2024. Szeptember 28. - 16:16:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 1 hónap kökemény anabolizmus a legalitás határán.  (Megtekintve 88895 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Március 16. - 12:34:19
Válasz #135
Nem elérhető

Lalika85



Váá végre írsz már valamit  @-o Kíváncsi vagyok  @:-)

 ;-oo-;


változás:A libidó kezd visszajönni a normális szintre,már most  ;)

(közben az összes gyurma adást nézem újra és újra....) Tanulok :-){
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 20. - 08:23:23
Válasz #136
Nem elérhető

Lalika85


Befejeződött az e...max.
Most következik majd az utókúra.
Sikerült beszereznem még egy dobozzal,amit a következő tömegnövelési szakaszomban fogok felhasználni.
A változás:

2008-02.15                                                               2008.03.20
Bicepsz:   40cm                                                         Bicepsz:41cm       + 1cm
Mell:simán 104 cm  levegővel és megfeszítve 110cm         Mell:simán 106 cm +2cm    levegővel és megfeszítve 111cm   + 1cm
Has simán 94cm behúzva 85cm kitolva  97cm                  Has simán 95cm + 1cm  behúzva 85cm kitolva  97cm
Nyak: 40cm                                                              Nyak: 40cm
Súly:84,7                                                                 Súly:87,2   + 2,5kg
Alkar:30,5 cm                                                            Alkar:31 cm   + 0,5cm
Csípő 95,5cm                                                            Csípő 95,5cm
comb 61cm                                                               comb 62cm  + 1cm
Vádli 40cm                                                                Vádli 40cm

Összegzésként: Az elején hirtelen megdobott aztán ez a hirtelen növekedés meg is állt.
Az étvágyamat meghozta és sikerült még a súlyomat növelnem,pedig már nem nagyon ment.
Legközelebb is használni fogom.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 20. - 12:30:25
Válasz #137
Nem elérhető

tas



2008. Március 20. - 13:32:02
Válasz #138
Nem elérhető

Lalika85


Képeket majd a levezetés után rakok fel.  ;)
(pedig most is látszik a változás....)

A levezetés durvább szerintem mint maga a kúra  : :D

Levezetésben benne van minden ami kell ahhoz,hogy a régi álmomat elérjem.  (42-es bicepsz)

PCT  + RETAIN  + SUPERDROL NG  + APLODAN + CREATIN + ARGININE 20g + TRIBULUS 2100mg
On 100% whey + Glutamine SR + Bcaa
Legalon (májvédő)
Maltodextrin
Dextróz  :o

Így biztos elérem a kitűzött célt  ))=/
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 20. - 13:43:36
Válasz #139
Nem elérhető

Ren


Befejeződött az e...max.
Most következik majd az utókúra.
Sikerült beszereznem még egy dobozzal,amit a következő tömegnövelési szakaszomban fogok felhasználni.
A változás:

2008-02.15                                                               2008.03.20
Bicepsz:   40cm                                                         Bicepsz:41cm       + 1cm
Mell:simán 104 cm  levegővel és megfeszítve 110cm         Mell:simán 106 cm +2cm    levegővel és megfeszítve 111cm   + 1cm
Has simán 94cm behúzva 85cm kitolva  97cm                  Has simán 95cm + 1cm  behúzva 85cm kitolva  97cm
Nyak: 40cm                                                              Nyak: 40cm
Súly:84,7                                                                 Súly:87,2   + 2,5kg
Alkar:30,5 cm                                                            Alkar:31 cm   + 0,5cm
Csípő 95,5cm                                                            Csípő 95,5cm
comb 61cm                                                               comb 62cm  + 1cm
Vádli 40cm                                                                Vádli 40cm

Összegzésként: Az elején hirtelen megdobott aztán ez a hirtelen növekedés meg is állt.
Az étvágyamat meghozta és sikerült még a súlyomat növelnem,pedig már nem nagyon ment.
Legközelebb is használni fogom.

Jó-jó, de 42-es karral még jobb lesz!!! ;D
 :-)!

2008. Március 20. - 19:07:39
Válasz #140
Nem elérhető

Lalika85


Nem tudom,de már most nagyon teli vagyok energiával.
A fáradtságot nem érzem,de állandóan éhes vagyok.
Teljesen más a közérzetem.
Szokatlan......
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 20. - 19:25:50
Válasz #141
Nem elérhető

sany80


En is hasznalom a Supedrol ng-t meg Trisorbagen-t az elejen mikor elkezdtem kb egy hete akkor teli voltam energiaval meg kedvel most meg hirtelen fordulat almos vagyok tole fardt meg kedvetlen nem tudom miert van.Pedig mikor elkezdetem nagyon jo volt most meg semmi edzotarsam ugyszinten.Etvagy is az elegyen nagyon jo volt szinte minden oraban tudtam enni most alig vagyok ehes.Mi lehet az oka?

2008. Március 21. - 13:01:24
Válasz #142
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Március 21. - 13:25:13
Válasz #143
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv sany80 és mindenki!
Láttam sany80 ,hogy szedsz trisorbagent.Neked mi a véleményed róla?Tényleg annyira megdobja a felszívódást és a hasznosulását a cuccoknak?Valaki szedett már régebben oylan táplálékkiegsézítőt Trisorbagen nélkül amit most Trisorbagennel használ?Parre-től is kérdeztem,hogy neki mi a véleménye de azt mondta?hogy nem tudja ki kellene próbálni Trisorbagen nélkül,hogy össze lehessen hasonlítani.Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban kíváncsi lennék rá.
Lalika85 miért egyszerre szeded levezetésnek a PCT és a Superdrol ng.-t is.Én úgy hallotam,hogy a Superdrol után kell még úgyis egy levezetés,lehet hogy jobban járnál vele ha beszednéd a Superdrolt és csak aztán PCT+Retain ...stb.

2008. Március 21. - 13:43:34
Válasz #144
Nem elérhető

sany80


...magánéleti problémák.  :-}
Hat az biztos nem mert nincsenek problemaim!Miota nem Magyarorszagon elek azota semi gondom!

2008. Március 21. - 15:01:44
Válasz #145
Nem elérhető

sany80


Üdv sany80 és mindenki!
Láttam sany80 ,hogy szedsz trisorbagent.Neked mi a véleményed róla?Tényleg annyira megdobja a felszívódást és a hasznosulását a cuccoknak?Valaki szedett már régebben oylan táplálékkiegsézítőt Trisorbagen nélkül amit most Trisorbagennel használ?Parre-től is kérdeztem,hogy neki mi a véleménye de azt mondta?hogy nem tudja ki kellene próbálni Trisorbagen nélkül,hogy össze lehessen hasonlítani.Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban kíváncsi lennék rá.
Lalika85 miért egyszerre szeded levezetésnek a PCT és a Superdrol ng.-t is.Én úgy hallotam,hogy a Superdrol után kell még úgyis egy levezetés,lehet hogy jobban járnál vele ha beszednéd a Superdrolt és csak aztán PCT+Retain ...stb.

Felszivodast bizto hogy segiti mivel nem egyszere kezdtem el szedni a Superdrolal ezert tapasztaltam kulombseget de aztan mast nem nagyon ja meg nem eg a gyomrom mint elote.De szerintem jo keszitmeny igy a ketto egyut.

Most mar kezdek rajoni mi lehet a problema valoszinu a szedes tegnap megint rendesen eltalaltam a szedeset sokal jobb volt rengetek energia es ero.Valoszinu nem mindegy mikor veszem be de majd csak rajovok idom meg van kb 2.5 honapig tervezem a szedeset.

2008. Március 21. - 23:30:01
Válasz #146
Nem elérhető

NaturalBoy


Én is tervezem,hogy kipróbálom,majd írd meg hogy neked mi vált be legjobban mikor érdemes bevenni.
Olvastam,hogy 2.5 hónapig tervezed szedni.Óhhhhh man.....Nincs ez egy kicsit túldimenzionálva?
Én úgy olvastam a termékismertetőben és a topicon is több embernél hogy max. 4-6 hét és utánna kell tartani egy hónap szünetet vele és levezeteés is kell amire a legtöbben az AnabolicXtreme PCT ajánlják.Nézdd meg God Vazzeg topicját a témában én is ott okosodtam 8-)

2008. Március 22. - 07:42:23
Válasz #147
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok!  Én nem magamtól szedem így ezeket a termékeket.

Itt olvassatok utána... 8-}
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=220.870

 ;)



Kis furcsaság: kb. egy hete nem alszom túl jól. Állandóan rémálmaim vannak. (a magánéletben nincsenek problémák)
Ma reggel pl. felébredtem és szédültem,mint aki másnapos. Mértem vérnyomást és minden teljesen rendben.
Tökéletes értékek,de ettől függetlenül szédülök még most is egy kicsit,a felkelés után 30 percel....
Ötlet  ????...
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Március 22. - 11:51:28
Válasz #148
Nem elérhető

parrre


Kis furcsaság: kb. egy hete nem alszom túl jól. Állandóan rémálmaim vannak. (a magánéletben nincsenek problémák)
Ma reggel pl. felébredtem és szédültem,mint aki másnapos. Mértem vérnyomást és minden teljesen rendben.
Tökéletes értékek,de ettől függetlenül szédülök még most is egy kicsit,a felkelés után 30 percel....
Ötlet  ????...

Hella

Könnyen lehet hogy a superdrol okozza. A superdrol tesztben többeknek is volt ilyen problémája. Olvass utána.
Erre Efit javasolt egy jó megoldást, azt mondta hogy a 4x1 superdrolt úgy szedjük hogy az utolsó max 5-kor menjen.
Ez nekem megoldotta a problémát.  ;-oo-;

Hajrá!  @:-)

2008. Március 22. - 13:38:56
Válasz #149
Nem elérhető

sany80


Én is tervezem,hogy kipróbálom,majd írd meg hogy neked mi vált be legjobban mikor érdemes bevenni.
Olvastam,hogy 2.5 hónapig tervezed szedni.Óhhhhh man.....Nincs ez egy kicsit túldimenzionálva?
Én úgy olvastam a termékismertetőben és a topicon is több embernél hogy max. 4-6 hét és utánna kell tartani egy hónap szünetet vele és levezeteés is kell amire a legtöbben az AnabolicXtreme PCT ajánlják.Nézdd meg God Vazzeg topicját a témában én is ott okosodtam 8-)

Olvastam oket de megprobalom azert tovab szedni mint 4-6 het persze ha adig nem erem el amit szeretnek igy az elejen nezve nagyon ugy nezki hogy tovabb kell szedni!Egyesevel szedem oket 8-kor mindegyikbol egyet 12-kor csak Superdrol 3-kor mindegyikbol 5-kor szinten.Mikor meg nem edzek kicsit elore hozom az idot.