2024. Július 02. - 10:29:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: keverem-kavarom  (Megtekintve 188305 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Május 26. - 18:09:25
Válasz #90
Nem elérhető

Boresz


Ezt nem igazán értem, hogy mire gondolsz... ????...

"(nem mertem elkalandozni, még a végén elküldtök melegebb éghajlatra)"
igen,erre céloztam  ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Május 27. - 16:44:26
Válasz #91
Nem elérhető

Rencsi


Sziasztok!
Mivel most sokan betartalékoltak akciós fehérjéből, ezért jöjjön egy -szerintem sokak által már kitalált- recept, h jobban fogyjon.

Fehérjés-gyümölcsös tejberizs
A tejberizst szokásos módon elkészítjük (forró tej+kis víz+rizs). Miután elzártuk a gázt 1-2 mérő fehérje (én vaníliásat használtam), és friss gyümölcs összedarabolva. Pl:eper. Várni kell egy kicsit, kihül és közben a szamócák is megfőnek benne kissé. Reggelinek ilyet szoktam eszegetni, ha nem kell sietnem.  ;)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Május 27. - 22:39:08
Válasz #92
Nem elérhető

Raymond


Sziasztok!
Mivel most sokan betartalékoltak akciós fehérjéből, ezért jöjjön egy -szerintem sokak által már kitalált- recept, h jobban fogyjon.

Fehérjés-gyümölcsös tejberizs
A tejberizst szokásos módon elkészítjük (forró tej+kis víz+rizs). Miután elzártuk a gázt 1-2 mérő fehérje (én vaníliásat használtam), és friss gyümölcs összedarabolva. Pl:eper. Várni kell egy kicsit, kihül és közben a szamócák is megfőnek benne kissé. Reggelinek ilyet szoktam eszegetni, ha nem kell sietnem.  ;)


MMM...ez már ránézésre is jól néz ki ...ezt kifogom próbálni........ <:-) /7% :-oD

2008. Május 28. - 12:59:42
Válasz #93
Nem elérhető

AtisFace


Én tegnapelött reggelire csináltam ilyen tejberizst eperrel és epres synthaval a koliban és egy csini csaj megkérdezte, hogy megkóstolhatja-e én adtam neki és el volt ájulva <:-). Aztán ma meglátta, hogy syntha-t is rakok bele és meg kellett nyugtatnom, hogy a tegnapiba nem volt "izomnövelő szer" Łł=. Hozzáteszem hogy én csak jó hidegen vagyok hajlandó megenni ilyen melegben.(Még  csirke-rizst is hidegen eszem melegben).

Rencsi amugy köszi a sok receptet, amit nem ismertem azt mind kipróbáltam és finom volt mindegyik :-)!.
Amint tudok pluszt adni te leszel az első akinek adok  ;-oo-;.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Június 02. - 17:45:17
Válasz #94
Nem elérhető

Rencsi


Ím egy rendkívül egyszerű étel és a munkafázisok összehangolásával csak 20 perc.(tudjátok vizsgaidőszak, nincs időm hosszú főzöcskére)

Ubis csirke:
1. Feltesszük forrni a vizet a tésztának.
2. A csirkemellet összedaraboljuk,  pici olivaolajat hevítünk, ezalatt megsózzuk a husit. Beletesszük a husit, félidőnél megborsozzuk (a bors könnyen megérhet)
3.Beletesszük a lobogó vízbe a durum tésztát, az uborkát összedaraboljuk. Közben a husit kevergetjük.
4. Ha a hús majdnem kész, beletesszük az uborkát és együtt sütjük őket készre. A tészta megfőtt, leszűrjük és az uborkás hússal összevegyítjük.  /7%

(Tipp.: Kis mustáros joghurtot is el tudok képzelni mellé, vagy tzatzíki, amit szintén nagyon egyszerű elkészíteni)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Június 02. - 22:52:38
Válasz #95
Nem elérhető

God Vazzeg


Ím egy rendkívül egyszerű étel és a munkafázisok összehangolásával csak 20 perc.(tudjátok vizsgaidőszak, nincs időm hosszú főzöcskére)

Ubis csirke:
1. Feltesszük forrni a vizet a tésztának.
2. A csirkemellet összedaraboljuk,  pici olivaolajat hevítünk, ezalatt megsózzuk a husit. Beletesszük a husit, félidőnél megborsozzuk (a bors könnyen megérhet)
3.Beletesszük a lobogó vízbe a durum tésztát, az uborkát összedaraboljuk. Közben a husit kevergetjük.
4. Ha a hús majdnem kész, beletesszük az uborkát és együtt sütjük őket készre. A tészta megfőtt, leszűrjük és az uborkás hússal összevegyítjük.  /7%

(Tipp.: Kis mustáros joghurtot is el tudok képzelni mellé, vagy tzatzíki, amit szintén nagyon egyszerű elkészíteni)

Ez a kaja olyan gyönyörű, hogy összeszaladt a nyál a számban  /7% Köszi szépen  :-){

2008. Június 02. - 23:00:28
Válasz #96

B1ll4

Vendég
Te még ráadásul amúgy is tésztás vagy . Mi tart vissza barátom ?  /7% <:-)

2008. Június 02. - 23:18:20
Válasz #97
Nem elérhető

Rencsi



Ez a kaja olyan gyönyörű, hogy összeszaladt a nyál a számban  /7% Köszi szépen  :-){

Örülök, hogy elnyerte a tetszésed, és az elkészítése is egyszerű. (Eredetileg brokkolival akartam, de a szemtelenjei kivirágoztak a hűtőben,  !+"% így uborkás lett, de így még talán finibb is lett.  /7%
Próbálok minél több ételt kikísérletezni, vagy csak az ízhatásokat kombinálni, de sokszor idő szűkében vagyok és egy szokásos tepsis kaját választom, ami mellett nem kell odaállni. De rengeteg 5letem van és rajta vagyok a megvalósításukon, természetesen képpekkel együtt.

Felteszek az én kedvenc képem, bár az elkészítése nem a legegyszerűbb , ezért nem írtam még fel, de ha van érdeklődő akkor megteszem.  :D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Június 02. - 23:19:47
Válasz #98

B1ll4

Vendég
Basszus ez olyan mint a kínainál az ízes csirke totálra , ilyet feltétlen magyarázz :D

2008. Június 02. - 23:22:55
Válasz #99
Nem elérhető

BrianB



2008. Június 02. - 23:25:47
Válasz #100
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jó helyre jöttem én is...faszomat... ˝=/ !+"% ;D


 [:-o]
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 02. - 23:28:53
Válasz #101
Nem elérhető

BrianB



2008. Június 02. - 23:35:36
Válasz #102
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jó helyre jöttem én is...faszomat... ˝=/ !+"% ;D


 [:-o]
))=/ :-*
Mé' Te még nem diétázó?!  :-O De a vizet még nem vetted el ugye? Majd ne feledd a vastablettát!!!  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 02. - 23:58:12
Válasz #103
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó helyre jöttem én is...faszomat... ˝=/ !+"% ;D


 [:-o]

Olvasgatom csendben a fórumot, de ezen a hsz-on besírtam  :-)!  !+"%

2008. Június 03. - 02:03:21
Válasz #104
Nem elérhető

bandus


Jó helyre jöttem én is...faszomat... ˝=/ !+"% ;D


 [:-o]

Olvasgatom csendben a fórumot, de ezen a hsz-on besírtam  :-)!  !+"%

 @-o :-)!
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player