2024. Június 27. - 23:32:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 80292 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Szeptember 04. - 07:52:08
Válasz #255

Tündi-Bündi

Vendég
Alakul a Lalika! :D ;)
Amugy 1-2 kepen olyan, mintha a Tundi a tesod lenne >:D

melyik képre is gondolsz...?:)

2009. Szeptember 04. - 07:57:46
Válasz #256
Nem elérhető

FirstLady


Lady-nek ajánlva...látod, milyen állatbarát....a szuszt is kiszorítja belőle.....

Na szép, nem való Yorki neki, legközelebb dándogot adj az ölébe ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 04. - 07:59:38
Válasz #257

Tündi-Bündi

Vendég
azt hitte egykezes súlyzó és rámarkolt... ;D

2009. Szeptember 04. - 08:29:53
Válasz #258
Nem elérhető

Lalika85


Tündi féle guggolás és edzés  ***)))
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 04. - 08:33:06
Válasz #259
Nem elérhető

FirstLady


Tündi féle guggolás és edzés  ***)))

;D
furcsa... mondjuk én ezzel a labdával akkorát esnék, mint a nagykabát... egyébként nekem a guggolás hozta rendbe a térdem ;) (bár ez valami X akta :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 04. - 08:44:02
Válasz #260

Tündi-Bündi

Vendég
Nemtom, nekem az Anglia egész napos shopping körutak tették tönkre a térdem az a rengeteg lépcső mindenhol....és egy idő után már nem tudtam hajlítani...aztán járni se... hazajöttem voltam sebészeten röntgen meg minden és nem találtak semmit....adtak vmi mideton bogyot, vagy mit és kint kaptam vmi tuti krémet a barátnőmtől és attól helyrejött :)
én imádom a labdát.. ezen hasazok, hátazok, nyújtok....olyan képek is vannak csak Lalika nem merte felrakni...:)

2009. Szeptember 04. - 08:56:03
Válasz #261
Nem elérhető

FirstLady


Nemtom, nekem az Anglia egész napos shopping körutak tették tönkre a térdem az a rengeteg lépcső mindenhol....és egy idő után már nem tudtam hajlítani...aztán járni se... hazajöttem voltam sebészeten röntgen meg minden és nem találtak semmit....adtak vmi mideton bogyot, vagy mit és kint kaptam vmi tuti krémet a barátnőmtől és attól helyrejött :)
én imádom a labdát.. ezen hasazok, hátazok, nyújtok....olyan képek is vannak csak Lalika nem merte felrakni...:)
nekem is ez tegye tönkre kérlek Uram, kérleeeeek ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 04. - 09:00:37
Válasz #262

Tündi-Bündi

Vendég
hát igen kemény egy hetes nyaralás volt... az biztos :) dehát onnan vannak a legjobb cipőim.. aztán úgy rákaptam, hogy kiköltöztem...  ;D de szerencsére a térdem jól bírta az Oxford street-i és New Bond street-i sétákat.. ****:))) mostmár csak akkor fáj ha futni akarok... pl a busz után... és ahogy ráugrom, mintha kést vágnának bele... szerintem a sok magassarkú a felelős...  :-\

2009. Szeptember 04. - 09:05:00
Válasz #263
Nem elérhető

FirstLady


hát igen kemény egy hetes nyaralás volt... az biztos :) dehát onnan vannak a legjobb cipőim.. aztán úgy rákaptam, hogy kiköltöztem...  ;D de szerencsére a térdem jól bírta az Oxford street-i és New Bond street-i sétákat.. ****:))) mostmár csak akkor fáj ha futni akarok... pl a busz után... és ahogy ráugrom, mintha kést vágnának bele... szerintem a sok magassarkú a felelős...  :-\
király ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 04. - 10:50:27
Válasz #264
Nem elérhető

atleeta


Guggolásnál a bandázs sokat segít, vagy a leggyengébb minőségű fásli is jó lehet.Nekem alapból minden ízületem ropog a bokámtól kezdve a csuklómig, de bandázzsal hangja sincs ;)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Szeptember 04. - 11:22:27
Válasz #265

Tündi-Bündi

Vendég
bandázs?az meg mi szorító?bocsi ezt még nem hallottam igy... :-[ nekem is kattog a bokám minden lefelé megtett lépcsőfoknál.... ;D kattant vagyok...ennyi

2009. Szeptember 04. - 11:58:39
Válasz #266
Nem elérhető

Lalika85


Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 04. - 12:00:16
Válasz #267
Nem elérhető

FirstLady


Ti nem szoktatok beszélgetni az edzésről (is)? ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 04. - 12:20:04
Válasz #268
Nem elérhető

God Vazzeg


Ti nem szoktatok beszélgetni az edzésről (is)? ;D

Beszélgetni? Nővel?  ;D Minek? Miről?  :D

2009. Szeptember 04. - 12:22:38
Válasz #269
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady