2024. Június 27. - 23:31:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 80291 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 03. - 09:10:46
Válasz #240

Tündi-Bündi

Vendég
Örülök ha örömöt tudok szerezni neked......
Itt az igért Bónuszos kép...
 :-!!!
Ez egy testépítő fórum....  0o0o0

És?A testépítők kézikönyve szerint a testépítők nem lehetnek szerelmesek, vagy mi? ))=/ ****:)))

2009. Szeptember 03. - 15:43:01
Válasz #241

Tündi-Bündi

Vendég
Azért én örülök nektek (mint heteró pár), mert a G4P topik nagyon izzik ma.  @-o

Lali, sok a dolgod, meg kell tanítanod a kedvesednek az otthon is elvégezhető lábgyakorlatokat!
Fenékre kifejezetten jó a guggolás, felhúzás mellett a kitörés és a szumós guggolás is.  ;)

Babaaaa védjél meg!!!Nincs szükségem lábgyakolatokra!!!A lábaim 10-ből 11-ek  ))=/ egyedül velük vagyok megelégedve és büszke rájuk!!!! Na meg Lali is :) Ugye!!!

Egyébként én utáltam guggolni.. mert fájt nagyon a térdem... meg kattogott... és aztán az edzőm mutatta azt hogy a hátam és a fal közzé beszorított fitballal hogy lehet sokat könnyedén guggolni...és attól is bedurrant mindenem... :) na meg tesom mikor kun fuzott mondta, hogy álljak jó nagy terpeszbe, derékszögben a térdeim, sarkam alá rakhatok vmi kis éket, hogy ne dőljek el...és minnél lejjebb és minnél tovább... és majd megedződöm... :) ő ezt ugy csinálta, hogy a hátára vett... :) én maradok 1 kilos súlyzóknál...:) hihi

2009. Szeptember 03. - 15:50:46
Válasz #242
Nem elérhető

Lalika85


Én szeretem a lábaid  :-*
De guggolnod kell,meg kitörésezned is  ;)
Majd együtt. rajtam is guggolgathatsz kicsiket  ***)))  :laugh:
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 03. - 15:52:30
Válasz #243

Tündi-Bündi

Vendég
 <3!
Fújd fel a fittballom kezdetnek, azért vettem nem porfogónak... ;D

2009. Szeptember 03. - 16:00:21
Válasz #244
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De azért nem mentek át ilyenbe ugye?  http://www.youtube.com/watch?v=YQSiRy6BHXA

Felnőtt emberek vagytok nem?  :-* :D

2009. Szeptember 03. - 16:03:00
Válasz #245
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
De azért nem mentek át ilyenbe ugye?  http://www.youtube.com/watch?v=YQSiRy6BHXA

Felnőtt emberek vagytok nem?  :-* :D

Milyen diplomatikus Sztereó úr.  :D

2009. Szeptember 03. - 16:12:48
Válasz #246

Tündi-Bündi

Vendég
Jól van na Sztereó, nem kell féltékenynek lenni  ))=/ téged is megszeretgessünk?  ;D

2009. Szeptember 03. - 16:19:48
Válasz #247
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jól van na Sztereó, nem kell féltékenynek lenni  ))=/ téged is megszeretgessünk?  ;D

Lali ne,de ha épp van egy ráérős félórád akkor...... :-*..... ::).....egy talpmasszázs jól jönne,meg valami kaját is csinálhatnál.   ;)

2009. Szeptember 03. - 16:32:14
Válasz #248

Tündi-Bündi

Vendég
talpmasszázs mi....   :P na azt nem tudok.... nagy a körmöm...  ;D főzni jól tudok  ::) azt mondják.. csirkemell rizzsel már jól megy :) egyszer elhívunk vacsizni...na most lépek megnézem mi van a kicsikém felnijével.. rem nemlesz egy vagyon...

2009. Szeptember 03. - 20:20:14
Válasz #249
Nem elérhető

hummerdikk


Alakul a Lalika! :D ;)
Amugy 1-2 kepen olyan, mintha a Tundi a tesod lenne >:D

2009. Szeptember 03. - 20:31:15
Válasz #250

Tündi-Bündi

Vendég
Lady-nek ajánlva...látod, milyen állatbarát....a szuszt is kiszorítja belőle.....

2009. Szeptember 03. - 21:31:36
Válasz #251
Nem elérhető

Lalika85


De azért nem mentek át ilyenbe ugye?  http://www.youtube.com/watch?v=YQSiRy6BHXA

Felnőtt emberek vagytok nem?  :-* :D

 :-O  azért ez durva lenne  @-o
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 03. - 21:32:58
Válasz #252
Nem elérhető

Lalika85


Alakul a Lalika! :D ;)
Amugy 1-2 kepen olyan, mintha a Tundi a tesod lenne >:D

Jó kis tesó  >:D  :-)(-: :-)- {-) :-)(-:  :-*  :laugh:
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Szeptember 03. - 22:56:30
Válasz #253
Nem elérhető

parrre


Lady-nek ajánlva...látod, milyen állatbarát....a szuszt is kiszorítja belőle.....


Bassszus .. hirtelen azt hittem szarva nőtt  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))   >:D >:D

2009. Szeptember 04. - 07:49:43
Válasz #254

Tündi-Bündi

Vendég
Lady-nek ajánlva...látod, milyen állatbarát....a szuszt is kiszorítja belőle.....


Bassszus .. hirtelen azt hittem szarva nőtt  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))   >:D >:D

még nem.... júj de gonosz vagyok....  ;D  <3!