2024. Szeptember 28. - 18:21:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 1 hónap kökemény anabolizmus a legalitás határán.  (Megtekintve 88916 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Február 20. - 23:32:16
Válasz #90
Nem elérhető

Bubee


Most jön az a rész, amikor megtanulsz figyelni a tested jelzéseire. Ez az amit nem lehet könyvből tanulni és ez az amiről ez a sport szól, vagyis az individualitásról. Ezt csakis rutinnal tudod elsajátítani, ami most kezdődik illetve már elkezdődött.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 21. - 22:54:58
Válasz #91
Nem elérhető

Gabore


Hát én nem tudom srácok...
Jönnek rám is a kilók a tablettától elég komolyan és én nem tapasztaltam semmi zsírosodást eddig!!!Nem is olyan a genetikám szerencsére :)

2008. Február 21. - 23:17:33
Válasz #92
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát én nem tudom srácok...
Jönnek rám is a kilók a tablettától elég komolyan és én nem tapasztaltam semmi zsírosodást eddig!!!Nem is olyan a genetikám szerencsére :)

Ha gyorsan jönnek rád a kilók, akkor azok szerinted miből vannak?  !+"%  :--:

2008. Február 21. - 23:59:23
Válasz #93
Nem elérhető

L


Hát én nem tudom srácok...
Jönnek rám is a kilók a tablettától elég komolyan és én nem tapasztaltam semmi zsírosodást eddig!!!Nem is olyan a genetikám szerencsére :)

Ha gyorsan jönnek rád a kilók, akkor azok szerinted miből vannak?  !+"%  :--:

Pontosan! Amikor mondjuk Steve aztmondja, hogy 2-3-4 kg izmot épít fel egy év alatt és ez kiváló eredmény (és persze semmilyen szinten nem vagyunk összehasonlíthatóak egy profival) akkor ebből azért lehet következteni arra, hogy naturálon, ha mindent maximálisan betartasz az év minden napján  (ami szinte kizárt), akkor reálisan hány kg izmot építhetsz fel egy év alatt... 8-}
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 22. - 00:04:08
Válasz #94
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát én nem tudom srácok...
Jönnek rám is a kilók a tablettától elég komolyan és én nem tapasztaltam semmi zsírosodást eddig!!!Nem is olyan a genetikám szerencsére :)

Ha gyorsan jönnek rád a kilók, akkor azok szerinted miből vannak?  !+"%  :--:

Pontosan! Amikor mondjuk Steve aztmondja, hogy 2-3-4 kg izmot épít fel egy év alatt és ez kiváló eredmény (és persze semmilyen szinten nem vagyunk összehasonlíthatóak egy profival) akkor ebből azért lehet következteni arra, hogy naturálon, ha mindent maximálisan betartasz az év minden napján  (ami szinte kizárt), akkor reálisan hány kg izmot építhetsz fel egy év alatt... 8-}

Másrészt a fejlettségtől is függ, hogy mennyire van a test kihegyezve a maximumra. Egy nagyon fejlett izomzatú ember nyílván már kevesebbet fejlődik X idő alatt, mint egy kevésbé edzett. Én magamon is érzem, hogy régebben tudtam éves szinten fejlődni 3-5 kilót, most meg szinte csak toporgok, pedig még nagyon messze vagyok a határaimtól.

Pár hét alatt kilókat felszedni izomba nem lehet vagy iszonyat "kiegészítők" kellenek hozzá, de persze ez csak az én véleményem, majd valaki kijavít ha hülyeséget írok  ;-oo-;

2008. Február 22. - 09:06:56
Válasz #95
Nem elérhető

Lalika85


Hát én nem tudom srácok...
Jönnek rám is a kilók a tablettától elég komolyan és én nem tapasztaltam semmi zsírosodást eddig!!!Nem is olyan a genetikám szerencsére :)

Ha gyorsan jönnek rád a kilók, akkor azok szerinted miből vannak?  !+"%  :--:

Pontosan! Amikor mondjuk Steve aztmondja, hogy 2-3-4 kg izmot épít fel egy év alatt és ez kiváló eredmény (és persze semmilyen szinten nem vagyunk összehasonlíthatóak egy profival) akkor ebből azért lehet következteni arra, hogy naturálon, ha mindent maximálisan betartasz az év minden napján  (ami szinte kizárt), akkor reálisan hány kg izmot építhetsz fel egy év alatt... 8-}

Másrészt a fejlettségtől is függ, hogy mennyire van a test kihegyezve a maximumra. Egy nagyon fejlett izomzatú ember nyílván már kevesebbet fejlődik X idő alatt, mint egy kevésbé edzett. Én magamon is érzem, hogy régebben tudtam éves szinten fejlődni 3-5 kilót, most meg szinte csak toporgok, pedig még nagyon messze vagyok a határaimtól.

Pár hét alatt kilókat felszedni izomba nem lehet vagy iszonyat "kiegészítők" kellenek hozzá, de persze ez csak az én véleményem, majd valaki kijavít ha hülyeséget írok  ;-oo-;

Egyet értek veletek....bár ez a kiegészítő pont egy iszonyat kiegészítő szerintem, ami a legalizmus  határán van,hiszen be tiltották... >:D
(én 2kg izmot várok 1 hónapra...) (heti fél kg-ot)

Hogy miért?
Mert tisztán és megfelelően táplálkozom.
Mert elég durva a kiegészítők hadserege amik mellettem állnak a küzdelemben......
Na meg én még nagyon-nagyon messze vagyok a határoktól  ;D   
(Steve már nagyon messze eljutott...nem is lehet hasonlítani hozzánk :-){  Neki nehezebb felszednie izmot szerintem,mint most nekem...)

A kiegészítőkről még...:
Csak összehasónlitás képpen....Egy secretgogue one-ban kb. 150g arginine lehet kb., amíg én 600g-ot viszek be 1 hónap alatt.
Ez olyan,mint ha 4 doboz secretgoguet vinnék be egy hónap alatt....(nagyjából...)  (persze elvileg a secretgogue jobb...bár én nem hiszem...)

Na meg a durva edzések....és a rengeteg alvás  8-} és a teljes ráhangolódás,szerintem meghozza az eredményt.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 22. - 13:31:37
Válasz #96
Nem elérhető

Gabore


Hát én nem tudom srácok...
Jönnek rám is a kilók a tablettától elég komolyan és én nem tapasztaltam semmi zsírosodást eddig!!!Nem is olyan a genetikám szerencsére :)

Ha gyorsan jönnek rád a kilók, akkor azok szerinted miből vannak?  !+"%  :--:

Pontosan! Amikor mondjuk Steve aztmondja, hogy 2-3-4 kg izmot épít fel egy év alatt és ez kiváló eredmény (és persze semmilyen szinten nem vagyunk összehasonlíthatóak egy profival) akkor ebből azért lehet következteni arra, hogy naturálon, ha mindent maximálisan betartasz az év minden napján  (ami szinte kizárt), akkor reálisan hány kg izmot építhetsz fel egy év alatt... 8-}

Másrészt a fejlettségtől is függ, hogy mennyire van a test kihegyezve a maximumra. Egy nagyon fejlett izomzatú ember nyílván már kevesebbet fejlődik X idő alatt, mint egy kevésbé edzett. Én magamon is érzem, hogy régebben tudtam éves szinten fejlődni 3-5 kilót, most meg szinte csak toporgok, pedig még nagyon messze vagyok a határaimtól.

Pár hét alatt kilókat felszedni izomba nem lehet vagy iszonyat "kiegészítők" kellenek hozzá, de persze ez csak az én véleményem, majd valaki kijavít ha hülyeséget írok  ;-oo-;

Egyet értek veletek....bár ez a kiegészítő pont egy iszonyat kiegészítő szerintem, ami a legalizmus  határán van,hiszen be tiltották... >:D
(én 2kg izmot várok 1 hónapra...) (heti fél kg-ot)

Hogy miért?
Mert tisztán és megfelelően táplálkozom.
Mert elég durva a kiegészítők hadserege amik mellettem állnak a küzdelemben......
Na meg én még nagyon-nagyon messze vagyok a határoktól  ;D   
(Steve már nagyon messze eljutott...nem is lehet hasonlítani hozzánk :-){  Neki nehezebb felszednie izmot szerintem,mint most nekem...)

A kiegészítőkről még...:
Csak összehasónlitás képpen....Egy secretgogue one-ban kb. 150g arginine lehet kb., amíg én 600g-ot viszek be 1 hónap alatt.
Ez olyan,mint ha 4 doboz secretgoguet vinnék be egy hónap alatt....(nagyjából...)  (persze elvileg a secretgogue jobb...bár én nem hiszem...)

Na meg a durva edzések....és a rengeteg alvás  8-} és a teljes ráhangolódás,szerintem meghozza az eredményt.
Lehet kicsit félreértettétek amit írtam.Én egy szóval sem írtam,hogy napi 1,234kg-ot HÍZOK!Én azt írtam,hogy rám szuperül jönnek a kilók ettől a kiegtől és ahogy utánaolvastam külföldi fórumokon ez a szedés 2.hetiég garantáltan még így is lesz.Szerencsére még van hova növekednem.nem szeretnék veletek erről vitatkozni,mert nálam biztos többet tudtok a zsírosodásról 8-) HAJRÁ Lalika!!! ;)

2008. Február 22. - 16:09:27
Válasz #97
Nem elérhető

Kris



2008. Február 22. - 17:03:07
Válasz #98
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Február 22. - 17:21:52
Válasz #99
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 22. - 17:33:16
Válasz #100
Nem elérhető

Gabore


 :-\ miután jól szétb@sztuk Lalika kökemény 1hónapját adjuk vissza a stafétát :) :-!!!

2008. Február 22. - 18:34:24
Válasz #101
Nem elérhető

Lalika85


Engem érdekel minden amiből tanulhatok  ;D....
Csak nyugodtan.....

Figyelek ezerrel....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 22. - 20:30:45
Válasz #102
Nem elérhető

Lalika85


Ha esetleg valakinek van e-max-ja és nem kell neki,mert meggondolta magát és esetleg mást szeretne vagy akármi.....
Kérem az jelezze!!! Kitalálunk rá valamit  ;)  Én szívesen meghosszabbítanám a tesztemet 2 hónaposra  >:D !!!

(egy próbát azért megért  ;D hátha szerencsém lesz)
Ha nem próbálom meg,akkor az esélyt se adom meg magamnak,így legalább megadtam. Max nem lesz szerencsém  ))=/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 23. - 10:33:40
Válasz #103
Nem elérhető

Lalika85


Libidó:    :-)!  ,nem mint ha eddig gond lett volna vele,de azért most ezt már meg kellett említenem.
Kicsit már talán túlzottnak is érzékelem,hogy állandóan működésbe lép.. 
Hiába van  :-)-    :-)(-:

Na de mindig ez legyen a legnagyobb gondom  ;)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 24. - 15:51:31
Válasz #104
Nem elérhető

Bubee


Ha esetleg valakinek van e-max-ja és nem kell neki,mert meggondolta magát és esetleg mást szeretne vagy akármi.....
Kérem az jelezze!!! Kitalálunk rá valamit  ;)  Én szívesen meghosszabbítanám a tesztemet 2 hónaposra  >:D !!!

(egy próbát azért megért  ;D hátha szerencsém lesz)
Ha nem próbálom meg,akkor az esélyt se adom meg magamnak,így legalább megadtam. Max nem lesz szerencsém  ))=/

Abból ne nagyon akarjál te 8 hetes kúrát. Elég a 4 is.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index