2024. Június 30. - 10:05:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lalika85 Evolúciója  (Megtekintve 80304 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 25. - 21:49:43
Válasz #210
Nem elérhető

George


Pufirizst rágcsálj délelőtt 8-}

2009. Augusztus 25. - 21:50:27
Válasz #211
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mi van Lalika evolúciós projekt beindult?  ;D Látom van moci, hawaii dj, menyecske, kigyúrt test, belehúztál rendesen  ****:))))))

2009. Augusztus 25. - 21:51:12
Válasz #212
Nem elérhető

csaba.r


A szédülés sztem azért van mert leesik a vércukrod arra szőlőcukor ha nem tudsz kaját bevinni a melóba akko vigyél pufirizst az jó mert engem pl az nagyon tömít kezdésnek sztem ennyi is elég de az is lehet hogy adyon leszek oltva ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 25. - 21:53:45
Válasz #213
Nem elérhető

Jordan


A szédülés sztem azért van mert leesik a vércukrod arra szőlőcukor ha nem tudsz kaját bevinni a melóba akko vigyél pufirizst az jó mert engem pl az nagyon tömít kezdésnek sztem ennyi is elég de az is lehet hogy adyon leszek oltva ****:)))

A szolocukor csak egy ujjabb hullamot idezne elo, ugyanott lenne ahol a part szakad.  8-} A pufirizs az viszont tenyleg fasza!  ****:))))))
Na meg vannak finom kis feherje turmixok  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 21:54:29
Válasz #214
Nem elérhető

Kicsibors


Ha nincs időd másra, akkor sós puffasztott rizs, teljes kiőrlésű kenyér... Most mondanám, hogy light sajt rá vagy valami, de nagyjából minden hűtést igényel... ilyen kis kézi hűtőtáskában tudsz sztem vinni két kis adag rizs-csirkét is vagy párolt zöldséget, esetleg némi főtt krumplit vagy durum tésztát... Meg persze lehet vinni kis zárható tasakban proteint is, vagy más étkezés helyettesítő turmix alapot és egy shakert.

2009. Augusztus 25. - 22:10:09
Válasz #215

Tündi-Bündi

Vendég
huuu köszi a sok választ :) nincs itthon a macsekom én meg telecincogom a fórumát lol na majd kapok a fejemre... hihi, de engem tényleg érdekel, hogy hogyan kéne ezt az egészet okosan csinálni, hamár a fizum háromnegyedét költöm edzőteremre.... Lalika nagy bánatára... szerinte otthon kéne edzenem... de tom hogy nekem edző kell aki rugdos és ha abbahagyom azt mondja, hogy na még 20at...:) vagy elkezd előlről számolni :) meg ilyen ari dolgok.... na szal kaja... hát van hűtő az nem gond... egy időben toltam az abonettet meg a hamletet...vagy micsirit de sonkával...:) mert magában herótom lett tőle elég hamar...aztán szedvicskéket gyártottam és letoltam 6-8at is az nem gáz????
mennyi ebből max????
az a baj régebben nem érdekelt mit eszem... és hát van itt Újpesten egy jó kis pékség és ugy inditottam h vaniliával töltött sütike...virslis corasan és minipizza két ujjnyi vasta tésztával :) ez volt egy napi reggeli tízórai... ezzel kihuztam ebédig...aztán ebéd után egy órával napközis piskóta csokiöntettel :) kókuszkocka vanilia sodóval.... szal igy jól el voltam... adtam a cukor szintnek nem is ájuldoztam :) max majd bealudtam délután... ugy tele voltam...:) szal most azért gáz hogy ezeket megvontam egyik napról a másira.... és mint vmi rossz drogos kattogok... néha ölni tudnék vmi kis édességért... :) nagyon gáz, ugye... de én tényleg szeretnék jó csaj lenni.... szal ha kell rágcsálok kutyatejet vagy bármit :) csak amit már eltüntettem gázos részek ne jöjjenek vissza...amugy maradjunk témánál ha már ez itt Lalika evolúciója ő is hasonló problémával küzd ő is állandóan éhes... csak ő kicsit többet igényel mint én :) kilo csirkemell nem egy szeletke :) szóval csak a pufi marad???? hááát multkor vettem abonetett erre Lali leoltott.... mikor azt adtam neki a tojáshoz...:) hogy neki kenyér kell.... na hát hogy tegyen igy jót az ember.... :)

2009. Augusztus 25. - 22:34:06
Válasz #216
Nem elérhető

csaba.r


Nézzél be a diétás kaja topicba ott tuti találsz édeséget bőven de télleg nehéz megálni ha cukormániás vagy (üdvözlet a családban) de te fogyni akarsz??? mert a képen nem tünsz olyan hú de vastagnak????
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 25. - 22:47:20
Válasz #217

Tündi-Bündi

Vendég
Neeem én erősítek...mert vékony vagyok...csak poci fenék problémáim vannak....januárban kezdtem el hipoxyzni, mert daginak láttam magam... meg be is szóltak a kedves pasi kollégák... hogy hányadik hónapban vagyok...és hasonlók... és hát a fenekemen is volt fölösleg...és az egész test felépítésem laza... ha lépek remegek...mint vmi dagi... nemtom h számított e de alig ittam kb fél litert naponta... meg ilyenek... és össze vissza ettem... és jött a naribőr... de úgy hogy voltam 42 kilo... nagyon gáz... aztán a hipoxytól lement a hasam nagy része... konkrétan 3 hünap alatt 8 cm...:) 40 perces biciklizések na meg a sok folyadék amit belémerőltettek :) na de baromira nem erősödtem semmit...:( és abba hagytam aztán rátaláltam a fitvibera és a kinesisre... a fitvibe elmúlasztotta szinte az összes nari bőrt... a kinesissel meg erősödöm... nekem ez vált be... szeretem, élvezem, látványos... csak ha nem ugy eszem ahogy kéne akkor fölöslegesen dobálok ki több tízezreket az ablakon... és ezt nem akarom... na meg ami szerintem probléma még hogy alig alszom... kb 5 órákat... :( szerintem ez sem túl jó igy... amúgy másfél hónapja edzem heti 3x és már 50 kilo vagyok... de látszik hogy izmosodtam...mikor elkezdtem olyan 45 46 voltam... szal nem vok dagi. de nem is akarok az lenni!!!!!!!!!!!:) na de most megyek kihasználom, hogy az éjszakát alvással tölthetem  ;D
Jó éjt!

2009. Augusztus 26. - 02:56:36
Válasz #218
Nem elérhető

Lalika85


Mi van Lalika evolúciós projekt beindult?  ;D Látom van moci, hawaii dj, menyecske, kigyúrt test, belehúztál rendesen  ****:))))))

A projekt régen elindult  ****:))) és nem tudom mikor áll majd meg.  A tükör még nem azt mutatja amit látni akarok...
Így haladok lassan tovább-tovább...
Időnként írok, meg jelentkezek,de sajna lassan van csak annyi változás,hogy érdemes legyen írnom ide.
Az edzés megy és idővel elérem a célom.

Az élet nem áll meg :D 
Mindig van változás. Most pl.: megtaláltam az én igazi másik felem és minden jobbra fordult.
Látom,hogy lassan megismeritek őt is :D A drágaságom minden kis titkot elmond   ***)))
Most ő fog irkálni szerintem sokat ide és ösztönözni engem rendesen  <3!  :-)- :-oD :-)(-:  :-oD ***)) :-oD  {-)
Szép napot mindenkinek  ;)
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Augusztus 26. - 10:19:59
Válasz #219

Tündi-Bündi

Vendég
Madárcsicsergéses, verőfényes napsütéses jó reggelt mindenkinek!:)

Hát ez az alvás projekt megint nem jött össze :(  mert Lalika hajnal 1-kor képes volt felkelteni...egy hatalmas csokor virággal  <3! :) hát most lehet rá haragudni???:) (juj de kapok, majd hogy elárulom, hogy az én kis marcona terminátorom milyen kis romantikus lélek) hihi. Inkább tolok egy kávét :), amit eddig utáltam... de hát erre is Lalika miatt szoktam rá.... és ma még  =/+' is :( megint használhatatlan leszek... és hulla fáradt... na de majd megpróbálom kihozni a maximumot... van mit ledolgozni... és mivel alig birtam felkelni negyed 8-kor.... nem tudtam elmenni tescoba pufirízsért sem... pedig úgy terveztem, hogy ma jó útra térek.... de hát ember tervez Isten rendez... majd délután :) ma meg marad a sonkás sajtos salis zsömi...  >:D majd vasárnap meggyónom :)

2009. Augusztus 27. - 15:21:01
Válasz #220
Nem elérhető

Lalika85


A Régi barátnőmnél nem hittem,hogy lesz jobb.
Tévedtem. Ő jobb....  <3!
Most is itt garázdálkodik valahol  ;)
Tudja,hogy fontos nekem ez a fórum és az edzés. Ezért rengeteget van itt és mindent megtesz értem.

És motivál is. hogy hogyan?
Döntsétek el ti.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Augusztus 27. - 15:26:29
Válasz #221
Nem elérhető

Lalika85


 :-)(-: Na ezekért a képekért biztos megint megbilincsel és megbüntet  ***))))
De mit tehetek... büszkén mutatom meg nektek.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2009. Augusztus 27. - 16:04:47
Válasz #222
Nem elérhető

jrk



2009. Augusztus 27. - 16:24:46
Válasz #223

Tündi-Bündi

Vendég
köszi azért megkérdezhettél volna engem is mielőtt felteszel ilyen képeket..... veled ellenétben én ruhában jobban érzem magam....  ***))))

2009. Augusztus 27. - 16:51:14
Válasz #224
Nem elérhető

jrk




Ne bántsd Lalit! Csak jót akart nekünk :D