2024. Szeptember 30. - 23:25:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214279 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 10. - 12:05:52
Válasz #1005
Nem elérhető

Mázli


Eszti! Gratulálok Neked, mégegyszer és még sokszor. A felkészülésed után ami brutális volt igenis jutalmat érdemeltél. Én ott voltam szombaton és azt látni lehetett, hogy a "dromedár" viszi az I helyet, de én II.-nak csak Téged láttalak. És még most hogy láttam a második helyezettet így is ez a véleményem.
De a III. is a dobogón van, és ez nagyon super.  :-):-)::  :-!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)! Tudom,hogy a dobogó tetejéért is küzdeni fogsz, és sikerül is. 

2008. Június 10. - 12:09:18
Válasz #1006
Nem elérhető

L


Nekem a vádli is nagyon tetszett!
És még pár kép!

Eszti fantasztikusan nézett ki! Minden elismerésem a Berkes családé! :-){

Farkas Andiról meg annyit, hogy tavaly valamelyik versenyen lebarnítva pózruhába szembejött velem, én pedig azt figyletem hogy hova tudok fedezékbe vonulni. ;D  ;D
Igazi (:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Június 10. - 13:19:44
Válasz #1007
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Eszti,Andi,Laci, mégegyszer én is gratulálok, ti mindent megtettetek!Innen már csak egy kis lépés a dobogó teteje!


Köszi szépen Zoli!

Mindenképpen azon leszünk!
 d:)

2008. Június 10. - 13:23:06
Válasz #1008
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Eszti! Gratulálok Neked, mégegyszer és még sokszor. A felkészülésed után ami brutális volt igenis jutalmat érdemeltél. Én ott voltam szombaton és azt látni lehetett, hogy a "dromedár" viszi az I helyet, de én II.-nak csak Téged láttalak. És még most hogy láttam a második helyezettet így is ez a véleményem.
De a III. is a dobogón van, és ez nagyon super.  :-):-)::  :-!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)!  :-)! Tudom,hogy a dobogó tetejéért is küzdeni fogsz, és sikerül is. 

Szia Mázli!

Köszi, hogy ott voltál!
 d:)

2008. Június 10. - 15:30:01
Válasz #1009
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mint igértem, elmentem a versenyre és szurkoltam a lányoknak. Az Andi nagymamája ült mellettem, akit alig bírtunk lefogni. Andinak szeretnék gratulálni a nagyihoz, mert látszik, hogy mennyire imádja őt és ölni tudna az unokájáért. Łł=
Az Andinál kezdve, ha hallotatok olyan kiabálást, hogy ,,szemetek hol van a szemetek,, akkor az én voltam. Nagyon jó formában volt és megmondom őszintén, hogy nálam talán az Olasz csaj verhette volna meg, de még az sem biztos!
De mivel az Olasz csaj csak második lett, akkor már elvesztettem a fonalat. Ja és ekkor kezdtem kiabálni.
Mikor az Eszti megjelent a szinpadon megnyugodtam, mert ilyen jó fazonban még sosem láttam. Végre látszódott rajta a magabiztosság és ez már a profizmus jele. Bár én csak vasárnap láttam, de egy nagyon picit a combja és a hasa fedett volt. De mikor a pózolások felénél járt, akkor már minden kijött rendesen ahogy kell. Azt tudtam, hogy Michael Jacksont nem tudja megverni, de a második hely megcsiphető lett volna. Itt megint csak azt mondhatom, hogy nem lejtett a hazai pálya.
Gratulálok a lányoknak! Łł=
Most nézegetem, hogy miket reagáltok az írásomra. Lehet, hogy nem azt olvastátok amit én írtam?
Leírtam a véleményem és ezzel nem hiszem, hogy bárkit is megbántottam volna. Egyébként csak azt csesztetik és kritizálják akit szeretnek. Mint írtam és mégegyszer leírom, hogy mikor bejött, kicsit fedettnek tünt a combja, de odaírtam, mikor odafigyelt, akkor már teljesen rendben volt minden. Azt is írtam, hogy ilyen jó formában még nem láttam. Ha ismernétek, akkor tudnátok, hogy a barátaimmal szemben legalább olyan kritikus vagyok, mint a saját párommal. Tölem ennél nagyobb dicséretet még nem kapott senki. Tehát Eszti és Andi nálam most az adható 10 pontból 10-et kapott. Ezt így kell felfogni, és nagyon büszke vagyok rájuk, mert kihozták magukból a jelenlegi maximumot. Ha a fórumról valaki elindúl egy versenyen az nem azt jelenti, hogy mindenkinek nyalni és jópofizni kell. Ha mindig dicsérünk valakit, akkor elhiszi magáról, hogy ő a legjobb, és nem fog tanulni a hibáiból. A pozitiv kritika mindig jobb, mint a hamis dicséret.
De most az Esztinél és Andinál nem lehet erről beszélni, mert nagyon jók voltak. Én ott voltam mindkét lány első versenyén és figyelemmel kisértem a fejlődésüket. Nagyon nagyon sokat fejlődtek, de főleg Esztinél még nincs itt a vége. Ha így folytatja a fejlődést, mint az utolsó fél évben, akkor nagyon büszkék leszünk rá. Hosszú idő kellett ahhoz, hogy megtalálják nála a megfelelő utat. Mint korábban írtam, úgy érzem, hogy most elkapták a fonalat.
Tehát mindenki gondol amit akar, de én ilyen vagyok. Utálom a kétszinű nyalós embereket, és mindig mindenkiről megmondom a véleményem. Ezért sokan nem is szeretnek. De most pont ez a két lány akit agyon dicsértem, tehát nem értem, hogy mi a gond. ????...
Tökéletesen egyetértek Sasával Łł=.Csak is így lehet tovább lépni.Tovább fejlődni.El kell tűrni,el kell viselni a pozitív de a negatív kritikákat is.Érdemes rájuk odafigyelni(főleg arra hogy ki mondja és miért,mert mindig van a szándék és a rossz szándék).Egyes egyedül ebben van a továbbfejlődés titka,minden más csak üres frázis 8-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 11. - 22:39:49
Válasz #1010
Nem elérhető

Matyas


Gratulálok a lányoknak!

Esztit láttam felkészülés közben, le a kalappal!!! :-){

2008. Június 11. - 22:51:56
Válasz #1011
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
No mostanra tudtam végigkuksizni a képeket itt is ott is amott is.

Az IFBB Eb-hez gratula Esztinek! Tényleg a legjobb formát hozta amit idáig láttam tőle....és igen valóban a szárazságnak ezt a fokát még nem láttam Esztin! Csúcs!  :-)! :-):-)::

Méri Reninek külön gratula mint nagy kedvencnek!

A WABBA Eb-s eredmények megukért beszélnek. Pár szóban amit a képek megmutattak. Zombori Laciban nagy lehetőségek vannak,egy nagyon esztétikus versenyző remek arányokkal. Sára Gyuri egy freak lett! Ha a felsőtest még fej-fej mellett van is valakivel...Gyuri ha bedobja a monster lábat ott nincs több kérdés! Gratula!

Alex? Ezt a genetikát egyszerűen nem lehet überelni. Ennyi!

A lányok...húúú itt meleg a pite! Nagyon gratulálok Briginek és Orsinak is! Képekről nem lehet konkrét véleményt mondani! Szép volt lányok!  (:-) :-)! :-):-)::

2008. Június 12. - 12:40:29
Válasz #1012

Klink Zoltán

Vendég
Immár teljesen hivatalosan is megoszthatom veletek Jay Cutler az október 26.-án megrendezésre kerülő MOVE DAY rendezvény sztárvendége lesz.
A szemináriumra,a fellépésre és a nyilvános edzésre is várok mindenkit szeretettel,hátha ez a testépítő ikon összehoz mindenkit,aki él-hal ezért a sportért. Szurkolókat,testépítőket,gyártókat,importőröket,anyukákat és apukákat.

http://www.jaycutler.com/sub/news.htm

2008. Június 13. - 22:31:34
Válasz #1013
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
 Łł=.Mit lehet még megtudni a rendezvényről?Egyébként ez egy verseny lesz vagy esetleg egy show jellegű műsor?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 13. - 23:07:59
Válasz #1014
Nem elérhető

fastor


Łł=.Mit lehet még megtudni a rendezvényről?Egyébként ez egy verseny lesz vagy esetleg egy show jellegű műsor?
én még úgy tudom Klink Zoltántól hogy a magyar bajnokság egyik társrendezvénye lessz, de lehet ez azóta mióta modnta változott :-}
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 14. - 05:50:40
Válasz #1015
Nem elérhető

sasa


Immár teljesen hivatalosan is megoszthatom veletek Jay Cutler az október 26.-án megrendezésre kerülő MOVE DAY rendezvény sztárvendége lesz.
A szemináriumra,a fellépésre és a nyilvános edzésre is várok mindenkit szeretettel,hátha ez a testépítő ikon összehoz mindenkit,aki él-hal ezért a sportért. Szurkolókat,testépítőket,gyártókat,importőröket,anyukákat és apukákat.

http://www.jaycutler.com/sub/news.htm
:-)! Ott leszünk!

2008. Június 14. - 09:41:36
Válasz #1016

Klink Zoltán

Vendég
Megpróbáltam becsatolni a promot,de nem sikerült.
Részletes műsorterv:

09.00-13.00-ig IFAA Spinning és Bosu fesztivál
13.00-13.50-ig DJ. Tom Taylor és Hip-hop dance show
14.00-18.00-ig IFBB Magyar Testépítő és Fitness Modell Bajnokság
18.00-18.40-ig Rippel fivérek
18.40-18.50-ig K1 bemutató Varga vs. Varga
18.50-20.00-ig Hooligans koncert
20.00-20.30-ig Jay Cutler Show
21.00-tól      V.I.P. After Party Jay Cutlerrel

A rendezvény marketing igazgatója Berkes Laci, ő jobban ismeri a fórum rendszerét,lehet neki sikerül.





2008. Június 14. - 09:52:18
Válasz #1017
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....................hátha ez a testépítő ikon összehoz mindenkit,aki él-hal ezért a sportért. Szurkolókat,testépítőket,gyártókat,importőröket,anyukákat és apukákat.

http://www.jaycutler.com/sub/news.htm

..........Mindenki egymás nyakába borul majd és Klink Zoltán végre a mennybe megy. Ámen......Figyelemreméltó stratégia. ;D

A viccet félretéve, biztos, hogy egy jó esemény lesz!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Június 14. - 10:27:58
Válasz #1018
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és azért nem feledjük hogy a Fitparádén lesz egy Victor Martinez is 2 héttel Mr Cutler előtt.  ;)

2008. Június 14. - 11:19:44
Válasz #1019
Nem elérhető

Seth


Egy apró kérdést laikusként, (aki pont őszre készülne elviekben...) feltehetek a Jayaes dologhoz, meg a MB-hoz? Miért a Superbody idejében lesz  ????... ????... Vagy én ez mostan nem értem.... Vagy nem látok eléggé bele a marketinggépezetbe ami őszíntén szívből az első szempontként a lelkes rajongó nézőket és versenyzőket célozza meg??  /:-) Sorry, ha csak én nemértem...