2024. Szeptember 30. - 21:22:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214272 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 09. - 18:22:35
Válasz #990
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Mint igértem, elmentem a versenyre és szurkoltam a lányoknak. Az Andi nagymamája ült mellettem, akit alig bírtunk lefogni. Andinak szeretnék gratulálni a nagyihoz, mert látszik, hogy mennyire imádja őt és ölni tudna az unokájáért. Łł=
Az Andinál kezdve, ha hallotatok olyan kiabálást, hogy ,,szemetek hol van a szemetek,, akkor az én voltam. Nagyon jó formában volt és megmondom őszintén, hogy nálam talán az Olasz csaj verhette volna meg, de még az sem biztos!
De mivel az Olasz csaj csak második lett, akkor már elvesztettem a fonalat. Ja és ekkor kezdtem kiabálni.
Mikor az Eszti megjelent a szinpadon megnyugodtam, mert ilyen jó fazonban még sosem láttam. Végre látszódott rajta a magabiztosság és ez már a profizmus jele. Bár én csak vasárnap láttam, de egy nagyon picit a combja és a hasa fedett volt. De mikor a pózolások felénél járt, akkor már minden kijött rendesen ahogy kell. Azt tudtam, hogy Michael Jacksont nem tudja megverni, de a második hely megcsiphető lett volna. Itt megint csak azt mondhatom, hogy nem lejtett a hazai pálya.
Gratulálok a lányoknak! Łł=


Szia Sasa!


Kérlek tekintsd meg az eredményhirdetéses képeket amit én raktam fel, nézd meg ott a lábat. Hol fedett? Néha az elején nem foga talán eléggé az tévesztett meg. A hasroó meg annyit, hogy neki nincs veleszületett hasgenetikája, valóban vastagítani kell. Ha ennél szárazabb lett volna akkor elfogy, ez bodybuilding itt kell izomtömeg is. A mezőnyben ő volt a legszárazabb, de Michael Jackson  sajnos tömegesebb volt ez egyértelmű. Ennyi helyreigazítás az észrevételedhez.
Nagyon köszi, hogy ott voltál és szurkoltál, sajnálom, hogy nem futottunk össze. Én jobban izgultam mint Eszti, és csak rá figyeltem végig. Bocs ha nem láttalak, eszti mondta hogy ott ültél!
 d:)

2008. Június 09. - 18:37:29
Válasz #991
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jó párszor benéztem a Lányok öltözőjébe és Laci valóban jobban izgult, mint Eszti.
De nagyon profin viselkedtek @:-) a Jackson meg fel alá mászkált remegő lábbakkal.


2008. Június 09. - 18:42:01
Válasz #992
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Nekem a vádli is nagyon tetszett!
És még pár kép!

2008. Június 09. - 18:49:57
Válasz #993
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Jó párszor benéztem a Lányok öltözőjébe és Laci valóban jobban izgult, mint Eszti.
De nagyon profin viselkedtek @:-) a Jackson meg fel alá mászkált remegő lábbakkal.



Szia Producer!


Neked is mindent köszi! Nem tudod elképzelni Esztinek mennyire jól esett hogy ott voltál és dokumentáltad a tőrténteket!
Jók lettek a képek is nagyon! :-)!
De ez nem seggnyalás, valóban így van! Már multkor is mondtam, hogy jó fotókat csinálsz!
 d:)

2008. Június 09. - 19:01:25
Válasz #994
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Valóban elég jól sikerültek a képek, bár csak egy amatőr fotós vagyok, de köszönöm az elismerést. :-){ ;D

2008. Június 09. - 21:38:56
Válasz #995
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Még egy pár Backstage!

2008. Június 09. - 21:42:34
Válasz #996
Nem elérhető

hispi


Nagyon nagy gratula Esztinek és Andinak!!  :-)!

Jók voltatok!

Kedves Sasa!
Én is kint voltam a versenyen és az első sorból szoritottam a lányoknak,de megmondom neked öszintén,hogy
nem vettem észre az Eszti lábán azt a fedettséget,amiről beszéltél.
Nagyon le volt száradva,ez a képeken is látszik (pl.: 26)

Nem lehet,hogy a kék fürdőruhás lányra gondoltál,aki a végén 2. lett?
Mert az tényleg fedett volt.

Minden elismerésem nektek!! Nagyon jók voltatok!  
G R A T U L Á L O K  !!!!!!!!     :-){

2008. Június 09. - 21:49:11
Válasz #997
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Egy pár közeli fotó Esztiről!

2008. Június 09. - 21:59:20
Válasz #998
Nem elérhető

ati75


Már negyedszer nézem végig a képeket, de nem látok én laikus az Eszternél se lábon se hason fedettséget, pedig "nagyon keresem".... 8-)

Farkas Andi meg olyan formát mutatott, ami szerintem egyedülálló ebben a fit formás masters mezőnyben, " a rohadtul szakértő bírók" meg keressenek már szakmát... :-/-

Azt hallottam, hogy se Esztinél és se Andinál nem volt magyar bíró.... eléggé szomorú, hogy ilyen a sportdiplomácia, más nemzet versenyzőit juttatunk igy jobb eredményekhez.... :-/- :----

2008. Június 09. - 22:30:21
Válasz #999
Nem elérhető

Xéna


Köszi srácok,hogy megvédtétek "testem szárazságát",hát az az igazság,hogy mire a döntőben színpadra kerültünk,már pont 48 órája egy kortyot sem ittam,így nem volt,ami csak egy kicsit is bevizesíthetett,plusz nem bíztam a véletlenre,előző este azért még "rásegítettem" a vízhajtásra.Annyira kiszáradtam,hogy még ma este is vattát köpök.
Egyébként Lakatos Misi(Múmia)véleményére sokat adok ebben a kérdésben,hiszen ő híres messze földön a szárazságáról,ő pedig azt üvöltötte nekem,hogy "brutálisan száraz vagy".
Lehet,hogy Sasa éppen akkor nézett rám,amikor nem fogtam a pózt rendesen,de utána már biztos látta,hogy mi a helyzet.
A verseny nagyon jó hangulatú volt,köszönöm mindenkinek,aki drukkolt nekem itt a bodybuildingen és ott élőben,lehettem volna második,de én nagyon elégedett vagyok ezzel a helyezéssel és biztos vagyok benne,hogy nemsokára még előrébb jutok,nem adom fel a "dobogó"csúcsáig!!!

2008. Június 09. - 22:31:39
Válasz #1000
Nem elérhető

sasa


Mint igértem, elmentem a versenyre és szurkoltam a lányoknak. Az Andi nagymamája ült mellettem, akit alig bírtunk lefogni. Andinak szeretnék gratulálni a nagyihoz, mert látszik, hogy mennyire imádja őt és ölni tudna az unokájáért. Łł=
Az Andinál kezdve, ha hallotatok olyan kiabálást, hogy ,,szemetek hol van a szemetek,, akkor az én voltam. Nagyon jó formában volt és megmondom őszintén, hogy nálam talán az Olasz csaj verhette volna meg, de még az sem biztos!
De mivel az Olasz csaj csak második lett, akkor már elvesztettem a fonalat. Ja és ekkor kezdtem kiabálni.
Mikor az Eszti megjelent a szinpadon megnyugodtam, mert ilyen jó fazonban még sosem láttam. Végre látszódott rajta a magabiztosság és ez már a profizmus jele. Bár én csak vasárnap láttam, de egy nagyon picit a combja és a hasa fedett volt. De mikor a pózolások felénél járt, akkor már minden kijött rendesen ahogy kell. Azt tudtam, hogy Michael Jacksont nem tudja megverni, de a második hely megcsiphető lett volna. Itt megint csak azt mondhatom, hogy nem lejtett a hazai pálya.
Gratulálok a lányoknak! Łł=
Most nézegetem, hogy miket reagáltok az írásomra. Lehet, hogy nem azt olvastátok amit én írtam?
Leírtam a véleményem és ezzel nem hiszem, hogy bárkit is megbántottam volna. Egyébként csak azt csesztetik és kritizálják akit szeretnek. Mint írtam és mégegyszer leírom, hogy mikor bejött, kicsit fedettnek tünt a combja, de odaírtam, mikor odafigyelt, akkor már teljesen rendben volt minden. Azt is írtam, hogy ilyen jó formában még nem láttam. Ha ismernétek, akkor tudnátok, hogy a barátaimmal szemben legalább olyan kritikus vagyok, mint a saját párommal. Tölem ennél nagyobb dicséretet még nem kapott senki. Tehát Eszti és Andi nálam most az adható 10 pontból 10-et kapott. Ezt így kell felfogni, és nagyon büszke vagyok rájuk, mert kihozták magukból a jelenlegi maximumot. Ha a fórumról valaki elindúl egy versenyen az nem azt jelenti, hogy mindenkinek nyalni és jópofizni kell. Ha mindig dicsérünk valakit, akkor elhiszi magáról, hogy ő a legjobb, és nem fog tanulni a hibáiból. A pozitiv kritika mindig jobb, mint a hamis dicséret.
De most az Esztinél és Andinál nem lehet erről beszélni, mert nagyon jók voltak. Én ott voltam mindkét lány első versenyén és figyelemmel kisértem a fejlődésüket. Nagyon nagyon sokat fejlődtek, de főleg Esztinél még nincs itt a vége. Ha így folytatja a fejlődést, mint az utolsó fél évben, akkor nagyon büszkék leszünk rá. Hosszú idő kellett ahhoz, hogy megtalálják nála a megfelelő utat. Mint korábban írtam, úgy érzem, hogy most elkapták a fonalat.
Tehát mindenki gondol amit akar, de én ilyen vagyok. Utálom a kétszinű nyalós embereket, és mindig mindenkiről megmondom a véleményem. Ezért sokan nem is szeretnek. De most pont ez a két lány akit agyon dicsértem, tehát nem értem, hogy mi a gond. ????...

2008. Június 09. - 22:34:30
Válasz #1001
Nem elérhető

darknight


Mint igértem, elmentem a versenyre és szurkoltam a lányoknak. Az Andi nagymamája ült mellettem, akit alig bírtunk lefogni. Andinak szeretnék gratulálni a nagyihoz, mert látszik, hogy mennyire imádja őt és ölni tudna az unokájáért. Łł=
Az Andinál kezdve, ha hallotatok olyan kiabálást, hogy ,,szemetek hol van a szemetek,, akkor az én voltam. Nagyon jó formában volt és megmondom őszintén, hogy nálam talán az Olasz csaj verhette volna meg, de még az sem biztos!
De mivel az Olasz csaj csak második lett, akkor már elvesztettem a fonalat. Ja és ekkor kezdtem kiabálni.
Mikor az Eszti megjelent a szinpadon megnyugodtam, mert ilyen jó fazonban még sosem láttam. Végre látszódott rajta a magabiztosság és ez már a profizmus jele. Bár én csak vasárnap láttam, de egy nagyon picit a combja és a hasa fedett volt. De mikor a pózolások felénél járt, akkor már minden kijött rendesen ahogy kell. Azt tudtam, hogy Michael Jacksont nem tudja megverni, de a második hely megcsiphető lett volna. Itt megint csak azt mondhatom, hogy nem lejtett a hazai pálya.
Gratulálok a lányoknak! Łł=
Most nézegetem, hogy miket reagáltok az írásomra. Lehet, hogy nem azt olvastátok amit én írtam?
Leírtam a véleményem és ezzel nem hiszem, hogy bárkit is megbántottam volna. Egyébként csak azt csesztetik és kritizálják akit szeretnek. Mint írtam és mégegyszer leírom, hogy mikor bejött, kicsit fedettnek tünt a combja, de odaírtam, mikor odafigyelt, akkor már teljesen rendben volt minden. Azt is írtam, hogy ilyen jó formában még nem láttam. Ha ismernétek, akkor tudnátok, hogy a barátaimmal szemben legalább olyan kritikus vagyok, mint a saját párommal. Tölem ennél nagyobb dicséretet még nem kapott senki. Tehát Eszti és Andi nálam most az adható 10 pontból 10-et kapott. Ezt így kell felfogni, és nagyon büszke vagyok rájuk, mert kihozták magukból a jelenlegi maximumot. Ha a fórumról valaki elindúl egy versenyen az nem azt jelenti, hogy mindenkinek nyalni és jópofizni kell. Ha mindig dicsérünk valakit, akkor elhiszi magáról, hogy ő a legjobb, és nem fog tanulni a hibáiból. A pozitiv kritika mindig jobb, mint a hamis dicséret.
De most az Esztinél és Andinál nem lehet erről beszélni, mert nagyon jók voltak. Én ott voltam mindkét lány első versenyén és figyelemmel kisértem a fejlődésüket. Nagyon nagyon sokat fejlődtek, de főleg Esztinél még nincs itt a vége. Ha így folytatja a fejlődést, mint az utolsó fél évben, akkor nagyon büszkék leszünk rá. Hosszú idő kellett ahhoz, hogy megtalálják nála a megfelelő utat. Mint korábban írtam, úgy érzem, hogy most elkapták a fonalat.
Tehát mindenki gondol amit akar, de én ilyen vagyok. Utálom a kétszinű nyalós embereket, és mindig mindenkiről megmondom a véleményem. Ezért sokan nem is szeretnek. De most pont ez a két lány akit agyon dicsértem, tehát nem értem, hogy mi a gond. ????...

No comment: (+) Łł=

    >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Június 09. - 22:34:45
Válasz #1002
Nem elérhető

ati75


Nincs itt semmi gond, úgy ahogy mondtad, mindenki a véleményét irja le. Én is.

2008. Június 09. - 22:53:29
Válasz #1003
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Mint igértem, elmentem a versenyre és szurkoltam a lányoknak. Az Andi nagymamája ült mellettem, akit alig bírtunk lefogni. Andinak szeretnék gratulálni a nagyihoz, mert látszik, hogy mennyire imádja őt és ölni tudna az unokájáért. Łł=
Az Andinál kezdve, ha hallotatok olyan kiabálást, hogy ,,szemetek hol van a szemetek,, akkor az én voltam. Nagyon jó formában volt és megmondom őszintén, hogy nálam talán az Olasz csaj verhette volna meg, de még az sem biztos!
De mivel az Olasz csaj csak második lett, akkor már elvesztettem a fonalat. Ja és ekkor kezdtem kiabálni.
Mikor az Eszti megjelent a szinpadon megnyugodtam, mert ilyen jó fazonban még sosem láttam. Végre látszódott rajta a magabiztosság és ez már a profizmus jele. Bár én csak vasárnap láttam, de egy nagyon picit a combja és a hasa fedett volt. De mikor a pózolások felénél járt, akkor már minden kijött rendesen ahogy kell. Azt tudtam, hogy Michael Jacksont nem tudja megverni, de a második hely megcsiphető lett volna. Itt megint csak azt mondhatom, hogy nem lejtett a hazai pálya.
Gratulálok a lányoknak! Łł=
Most nézegetem, hogy miket reagáltok az írásomra. Lehet, hogy nem azt olvastátok amit én írtam?
Leírtam a véleményem és ezzel nem hiszem, hogy bárkit is megbántottam volna. Egyébként csak azt csesztetik és kritizálják akit szeretnek. Mint írtam és mégegyszer leírom, hogy mikor bejött, kicsit fedettnek tünt a combja, de odaírtam, mikor odafigyelt, akkor már teljesen rendben volt minden. Azt is írtam, hogy ilyen jó formában még nem láttam. Ha ismernétek, akkor tudnátok, hogy a barátaimmal szemben legalább olyan kritikus vagyok, mint a saját párommal. Tölem ennél nagyobb dicséretet még nem kapott senki. Tehát Eszti és Andi nálam most az adható 10 pontból 10-et kapott. Ezt így kell felfogni, és nagyon büszke vagyok rájuk, mert kihozták magukból a jelenlegi maximumot. Ha a fórumról valaki elindúl egy versenyen az nem azt jelenti, hogy mindenkinek nyalni és jópofizni kell. Ha mindig dicsérünk valakit, akkor elhiszi magáról, hogy ő a legjobb, és nem fog tanulni a hibáiból. A pozitiv kritika mindig jobb, mint a hamis dicséret.
De most az Esztinél és Andinál nem lehet erről beszélni, mert nagyon jók voltak. Én ott voltam mindkét lány első versenyén és figyelemmel kisértem a fejlődésüket. Nagyon nagyon sokat fejlődtek, de főleg Esztinél még nincs itt a vége. Ha így folytatja a fejlődést, mint az utolsó fél évben, akkor nagyon büszkék leszünk rá. Hosszú idő kellett ahhoz, hogy megtalálják nála a megfelelő utat. Mint korábban írtam, úgy érzem, hogy most elkapták a fonalat.
Tehát mindenki gondol amit akar, de én ilyen vagyok. Utálom a kétszinű nyalós embereket, és mindig mindenkiről megmondom a véleményem. Ezért sokan nem is szeretnek. De most pont ez a két lány akit agyon dicsértem, tehát nem értem, hogy mi a gond. ????...

Szia Sasám!


Nincs semmi gond csak elsőre félreérhetőnek tünhetett amit írtál. Mi természetesen ismerünk és tudjuk nem vegy rosszindulatú.
Esztit azért védték meg mert sokan szeretik(mint versenyzőt) ezek szerint, ennek én örülök és büszke vagyok rá. Te is büszke lehetsz a párodra hiszen példa ként áll a sportága előtt!!! 
Nagy gratula neki a hétvégi eredményért is!   :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::
Most közösen örüljünk és ünnepeljünk. Nagy graula mégegyszer mindenkinek! Hajrá Magyarország!
 d:)

2008. Június 10. - 09:03:56
Válasz #1004

Klink Zoltán

Vendég
Eszti,Andi,Laci, mégegyszer én is gratulálok, ti mindent megtettetek!Innen már csak egy kis lépés a dobogó teteje!