2024. Szeptember 30. - 07:25:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Varga Dániel felkészülése 2008-ra...  (Megtekintve 68926 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Április 10. - 09:11:48
Válasz #120
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Április 10. - 09:34:56
Válasz #121
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Zsolti! Ja és boldog névnapot Zsolt!
 :-):-)::
Bejátszana, ha nem lennék suliban, és nem vizsgáznék vagy 5 tantárgyból...Szóval 25-26.-án pont nem jó...De a május 3 az megfelelő lesz. Ami még nincs letisztázva, hogy május 3 után mi is lesz...Abban segítsez, mi lenne érdemes?

 O0 O0 O0

2008. Április 10. - 09:36:10
Válasz #122
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Egy faszalakú kupát  :-)- :)

Ha bármelyik versenyt megnyerem, tőlem lehetne fax alakú is a kupa!  :-){ De inkább maradjunk a p*nci kupánál! Az jobban tetszik!

 O0 O0 O0

2008. Április 10. - 12:22:22
Válasz #123
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti! Ja és boldog névnapot Zsolt!
 :-):-)::
Bejátszana, ha nem lennék suliban, és nem vizsgáznék vagy 5 tantárgyból...Szóval 25-26.-án pont nem jó...De a május 3 az megfelelő lesz. Ami még nincs letisztázva, hogy május 3 után mi is lesz...Abban segítsez, mi lenne érdemes?

 O0 O0 O0

Hát ugye ott van Szeghalom május 31....és lehetőség ami nincs messze május 24 vagy 25 Topola Kupa Szerbia (Liszka Péter szervezésében). Május 17 Bihac Open (az messzi van). Ezek a lehetőségek.Azután már csak a pénztárcád szab határt. Eb,vb...stb.  ;) ;D

2008. Április 10. - 21:49:07
Válasz #124
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na igen! Ez a probléma, de azt hiszem ha eddig eljutottam, akkor ne legyen már egy RÖPCSIjegy probléma! De a BIHAC-ra is KÖLLENE menni!....

 @:-)

 O0 O0 O0

Addig pedig gyűjtöm a csokikat a szekrényemben.... @-o

2008. Április 12. - 10:16:05
Válasz #125
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hát akkor ahogy ígértem, még pár kép!

2008. Április 12. - 10:36:35
Válasz #126
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Remélem nem gázabb. mint az utóbbi képek, mert akkor valamit rosszúl csinálnék...Alszom {-) Eszem  /7% Tanulok  8-} sőt még eleget is iszom  ;-oo-; s már megpróbálkoztam az edzéssel is  =/+' de valahogy csak ennyi jött össze:  !+"%

 O0 O0 O0

2008. Április 12. - 10:43:14
Válasz #127
Nem elérhető

L


Hát akkor ahogy ígértem, még pár kép!


:-):-):: :-):-):: :-):-)::

Mennyi időd van még vissza az első versenyig? 3hét?
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 12. - 11:02:40
Válasz #128
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Pontosan! Szóval gatya felköt, Ch elvon, s jöhet az őrület!

 #:-)


 O0 O0 O0

2008. Április 12. - 11:42:07
Válasz #129
Nem elérhető

L


Pontosan! Szóval gatya felköt, Ch elvon, s jöhet az őrület!

 #:-)


 O0 O0 O0

Látom már a hangulatod is alakul! B*ssz oda nekik, mi drukkolunk!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 12. - 11:54:41
Válasz #130
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Megpróbálok, s azt hiszem mindent meg is tettem eddig is, s ezentúl is megteszek! :-)(-:

 O0 O0 O0

2008. Április 12. - 12:33:20
Válasz #131
Nem elérhető

NaturalBoy


Szerintem jól haladsz Dani  8-) Királyak a képek,én is szeretnék ilyen eres combokat  (:-)

2008. Április 12. - 13:36:27
Válasz #132
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Köszi! Eresnek eres, csak ami a legfőbb probléma, hogy nem igazán akarnak elmélyűlni....


 :-)->

 O0 O0 O0

2008. Április 17. - 16:15:55
Válasz #133
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na a hangulatom.... Tegnap majdnem odalettem... De ma új nap és apuka újra lelket öntött belém!  :-){

 O0 O0 O0

2008. Április 29. - 10:08:02
Válasz #134
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Újra itt vagyok teljes egészemben, azonban megint szinte teljesen devalváltan és enerváltan #:-)

Szóval lefolyt ez a verseny is (Horvátország - Bjelovar, Nemzetközi nyílt pénzdíjazásos ...... Muscle Fest), ahol is -85kg-ban megszereztem a 4. helyet. Hmmmm.. Mi is volt? Amikor észrevettem az ellenfeleket, akkor az volt az első reagálásom, hogy jó lesz a 11. hely is.  :-} De én nyerni mentem oda és úgy is viselkedtem végig. Mit mondjak, nem éppen magyar központuak a horvátok? Szegény Rusznák Csillával úgy viselkedtek mint egy darab sz*rral, mert nem értette a horvátos angolukat. Mondjuk én meg még a nevemet sem értettem, olyan jó volt a kiejtésük. A szélére raktak, úgy hogy egy csávó végig betakart, de nem hagytam magam és elkezdtem a szinpados lökdösődni, aminek a vége egy megintés lett!  :-p De ha alapjában kell nézni a versenyt, akkor azt mondom jól éreztem magam. És nagyon köszönöm mindenki támogatását! Most kezdődne a felsorolás mi? uhhhh Hosszú lesz! Berkes Házaspár (alias apa és anya), Sántha Tamás, Extremfitt és ezen bellűl mindenki (Nagy Zoltán alias Efitt, és minden fórumozó aki tartotta bennem a lelket), Családom, barátaim, lehet hogy nem kellene pont itt, de nélküle sem jutottam volna sehova: Drugs Bunny és Medvécskéje, Eddie Abbew aki sokat segített a szinpadi kiállásom alatt és az együtt töltött két nap alatt, barátnőm aki nélkül soha nem lett volna semmi sem megcsinálva itthon  :-)! Azt hiszem ez nem csak az én érdemem, hanem a tietek nagy részben! Én csak felléptem és kiálltam, s méltán képviseltem egyedüli magyar testépítő férfiként hazánkat, s sajnálom, hogy serleg nélkűl kellett hazajönnöm, de leközelebb keményebb lesz! Képek? :-O Sajna magamat nem nagyon tudtam fényképezni, de a telómmal készítettünk pár képet azokat felteszem, s ha lesz több anyag, akkor azokat is!