2024. Szeptember 30. - 01:24:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 69606 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2008. Július 22. - 00:24:50
Válasz #150

B1ll4

Vendég
Pls NE ismétlem NEE még1szer hátha sikerül NEEEE válaszolj Lady írására pls Izomenő ! Térdre borulva könyörgöm !  :-){

2008. Július 22. - 00:27:06
Válasz #151

B1ll4

Vendég

2008. Július 22. - 00:28:07
Válasz #152
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 22. - 00:30:03
Válasz #153

B1ll4

Vendég
Esküszöm volt KÁMEHÁMEE  . Utána grimaszoltam a monitorra , Vodooztam is egy kicsit de semmi nem jött össze...

2008. Július 22. - 00:36:18
Válasz #154
Nem elérhető

FirstLady


Esküszöm volt KÁMEHÁMEE  . Utána grimaszoltam a monitorra , Vodooztam is egy kicsit de semmi nem jött össze...
ott rontottad el, hogy nem táncoltad körbe  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 22. - 01:14:42
Válasz #155
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Persze jó, hogy népszerűsíti a testépítést a drágz báni
Hmm... Ha totál kezdőként betévednél (másoktól is kérdezem) az ' "edző" válaszol '-ba odaát...milyen kép alakulna ki benned a testépítésről, a testépítőkről...?

 ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 22. - 01:22:56
Válasz #156
Nem elérhető

fastor


Persze jó, hogy népszerűsíti a testépítést a drágz báni
Hmm... Ha totál kezdőként betévednél (másoktól is kérdezem) az '"edző" válaszol'-ba odaát...milyen kép alakulna ki benned a testépítésről, a testépítőkről...?

 ????...
pont a sztereotípiák...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 22. - 06:47:05
Válasz #157
Nem elérhető

FirstLady


Persze jó, hogy népszerűsíti a testépítést a drágz báni
Hmm... Ha totál kezdőként betévednél (másoktól is kérdezem) az ' "edző" válaszol '-ba odaát...milyen kép alakulna ki benned a testépítésről, a testépítőkről...?

 ????...
Én inkább elmondom, hogy SZERINTEM, miért nézik a mónikasót:
Ennek több összetevője van, de megpróbálom összefoglalni.
- Tudják, hogy lesz balhé, és azt jó nézni, mert kárörvendőek, ha más szív, az nekik jó. És minél nagyobbat szív, annál jobb.
- Sajnos olyan a Világ, hogy pl. a párkapcsolatok nagy részében, ill. a családokban hasonló dolgok történnek, az emberek általában nem szeretik az életüket. Nézik a műsort, és látják a saját életüket, de bennük nem merül fel az, hogy én pontosan így élek, hanem csak az, hogy de vicces, hogy annak ilyen az élete... (ezzel dolgozza fel magában a frusztrációit)
- Nem szoktak általában az intelligencia mintaképei szerepelni ott, ami azért jó az embereknek, mert a nyelvezete is olyan az egész műsorban, hogy megérti, mertugye minek nézné a mindentudás egyetemét, ha ott olyan szavak vannak, amit nemhogy nem tudja mit jelent, de még soha nem is hallotta...
- Azt hiszi, hogy különb a szereplőknél
- Vannak mazochista típusok az emberek között -több is, mint gondolnánk-, ha rá is jön arra, hogy ugyanolyan, mint a szereplők, azért nézi, mert szereti a feszültség hangulatát...
...
- Meg van az, aki hobbiból nézi, vagy inkább háttértévézi, oda se figyel igazán, de azért az megy, hogy amikor szóba kerül egy társaságban, legalább 1-2 mondtatot hozzá tudjon fűzni a beszélgetéshez...
- Az pedig egy természetes folyamat, hogy a nem átlag tévéző elkezdi nézni, elszörnyed, elkezdi háttértévézni, mert zavarja ez a műsor, aztán fokozatosan elhagyja ennek a nézését. A mégjobban nem átlagtévéző pedig elkapcsol, és soha nem néz oda vissza többé...

Biztos van még egy csomó indok, amiket nem is említettem, csak még olyan korán van, hogy alig látok ki a fejemből :D :D :D :D :D :D :D

Egyébként az, hogy mónikának mi a szerepe ebben, azt találja ki mindenki magában... 8-) ;D ;D ;D ;D

(lehet, hogy minden, amit leírtam, fikció...) 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 22. - 07:08:50
Válasz #158
Nem elérhető

FirstLady


Ja, azt kihagytam, hogy természetesen előbb-utóbb mindenki megunja, ezt törvényszerű... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 22. - 07:52:35
Válasz #159
Nem elérhető

Tus


A szeterotipiak
Nem kell messzire mennem hogy talalkozzam vele
egy nagyon eletszeru pelda jut eszembe elsokent
megpedig  nem pusztan a kozvelemeny ami a
testepitesrol visszhangzik inkabb a csaladban valo
tolerancia es tevhit .
Ugye aki nem foglalkozik a sporttal attol nem varjuk el hogy
ugyanazzal a lelkesedessel foglalkozzon a temaval mint
mi sajat magunk viszont kialakul benne egy kep amit
hall masoktol lat megsem emlitem hogy persze teves
informaciokon alapul mindez a felszines tudas amivel bir az illeto.
A csaladomban nem toleraljak a sportot mivel ugy hallottak
jo nem? hogy vigyazzak a testepitok kozott sok a homoszexualis
tonkreteszik a szervezetuket majd meglatom hogy ki fog hullni a
hajam es sorolhatnam
na szoval ilyen szentirasokkal az ember hogyan is vitatkozhatna
egyszoval ugy latom nem erdemes kuzdeni az ellen hogy az eberekben megvalltoztassunk
egy torz hibas kepet amit a testepitorol jelenik meg
a szemmel valo valltozas az eletminosegben torteno valltozas amik
a MI ERVEINK!
Tus

Lehet hogy kisse drasztikusan irtam mindezt le
de remelem tobben ertik mirol is beszelek
 =/+' :-oD @:-)
Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2008. Július 22. - 12:08:53
Válasz #160
Nem elérhető

AtisFace


Tus teljesen igazad van, legalább is nálunk is otthon dettó ugyan ez megy. Szüleim már azt is kb egy szinten hozták pl a dohányzással amikor izotóniás italt toltam kézilabda edzés közben. Szóval meg se próbáltam a tápkiegeket elmondani nekik, sőt le is tagadom, mert kb havonta megkérdezik, hogy te olyan porokat nem szedsz ugye???? Szerencsére nem a szüleimmel élek, így elég havonta egyszer titkolni.
Érdekes amúgy hogy most viszonylag fiatalabbak közt dolgozok (kb 32 az átlagéletkor), és teljesen normálisan állnak a témához.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Július 25. - 15:30:13
Válasz #161
Nem elérhető

mack


hmmm....érdekes dolog ez a nyulas, meg a sárga oldal..... hogy a drágz bunkó vagymi báni hirdeti az igét????  Ha betoppansza  másikra ismeretlenként.... emléxem mikor a Pisti meg a báni szépeket írogattak egymásnak (és ez fenn van a nyúl oldalán(asszem)) na azt bekopiztam a sárgára és törlődött is. Asszem mindenkinek van véleménye róla...a Lédynek a hasonlata jó!....a sárga lehetne a mónikasó.....

a szterejótípiják...azokmeg már nem tudnak érdekelni, nem beszélgetek emberekkel erről, meg a kajáról meg az ehhez kapcsolódó témákról. Vajon -és most javíccson ki valaki ha tévednék- hány testépítő halt meg mostanság a színpadon? vagy edzés közben????? és mennyi focista meg más sportoló??? Merugye mostanság ezekből kidőltek páran.... evvel senki nem foglalkozik? Csak a testépítő szedhet "porokat" meg mindenféle kimondhatatlan nevű dolgokat, amiket nem ismer de ha nem tudja mi az akkor az tuti szar?! Ha valaki kicsit nagyobb izomtömeggel rendelkezik akkor az.....igen, tudjuk sajnos mit mond egy átlag laikus. de az anorexiás ribanc a színpadon...na, az íííígen, ez az ideál! Van akinek baszottnagy a tükre és elfogadje magát, mint a Soma....vagy vannak az irigyek.....de alapjában nem értenek hozzá és ezért beszélnek hülyeségeket. Meg sem hallgatnak hanem  sztárdiétákat követik mer az ismert ember...sohe nem neked fognak hinni, ezt ne felejcsed el...TE csak egy eretnek vagy az általuk képzelt világban

2008. Július 25. - 15:36:16
Válasz #162

B1ll4

Vendég

2008. Július 25. - 15:42:42
Válasz #163

B1ll4

Vendég
Igazat megvallva , én a saját utamat járkáltam mindig is . Emlékszem még annó 3 éve ajánlották nekem , regisztráljak a body.......hu-ra mert ott sok érdekes infóval fognak ellátni . Szokásos kezdet , mit szedjünk ? Lehurrogtak , volt aki segített is ... de ahogy teltek a hónapok , kezdtem beleolvadni a társaságba , figyelgettem ki milyen személyiség , bár ezt így látatlanba interneten keresztül szinte lehetetlen kiszúrni , de a fórumon való tartózkodásának stílusa mindenkinek van . Hirtelen változott a dolog , velem megtörtént a baj és a srácok ott szúrtak ahol csak lehetett . Abszolút nem foglalkoztatott a dolog , de mivel nekem nem erre volt szükségem , már akkor is fájt a szívem mikor olvasgattam itt , hogy milyen jó a hangulat , nincsen ugatás , kibeszélés , alap bunkózás. Nah mondom nekem itt a helyem , vártam , hogy feltudjam tenni az I-re a pontot és már jöttem is . Azóta megy minden mint a karikacsapás . Persze ott is van még pár jóarc , de a java sajnos a tipikus "otthon ülök a gép előtt és 2 kézzel osztom az észt" vagy benyalok keresztcsontig , mert nem lehet más véleményed ...

Mack , én már beletörődtem ebbe . Mikor megkérdeznek és látom , hogy teljesen értelmetlen elkezdeni magyarázkodni az illetőnek , akkor vagy hallgatok és tovább állok , vagy elkezdek orbitális nagy faszságokat beszélni :D .

2008. Július 25. - 15:49:43
Válasz #164
Nem elérhető

FirstLady


Az az igazság, hogy mivel a gúgli azt dobja fel, oda megy az ember először... Vagy, mint az én esetemben, ajánlották... de előbb-utóbb mindenkinél betelik a pohár, és nincs kedve anyázásokat olvasgatni, és elkezd kutatni egy másik oldal-fórum, stb. után, ahol nem olyan az alaphangnem, ill. a viselkedés, mint az előzőnél... vagy leragad ott, és azt hiszi, ilyen stílussal bárhol nyerő lesz, mert egy valakinek sikerült eddig... csakhogy nagy bukovári lesz a vége... ha valaki szarból építkezik (már elnézést) az szarban lakik, akárhogy is nézzük (hiába van aranyra festve)... 8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady