2024. Szeptember 28. - 12:18:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 1 hónap kökemény anabolizmus a legalitás határán.  (Megtekintve 88871 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 30. - 19:19:05
Válasz #180
Nem elérhető

Jordan


Izomenő!
Szerintem tényleg jó lenne ha csinálnál egy saját topicot, az biztos hogy mindenki elovasná, mindenki hozzászólna!  ;)
A képkre mindenki kiváncsi lassan, rakj be egy-kettőt, igazából remélem sírni fogunk olyan jól nézel ki.  :-O
King Kamali is azt mondta valahol, hogy amit meg tudsz csinálni, az nem nagyszájúság (vagy valami ilyesmit)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 30. - 19:28:36
Válasz #181
Nem elérhető

L


Izomenő!
Szerintem tényleg jó lenne ha csinálnál egy saját topicot, az biztos hogy mindenki elovasná, mindenki hozzászólna!  ;)
A képkre mindenki kiváncsi lassan, rakj be egy-kettőt, igazából remélem sírni fogunk olyan jól nézel ki.  :-O
King Kamali is azt mondta valahol, hogy amit meg tudsz csinálni, az nem nagyszájúság (vagy valami ilyesmit)
Kamali is megmutatta hogy nem csak nagyszájú, hanem eredményes is. ;D ;D ;D

(Lassan nyomjuk meg az ON gombot mert szétcsesszük Lali topicját!)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 30. - 19:37:28
Válasz #182
Nem elérhető

moszad


Szerintem is csinálj saját topicot, adj neki valami jó címet
pl: Izomenő a csöcsisten vagy  A csöcseim árnyékában stb.
De ne offoljuk szét Lalika topicját!
Akinek van humorérzéke az mindent tud,
akinek nincs az mindenre képes.

2008. Március 30. - 19:46:55
Válasz #183
Nem elérhető

L



Érdekes,hogy  nagyobb darab és faszán kinéző gyúrósok(Steve,és más fórumos tagok) nem kötnek belém, sem abba amit mondok!  #:-) 

Súgok neked: van egy szint ami alatt nem folynak bele a beszélgetésbe... azhiszem az említett szint alatt mozgunk most is éppen úgyhogy én is kiszálltam.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 30. - 21:22:28
Válasz #184
Nem elérhető

NaturalBoy


Hát én nem akarom szét offolni ezt a topicot és nem szeretném ha ti offolnátok szét ezért csdak javaslatként folyhatna ez a beszélgetés a humor nevű topicban  ;D
L nagyon bölcsen kiszált a színvonal miatt.Remélem nem süyledek L szemében de ez amit itt lenyomtok  ;D csak olvasgatok és vidulok ;D
Én is jó ötletnek találom Izommenő hogy nyiss egy saját topicot.De komoylan mondom,hogy semmi gúnyolódás nincs ebben,tőlem még minuszt se kaptál soha,és nem vagyok oylan nagy itt a fórumon hogy bárkit is kritizáljak,csak pusztán nem ebbe a topicba való ami itt megy ugyanakkor még olvasgatnék iylenekt ;D
Szóval egy topic ahol a fűszerep neked jut nem egy rossz ötlet.
Egyébként Izommenő kipróbálom a bulizós technikád és ezentúl nekem is lesz egy proteinszelet a zsebemben aztán amikor felszedem a picsákat tánc közben behazudom hogy más....Melyik is a legnagyobb proteinszelet az Extremefit-ben? ;D

2008. Március 30. - 21:35:18
Válasz #185
Nem elérhető

L


Hát én nem akarom szét offolni ezt a topicot és nem szeretném ha ti offolnátok szét ezért csdak javaslatként folyhatna ez a beszélgetés a humor nevű topicban  ;D

(+)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Március 30. - 21:44:16
Válasz #186
Nem elérhető

Jordan


Egyébként Izommenő kipróbálom a bulizós technikád és ezentúl nekem is lesz egy proteinszelet a zsebemben aztán amikor felszedem a picsákat tánc közben behazudom hogy más...
Megmondod ennyire örűlsz a társaságuknak, nagyon helyes.  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 30. - 22:04:58
Válasz #187
Nem elérhető

AtisFace


 :-!!! Lalika szerintem átérzem a helyzeted! Én 86-ban születtem, kb 3 éve edzek, bár csak másfél éve csinálom nagy odafigyeléssel(kaja, edzés, pigenés rendeben van). Én és néhány haverom egy konditermet vezetünk egy egyetemen ahol tanulunk, szóval láttam én már sok mindent. Én azt figyeltem meg, hogy akik a táplálék kiegészítőkre ilyen sokat költöttek mint te relatíve nem sőt eseteiben gyengébben fejlődtek azoknál, mint akik rendes kajákkal bevitték a megfelelő tápanyagokat és megdobták mondjuk egy edzés utáni turmixxal. Persze ez csak arra a szintre igaz, akik nem versenyző szintűek, ugyanis tápkieggel próbálták behozni a hiányosságokat. Ezt így a topicot olvasva elvetném. De azért meg próbálkoznék egy-két tanáccsal. :-){
Szerintem érdemes lenne egy hetet esetleg pihenned(pl. mondjuk egy hétig úszni járj). Én HST-s edzéstervvel tömegeltem és ott is a beiktatott dekoncentrálás az egyik alapja a koncepciónak. Másik dolog szerintem próbáld meg a megfeleő mennyiségű fehérje és szénhidrát bevitelét kiegészítők nélkül megoldani ugyanis azon a szinten, amin vagy szerintem még simán megoldható(legalább is nekem megy). Még valami eszembe jutott, lehet hogy papiron jó az edzésterved, csak éppen te nem hajtod végre megfelelően. Ez alatt azt értem, hogy edzés közben szabályosan hajtod-e végre a gyakorlatokat, illetve hogy megfelelően variálod a gyakorlatokat, a súlyokat, a pihenőidőket, a szériaszámokat. Nagyon fontos dolog még szerintem a fejlődés útján, hogy a megfelelő izomérzet kialakuljon(ezalatt azt értem, hogy ne mechanikusan emeld a súlyt, hanem megfelelő izomcsoportra koncentrálva).
Remélem tudtam segíten! És ne sértődj meg, ha lekezelőnek tűnik egy két feltételezésem, de ezeket a hibákat figyeltem meg elősorban a teremben! Ha gondolod akkor priviben küld el az e-mail címedet és küldök neked sok cikket, amik lehet segítenének, amugy nekem is Anthony Presciano a példaképem(legalább is hasonló formát szeretnék elérni). 8-)

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2008. Március 31. - 09:22:03
Válasz #188
Nem elérhető

Lalika85


Köszönöm AtisFace a segítőkészséget neked is.

Következő tapasztalat:
3 napja alig birok ébren maradni.Pl.: Vasárnap a reggeli 9:30 as ébredés után Délután 2-től 7ig aludtam, majd 11-től most 9-ig.
És még mindig fáradt vagyok. Az elmúlt napokban is fáradtam voltam...de ez már azért számottevő.
Többet pihenek. Az edzés az jól megy. Ott nem érzem ezt a fáradtságot.
A múltkori rossz alvás megoldódott. Túl jól  :o

Na összekapom magam és alvás helyett gyorsan megyek és edzem....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 31. - 13:12:38
Válasz #189
Nem elérhető

Lalika85


Az edzés az jól sikerült!!!
Több pihenő időt kell tartanom mostanában,a szériák között,hogy a légzésem helyre álljon.

Az edzés végén mindig megvan a komoly durranás.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 31. - 13:24:53
Válasz #190
Nem elérhető

tas


Milyen súlyokkal edzel amúgy a főbb gyakorlatoknál?

2008. Március 31. - 13:25:31
Válasz #191
Nem elérhető

NaturalBoy


Akkor fektethetnél egy kicsit nagyobb hangsúlyt a kardió edzésre,persze nem kell túlzásba vinni,mert a tömegelésnek ellensége.De velem is volt már ilyen lábedzésnél,hogy éreztem,hogy az izmom jobban bírná és jobban be is tudnám durrantani,de kifogytam a szuszból.De ezt egy csekély mértékű kardióval lehet orvosolni 8-)

2008. Április 01. - 10:04:56
Válasz #192
Nem elérhető

Lalika85


Milyen súlyokkal edzel amúgy a főbb gyakorlatoknál?

Fekvenyomás  72,5kg   x8 
Kétkezes bicepsz   Rúd + 20kg x 10
Homlokra engedéses tricepsz  Rúd + 20kg x 12


Ma 4percet beszéltem telefonon és bedurrant a bicepszem 
Sétáltam 20percet és mind a 2 vádli  bedurrant....  ;D
Közben megjártam a korházat. Holnap meglesznek az eredmények...
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 01. - 10:07:21
Válasz #193
Nem elérhető

mushroom


Guggolás-felhúzás? Vagy ezeket nem nyomatod?

2008. Április 01. - 14:23:51
Válasz #194
Nem elérhető

Lalika85


Ezeket nem viszem túlzásba sajnos.... :-O

A lábamat kimondottan keveset edzem,de így is az a legnagyobb  :'(
Pedig nem szeretném ha nőne tovább....
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)