2024. Szeptember 25. - 17:19:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 215521 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Március 03. - 18:55:36
Válasz #300
Nem elérhető

mushroom


Azért a Honda motorokra sem lehet panasz... Az én ZC1 em még mindig hozza a gyári gyorsulási adatot, ami elég szép teljesítmény! És egyelőre aattam semmi baja a motornak, pedig heti legalább 1x megkapja a magáét  ::)
Na jó azért benne van a dologban, hogy meglehetősen elfogult vagyok  @:-)

2009. Március 03. - 19:02:49
Válasz #301
Nem elérhető

George


Persze, de itt most alapvetően a Bmw-Audi-Meredes-ről volt szó :azn: Amúgy én az összes japán kocsit szeretem, pontos, megbízható, nincs velük különösebb probléma. Az új Honda Accord Coupe meg egyenesen fasza ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

2009. Március 03. - 19:06:23
Válasz #302
Nem elérhető

God Vazzeg


Persze, de itt most alapvetően a Bmw-Audi-Meredes-ről volt szó :azn: Amúgy én az összes japán kocsit szeretem, pontos, megbízható, nincs velük különösebb probléma. Az új Honda Accord Coupe meg egyenesen fasza ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

Japán autókból a Honda és a Toyota (Lexus) ami szerintem kiemelkedő. A többi csak gyenge utánzat  8-)

2009. Március 03. - 19:10:37
Válasz #303
Nem elérhető

George


Persze, de itt most alapvetően a Bmw-Audi-Meredes-ről volt szó :azn: Amúgy én az összes japán kocsit szeretem, pontos, megbízható, nincs velük különösebb probléma. Az új Honda Accord Coupe meg egyenesen fasza ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

Japán autókból a Honda és a Toyota (Lexus) ami szerintem kiemelkedő. A többi csak gyenge utánzat  8-)
Subaru 8-} Nissant sem nevezném annyira gyengének. Nem szabad az európai piac alapján ítélni, Japánban meg az USA-ban itt csak ritkán látott, nagyon fasza kis autók rohangálnak.

2009. Március 03. - 19:12:58
Válasz #304
Nem elérhető

mushroom


Tényleg nagyon szép az accord, bár én most istenigazából a CRX utódját várom nagyon-nagyon izgatottan. Nem voltam soha nagy Sci-fi autó rajongó, de szerintem ezt nagyon jól meg fogják csinálni.

2009. Március 03. - 19:18:56
Válasz #305
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg nagyon szép az accord, bár én most istenigazából a CRX utódját várom nagyon-nagyon izgatottan. Nem voltam soha nagy Sci-fi autó rajongó, de szerintem ezt nagyon jól meg fogják csinálni.

Nem hiszem hogy ekkorát dobbantana a Honda. Ez vagy fake, vagy csak egy rajzolt valami, amiből idővel autó lesz, de akkor már nem fog erre hasonlítani. Szerintem.

George: a véleményem fenntartom  :-){

2009. Március 03. - 19:29:52
Válasz #306
Nem elérhető

mushroom



2009. Március 03. - 19:37:23
Válasz #307
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 03. - 19:41:41
Válasz #308
Nem elérhető

mushroom


Igen tudom mi az a concept, meg azt is mi az a Fake :p
Ezt meg folyamatosan tesztelik, meg finomítgatnak rajta, de nagyjából azért egyben van már.  8-)

2009. Március 03. - 19:46:32
Válasz #309
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 03. - 21:01:34
Válasz #310
Nem elérhető

fastor


Azért a Honda motorokra sem lehet panasz... Az én ZC1 em még mindig hozza a gyári gyorsulási adatot, ami elég szép teljesítmény! És egyelőre aattam semmi baja a motornak, pedig heti legalább 1x megkapja a magáét  ::)
Na jó azért benne van a dologban, hogy meglehetősen elfogult vagyok  @:-)
egy kitétel ::)
hátsó ülésre, 140 nél magasabb gyereket, ne utaztassatok, kettöt föleg ne :)
ha meg van két lolyan marha, aki beül, 190 centi fölötti magassággal, azt vegyétek videóra @-o @-o @-o !+"% ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 03. - 21:04:57
Válasz #311
Nem elérhető

mushroom


Egy sportcoupétól mit vársz? :) Mennyivel jobb lett volna vonatozni, mi? ;D

2009. Március 03. - 21:22:17
Válasz #312
Nem elérhető

Boresz


hátsó ülésre, 140 nél magasabb gyereket, ne utaztassatok, kettöt föleg ne :)
ha meg van két lolyan marha, aki beül, 190 centi fölötti magassággal, azt vegyétek videóra @-o @-o @-o !+"% ;D ;D ;D
vagy kötözzétek a motorházra,utána hálás lesz,az ziher  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 03. - 21:23:39
Válasz #313
Nem elérhető

mushroom


Miért nem mondtad, hogy inkább a motorháztetőn szeretnél utazni? ;D

2009. Március 03. - 21:24:39
Válasz #314
Nem elérhető

fastor


Egy sportcoupétól mit vársz? :) Mennyivel jobb lett volna vonatozni, mi? ;D
ültem már sportkocsiban hé! és jól elfértem!
csak ez más kategória, mint az ezerötös LADA !+"% ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó