2024. Szeptember 28. - 21:32:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Magyar Kupa 2008  (Megtekintve 21817 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 14. - 16:56:46
Válasz #45

Klink Zoltán

Vendég
a marketingcsoport majd értékeli az ajánlatodat,átküldtem nekik. Érdekes eddíg én mindíg ingyen mentem a sport1,2 höz, lehet hogy én vagyok a hülye. ez van

2008. Február 14. - 17:27:24
Válasz #46
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az egyik nagy baj, hogy a médiát felejtik el meghívni a versenyekre. 8-)

A Gyurma magazin a Sport1-en azzal a pár milliós évi nézettséggel és sok tízezres internetes letöltésével nem média, Mr. Producer. ;D Szerintem a fazon, akivel most beszélgetsz azt se tudja, mi az.  ;D
RTL Klub, meg sztory tv, meg cool, az a testépítő média!  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 17:40:50
Válasz #47
Nem elérhető

izomboy


Hát én sajnálom hogy ilyen vitát gyújtott egy beírásom, ha tudom be sem írom. :-[

2008. Február 14. - 17:41:51
Válasz #48
Nem elérhető

George


Addig lett ez a téma itt húzva, hogy várható volt, hogy ebből a topikból is ez lesz. Szerencsére szólásszabadság van. Nekem meg még mindig piszkálja a csőrőm ez drogmentes dolog. Ha doppingmentes, vagy naturál lenne kiírva, akkor még hagyján, legfeljebb mosolyog egyet az ember(aki kicsit járatos a dolgokban), de DROG????? Ne keverjük már ide! Teljesen más jelentése van ennek az egésznek így, és ez rohadtul nem vet jó fényt senkire sem, aki egy komolyabban foglalkozik a témával. Hja, szponzort nehéz fogni, de el kell fogadni, hogy a testépítés soha nem lesz az átlagemberek számára elfogadott sport. Nem hiszem, hogy az itt lévők közül bárki is akarna versenyt szervezni, meg ez nem is a mi dolgunk. De véleményünk lehet, sorry. És NEKEM ez a drogos dolog rohadtul nem tetszik. Nem Steve az első aki ezt a dolgot felhozza, hogy feudális állapotok vannak szövetségen belül. Épp a minap jelent meg egy cikk itt a helyi újságban egy hölggyel, aki hazai pályán lett ezüstérmes világversenyen, mert egy kalap fekália a sportdiplomáciánk. Elmondta, hogy nem akar többet indulni, mert egy-két ilyen tapasztalat bebizonyította neki, hogy hiába jobb, ha szövetségi szinten el van tolva minden. Így meg oda a lelkesedés. Meg egy kis respect a versenyzők felé is kellene. Legalább olyan szinten, hogy nevekkel legyünk tisztában. Sok a Pisti persze, van itt Németh Pisti, izompisti, meg Berkes Pisti( :D), de olyan sok magyar versenyő nem indul Arnold Classicon sem...És most is - mint mindig - kiderül, hogy itt erős a csapatszellem.(többé kevésbé) Enjoy your stay, and have fun ;D

2008. Február 14. - 17:45:18
Válasz #49
Nem elérhető

hopika


HAHÓ!!!!
Itt a legnagyobb probléma az amit George is említett:DROG
Mi is a drog???
Mondjuk a kávé,azaz a koffein is drognak minősül...akkor miről beszélünk??? #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 14. - 18:09:44
Válasz #50
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Off

Apropó kb. 30 perc múlva Gyurma a Sport1-en! O0
http://www.gyurma.net

On
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Február 14. - 18:12:30
Válasz #51
Nem elérhető

George


Ezt a topikot folytatni sztem a verseny után lesz érdemes, addig fölösleges generálni a feszültséget. Meglátjuk milyen lesz, de a verseny maga szerintem a versenyzőkön múlik.

2008. Február 14. - 18:26:11
Válasz #52
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hát én sajnálom hogy ilyen vitát gyújtott egy beírásom, ha tudom be sem írom. :-[
Nem olyan nagy ez a vita.
Lényegében adott egy ember,aki szeretne egy jó versenyt szervezni(ami most a magyar kupa) és adottak a versenyek nézői,akik az utóbbi néhány év gyengécske szervezéseinek hatására egyenlőre kérkedve fogadja őt.
Minden ezzel kapcsolatos vita nem a magyar kupa rendezésével kapcsolatos.Azért a címszóban én is kicserélném a drogmentest esetleg doppingmentesre. :'(.
Azt gonolom mindenki szeretne már végre látni egy igazi jó versenyt,jól megrendezve..Ha valaki azzal tud kemény pénzeket szerezni szponzoroktól,hogy naturál versenyt rendez,tegye azt.Szerintem a versenyzők is fogják tudni,hogy mit csináljanak ha részt akarnak venni rajta.
Emlékezzünk csak ,anno a Superbody is ki volt hangsúlyozva a naturálságról,aztán szép lassan elmaradt az a szócska a színvonal pedig egyre csak emelkedett..
Remélhetőleg szép lassan itt is elindul majd valami.
Amiről igazából a vita folyik,az a szakmai hozzáértés volt,de szerintem az már egy másik topikba való 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 14. - 19:01:21
Válasz #53

Klink Zoltán

Vendég
Igazatok van, neked is Johnny,a programozó holnap kicseréli a két szót. Az elsőre nem azért volt szükség,mert meg akartam bárkit is sérteni,hanem bizonyos feltételeknek meg kell felelni a pályázati szinten. De ez az én gondom.Holnap kicserélik.

2008. Május 07. - 11:10:47
Válasz #54
Nem elérhető

Izompisti


Sziasztok, de rég járatam erre ;D Irnék pár szót a IFBB Magyar Kupáról :D ;D Nagyon jó volt, nagyon rendezett is. Senki sem tévedt el, mindenki időbe kiállt a szinpadra hívószóra. Reggel hajnalba indultunk és kb 9-fél 10-re már ott is voltunk a Moulin Rouge-ben ;D Fastorral azonal találkoztam(nem volt nehéz kiszúrni >:D ;D), bár ő hamarabb észre vett. Nah szóval felmentünk a regiszrtácóra bő félóra után sorra kerültem addig is eszegettem ;D. Lemérték a magasságom és a Klasszikus -170cm kategóriába kerültem 60,7kg súllyal. Ezekután lementem a öltözőbe és vártam Fastort mer ő kent le, de előtte Ádám meglepett, vagy inkább ilyesztett szószerint ;D  >:D. Ádámot már szerintem az 1. percbe lefárasztottam ;D ????... Adogatta a tanácsokat szinpadra lépéselőtt. Idővel jött Fastor(Gábor) és elkezdett kenni ami jól sikerült. Félóra-órára rá hívák a Klasszikus 1-et Vajda Zoltán és Totin Andrással kerültem 1 kategóriába. Ami a vicces egyáltalán nem volt lámpa lázam sőt...pedig teltház votl maximálisan ;D mindenhol fejek ;D Legelőször Johhny-t szúrtam ki a bírokközött ;D Nem volt nehéz észre venni. Miután lepózoltunk vissza mentem az öltözőbe és úgyhittem van még időm a szabadpózig, de előrébb rakták és így lazulni se bírtam Gábor gyors segített picit pumpálni...hát a szabapzózom nem lett a legjobb ????... lehetett volna jobb is...De jutalom képp Ádám vett szendvicset ;D és megdicsért a szárazságo miatt ::). A eredményhirdetésem a legvégén volt majdnem így felentem Petrához(megnyeret a bodyfittnes kategóriát:)ő is adott csokit >:D jó elbeszélgettünk vele rendes nagyon és szépen bekészült(kersztszálkák és jó alak). Szó mi szó mikor elekzdtek melegíteni a fittnesesek nem mertem megmukkani olyan jól néztek ki :-[ ;D. Idővel Petra megkapta a neki járó serleget és engem is nem sokkal később hívtak eredményhirdetésre Totin András 3. lett én a 2. és Vajda Zoltán lett a 1.(ami idegesített, hogy mikor 1 percig szabadon pózoltunk akkor mindig beállt elém ????...). Nekem az ereményhirdetés nagyon tetcett hisz Hajnival is találkoztam :) És Zoga végszava..."16 éves" ez is jól esett, hogy külön kiemelt(igaz 15 vagyok >:D ;D) de ezt nem akartam ott mondani. Ezek után az 1. utam Ádámékhoz vezettet fel ahol Tozóék is ott voltak és ők is gatuláltak. Lettek képek csinálva 1 halomszámra. ;D Időután lementem a fiú öltözőbe ,de többen is leállítottak, hogy "gratula" vagy "tényleg 16 vagy????" :D amire a válasz "nem mert 15" :D a szinpad bejáratánál 1 nő álltott le "...riportot akarunk veled csinálni..." :-[ :) én+ csak néztem mint nem is tom ;D. Gyors felöltöztem és mentem felfele apumhoz és nővéremhez, de előtte 1 lány lefotóztatta magát velem :-[. A nagy siettségbe még elköszönni is elfelejtettem Ádáméktol(ami miatt szégyelem magam) ????...  !+"% és még a pénnyereményt se vettem át !+"%...így jártam ;D ????... !+"%. Ami miatt nagyon tettszett önmagába is találkoztam olyan emberekkel akikkel már rég akartam :) Haza feleúton pkésüti,hambeurger,víz, és minden jó >:D /7% amit megkívántam ;D 8 nap alatt + 10kg ;D
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Május 07. - 11:17:26
Válasz #55
Nem elérhető

L


Én is gratulálok Pisti! ;-oo-;

Ha vannak képeid a versenyformádról tehetnél fel párat a képek topicba!

Csak így tovább!

L

"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 07. - 11:23:28
Válasz #56
Nem elérhető

Izompisti


“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Május 07. - 11:32:54
Válasz #57
Nem elérhető

Izompisti


“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Május 07. - 11:41:41
Válasz #58
Nem elérhető

Izompisti


“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Május 07. - 11:45:56
Válasz #59
Nem elérhető

Izompisti


És még valami...Ádámnak köszönhetem, hogy sikerült elérni az a formát amit, mert ő adta a étrendet és sok segítséget :) Persze volt szmélyes segítőm is Gábornak hívják ő ddzésileg segített, ha kérdeztem :)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”