válasz #92

Torony

Vendég
ÓÓÓÓÓÓÓ.... hát heló mindenki akiket kibasztak a sárgáról  :-):-)::
Hi mack!

Jó a profil képed!

 @:-) ;D

én fotóztam, perszehogy jó  ;D

2008. Május 14. - 16:36:06
Válasz #93
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
ÓÓÓÓÓÓÓ.... hát heló mindenki akiket kibasztak a sárgáról  :-):-)::
Hi mack!

Jó a profil képed!

 @:-) ;D

én fotóztam, perszehogy jó  ;D
Bemutatkozhattál volna vazzeg!  !+"% ˝=/

Ezek szerint találkoztunk már. Máskor is vagy csak Debrecenben?


 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 14. - 16:39:48
Válasz #94
Nem elérhető

mack


ÓÓÓÓÓÓÓ.... hát heló mindenki akiket kibasztak a sárgáról  :-):-)::
Hi mack!

Jó a profil képed!

 @:-) ;D

hehe  ;) hát van rajta egy rohattizos csávó meg a steve namath :D :D :D

amúgy télleg üdv mindenkinek! Maj megszokom  afórumot meg mindent úgyhogy előre is bocs ha nagyon hülye leszek.  :-p

2008. Május 14. - 22:13:16
Válasz #95
Nem elérhető

mack



[/quote]
Bemutatkozhattál volna vazzeg!  !+"% ˝=/

Ezek szerint találkoztunk már. Máskor is vagy csak Debrecenben?


 ;-oo-;
[/quote]

talákoztunk, de csak Debrecenben :( a fittparádén és nagyrabecsült kolleginám :D a Torony készítette a fotográfiát. osztan sok sikertet neked!

 Na, aztán nehogy itt is eluralkodjon nekem ez a fajmegkülönböztetésesénvagyokazatyaúristenmindenkinekemnyajjonmerkitiltalakteszánalompöcskisszűznyomi stílus! :D :D

2008. Május 14. - 22:13:16
Válasz #96

Torony

Vendég
ÓÓÓÓÓÓÓ.... hát heló mindenki akiket kibasztak a sárgáról  :-):-)::
Hi mack!

Jó a profil képed!

 @:-) ;D

én fotóztam, perszehogy jó  ;D
Bemutatkozhattál volna vazzeg!  !+"% ˝=/

Ezek szerint találkoztunk már. Máskor is vagy csak Debrecenben?


 ;-oo-;

máshol nem, csak Debrecenben, de ott is azzal voltam elfoglalva, hogy jó irányból nézzek a fényképezőbe ;D hogy ne vakuzzam ki megen a fél szemem egy centiről... ;D

2008. Május 17. - 19:46:33
Válasz #97
Nem elérhető

kaza



2008. Május 18. - 00:41:44
Válasz #98
Nem elérhető

mack


szia kaza! hogy vagy és a billa is hogy van?

2008. Május 18. - 01:02:05
Válasz #99

B1ll4

Vendég
B1ll4 jelenti jól van , kaza meg dájötön van keményen remélem :)

2008. Május 18. - 01:48:48
Válasz #100
Nem elérhető

hamiklos



2008. Május 18. - 03:32:15
Válasz #101
Nem elérhető

tockon2


Én is nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra! -->köszi Béla! 7 év edzés és egyre apadó motiváció után jó látni a fényt az alagút végén! Vannak, akik komolyan veszik ez a sportot, pusztán a sport szeretetéért és a tiszteletért iránta. Én is olvasgattam a másik fórumot és szintén azt vettem észre, hogy egyszerűen elfelejtik az emberek, hogy honnan indultak. Ha nincs benned alázat, egy senki vagy! Itt olyan emberek vannak köztünk, akik nagyon sokat letettek az asztalra és számukra nem degradáló szóba állni és segíteni olyanoknak, akik csak most kezdik a súlyzós edzést komolyan venni! Azt hiszem ez egy olyan kivételes helyzet, amit maximálisan meg kell becsülnünk! Bár máris volt egy jelentéktelen konfliktusom (bocs George, kaptam jópár levelet, hogy most pöccre indulsz, ne piszkáljalak-->remélem nincs harag!) Egy szó, mint száz, remélem majd egyszer elmondhatom, hogy közétek tartozom és megismerhetlek Titeket személyesen is! (ha máskor  nem, Kécskén biztosan!) :-)! =/+'

2008. Május 18. - 19:34:06
Válasz #102
Nem elérhető

bandus


Ettől függtlen  tartok attol hogy új komfliktus forrás lessz ez a topik a két oldal között, aminek semmi értelme, mert közös a cél.
A nagy sárgán nem az a színvonal gondolom mint itt,nem szoktam beleolvasgatni az ottani fórumba,de sokan szidják azt az oldalt,a cél sem lehet közös,mert akik ottvannak inkább a "gyúrnak" kategória lehet,az itteniek meg inkább TESTÉPÍTENEK.
Én ott is regisztrálva vagyok, habár hetente ha egyszer felmegyek körülnézni.. Ezt viszont kicsit lenéző hozzászólásnak tartom tőled. Nem tudom, hogy mennyire értetted általánosan az oda látogatókra, de azért ott is vannak igen jó testépítők, elég csak Tóth Danira, Lauter Victorra gondolni. Csepy pedig a személyes kedvencem, Guldin pedig jókat lehet röhögni ;D
Ettől függetlenül nem szeretem az ottani légkört, csak azért nézek be, hogy megnézzem mi a helyzet velük. Itt jobb a társaság, naponta többször nézem az oldalt, írni viszont ritkán írok. Inkább csak olvasgatom a hsz-eket.
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 18. - 19:39:30
Válasz #103
Nem elérhető

FirstLady


Én ott is regisztrálva vagyok, habár hetente ha egyszer felmegyek körülnézni.. Ezt viszont kicsit lenéző hozzászólásnak tartom tőled. Nem tudom, hogy mennyire értetted általánosan az oda látogatókra, de azért ott is vannak igen jó testépítők, elég csak Tóth Danira, Lauter Victorra gondolni. Csepy pedig a személyes kedvencem, Guldin pedig jókat lehet röhögni ;D
Ettől függetlenül nem szeretem az ottani légkört, csak azért nézek be, hogy megnézzem mi a helyzet velük. Itt jobb a társaság, naponta többször nézem az oldalt, írni viszont ritkán írok. Inkább csak olvasgatom a hsz-eket.

Nem vagyok egy ügyvéd, de szerintem ő nem a SPORTOLÓKRA gondolt, hanem az egyéb kategóriájúakra... legábbis nekem nem ez jött le a hozzászólásából.  8-)

Egyébként pl. Csepit és Guldit én is nagyon szeretem, bár most kicsit eltűnt Csepi... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 18. - 19:42:23
Válasz #104
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én ott is regisztrálva vagyok, habár hetente ha egyszer felmegyek körülnézni.. Ezt viszont kicsit lenéző hozzászólásnak tartom tőled. Nem tudom, hogy mennyire értetted általánosan az oda látogatókra, de azért ott is vannak igen jó testépítők, elég csak Tóth Danira, Lauter Victorra gondolni. Csepy pedig a személyes kedvencem, Guldin pedig jókat lehet röhögni ;D
Ettől függetlenül nem szeretem az ottani légkört, csak azért nézek be, hogy megnézzem mi a helyzet velük. Itt jobb a társaság, naponta többször nézem az oldalt, írni viszont ritkán írok. Inkább csak olvasgatom a hsz-eket.

Nem vagyok egy ügyvéd, de szerintem ő nem a SPORTOLÓKRA gondolt, hanem az egyéb kategóriájúakra... legábbis nekem nem ez jött le a hozzászólásából.  8-)
Egyetértek.

 :-}
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."