2024. Szeptember 29. - 05:40:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítségnyújtás Újonc Testépítő-Fitness versenyzőknek  (Megtekintve 47093 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Március 17. - 13:27:36
Válasz #60
Nem elérhető

dragonslayer


Seth!

Hozzászólásod érzékenyen érintett....

Azt hiszem mielőtt leszólsz valakit azelőtt meg kéne ismerned a körülményeket!
Mert elhiszem, hogy te az ELTE padjában ülve kémiát hallgatva el sem tudod képzelni milyen lehet az élet az ország legcsóróbb megyéjében parasztként.Sokszor napi 500 ft-ból  kell kijönnöm.Terembérletre úgy rakosgatom össze a pénzt.Van amikor nincs kedvem 6 km bicajozni a teremig akkor busszal megyek és ez a napi pénzemből elvesz 250 ft ot.
Mindemelett napi 8 órán keresztül pakolom a kibaszott Coca Colát a tetves boltokba.Ezek után megyek edzeni.Olykor este 20 kor esem haza és hajnal 5 kor pedig kelek.
Hidd el ha tehetném énis megenném a napi 80 dkg csirkét mint TE.De jelenleg ezt dobta a gép.
Ez az első hónap amit végigdolgozom és amint rendes bért kapok rendes ételt fogok venni és talán proteint is.
Mert persze fizethetem a keresetemből saját magmank a termet az utazást az internetet stb.........Mert nem mindenkinek adatik meg, hogy tanuljon és mellette még edzeni is tudjon és talán még normális kaja is legyen.Nem mindenki kap olyan genetikát mint egyesek.Van akinek keményen meg kell szenvedni és dolgozni mindenéert.
Próbáld csak egy picit beleképzelni magad a helyzetembe.Szivesen cserélek veled egy hónapra és meglátjuk majd azután hogyan látod majd a dolgokat.... :angry:

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni.
Remélem senkit nem sértettem meg!

"HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!"


                                                                                                          Maradok tisztelettel:
                                                                                                           " egy PARASZT"

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 17. - 13:43:57
Válasz #61
Nem elérhető

bandus


Seth!

Hozzászólásod érzékenyen érintett....

Azt hiszem mielőtt leszólsz valakit azelőtt meg kéne ismerned a körülményeket!
Mert elhiszem, hogy te az ELTE padjában ülve kémiát hallgatva el sem tudod képzelni milyen lehet az élet az ország legcsóróbb megyéjében parasztként.Sokszor napi 500 ft-ból  kell kijönnöm.Terembérletre úgy rakosgatom össze a pénzt.Van amikor nincs kedvem 6 km bicajozni a teremig akkor busszal megyek és ez a napi pénzemből elvesz 250 ft ot.
Mindemelett napi 8 órán keresztül pakolom a kibaszott Coca Colát a tetves boltokba.Ezek után megyek edzeni.Olykor este 20 kor esem haza és hajnal 5 kor pedig kelek.
Hidd el ha tehetném énis megenném a napi 80 dkg csirkét mint TE.De jelenleg ezt dobta a gép.
Ez az első hónap amit végigdolgozom és amint rendes bért kapok rendes ételt fogok venni és talán proteint is.
Mert persze fizethetem a keresetemből saját magmank a termet az utazást az internetet stb.........Mert nem mindenkinek adatik meg, hogy tanuljon és mellette még edzeni is tudjon és talán még normális kaja is legyen.Nem mindenki kap olyan genetikát mint egyesek.Van akinek keményen meg kell szenvedni és dolgozni mindenéert.
Próbáld csak egy picit beleképzelni magad a helyzetembe.Szivesen cserélek veled egy hónapra és meglátjuk majd azután hogyan látod majd a dolgokat.... :angry:

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni.
Remélem senkit nem sértettem meg!

"HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!"


                                                                                                          Maradok tisztelettel:
                                                                                                           " egy PARASZT"



Respect :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Március 17. - 13:44:24
Válasz #62
Nem elérhető

Seth


Szerintem olvasd el mégegyszer amit írtam... pláne, ha megnézed én is hogy készültem, magadra veszel most olyan dolgot amit nem én írtam... Versenyre készültem annyiból amennyiből mások nagyon ritkán teszik... És a pénzt hozzá sem az ujjamból szoptam.

Ha végre elolvasnád  mit írtam, a kenyérről és a rizsről szólt, és melyik éri meg sztem. Semmi köze nem volt az anyagi körülményighez.

u.i.: én is végeztem fizikai munkát, és ha elhiszed hanem ennél gányabbak is...

Légyszi ne vegyél magadra olyat amit nem is írtam, lécci olvasd el mégegyszer!




2008. Március 17. - 13:51:15
Válasz #63
Nem elérhető

Seth


u.ui.: ha ismernél nem gondolnál ilyet rólam...

Szerintem ne húzzuk föl magunkat ilyeneken ok?  ;-oo-;
Sok sikert ezutánra is Neked, Respect!, de továbbra is azt mondom ha vehetnék egy kila rizst és egy kila kenyeret, nem gondolkodnék... A húsról meg nem mondtam véleményt. Egyszer pl. kaptam lehalászásról busát, na ha ettél már ehetetlen, iszapízű valamit, és persze vízben párolva...  :----  :---- de ingyen kaptam és örültem neki  :o

Na menjünk, hártahagyva az értelemetlen vitát oks?  8-)

2008. Március 17. - 14:38:20
Válasz #64
Nem elérhető

dragonslayer


Részemről tárgytalan.
 8-}
Lehet sok volt a mai nap  @-o

 ;-oo-; @:-) :-oD

De még mindig senki nem ajánlott nekem egy értelmes 3 napos bontást  ?:-/
Legalább te adhatnál tanácsot úgyis tapasztaltabb avgy mint én Seth.
HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 17. - 16:18:32
Válasz #65
Nem elérhető

endre66


mell-hát
láb
váll-felkar


mell-(váll)-tric
hát-(váll)-bic
láb

Kb ezeket szoktam én is gyakorolni. A vállas téma a 2. verzióban pedig opcionális, ahogy érzed...

2008. Március 17. - 16:58:03
Válasz #66
Nem elérhető

Seth


Én is hasonlóan csinálnám, mint a 2. , a 3 nagy testrész láb mell hát külön napon a kicsiket meg ehhez csoportosítanám igény szerint.

2008. Március 17. - 17:05:01
Válasz #67
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Így a tökéletes.Csak nehogy jobban elfáradj mintha négynapost csinálnál jobban szétbontva 8-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 17. - 22:40:13
Válasz #68
Nem elérhető

dragonslayer


1.nap: Hát-Hátső delta,Tricepsz,Has
Pihenő
2.nap: Mell-Első delta-Trapéz-Bicepsz
Pihenő
3.nap:Láb-Vádli-Oldalsó delta-Kar szuperszetbben
Pihenő
Pihenő

Erre gondoltam.Hátam és a karom elég gyenge...  :'(
HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT DOESN'T WORK HARD!

2008. Március 17. - 22:40:13
Válasz #69
Nem elérhető

bolhaaa


sziasztok!!! nagyon tanácstalan vagyok és 1ben félek is:


   szóval 1szerűen nem merek venni semilyen port az egészségem miatt mert nem bízom az ilyen "tuningcuccokban"!

   de jó lenne nagynak lenni szép izmosnak szal nemtom mi tévő legyek és ha vennék is nemtom mit mert annyi fajta van              hogy huuuuu ............

       előre is köszi!!!! /:-)

2008. Március 18. - 19:07:11
Válasz #70
Nem elérhető

izomboy



2008. Március 18. - 19:08:22
Válasz #71
Nem elérhető

George


sziasztok!!! nagyon tanácstalan vagyok és 1ben félek is:


   szóval 1szerűen nem merek venni semilyen port az egészségem miatt mert nem bízom az ilyen "tuningcuccokban"!

   de jó lenne nagynak lenni szép izmosnak szal nemtom mi tévő legyek és ha vennék is nemtom mit mert annyi fajta van              hogy huuuuu ............

       előre is köszi!!!! /:-)
Segítségnyújtás Újonc Testépítő-Fitness versenyzőknek <- ez itt a topik címe. Olvasd el mégegyszer. Meg az egész "tuningcuccos" dolgot gondold át. Még a végén valami komoly bajod eshet.
 :-!!!

2008. Március 18. - 19:47:44
Válasz #72
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
sziasztok!!! nagyon tanácstalan vagyok és 1ben félek is:


   szóval 1szerűen nem merek venni semilyen port az egészségem miatt mert nem bízom az ilyen "tuningcuccokban"!

   de jó lenne nagynak lenni szép izmosnak szal nemtom mi tévő legyek és ha vennék is nemtom mit mert annyi fajta van              hogy huuuuu ............

       előre is köszi!!!! /:-)

Szia Bolha!

Szerintem se pazarold se a pénzt se az energiát az ilyen porokra. Ki tudja mit tartalmazhatnak. Ha biztosra akarsz menni azért egy plusszot adnod kell a szervezetednek. Az elsődleges a plussz szénhidrátbevitel. Ez igazán nagy löketet ad az izmoknak. Javaslom erre a célra a gyógyszertárban is kapható Tamarin lekvárt.Ez egy speciális nagy molekulasúlyú szénhidrátból áll.Ezzel csak azt akarom mondani hogy nem kell belőle sok,mégis jól hat. Tehát tulajdonképp kevés ráfordítással megoldható hogy minőségi szénhidráthoz juss. Én szoktam rá tejet is inni,mivel a tejnek van egy anyagcsere lassító hatása,így a hasznos szénhidrát és hipertróf anyagok lassabban szívódnak fel így a szervezeted tovább tud belőle profitálni.
Sok sikert neked! Ha tudok még segíteni,szólj!  ;)

2008. Március 18. - 19:58:26
Válasz #73
Nem elérhető

Jordan


sziasztok!!! nagyon tanácstalan vagyok és 1ben félek is:


   szóval 1szerűen nem merek venni semilyen port az egészségem miatt mert nem bízom az ilyen "tuningcuccokban"!

   de jó lenne nagynak lenni szép izmosnak szal nemtom mi tévő legyek és ha vennék is nemtom mit mert annyi fajta van              hogy huuuuu ............

       előre is köszi!!!! /:-)

Jogos!!!


Vigyázni is kell az ilyen "porokkal"!  ;D ;D ;D
Ne használd őket mert impotens leszel, vese, szív, májbeteg, elhalnak az agysejtjeid, korábban halsz majd meg, kihullik a hajad, fogad, orrod, lebénúlhatnak a végtagjaid, cuorbeteg lis lehetsz tőlük, legrosszabb esetben még kómába is eshetsz.
A helyedben meg se fontolnám használatukat!!!
Vigyázz ezeket a "gyílkos készítményeket" maga Lucifer hozta fel a földre hogy ezzel is növelje a halálesetek számát!
További sok sikert!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 18. - 22:04:22
Válasz #74
Nem elérhető

mushroom


Off
Meg kell hagyni, a topicot illetően a srác kicsit eltévedt a kérdésével, már ha alapból nem kamu nickhez van szerencsénk aki megpróbálja idegelni kicsit a többieket. Ha mégsem, akkor pont rossz hangulatában kapta el az embereket ahogy látom. Ha belegondolunk, szerintem szinte mindenkinek volt olyan korszaka, mikor ezeket a "porokat" ténylegesen csodaszernek tekintette és nem tudta, hogy csak kiegészítő egy kalap alá sorolta a doppingokkal (ami nem csoda, hiszen rengeteg ember megszakérti a testépítő boltok kirakatait, hogy "bizony ettől impotens az a sok izomagy" meg "csodálkozik ha tönkremegy a mája/veséje" stb. erre meg még a média is rátesz egy lapáttal) Személy szerint nem tudok haragudni azokra az emberekre, akik fenntartással fogadják a "porokat" ugyanakkor tény, hogy nehéz lenne egyesével mindenkinek elmagyarázni, hogy többnyire ez csak kaja. Mégis, ha néha feltűnik a fórumon 1-1 ilyen ember, szerintem érdemesebb lenne 1-2 alap linkkel segíteni, pl. hogy menj fel a bodybulding.hu - ra olvasgass pár órát és utána ha még mindig lesz kérdésed gyere vissza, és tedd fel az arra megfelelő topicba.
Bolhaa szerintem te inkább a help desket keresed!