2024. Szeptember 22. - 22:35:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 1 hónap kökemény anabolizmus a legalitás határán.  (Megtekintve 88540 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Április 02. - 22:24:40
Válasz #195
Nem elérhető

Lalika85



 Még valami eszembe jutott, lehet hogy papiron jó az edzésterved, csak éppen te nem hajtod végre megfelelően. Ez alatt azt értem, hogy edzés közben szabályosan hajtod-e végre a gyakorlatokat, illetve hogy megfelelően variálod a gyakorlatokat, a súlyokat, a pihenőidőket, a szériaszámokat. Nagyon fontos dolog még szerintem a fejlődés útján, hogy a megfelelő izomérzet kialakuljon(ezalatt azt értem, hogy ne mechanikusan emeld a súlyt, hanem megfelelő izomcsoportra koncentrálva).


Köszönöm a jóindulatot és a segítséget AtisFace  ;)
(Elmentem ma a terembe,ahova meghívott.Beigazolódott amit mondott...Semmi izomérzetem nincsen...)
Több időt fogok most ennek szentelni!!!
Helyre kell raknom az edzések kivitelezését....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 02. - 22:35:18
Válasz #196
Nem elérhető

Lalika85


Közben megjártam a kórházat is....
Megvannak az eredmények.

Ha van rá igény,akkor be szkennelem.

Pár dolog van ami szembetűnő!!!!

Amire felhívták a figyelmem:
               
CPK:   1343    U/l       24-170 között kellene lennie
HDL cholest: 0,42  mmol/l      1.03-1.55   között kellene lennie
LDL cholest:  2.96 mmol/l       <2.6 alatt kellene lennie

Ezen kívül a májfunkcióim vannak a határ közelében. Vagy pont ott vagy pont alatta,felette.

Azt mondták,hogy ez azért nem vészes.....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 03. - 12:44:37
Válasz #197
Nem elérhető

Seth


Engem érdekelne a teljes is! Megtennéd hogy beskenneled?  o:)

2008. Április 03. - 12:51:33
Válasz #198
Nem elérhető

Seth


Egyedül a CPK elég magas ...asszem kreatin kínáz enzim aktivitás, és a testépítőknél néha megdöbbentően magas értékek jönnek ki! nem egy ilyen esetről hallottam már, a magas izomtömeg, és az edzés miatti mikrosérülések regenerációja (elhalt mikroszövetek fokozott ürítése talán  ????..., de ez nem száz) miatt van így, de javítson ki ha van itt hozzáértő... Szóval nem valószínű hogy ilyen mértékű izomelhalásról lenne szó!  ;-oo-;

2008. Április 03. - 13:23:49
Válasz #199
Nem elérhető

Lalika85


Be szkennelem  ;)

Addig is egy mostani kép  ::)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 03. - 16:24:23
Válasz #200
Nem elérhető

Seth


No le a pólóval, és meg is fordulni!  @:-) 8-) És a háttérre legközelebb figyelni kéremszépen!  :-}, tudod akikről nem beszélünk...  :-/-(-: ;D ;D Nehogy már eccer, ha a bodybuildingesek segítségével színpadra állsz előkerüljön egy ilyen kép!!  !+"% Toljad!  =/+'

2008. Április 03. - 17:39:35
Válasz #201
Nem elérhető

blade


Ezeket nem viszem túlzásba sajnos.... :-O

A lábamat kimondottan keveset edzem,de így is az a legnagyobb  :'(
Pedig nem szeretném ha nőne tovább....
Egy testépítőnek lehet olyan testrésze, aminél azt akarja, hogy ne nőjjön tovább??? ????...
Nekem ez fúrcsa. Szerintem nincs túl nagy izom csak a többi van lemeradva hozzá képest. Úgyhogy, ha jól reagál a lábad akkor tessék edzeni és a többit hozzáigazítani.
A tömegelés alapja az alapgyakorlatok tehát nyomjad a gugolást és a felhúzást, mert attól jön a parázshús! =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 03. - 19:14:58
Válasz #202
Nem elérhető

Lalika85


 ;D  A látszat csal.
Ezekben On 100% Whey van. De a zacsi az korülményesebb és azért van ebben. (mivel mindig a nagy kiszerelésű zacskósat veszem,és több Ízben)
A Vödörből könyebb kiszedni,mint a zacsival bajlódni,ezért már ezer éve ebben tartom.


A polóval várok a teszt végéig  ::)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 03. - 21:12:21
Válasz #203
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv Lalika!
Szúrhatnál oylan képet is ahol lábaddal együtt látszol.Már kíváncsivá tettél.De ez a kép is király   :-)!

2008. Április 03. - 21:37:16
Válasz #204
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 03. - 21:53:06
Válasz #205
Nem elérhető

madinorbi


Lábazásra fel Lali egyébként is jobban fog a felsőtest is fejlődni ezáltal meg az alaperődnek sem fog ártani  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 03. - 22:25:44
Válasz #206
Nem elérhető

AtisFace


Szerdán edzettünk együtt Lalikával és hát mit mondjak furcsa volt látni egy olyan embert, aki ilyen nagyra nőtt naturálon egy év alatt, úgy hogy az alapgyakorlatok egy részét nem csinálja, vagy csak mechanikusan! Szerintem egy jó edzőtárs kellene mellé, akivel odabüntetős alapgyakorlatokra épülő edzéseket tudnának nyomatni =/+'! Ha van kedved és meg tudod oldani szólj én benne vagyok, hogy edzünk együtt még egy párat! Többit majd msnen!
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Április 03. - 23:14:27
Válasz #207
Nem elérhető

Lalika85


 :-){

Köszönöm a segítséget!
Menni fogok majd megint  ;)

Van még mit tanulnom!!!


Az orvosi eredmények egy-két napon belül felkerülnek. Oda adtam az illetékesnek,aki felviszi a gépre.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 04. - 15:04:12
Válasz #208
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 04. - 15:39:55
Válasz #209
Nem elérhető

Lalika85


Az utolsó kettőn láthatóak azok az értékek amik egy kicsit eltérnek.... Az első kettőt csak a teljesség kedvéért raktam be.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)