2024. Szeptember 29. - 23:33:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 69587 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Május 25. - 09:25:43
Válasz #120
Nem elérhető

mack



2008. Május 25. - 15:27:10
Válasz #121
Nem elérhető

FirstLady


jajhát, te mijjenvagy... :D
Ez is a tolórúgás miatt lehet... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Megy már a mankó nélküli futás? 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 25. - 17:04:07
Válasz #122
Nem elérhető

mack


jaj, hátte millllyen vagy! :D :D  mit jössz mindíg ezzel a tolorúgással? Gúnyolodsz? A mankó nélküli futás még odébb van... :'(

2008. Május 25. - 17:07:42
Válasz #123
Nem elérhető

AtomAnti


Milyen toló milyen mankó és semmiről sem tudok.

Mack nyisd csak fel a szemem.
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 25. - 17:15:02
Válasz #124

Torony

Vendég
ez egy hosszabb történet, maradjunk annyiban, hogy Mack igen rossz diplomata lenne  ;D meglehetősen egyszerű (ám valljuk meg, hatékony) módját szokta választani a konfliktusrendezésnek  ;D

2008. Május 25. - 17:17:29
Válasz #125
Nem elérhető

izomboy


Naaaa mond el lécci lécci , hátha tanulunk tőle,  ;)

2008. Május 25. - 17:19:38
Válasz #126
Nem elérhető

AtomAnti


Há szerinted két pörgő egy toló oszt el van intézve  O0 >:D 8)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 25. - 17:34:04
Válasz #127

Torony

Vendég
nem fogjuk részletezni, annyi, hogy idióta ittas kötekedő hülyegyereket kezdésképp mellre irányzott tolórúgással kell köszönteni, ami új alapokra helyezi a jövendő társalgást  ;D

2008. Május 25. - 19:10:05
Válasz #128
Nem elérhető

mack


ennyi... vannak rossz pillanatai az embernek! Toronynak nagy mázlija hogy ott voltam!  @-o  ;D  ;D  ;D  ;D

2008. Május 25. - 19:14:30
Válasz #129
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 25. - 19:14:57
Válasz #130
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 25. - 19:30:50
Válasz #131
Nem elérhető

FirstLady


ennyi... vannak rossz pillanatai az embernek! Toronynak nagy mázlija hogy ott voltam!  @-o  ;D  ;D  ;D  ;D
Nem, a mázli az az volt, hogy a fegyver a lakásban maradt, nálam ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 25. - 21:07:03
Válasz #132
Nem elérhető

mack


Bevédted Bodygurdba   O0 >:D

hááát! :D bekellett mer nagyon bökdöste a mellét :D a Larsont meg a másik akarta megdugni :D :D  a legkeményebb az volt ahogy behugyozott a buszmegállóba :D

2008. Május 25. - 22:49:08
Válasz #133
Nem elérhető

krumpli


Kicsit kényes a téma, mert ha valaki beleszól a dologba, nehéz úgy tenni hogy ne álljon be egyik oldalra se. Én nem azért vagyok itt hogy a másik oldalt képviseljem, hanem hogy tiltakozzak a flame generálás ellen. Nincs arról szó hogy valakit kirugnának azért mert olvassa ezt a fórumot, vagy így bele, vagy neadjisten mindkettő :D , általában abból szokott baj lenni ha valaki olyat ír ide, ami rossz fényben tünteti fel az ottaniakat. Azt hiszem Seth volt az első aki meggondolatlanul fogalmazott, én se gondoltam hogy abból baj lehet, de ha erről a fórumról van szó, némileg alacsonyabb az ingerküszöb.

Kaza pl írogat ide is, odaát mégis tisztelik és szeretik. Nem igaz hogy a másik fórumon csak a bólogatójánosok maradnak meg, én lennék az élő példa. Oldalakon keresztül vitáztam bunnyval anno, és hát elég tiszteletlen voltam (mondjuk ő sem finomkodott) eléggé eldurvult a dolog, mégsem baszott ki csak azért mert más volt a véleményem (a mai napig nem ertünk egyet). Azt kéném hogy ne általánosítsunk ilyen durván!

Jajj de komolyan veszi mindenki magát... ott van pl a Béla nyári bulija - hogy biztos baj lesz belőle ha elmegyek. L*faszt. Senki nem izgul azon odaát, hogy én vagy bárki más elmegy-e oda vagy sem. Ez most ilyen nagyon komoly dolog lenne? Szerintem túl van lihegve a téma kicsit, pehet indokolt a dolog csak én nem látom át.

2008. Május 25. - 22:52:43
Válasz #134
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."