2024. Október 06. - 02:28:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Arnold Classic 2008  (Megtekintve 82343 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Március 02. - 19:28:21
Válasz #240
Nem elérhető

tas


Érdekesek ezek a képek!
Phil valóban nem olyan jó,szerintem sem lesz ő olympia,főleg ha azt nézzük,hogy Flex sem volt,és Phil a nyomába sem ér!
Sokkal inkább el tudom képzelni Wolfot,Philnek igazából a karján kívül,más testrésze nincs ami igazán kiemelkedő lenne,és valahogy az összkép sem stimmel,bár igaz,hogy az ironman en jobb volt!
Branch iszonyat,nem hittem volna.....!
Greene fantasztikus,inkább ő legyen olympia mint Heath!  :-)!
Dexter az Dexter,de már uncsi! :-}

Legyen már Wolf.......!  <3!


;D Remek dolgok mennek itt srácok...szerintem Arnold mindegyiket megverné ;D Van egy ötletem! Küldjünk leveleket az IFBB-nek, hogy ki legyen az idei Mr. O. Az, hogy van egy Jay Cutler is a világon, ne is zavarjon senkit. Szerintem neki el sem kellene indulni idén, úgysem jut a legjobb 10-be. Ja? Kijazadzséjkátler??? Meg már amúgy is uncsi az ürge...

ezaz. sztem Dextert is írjuk le, hiába nyerte az Arnoldot meg lett 3. az O-n, de már uncsi. Lényeg, hogy nagyon izgalmasm lesz az O. idén. Élő webcast lesz remélem.
olvastam 1-2 éve olyat, egy szakértő írta, hogy új Mr. O. lesz, méghozzá Dexter személyében (amikor még Ronnie volt trónon) Ekkor még nem volt ugye Wolf se meg Phil se.. meg Cutler se nyert még...

2008. Március 02. - 19:40:10
Válasz #241
Nem elérhető

izomboy


Hát nemhiszem hogy Phil genetikáján kéne kivetni valót keresni, és hogy ki lessz MR o ezt elég nehéz lenne a "mi" tudásunkal és hozzáértésünkel megítélni.

Előszőr senkiről sem hiszik el:) ::)
Aztán mindenki előre látta ;D

Az Hogy DExter unalmas???????  Ez meg mi?
RAjzfilm amit megununk?

Mert akkor ne MRO legyen a cím hanem MR izgalmas és a második MR unalmas. @-o

2008. Március 02. - 20:09:47
Válasz #242
Nem elérhető

Cressler


Érdekesek ezek a képek!
Phil valóban nem olyan jó,szerintem sem lesz ő olympia,főleg ha azt nézzük,hogy Flex sem volt,és Phil a nyomába sem ér!
Sokkal inkább el tudom képzelni Wolfot,Philnek igazából a karján kívül,más testrésze nincs ami igazán kiemelkedő lenne,és valahogy az összkép sem stimmel,bár igaz,hogy az ironman en jobb volt!
Branch iszonyat,nem hittem volna.....!
Greene fantasztikus,inkább ő legyen olympia mint Heath!  :-)!
Dexter az Dexter,de már uncsi! :-}

Legyen már Wolf.......!  <3!


;D Remek dolgok mennek itt srácok...szerintem Arnold mindegyiket megverné ;D Van egy ötletem! Küldjünk leveleket az IFBB-nek, hogy ki legyen az idei Mr. O. Az, hogy van egy Jay Cutler is a világon, ne is zavarjon senkit. Szerintem neki el sem kellene indulni idén, úgysem jut a legjobb 10-be. Ja? Kijazadzséjkátler??? Meg már amúgy is uncsi az ürge...
  ;D ;D !+"%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 02. - 21:09:29
Válasz #243
Nem elérhető

szidol


kedves Darknight! /:-)

Ha Branch fizikuma édeskevés lett volna ebben a mezőnyben, akkor nem előzött volna meg olyan versenyzőket mint akiket megelőzött :-){. köztük sok-sok ESZTÉTIKUS versenyzőt.  Ha csak az esztétikum számítana akkor Melvin (vagy valamelyik más genetikailg "szerencsés flótás" ) lenne a Mr.O.
De (szerintem)szerencsére nem így van. Amúgy Dexter teljesen megérdemelten nyert! Az Ajándék a következő versenyen "javíthat".  Remélem sikerül neki.  Gyógyulj meg Béci! 
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2008. Március 02. - 21:28:14
Válasz #244
Nem elérhető

tas


Dexter már a múlt évszázadban is ott volt a nagyok között. Emlékszem mindig azzal cseszegették, hogy Dexter jó, csak nem elég nagy. Hát mostanra bőven megmutatta. És sztem még ha odateszi magát, fejlődhet is (és nem lesz uncsi egyesek szerint). Bár egyszer olvastam hogy offszezonban nemigen veszi komolyan az edzéseket, heti 3-at edz, nem tudom hogy ebből mi igaz. Bár nem is a bulvárháttér a lényeg, hanem a kinézet. Tény hogy komplettebb volt mint Phil, bár ezt élőbe kevésbé lehetett látni, mer folyamatosan mozgatták a kamerát meg egyesével mutatták őket összevetéskor...  :-p

2008. Március 02. - 21:33:31
Válasz #245
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ezt nem értem. Azt írják a piros oldalon, hogy zsinórban harmadszor nyerte meg Dexter a versenyt... meg ő volt a címvédő.
dehisz tavaly Victor nyerte:
http://contest.bodybuilding.com/results/1484

 ????... ????... Most akkor ez hogyan?
Hú,több dolgot elnézett ott a kollega,remélem holnap(vagy esetleg még ma)kicserélik és helyesbítenek.Martineznek is jól esne.Ott meg ismét csak tévedés történt amikor azt írta,hogy sokáig tartotta a frontot a 8kg-t erősödő Healt Dexter ellen.Mint ahogy arról a bírói pontozólapból(sztereo által feltett) kiderült Dexter elég simán lett AC bajnok a pontozást nézve,csakúgy mint Healt 2.helye Kai Green ellen
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 02. - 21:38:54
Válasz #246
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na végre megjöttem!  :-Đ

Miután közel 48 óráig nem volt nálam net... ˝=/

Lesz mit bepótolnom! Most töltöm a videókat!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 02. - 21:55:55
Válasz #247
Nem elérhető

BrianB


Én akárhogy is nézem, a Philt látom jobbnak. ????... Lehet én vagyok a hülye... A Dexter keménységben jobb, de szárazságban nem, vagy nagyon minimálisan (az elég kemény kijelentés, hogy a Phil nem volt elég száraz, miközben keresztszálkás a segge). A pózokban? Páros bicepsz, mell-csípő és has-láb ízlés kérdése, bár a Phil sűrűbb. Az oldalsó pózokban  egyértelmű KO. A hátpózokban a páros bicepszben felül Dexter mutat jobban, a csípő-hátban meg Phil, de lent simán Phil. A legizmosabb póz is Heath-é szerintem. Élőben biztos más volt, és lehet kijöttek olyan dolgok, amiket felvételen nem látni, de a képekről meg a videóról ez jött le nekem. :-\
De majd Steve is megnézi, és meglátjuk Ő mit mond...bár Ő csípi a Dextert...na mindegy ;D

2008. Március 02. - 22:08:06
Válasz #248
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Majd megnézem.

Addig is Brian (meg mások is), ezen nagyon jót röhögtem:

Kevin Levrone interjú

 ;D @:-) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 02. - 22:20:28
Válasz #249
Nem elérhető

BrianB


Ez már láttam tegnap. "love me tender..." ;D

2008. Március 03. - 00:48:55
Válasz #250
Nem elérhető

pókerarc


Majd megnézem.

Addig is Brian (meg mások is), ezen nagyon jót röhögtem:

Kevin Levrone interjú

 ;D @:-) ;D

Hát ez tényleg poén volt :-)!

2008. Március 03. - 04:39:54
Válasz #251
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az AC Amateur Abszolút Bajnoka:

Tarek Elsetouhi



További fotók a versenyről itt:

http://www.musculardevelopment.com/browse/index.php?mode=contest&eventcode=1217


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 03. - 04:41:06
Válasz #252
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 03. - 09:04:41
Válasz #253
Nem elérhető

Ren


Érdekesek ezek a képek!
Phil valóban nem olyan jó,szerintem sem lesz ő olympia,főleg ha azt nézzük,hogy Flex sem volt,és Phil a nyomába sem ér!
Sokkal inkább el tudom képzelni Wolfot,Philnek igazából a karján kívül,más testrésze nincs ami igazán kiemelkedő lenne,és valahogy az összkép sem stimmel,bár igaz,hogy az ironman en jobb volt!
Branch iszonyat,nem hittem volna.....!
Greene fantasztikus,inkább ő legyen olympia mint Heath!  :-)!
Dexter az Dexter,de már uncsi! :-}

Legyen már Wolf.......!  <3!



NO comment!  0o0o0
 ;D

2008. Március 03. - 13:16:52
Válasz #254
Nem elérhető

pókerarc


Ez a Tarek Elsetouhi már a pesti EB-n is döntős volt.Rohadt nagy volt,de közel sem ilyen száraz.
 :-){