2024. Szeptember 30. - 17:24:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214239 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 07. - 15:22:19
Válasz #915
Nem elérhető

gurkha


Ja,és ma van a Boldizsár Dorisz szülinapja!!
 :-):-)::
Boldog Szülinapot neki!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. Június 07. - 15:28:00
Válasz #916
Nem elérhető

sasa


Egyetértek!
A számból vetted ki a szót.
Boldog Szülinapot Dorisz!! :-):-)::

2008. Június 07. - 16:43:06
Válasz #917
Nem elérhető

FirstLady


Ja,és ma van a Boldizsár Dorisz szülinapja!!
 :-):-)::
Boldog Szülinapot neki!!!!!!!!!!!!!!!!
BSZ!
Annyira sajnálom, hogy nem tudunk kimenni az eb-re :-[
Nagyon kíváncsi lettem volna a versenyre, még jó, hogy tudósítotok... Köszi a nép nevében! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 07. - 18:23:45
Válasz #918
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mindenkinek jelentem: Holnap is ki tudtok jönni és érdemes is, mert a Berkes Esztit érdemes nézni és fényképezni is!

Gratula Esztinek a döntőbe jutáshoz!!!!!!

 :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2008. Június 07. - 18:28:30
Válasz #919
Nem elérhető

sasa


Na végre valami jó hír! Łł=
Ha az Eszti már bejutott, akkor már érdemes holnap elmenni a világvégéről.
A többi csajszival mi van?

2008. Június 07. - 18:44:17
Válasz #920
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nem tudom, mert sajna én csak most értem haza a melóból, de szerintem a Farkas Andi is továbbjutott! Szóval 2-szer is jobban érdemes kimenni ;-oo-; ;-oo-;

 :-!

 :-!

 :-)!

 :-)!

2008. Június 07. - 19:32:43
Válasz #921
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
no,akkor jelentkezem..
Kinn voltam ma,a versenyzők sokkal kevesebben voltak,mint decemberben a vb-n..Mondhatnánk,hogy no jó az vb volt,de ha azt nézzük,hogy 90%európai volt... ????...
No mindegy..Farkas Andival fejezte be a Dani az észrevételeket...
Azt kell mondjam hogy az Andinak lenyűgöző volt ma a fizikuma.Kisebb volt mint máskor,de azt a definíciót bármelyik férfi megirigyelhette volna.
Nem tudom,hogy hanyadikként jutott tovább az elődötőből,de igazság szerint (különösen itthon) európa bajnoknak kellene lennie.Egy lány volt aki felvette vele a versenyt izmosságban és definícióban,de sokáig hasonlítgattam őket,azt kell mondjam hogy pártatlanul mondhatom,hogy Andit tenném az első helyre.Bár a kihívásokat figyelve kollégáim sztem 2 vagy 3. helyre pontozták.Kíváncsi leszek a holnapi végeredményre.Remélem tudja tartani a fazont.
Berkes Eszti...A decemberi vb óta a legtöbbet fejlődött versenyző...Teljesen kidolgozott,izmos test jellemezte.Sajnos a kategóriájában volt egy igazi animal ;D,aki kb 10kg-mal nehezebb tőle(Szerintem nagyon hasonlít O.J. Simpson-ra >:D)..Eszti nálam 2-3 helyre volt jó,ami nagyszerű és iszonyatosan javuló tendencia december óta..Ha lejtene a hazai pálya(de nem lejt) meg kellene kapnia a 2. helyet.Ha az elkövetkezendőkben tud javítani a hasfala vastagságán ő lehet majd a következő bajnok...Adja Isten :-){.
A junior lányoknál az van amit tapasztaltam és már régebben is említettem.Itt ugye 21 év a felső korhatár.Továbbra is azt kell mondjam,hogy hazánknak van a legtehetségesebb utánpótlása a fitness sportban..Csak még nagyon fiatalok.Az átlag kor a magyar csapatnál nem volt több mint 17év,de lehet hogy sokat mondtam..Testfordulóknál az ellenfeleknek van 3-4-5év előnyük.Ők már totál kifejlett bediétázott testtel tudnak felállni,a mi kislányainknak testben még sokat kell érni egy igazi nagy fitness bajnoki testhez.Gyaksikban én úgy láttam hogy továbbra is verjük a világot... ))=/
A 163 cm alatti kategóriában Méri Reni tuti döntős.Én az 5.helynél jobbnak láttam.Most jobb lett testben is,a színét pedig az extremefitnek köszönhetően sikerült úgy kikísérletezni,hogy kis gyögyszemként tűnt ki az egész mezőnyből..Hogy hanyadik lesz azt a rögtönítélő bíróság gonolom már kitalálta :-/]
A "magas" lányok első kihívásánál majdnem lenyeltem az egész üveg ALTERED STATE-met(pedig nem kicsi a doboz)..Ezt inkább nem is írom ide amit gondoltam...Tény hogy a Kerék Barbi sem volt més teljesen kész,bár éppen 2hete kezdett változni a negyedéve diétára,no de Uraim,azok akiket kihívtak azoknak a zsírszázaléka jóval magasabb volt,viszont így a Barbi előtt valószínűleg el lett vágva az Út a döntőig című film előzetese  :-p
De mégegyszer hangsúlyozom,itt fejlődésben lévő lányok voltak(különösen magyar részről) a színpadon,akik gyakorlatukkal,ötletességükkel mind az eu mezőny felé kerekedtek...
Várom a holnapi (el) bíráskodásokat a T.kollégáktól....                                    bár én nem is értek hozzá,ők a szakértők --)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 07. - 19:50:37
Válasz #922
Nem elérhető

gurkha


Renivel kapcsolatban nagyon reménykedem,hogy neked lesz igazad!

2008. Június 07. - 19:54:43
Válasz #923
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szia Johnny!

Köszönjük a mai beszámolót, mikor kezdődnek a döntök?
 ;-oo-;

2008. Június 07. - 19:55:10
Válasz #924
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tudod a remény hal meg utoljára(ezért is tettem már előre egy  :-/] jelet a megfelelő helyre ::).
Sajnos nála atermészet is közbeszólt...az a néhány napos dolog női dolog ˝=/
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 07. - 19:56:17
Válasz #925
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny!

Köszönjük a mai beszámolót, mikor kezdődnek a döntök?
 ;-oo-;
Basszus nem tudom :'(
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 07. - 20:02:31
Válasz #926
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szia Johnny!

Köszönjük a mai beszámolót, mikor kezdődnek a döntök?
 ;-oo-;
Basszus nem tudom :'(

Azért kösz ;D
Holnap mész ki?

2008. Június 07. - 20:08:58
Válasz #927
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
sajnos nem tudok-nem merek Az a helyzet hogy gyenge vagyok de csúnyán verekszem ;D
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 07. - 20:09:11
Válasz #928
Nem elérhető

sasa


Junior Fitness formában Torma Krisztiről tudtok valamit?

2008. Június 07. - 20:18:41
Válasz #929
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
csinos volt. :-*.Kevesen indultak a kategóriában,úgyhogy holnap mindenképpen találkozik vele a nagyérdemű
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu