2024. Szeptember 30. - 01:21:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Varga Dániel felkészülése 2008-ra...  (Megtekintve 68896 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 23. - 19:53:19
Válasz #180
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja, nem úgy értettem ám'  ;D

Nem probléma, van önkritikám  ;-oo-;

2008. Május 24. - 09:04:41
Válasz #181
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Uhhh...Ádám!Azt hiszem elmaradt az edzés amit beígértem mi?Bocs de tényleg be vagyok  a qrva vizsgák miatt havazva. De elöbb-utóbb összejön!
 O0 O0 O0

2008. Május 25. - 15:04:33
Válasz #182
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Dani!


Csak mégegyszer gratula a két versenyformához! Hihetetlen inőség és szárazság.
Példaként állítom az egész fórum elé!!!!!!
Mindenki látja,hogy alulértékeltek mindkét esetben.
 d:)

2008. Május 25. - 15:21:03
Válasz #183
Nem elérhető

izomboy


Uhhh...Ádám!Azt hiszem elmaradt az edzés amit beígértem mi?Bocs de tényleg be vagyok  a qrva vizsgák miatt havazva. De elöbb-utóbb összejön!
 O0 O0 O0
Ha ez nekem szolt nem gond, olyan vékony vagyok hogy nem is akarom hogy lássanak.

2008. Május 28. - 11:40:25
Válasz #184

bodyalpi

Vendég
Szija Dániel!!!

Előszőr is köszi a regget, ha van időd egyet az Istinek is csinálni azt megköszönné. Hadd hízzon a mája a sok dícsérettől. Két hét múlva jössz Pécsre? Van egy ötletem remélem beleegyezel.

Szép napot, Jó edzést!!!  =/+' =/+' =/+'

2008. Május 29. - 16:14:34
Válasz #185
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jajjjj! Megint elmaradtam a fórummal! Akkor azt hiszem meg kellene változtatnom a fórum címét off szezonra! Na mindegy ez most nem megy... :(

Köszi Vater a dícséretet, de sajna a helyezés az helyezés s ezen nem tudok változtatni, pedig azt hiszem mindent megpróbáltam, hogy a legjobb formámat tudjam adni. S azt hiszem ez volt MOST a legtöbb.  :-}

2008. Május 29. - 16:15:56
Válasz #186
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ádám: Hmmm... Erre most rácsesztél! Csak hogy értse mindenki! Lent voltam az Ádámnál a teremben s egy dolog azt hiszem az maradt allúl: A lelkesedés! 110kg-val gugol 80kg-osan 10-12-őket több sorozatban, s azt mondja nem erős! ?:-/Szóval az erő megvan, csak fejben kell magadat helyre tenned! Egybe vagy, csak most nem érzed azt a feszülést, azt a szárazságot és definíciót amit minden egyes diéta alatt éreztél! De ennek van most itt az ideje! Engem lassan 1 hónapja csesztetnek, hogy túl jó formában tartom még mindig magam. Szóval fel a fejjel!Egyben vagy s ott vagy most is! Nem nagyon láttam még olyan valakit, aki ennyire betartotta volna a kaját éveken át, s végig diétásan kajált volna! Szóval jó példa arra, hogy néha be kell tömegezni, ami nem azt jelenti, hogy xart eszünk xarral, hanem hogy több CH!

U.i.: jó a forma s tömeggel sem lesz probléma! Fejlődj évről-évre. Ha másban nem is de minőségben mindenképpen ezerszer jobb leszel!

 :-):-):: :-):-):: ;-oo-; :-):-):: :-):-)::

2008. Május 31. - 00:15:13
Válasz #187

bodyalpi

Vendég
Köszi Dániel ezt a pénteki vádli edzést, illetve a kis észheztérítést :-<, meg volt a hatása.  =/+'

2008. Május 31. - 07:09:00
Válasz #188
Nem elérhető

izomboy


Ádám: Hmmm... Erre most rácsesztél! Csak hogy értse mindenki! Lent voltam az Ádámnál a teremben s egy dolog azt hiszem az maradt allúl: A lelkesedés! 110kg-val gugol 80kg-osan 10-12-őket több sorozatban, s azt mondja nem erős! ?:-/Szóval az erő megvan, csak fejben kell magadat helyre tenned! Egybe vagy, csak most nem érzed azt a feszülést, azt a szárazságot és definíciót amit minden egyes diéta alatt éreztél! De ennek van most itt az ideje! Engem lassan 1 hónapja csesztetnek, hogy túl jó formában tartom még mindig magam. Szóval fel a fejjel!Egyben vagy s ott vagy most is! Nem nagyon láttam még olyan valakit, aki ennyire betartotta volna a kaját éveken át, s végig diétásan kajált volna! Szóval jó példa arra, hogy néha be kell tömegezni, ami nem azt jelenti, hogy xart eszünk xarral, hanem hogy több CH!

U.i.: jó a forma s tömeggel sem lesz probléma! Fejlődj évről-évre. Ha másban nem is de minőségben mindenképpen ezerszer jobb leszel!

 :-):-):: :-):-):: ;-oo-; :-):-):: :-):-)::

DAny!! ne égess már!!
Elől gugolás volt 110be  és most tanulom  =/+'
És 80 ról lefogytam 75 re ˝=/
De értem a mondanivalót...

2008. Május 31. - 08:14:43
Válasz #189
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mikor égettelek? Mert szerintem még soha!

2008. Május 31. - 17:17:35
Válasz #190
Nem elérhető

fastor


Mikor égettelek? Mert szerintem még soha!
Ádám 180 ba guggolt már hatot a szemem láttára 80 kilósan ;D
az elölguggolást tényleg most tanulja.
és azért modnta hogy égeted mert mots fogyott és viszaesett az önbizalma ::)
sztem jólessz az, csak most van egy kis viszaesés SZÓVAL KAJA EDZÉS ÉS NEM SIRÁNKOZÁS A RECEPT BANYEEEEEK :-/-- =/+' :-!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 02. - 08:36:40
Válasz #191
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jajjjj...Ez már nagyon unalmas! Lehet hogy fogyott, de az ereje ott van, s ha fikázni akarok valakit, azt az illető szemébe teszem, mert ilyen vagyok. S aki ismer az tudja is!

2008. Június 02. - 09:06:12
Válasz #192
Nem elérhető

izomboy


Félre értettél , kifelejtettem a mosolyt:)
Nem volt itt semmi égetés csak véletlen sima gugolást írtál elől gugcsi helyett:)

Mert 110 kg os gugolás azért vicces lenne :D




2008. Június 02. - 17:17:17
Válasz #193
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor most javítom magam: ELŐLGUGCSI VOLT!

2008. Június 02. - 17:23:28
Válasz #194
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member