2024. Június 30. - 13:51:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 138803 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2008. Augusztus 07. - 21:33:59
Válasz #420
Nem elérhető

Cressler


Friss hír:
A csomagok megérkeztek Steve megkezdte a kinti felkészülését  @:-) @:-) @:-)
szerintem a légitársaság átgondolta, hogy nem volna frankó ha 20 halacskás pólós fazon venné kezelésbe őket...

 
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Augusztus 07. - 21:44:58
Válasz #421
Nem elérhető

fastor


Friss hír:
A csomagok megérkeztek Steve megkezdte a kinti felkészülését  @:-) @:-) @:-)
szerintem a légitársaság átgondolta, hogy nem volna frankó ha 20 halacskás pólós fazon venné kezelésbe őket...

 
csak huszan mennénk ::) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 07. - 21:45:54
Válasz #422

Zsuzsi

Vendég
Friss hír:
A csomagok megérkeztek Steve megkezdte a kinti felkészülését  @:-) @:-) @:-)
szerintem a légitársaság átgondolta, hogy nem volna frankó ha 20 halacskás pólós fazon venné kezelésbe őket...

 


Látták a képeket a Kécskei Tiszaparti bodyparty topic-ban. :D :D :D

Itt van Steve a topic-ban,már alig várom,hogy mit fog írni. :-OO :-OO :-OO

2008. Augusztus 07. - 21:51:22
Válasz #423
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hello mindenkinek!

Megvagyunk.  ;D

A NY jo nagy szopas volt... 2 perccel elottunk ment el a gep pedig rohantunk. Aztan fapofaval kozoltek, hogy ez volt az utolso Tampa-ba aznap...

Menjek ide-oda...majd vegul uj jegy NY-Miami-Tampa... Azt is epphogy elertuk.

NY-ban jofej vamost fogtam ki...kinyittatta a borondot...volt ott minden csak intramuscularis nem... :D...hu ezt mind beszeded...aztaaa.... Elengedett.  :-}

Tampa-ban csomagkereses... Megadtam egy olcsobb hotel cimet...oda kuldjek...aztan odamegyunk...se recepcio, se semmi mert 23:30 volt... ????... Szuper hotel.

Irany a dragabb hotel (hivatalos). Szoba, aztan vissza a repterre...uj cim kell a borondnek...ott mar nincs senki, telefonszam kereses...telefonon elinteztem...utana taxival megint el...bevasarlas...utana hotel...a csomagok par oraja megjottek... Tobb mint 30 ora futkarozas es stressz.

Most mar OK...de habar en nem szoktam ideges lenni...de ejjel mar mondhatni elbogtem magam mert ha meg a csomagok se jottek volna meg akkor vegem...

De most osszekapom magam...ugyhogy most nem biztos, hogy irkalok...

Meg van par elinteznivalo email-em...interju a bodybuilding.com-ra stb...aztan pihenek, borotvalas, toltes...

Holnap du/este athletes meeting es sajtotajekoztato...\

Mar dumaltam Chicherillo-val... Szombaton meg mutatok is neki vmit...


 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 07. - 21:54:15
Válasz #424
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hello mindenkinek!

Megvagyunk.  ;D

A NY jo nagy szopas volt... 2 perccel elottunk ment el a gep pedig rohantunk. Aztan fapofaval kozoltek, hogy ez volt az utolso Tampa-ba aznap...

Menjek ide-oda...majd vegul uj jegy NY-Miami-Tampa... Azt is epphogy elertuk.

NY-ban jofej vamost fogtam ki...kinyittatta a borondot...volt ott minden csak intramuscularis nem... :D...hu ezt mind beszeded...aztaaa.... Elengedett.  :-}

Tampa-ban csomagkereses... Megadtam egy olcsobb hotel cimet...oda kuldjek...aztan odamegyunk...se recepcio, se semmi mert 23:30 volt... ????... Szuper hotel.

Irany a dragabb hotel (hivatalos). Szoba, aztan vissza a repterre...uj cim kell a borondnek...ott mar nincs senki, telefonszam kereses...telefonon elinteztem...utana taxival megint el...bevasarlas...utana hotel...a csomagok par oraja megjottek... Tobb mint 30 ora futkarozas es stressz.

Most mar OK...de habar en nem szoktam ideges lenni...de ejjel mar mondhatni elbogtem magam mert ha meg a csomagok se jottek volna meg akkor vegem...

De most osszekapom magam...ugyhogy most nem biztos, hogy irkalok...

Meg van par elinteznivalo email-em...interju a bodybuilding.com-ra stb...aztan pihenek, borotvalas, toltes...

Holnap du/este athletes meeting es sajtotajekoztato...\

Mar dumaltam Chicherillo-val... Szombaton meg mutatok is neki vmit...


 8-)

Reméljük már minden oksa lesz Pisti!! Szurkolunk!!! SOK SIKERT sokadszorra is!!!   @:-)

2008. Augusztus 07. - 21:54:33
Válasz #425
Nem elérhető

fastor


Hello mindenkinek!

Megvagyunk.  ;D

A NY jo nagy szopas volt... 2 perccel elottunk ment el a gep pedig rohantunk. Aztan fapofaval kozoltek, hogy ez volt az utolso Tampa-ba aznap...

Menjek ide-oda...majd vegul uj jegy NY-Miami-Tampa... Azt is epphogy elertuk.

NY-ban jofej vamost fogtam ki...kinyittatta a borondot...volt ott minden csak intramuscularis nem... :D...hu ezt mind beszeded...aztaaa.... Elengedett.  :-}

Tampa-ban csomagkereses... Megadtam egy olcsobb hotel cimet...oda kuldjek...aztan odamegyunk...se recepcio, se semmi mert 23:30 volt... ????... Szuper hotel.

Irany a dragabb hotel (hivatalos). Szoba, aztan vissza a repterre...uj cim kell a borondnek...ott mar nincs senki, telefonszam kereses...telefonon elinteztem...utana taxival megint el...bevasarlas...utana hotel...a csomagok par oraja megjottek... Tobb mint 30 ora futkarozas es stressz.

Most mar OK...de habar en nem szoktam ideges lenni...de ejjel mar mondhatni elbogtem magam mert ha meg a csomagok se jottek volna meg akkor vegem...

De most osszekapom magam...ugyhogy most nem biztos, hogy irkalok...

Meg van par elinteznivalo email-em...interju a bodybuilding.com-ra stb...aztan pihenek, borotvalas, toltes...

Holnap du/este athletes meeting es sajtotajekoztato...\

Mar dumaltam Chicherillo-val... Szombaton meg mutatok is neki vmit...


 8-)
sok szaron átmentetek, most már csakis siker várjon rád aztkívánom!
HAJRÁÁÁÁÁÁ :-< :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 07. - 21:56:28
Válasz #426
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sírni csak a győztes sírhat!  ;)

Menetelj felfelé!  /:-) :-)!

2008. Augusztus 07. - 21:57:12
Válasz #427
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kitartás Steve! Nem tudnak kifogni rajtad!!!!!!!!  @:-)
Lindának is elismerés,most biztos rossz lenne Pistinek nélküle.  @:-)
Nagyon izgulunk értetek!!!!!!!

Zsuzsi és Prod.

2008. Augusztus 07. - 21:57:42
Válasz #428
Nem elérhető

gurkha


Ezek a pancserek azt hiszik kizökenthetnek a formádból?????Ugyan máááá.........
Hajrá Steve!!! (:-)  (:-)  (:-)

2008. Augusztus 07. - 21:59:40
Válasz #429
Nem elérhető

Raymond


Reméljük mostmár minden egyenesbe jön....hajrá Steve..... ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-; @:-) @:-) @:-)

2008. Augusztus 07. - 22:00:06
Válasz #430
Nem elérhető

Telipó



Nyugalom Steve most már jönnek a jó dolgok HAJRÁ!!! :-!

2008. Augusztus 07. - 22:19:54
Válasz #431
Nem elérhető

jajgy


ha már tulvagy a rossz oldalán akkor már csak a jó van hátra... ami valoszinü a versenyen lesz /:-) sok sikert  :-!

2008. Augusztus 07. - 22:59:34
Válasz #432
Nem elérhető

hummerdikk


Go go go! Irjad azt a vilagtortenelmet Steve!!! @:-)

2008. Augusztus 08. - 05:52:04
Válasz #433
Nem elérhető

pókerarc


Szar érzés ezt még olvasni is.El se tudom képzelni,hogy tudtad megoldani ezek mellett a kaját és egyebeket.Még tét nélküli utazásnál is megkattanna mindenki,ha ezeken keresztül kéne menni.Megcsináltad!Mint ahogy a versenyt is meg fogod!Kitartás! ;-oo-;

2008. Augusztus 08. - 12:26:19
Válasz #434
Nem elérhető

tomi


Hajrá Pisti, mindent bele, pihenj sokat, sajnos nekem pont mire hazaértem Londonból elment a netem, úgyhogy csak 5-10 percre tudok a melóhelyen fellépni........ fuck, de én is -mint mindenki- nagyon drukkolok neked. GO!!!!!!!!!!!!!!!!
Up the dose, lift the most!