2024. Június 30. - 13:16:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 138788 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Augusztus 04. - 21:41:36
Válasz #375
Nem elérhető

gurkha


Hai Steve! A múlt héten lent voltunk a Fitness2000-ben a Bibivel a szokásos body edzésen és beszélgettem a Barna Robival és szóba jöttél te is a kinti versenyeddel kapcsolatban és igen-igen elismerően beszélt rólad a Robi(dicsért téged hogy nagyon komolyan nézel ki!!!),ezt csak azért írtam neked,mert a Robi azért elég jól szokta látni a dolgokat,éppen ezért a tőle    kapott dicsérő kijelentésnek valóban súlya van!!!!!!Éppen ezért,ha ő azt mondja,hogy komolyan nézel ki akkor az tényleg nagyon durva lessz!!!!!
Sok sikert neked kint!!!!(És ne feledd el,hogy nagyon-nagyon sok itthoni ember lessz veled kint lélekben!!!!)

2008. Augusztus 04. - 22:46:36
Válasz #376
Nem elérhető

nes


Várjuk már, hogy újra elkezdődjön a Steve Show!!!!
                          :-! (:-)

2008. Augusztus 05. - 06:03:46
Válasz #377
Nem elérhető

jajgy


Sok sikert Pisti! Szurkolunk. :-)!

2008. Augusztus 05. - 12:51:45
Válasz #378
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!  :-){

A mai 6 edzésemből (3 kardió), 2 már megvolt és nemsokára indulok a következőkre. Utána még ügyintézések (folyamatosan  :-\), további étkezések, pózolás...aztán késő este/éjjel még egyszer elmegyek edzeni (tampai verseny előtt utoljára).

Szerda reggel 5 óra körül pedig indulunk a reptérre Lindával...hála Producer bácsinak!  ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 05. - 13:46:41
Válasz #379
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor eljött az idő, hogy kívánjunk egy kalappal  8-) Találd meg a számításod, és durrants oda nekik  :-):-)::

2008. Augusztus 05. - 14:07:33
Válasz #380
Nem elérhető

izomboy


Jay Cutler
"Steve, nice to see you on my thread... I remember meeting you well... I was the one who pushed you to touch( and take a pic)with the sandow... that gave you the push right??!!! Anyways, you are a young guy, the best years are slowly coming, be patient and do your best to shoot as many pics as you can for the publications and introduce yourself to the World... thats my best advise, without all the publicity, I would never have so many fans around the world, it is the best feeling!! Good luck. "

Steve, örülök, hogy látlak a topicomban, nagyon is emlékszem amikor találkoztunk... Én voltam az, aki noszogatott, hogy érintsd meg a sandow-t ez segített, nem? Mindenesetre, Te egy fiatal srác vagy, a legjobb éveid pedig még odébb vannak, légy türelmes és csinálj annyi képet, amennyit csak tudsz, hogy megmutasd magad a Nagyvilágnak. Ez a legjobb tanács amit adhatok, hiszen a megjelenések nélkül soha nem szereztem volna annyi rajongót, amennyit így sikerült. Ez a legjobb érzés. Sok szerencsét


Azért ezt nem semmi Steve :-)!
Prod

Kössz Producer...  :-){

2008. Augusztus 05. - 17:08:01
Válasz #381
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Augusztus 05. - 18:16:29
Válasz #382
Nem elérhető

Johnnyx


Jó utat Steve! És ne feledd mi veled vagyunk  :-):-)::
Egyetek zabot!

2008. Augusztus 05. - 19:59:36
Válasz #383
Nem elérhető

sasa


Ha majd a dobogó legfelső fokán állsz, ne felejtsd a világbéke mellett megemlíteni a fórumozó barátaidat!

2008. Augusztus 05. - 20:12:16
Válasz #384
Nem elérhető

L


Jó utat Pisti...és ALL IN!

"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 05. - 20:54:22
Válasz #385
Nem elérhető

Rob


Egy kalappal Pisti! Rajtad az ország szeme!  :-)!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. Augusztus 05. - 22:15:56
Válasz #386
Nem elérhető

Raymond


Kitartás Pisti..mi veled vagyunk........ /:-) /:-) /:-) /:-) /:-) ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-;

2008. Augusztus 05. - 22:19:55
Válasz #387
Nem elérhető

FirstLady


Hát én nem tom, mit kell mondani a testépítőkek, de a színpad miatt talán kéz- és lábtörést! Drukkolunk neked! @:-) @:-) @:-) :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Augusztus 05. - 22:34:56
Válasz #388

Zsuzsi

Vendég
Én már beállítottam az ébresztőt, 4 óra 10 perckor kel Prod. és megy Pistiékért.

Tiszta ideg vagyok.

Hajrá Pisti!!!!!!!!! Sok szerencsét!!!!!!! :-!


2008. Augusztus 05. - 22:50:28
Válasz #389
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó