2024. Szeptember 30. - 01:15:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 69593 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 25. - 22:58:17
Válasz #135
Nem elérhető

FirstLady


Kicsit kényes a téma, mert ha valaki beleszól a dologba, nehéz úgy tenni hogy ne álljon be egyik oldalra se. Én nem azért vagyok itt hogy a másik oldalt képviseljem, hanem hogy tiltakozzak a flame generálás ellen. Nincs arról szó hogy valakit kirugnának azért mert olvassa ezt a fórumot, vagy így bele, vagy neadjisten mindkettő :D , általában abból szokott baj lenni ha valaki olyat ír ide, ami rossz fényben tünteti fel az ottaniakat. Azt hiszem Seth volt az első aki meggondolatlanul fogalmazott, én se gondoltam hogy abból baj lehet, de ha erről a fórumról van szó, némileg alacsonyabb az ingerküszöb.

Kaza pl írogat ide is, odaát mégis tisztelik és szeretik. Nem igaz hogy a másik fórumon csak a bólogatójánosok maradnak meg, én lennék az élő példa. Oldalakon keresztül vitáztam bunnyval anno, és hát elég tiszteletlen voltam (mondjuk ő sem finomkodott) eléggé eldurvult a dolog, mégsem baszott ki csak azért mert más volt a véleményem (a mai napig nem ertünk egyet). Azt kéném hogy ne általánosítsunk ilyen durván!

Jajj de komolyan veszi mindenki magát... ott van pl a Béla nyári bulija - hogy biztos baj lesz belőle ha elmegyek. L*faszt. Senki nem izgul azon odaát, hogy én vagy bárki más elmegy-e oda vagy sem. Ez most ilyen nagyon komoly dolog lenne? Szerintem túl van lihegve a téma kicsit, pehet indokolt a dolog csak én nem látom át.
Szia Kumpi :)
Te honnan tudod, hogy mi volt Seth-tel? Seth-től? nem hinném...
kaza, igen, ugye, nem akarod hogy egy-két csetlogok berakjak ide, hogy kazát mennyire szeretik ott, és hogy azért nem küldik el, mert ő az egyetlen, aki az állításuk szerint a hülyéknek is válaszol, stb.
Tudod Krumpli mi beszélgettünk már dolgokról msn-nen, még Billa bulijárólk is... de azért azt nem gondoltam volna, hogy PR szöveget megeszed... pont te...
nembaj, majd kiderül minden előbb-utóbb ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 25. - 23:08:32
Válasz #136
Nem elérhető

FirstLady


Szija hárvi, óvassá csak vissza szépen :D
te is porondon vótá 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 25. - 23:09:45
Válasz #137
Nem elérhető

harvy


Szoval ezitt a sotet oldal?   :D
nebancsatok én csak egy kedvesaranyos szeretnivalo ize vagyok (jah és zombi)  #:-)

2008. Május 25. - 23:12:06
Válasz #138
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szoval ezitt a sotet oldal?   :D
nebancsatok én csak egy kedvesaranyos szeretnivalo ize vagyok (jah és zombi)  #:-)

Ez nem a sötét oldal, hanem ez itt a megye. Mi itt lenbaszkenyeret eszegetünk és közben jókat nevetünk. :D :D

2008. Május 25. - 23:13:18
Válasz #139
Nem elérhető

FirstLady


Szoval ezitt a sotet oldal?   :D
nebancsatok én csak egy kedvesaranyos szeretnivalo ize vagyok (jah és zombi)  #:-)
Ez nem a sötét oldal, az a másik az a sötét @-o ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Naugye, mondtam én, hogy kihozza az anyai ösztönöket  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 25. - 23:30:24
Válasz #140
Nem elérhető

krumpli


Te nagyon szurkolsz hogy valami baj legyen ebből :D

Nem hagyod hogy a békét hirdessem :D

Lehet én vagyok a naiv és ez lehetetlen, de majd kiderül.

2008. Május 25. - 23:40:12
Válasz #141
Nem elérhető

FirstLady


Te nagyon szurkolsz hogy valami baj legyen ebből :D

Nem hagyod hogy a békét hirdessem :D

Lehet én vagyok a naiv és ez lehetetlen, de majd kiderül.
Dehogy szurkolok, csak oan vagyok, mint Uri Geller, látom a jövőt @-o !+"% ;D ;D ;D ;D ;D
Te is békét hirdetsz, egyre többen vagytok :D de remélem a másikon is hirdeted a békét 8-)  ;D Neked kellett volna megnyerni, a szépségversenyt @-o @-o @-o
Amúgy téged, nem biztos, hogy elküldenek, mert te egy híresség vagy, még a tévébe is szerepeltél 8-) ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 21. - 23:55:37
Válasz #142
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Isten hozott Gergő!  !+"% ;D

Bár ez inkább siralmas mint nevetséges...

Sokat írhatnék erre, de egy kép többet ér ezer szónál.








 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 21. - 23:58:41
Válasz #143

B1ll4

Vendég
 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

Egyből tudtad melyik topichoz kell nyúlni !  8-) :-){

2008. Július 22. - 00:03:18
Válasz #144

Zsuzsi

Vendég

2008. Július 22. - 00:06:21
Válasz #145
Nem elérhető

God Vazzeg


Biztos érteni kellene miről van szó..  :-}  ;D

2008. Július 22. - 00:12:44
Válasz #146

B1ll4

Vendég

2008. Július 22. - 00:15:02
Válasz #147
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 22. - 00:16:30
Válasz #148

B1ll4

Vendég
 !+"% !+"% Kérdezősködj körbe és megtudod miről van szó !

2008. Július 22. - 00:22:52
Válasz #149
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady