2024. Szeptember 30. - 23:27:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214280 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 14. - 11:24:59
Válasz #1020
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azta tényleg...ezt nem is figyeltem pedig épp most állítom össze a tervezetet hogy mikor hová vonul ki az Extremefit stáb.  :-}

2008. Június 14. - 11:49:24
Válasz #1021
Nem elérhető

George


Kevés a hétvége ősszel, azért lesz együtt :D Ez a versenyzőknek enyhén szólva cumi...nézőként én azt mondom, hogy elmegyek de. Superbodyra, este meg átkocogok Jayhez ;D Pár héttel előtte meg Martinez? Remek! Sok-sok motiváció őszre >:D

2008. Június 14. - 14:20:24
Válasz #1022
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Remélem tudom csatolni.

2008. Június 14. - 14:56:32
Válasz #1023
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Mielőtt bárki is elkezdené a muníciót gyüjteni a sárdobáláshoz, jó magyar szokás szerint!!!



-ez a rendezvény nem kíván egyetlen másik riválisa sem lenni, nincs is egy napon semmi mással

-nem kíván senkit kirekeszteni szövetségbeli hovatartozása miatt a rendezvényről

-az egész sportvilágot meg kívánja mozgatni azzal, hogy a testépítés sportág jelenlegi legjobbját, sztárját  hozza el!

-érősíti a sportág elismertségét társadalmilag, amire igen is szükség van, hiszen bodybuildereink igen csak eredményesek manapság szövetségtöl függetlenül

-örülni kell, hogy több sztár is érkezi különböző időben, a bodybuildingről harsog egész ősszel a sport és egyéb média, ez mind nagyon jó és hasznos ám!

-az hogy egy másik verseny után egy nappal van annak tudható be, hogy sűrű a versenynapár, szerencsére!
 d:)

2008. Június 14. - 14:59:53
Válasz #1024
Nem elérhető

sasa



2008. Június 14. - 15:01:36
Válasz #1025
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Bocs ha ma nem leszek aktiv a továbbiakban, de Esztimmel az 1. házassági évfordulónkat ünnepeljük.
A múlt héten elmarad a nagy ünneplés Eszti versenyei miatt!
Ma kirúgunk a hámból!
 d:)

2008. Június 14. - 15:04:45
Válasz #1026
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
:-)! Łł=

Köszi Sasa, nekem most is soka jelent a te véleményed, mint mindig!
Örülők, hogy neked tetszik!
 d:)

2008. Június 14. - 15:23:41
Válasz #1027
Nem elérhető

Cressler


Mielőtt bárki is elkezdené a muníciót gyüjteni a sárdobáláshoz, jó magyar szokás szerint!!!



-ez a rendezvény nem kíván egyetlen másik riválisa sem lenni, nincs is egy napon semmi mással

-nem kíván senkit kirekeszteni szövetségbeli hovatartozása miatt a rendezvényről

-az egész sportvilágot meg kívánja mozgatni azzal, hogy a testépítés sportág jelenlegi legjobbját, sztárját  hozza el!

-érősíti a sportág elismertségét társadalmilag, amire igen is szükség van, hiszen bodybuildereink igen csak eredményesek manapság szövetségtöl függetlenül

-örülni kell, hogy több sztár is érkezi különböző időben, a bodybuildingről harsog egész ősszel a sport és egyéb média, ez mind nagyon jó és hasznos ám!

-az hogy egy másik verseny után egy nappal van annak tudható be, hogy sűrű a versenynapár, szerencsére!
 d:)
Łł= :-){ :-)!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Június 14. - 16:24:02
Válasz #1028
Nem elérhető

fastor


Mielőtt bárki is elkezdené a muníciót gyüjteni a sárdobáláshoz, jó magyar szokás szerint!!!



-ez a rendezvény nem kíván egyetlen másik riválisa sem lenni, nincs is egy napon semmi mással

-nem kíván senkit kirekeszteni szövetségbeli hovatartozása miatt a rendezvényről

-az egész sportvilágot meg kívánja mozgatni azzal, hogy a testépítés sportág jelenlegi legjobbját, sztárját  hozza el!

-érősíti a sportág elismertségét társadalmilag, amire igen is szükség van, hiszen bodybuildereink igen csak eredményesek manapság szövetségtöl függetlenül

-örülni kell, hogy több sztár is érkezi különböző időben, a bodybuildingről harsog egész ősszel a sport és egyéb média, ez mind nagyon jó és hasznos ám!

-az hogy egy másik verseny után egy nappal van annak tudható be, hogy sűrű a versenynapár, szerencsére!
 d:)
(:-) :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 14. - 16:36:34
Válasz #1029
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nagyon örülök a Cutler érkezésének,meg annak is hogy van rá pénz.
Egyedül egy dolgot nem értek.Nekem azt mondták,hogy a pénz hiánya miatt nem rendeznek Magyarországon Európa Elite versenyt.Sztem érdekelt lett volna rajtam kívül 1-2 hazai versenyző.
Sztem a Cutler többet kér mint az egész verseny rendezése lett volna,főleg úgy hogy meghívták a Superbodyn szereplő legjobb versenyzőket is vendégpózolni(gondolom az sem ingyen).Ha a szövetség arra törekszik,hogy EURÓPÁBAN nagyobb tiszteletet kapjon a magyar IFBB,sztem annál többet nem kellett volna fitogtatni,hogy igenis meg tudjuk rendezni mi magyarok is a legerősebb európai(vagy világ) nemzetközi versenyét.
Szerintem ezáltal több piros pontot kaptunk volna Mr.Santonjától ,mint hogy a Jay eljön 30percre.Ráadásul talán sportdiplomáciailag is erősödhettünk volna ugye mert ismét itt lett volna 9 nemzetközi bíró(jól tartva) :-X.
De tényleg örülök,mert már jó ideje Jay az egyik kedvencem,de egyben szomorú is vagyok mert most versenyzőként én is és talán még egy páran besegíthettünk volna a hazai szövetség nemzetközileg jobb elismertségéhez. Łł=
Dehát így mehetünk máshová...valahol Európába versenyezni :(
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 14. - 16:40:25
Válasz #1030
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
De elfogadjuk,megyünk @:-) @:-) @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 14. - 17:07:49
Válasz #1031
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nagyon örülök a Cutler érkezésének,meg annak is hogy van rá pénz.
Egyedül egy dolgot nem értek.Nekem azt mondták,hogy a pénz hiánya miatt nem rendeznek Magyarországon Európa Elite versenyt.Sztem érdekelt lett volna rajtam kívül 1-2 hazai versenyző.
Sztem a Cutler többet kér mint az egész verseny rendezése lett volna,főleg úgy hogy meghívták a Superbodyn szereplő legjobb versenyzőket is vendégpózolni(gondolom az sem ingyen).Ha a szövetség arra törekszik,hogy EURÓPÁBAN nagyobb tiszteletet kapjon a magyar IFBB,sztem annál többet nem kellett volna fitogtatni,hogy igenis meg tudjuk rendezni mi magyarok is a legerősebb európai(vagy világ) nemzetközi versenyét.
Szerintem ezáltal több piros pontot kaptunk volna Mr.Santonjától ,mint hogy a Jay eljön 30percre.Ráadásul talán sportdiplomáciailag is erősödhettünk volna ugye mert ismét itt lett volna 9 nemzetközi bíró(jól tartva) :-X.
De tényleg örülök,mert már jó ideje Jay az egyik kedvencem,de egyben szomorú is vagyok mert most versenyzőként én is és talán még egy páran besegíthettünk volna a hazai szövetség nemzetközileg jobb elismertségéhez. Łł=
Dehát így mehetünk máshová...valahol Európába versenyezni :(
De legalább Jay-nek lesz egy vicces napja és küldheti az SMS-t Kerry-nek, hogy ilyen színvonalas versenyt sem látott még soha életében...

IFBB Hungarian National Championship (pro qualifier) you know...  Łł= 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 14. - 19:54:00
Válasz #1032
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nagyon örülök a Cutler érkezésének,meg annak is hogy van rá pénz.
Egyedül egy dolgot nem értek.Nekem azt mondták,hogy a pénz hiánya miatt nem rendeznek Magyarországon Európa Elite versenyt.Sztem érdekelt lett volna rajtam kívül 1-2 hazai versenyző.
Sztem a Cutler többet kér mint az egész verseny rendezése lett volna,főleg úgy hogy meghívták a Superbodyn szereplő legjobb versenyzőket is vendégpózolni(gondolom az sem ingyen).Ha a szövetség arra törekszik,hogy EURÓPÁBAN nagyobb tiszteletet kapjon a magyar IFBB,sztem annál többet nem kellett volna fitogtatni,hogy igenis meg tudjuk rendezni mi magyarok is a legerősebb európai(vagy világ) nemzetközi versenyét.
Szerintem ezáltal több piros pontot kaptunk volna Mr.Santonjától ,mint hogy a Jay eljön 30percre.Ráadásul talán sportdiplomáciailag is erősödhettünk volna ugye mert ismét itt lett volna 9 nemzetközi bíró(jól tartva) :-X.
De tényleg örülök,mert már jó ideje Jay az egyik kedvencem,de egyben szomorú is vagyok mert most versenyzőként én is és talán még egy páran besegíthettünk volna a hazai szövetség nemzetközileg jobb elismertségéhez. Łł=
Dehát így mehetünk máshová...valahol Európába versenyezni :(

Ami az egészben a bökkenő: Magyarországon mindenki profitálni szeretne a testépítésből (mert mi már csak ilyen nép vagyunk), de egy dolgot elfelejtenek az emberek. Ahhoz, hogy pénzt lehessen kivenni valamiből, elsőre bele is kell fektetni. Na már most, ha "csak" egy elite versenyt rendeztek volna meg, akkor nem lenne "laikus"-becsábító tényező. Mert ha itt van a Mr. O akkor mindenki felkapja a fejét, de ha itt lenne egy csomó hatalmas testépítő és (ahogy kinéz eddig) nem kevés esély lenne, hogy Johhny, vagy Németh Isti is elég mélyen bele tudna "könyökölni" a többi versenyzőbe, akkor nem jönnének ki az elöbb említett hozzá nem értő réteg. Így el tud majd jönni a tv, gondolom a kereskedelmik nagy része, rádió és még sok minden ami közzé teszi a tényt, hogy: ITT VAN JAY CUTLER!!!! (Ha az őszintét kellene bevallani, akkor a magyar lakosok 1%-a sincs tisztában azzal, hogy ki is lehet az a Jay)

Ezzel a kis kommenttel nem az a célom, hogy "lefikázzam" az IFBB versenyét és rendezvényét, (mert azt hiszem,hogy CSAK mi tudjuk majd értékelni azt, hogy itt van egy olyan ember akit nem minden nap láthatsz), hanem az ami Lantos Johnny is ki akart hangsúlyozni, hogy téyleg jó lenne egy olyan rendezvény is ami nem csak a hírességekkel tudná az embereket magához vonzani, hanem a mi álltalunk ismert hírességekkel. De sajna ez nem az IFBB vagy akár más szervezet hibája, hanem annak, hogy a testépítés nem FOCI. Az emberekben kellene keresni a hibát, vagy fel kellene már a médiának is nyittatni az átlag ember figyelmét arra, hogy a testépítők a legkeményebben készülő, legfegyelmezettebb, és a legkitartóbb magyar sportolók! S itt nem kell lealacsonyítani azokat sem akik csak hobbiból járnak "gyúrni", mert az i legalább már egy dolog a jó út felé!


2008. Június 14. - 21:03:08
Válasz #1033
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Igen,ez is a laikusok számára valószínűleg csak egy kis látnivaló lesz a Fókuszban 2 perc erejéig.
A sportdiplomáciának viszont semmivel sem segít,azzal igen is csak a színvonalas nemzetközi versenyek(olyan mint pl az Európa Elite Tour,ahol tuti hogy kutyaütők nem is indulhatnak,oda eljönnek a legjobbak).Ezek után nemzetközileg mindenki jogosan gondolhatná,hogy né má...ezek a magyarok milyet fejlődtek,képesek voltak rendezni a kis országukban egy elite-t.Ez má nem semmi.Jobb lesz rájuk a jövőben odafigyelni ,mert tudnak valamit,ha Rafael(Santonja) bevette őket az elite tour egyik állomáshelyére.És ha legközelebb elmennek a magyarok külföldre vigyázat,mostmár ne szivatgassuk őket,mert elképzelhetőleg megerősödtek. d:)
Először szerintem mindenképpen a sporton belül(először itthon,aztán nemzetközileg) kell helyretenni a dolgokat és rendezni az erőviszonyokat,hogy ne nézzenek át rajtunk többet külföldön.
Aztán büszkén elkezdhetjük a sport nemesbítését,megszerettetését a laikusok számára.
Ez nem szélmalomharc lenne.97-ben ,amikor a World Games-sen indultam Antonio Samaranch,a NOB elnöke(lehet nem írtam helyesen a nevét,bocs) éppen a mi súlycsoportunkat nézte meg hogy felvegyék olimpiai sportágak közé a body-t..Aztán nem vették fel(remélem nem miattam >:D).De egyszer talán még ez is sikerülhet.
Ettől függetlenül örülünk hogy jön a Mr.O...Várjuk kiváncsian és drukkolunk neki,nagy dolog hogy el tud jönni...el tudják hozni...ki tudják fizetni Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 14. - 22:27:10
Válasz #1034

Klink Zoltán

Vendég
Sok mindent szeretnék elmondani,sok mindenre tudom is a választ,de sok mindenben nem én döntök.Johnny:Lesz ELITE verseny,először október 25.-én 1000 USD alappal. Jól tudod, a nemzetközi alap ennél jóval több.Azt az alapot meg kell teremteni,és meg is lesz. Jövőre tavasszal és ősszel is lesz ELITE Hungary,és reményeim szerint egy Nemzetközi ELITE is.Ez már olyan lehetőség amin el lehet gondolkodni. A Nemzetközi Elite-ből van továbblépés a Pro státuszhoz. De előbb mindezt el kell adni. A multit nem érdekel 3-400 rajongó. De ez  csak nekünk rajongóknak fáj,hiszen ezek mi vagyunk.A MOVE DAY egy sorozat első része.Ami megmozgatja a fantáziát.Ami segíti ennek a kis sportnak az előrelépését.De ez csak együtt megy.Ha mi 3-400-an ,3-400 felé húzunk,el fog veszni a sötétben.Kellesz Te is! Kellenek a többiek is.Kell mindenki,aki hisz abban,hogy együtt könnyebb.A varázsszó kapcsolati tőke.Többet ér minden pénznél.Mert az a pénz maga.Lehet ujjal mutogatni a másikra,miért olyan, amilyen.És lehet kérdezni tőle,miben segíthetek? Felesleges azon gondolkodni milyen volt.Arról kellene beszélni,milyen lesz.Milyenné tehetjük, együtt? Milyen színvonalú a Magyar Bajnokság,a Kupa?Lehet élcelődni,lehet viccet faragni belőle,de nem érdemes.Az doppingmentes lesz.Jay és Kerry nem fog semmilyen sms-t küldeni,mert ők nem kárörvendőek.Magukban hisznek,nem a másik hibáját lesik.Én nem a MIÉRT?,hanem a MIÉRT NE? elv szerint élek. Sokan segítenek,mert látják az elérendő célt.Én ehhez keresek partnereket.