2024. Szeptember 30. - 09:35:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Varga Dániel felkészülése 2008-ra...  (Megtekintve 68932 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Április 05. - 17:13:55
Válasz #105
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Látom a Fater megtanította, hogy kell brutál eresnek lenni! ;D
Jó a fazon! (+)

Ügyes gyerek ez, nem kelett neki mutogatni!
Büszkék vagyunk rád a muterral kisfiam!
 d:)

2008. Április 08. - 09:20:25
Válasz #106
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jelenleg a súlyom olyan 84,5 kg környékén van, s olyan 169cm magas lehetek. Szóval a súlyomat meg tudtam tartani, de az első versenyen már 80 alatt leszek. S remélem ez azzal fog párosúlni, hogy az "izomtömeg" megmarad.

Erességről meg annyit, hogy pénteken Pécsett volt fotózásom, s nem éppen jött úgy össze a kajám, ahogy szerettem volna, s a képek.....nem is tudom, hogy fogalmazzak....nem lettek előnyösek? Ha diplomatikus akarok lenni, akkor így fejezném ki magamat. A szar kajálást s idegességet a sulinak tudhattam be, s annak a ténynek, hogy egy nap 3-4 vizsgám volt. Szóval meló és suli mellett ment az edzés, amit hálla az Istennek, úgy tudtam összehozni, hogy nem teljesen szart ettem péntek-szombati napokon. /7%

Viszont voltam csütörtökön otthon, s a mamám megkérdezte (az erességemmel kapcsolatban), hogy nem fáj-e?  :-OO :-OO :-OO Ennek örűltem, de másnap elszállt minden a lényegre, vagyis a fotózgatásra  :-O :-O


 O0 O0 O0

2008. Április 08. - 10:38:47
Válasz #107
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Most jött el a diéta azon szakasza, amikor is mindent rossznak látok...Magamat egyenesen szarnak s a minden egyes próbálkozásommal, csak úgy érzem veszítem el a formámat. A súlyomat kevésnek, a mentációmat meg egyenesen negatívnak. Azt hiszem erre szokták azt mondani, hogy akkor jó uton haladok? Vagy azt hogy tényleg kezdem elveszíteni?
Na most lenne jó tudni, hogy melyik is van. Sajna ezt csak élőben lehet megítélni, s képek alapján nem nagyon. De élőben magamat nem látom se száraznak, se mélynek, se tömegesnek... Megőrülök....ááááááááááááááá..... :-O

2008. Április 08. - 10:55:45
Válasz #108
Nem elérhető

izomboy


Én itt szoktam elveszteni a csatát, és kezdek el kapkodni és eszement agyszüleményeimet berakni a diétámba.
-pl ha majd 5 órát edzem akkor majd jobban ég a zsír.
(-)100gr ch majd leégeti a maradékot.
Aztán 2 nap után sokkot kapok és betőltök 4 menüt és 1 napig fetrengek mert a kaja beragad.

Remélem észnél maradsz, és a realitás talaján.

2008. Április 08. - 11:40:53
Válasz #109
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem én ennyire nem szoktam bevadúlni, még 200ch-n vagyok, csak nem azt látom, hogy olyan veszett módon alakúlnék, ahogy tegnap is elmondtam a telefonban  :-\

Igazából csak aggódom, hogy nem leszek jó, vagy elég jó, mert nem szeretnék sem magamnak sem azoknak csalódást okozni, akik számítanak rám...

 O0 O0 O0

2008. Április 08. - 12:15:58
Válasz #110
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem én ennyire nem szoktam bevadúlni, még 200ch-n vagyok, csak nem azt látom, hogy olyan veszett módon alakúlnék, ahogy tegnap is elmondtam a telefonban  :-\

Igazából csak aggódom, hogy nem leszek jó, vagy elég jó, mert nem szeretnék sem magamnak sem azoknak csalódást okozni, akik számítanak rám...

 O0 O0 O0

Szerintem ne aggódj Dani! Ilyenkor tényleg van egy ilyen:"kicsi vagyok,lapos vagyok,fehér vagyok...meg szar az egész úgy ahogy van" felfogás. A finisben ez lehet hogy normálisnak is mondható hisz oda már a "jól nézek ki" nem elég,hisz a magaddal szemben támasztott követelmény felemelkedik 110%-ra.

Ha megnyugtat akkor sokszor én is ilyen "hisztis picsa" vagyok.  ;D @-o

Egyébként meg:  :-)! =/+'

2008. Április 08. - 12:48:20
Válasz #111
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Köszi Zsolti a bíztatást! Én is tudom, hogy van ilyen, csak mindig elég erősnek érzem, most pedig valóságosnak... Ez a gáz :-/-(-:

Amúgy akkor Május 3.-án találkozunk úgy is, mert ha minden igaz, akkor leadták a nevezésemet...

2008. Április 08. - 13:18:46
Válasz #112
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kitartás! Csak tedd oda magad oszt jó lesz!  :-)!

Május 3 ok-ok!!!

2008. Április 08. - 13:57:31
Válasz #113
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Szóval akkor május 3 már csak a hely nem tisztázott! Mondjuk......mondjuk.......mondjuk.......Kamcsatka?....vagy....őőő..........Üzbegisztán?

2008. Április 08. - 16:10:07
Válasz #114
Nem elérhető

jack



 Szia!

 Ne csüggedj,Hajrá Dániel!
 Veled vagyok én is és hugod is.
 Mindent bele és nem fogsz csalódást okozni.   @:-)

 

2008. Április 08. - 18:45:06
Válasz #115
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szóval akkor május 3 már csak a hely nem tisztázott! Mondjuk......mondjuk.......mondjuk.......Kamcsatka?....vagy....őőő..........Üzbegisztán?

Van már Osztrák Nagydíj 2008 topic.  ::)

Bécs...Donau strasse. Nem nehéz megtalálni,tavaly is ott volt.  ;)

2008. Április 08. - 22:55:28
Válasz #116
Nem elérhető

tomi


Dani megfelelni nem az eredményeinkkel kell, hanem a cselekedeteinkkel!
Senki sem a helyezéseidet fogja megjegyezni, hanem a NEVED!!!
Szerintem már rég letettél ebben az idényben (is) annyit, hogy senki sem csalódott benned.
Innentől már csak magadért csinálod "keep up the good work" és fényes lesz a kupa otthon mint salamon töke. (:-) /:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Április 09. - 10:58:02
Válasz #117
Nem elérhető

jack



 Így van, Tomi jól mondja,nagyon jól!
 május 3 hajrá  8)

2008. Április 09. - 21:26:05
Válasz #118
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vagyis akkor egy f*szt fogok nyerni?  ?:-/

 :-)! !+"%

 O0 O0 O0

2008. Április 09. - 21:34:41
Válasz #119
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Április 26 is bejátszik szerbiában?