2024. Szeptember 30. - 09:25:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214195 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 25. - 20:07:01
Válasz #810
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mi sem...az utolós héten semmi láb nincs.  ;) Csak most két hetet nem akartunk ilyen félgőzös lábat csinálni.

2008. Május 25. - 20:25:50
Válasz #811
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ennél többet nem lehet lábra edzeni...más izomrostokból épül fel.Férfiember nem nyom olyan lábedzést mint Yvette.
Kardiót írtam, nem lábazást. 8-}

Vannak olyan típusok akik lábról, csakis a (sok) kardióval tudják eltüntetni a zsírt és a vizet. Yvette is egy ilyen típus sztem. Ez látszik az az egész combján, a vádliján...valamint a kontraszton ami a felsőteste és a lába között van (definíció). Én is ilyen típus vagyok, Linda is...de hogy ismertebbeket is írjak...Flex Wheeler, Melvin Anthony, Chris Cormier. Ők is amikor jól néztek ki az azért volt mert sokat (többet mint általában) kardióztak. Nálam is ez volt tavaly a hiba. Belementem ebbe a "majd zsírt égetünk, vizet hajtunk óriásszettekkel" dologba, brutál intenzív kimerítő edzések...és emiatt napi max. 45 percet kardióztam, néha 60-at...néha meg erőm sem volt már. Ezt a hibát azóta Milos is elismerte, mert megismerte a típusomat.

Idén az megy ami ösztönös. Nagy súlyos, brutál edzés (a la offseason), de emellett egyre emelkedő mennyiségű kardió...egészen majd napi 90-120 percig.

Yvette-el azt hiszem 4 héttel Bihac előtt beszéltem akkor (a konkrétumoktól eltekintve) NAGYON kevés szénhidrátot evett, és ALIG (az én olvasatomban mondhatni semmit) kardiózott. A CH bevitelről nem nyilatkoznék, mert egyáltalán nem ismerem Yvette anyagcseréjét, de ilyen kevés kardióval (nem tudom utána mennyit csinált, de biztosan nem eleget) SOHA nem szárad be a lába. A lábedzésektől nem fog, nem az a típus. Mint ahogyan én sem.


 :-OO
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 25. - 20:26:25
Válasz #812
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A második képen az a fius lány ott volt Olaszban is.
Ezeknek a lányoknak mennyi glutamint kellett szedniük, hogy így nézzenek ki?
Érdekes, hogy csak a Magyarokra érvényes a dopping szabályzat. &5*
Egyébként Ivett Olaszban is jobb volt, mint ez a csaj.
"mások lettek a módszerek
            finomabbak a gyógyszerek"

                                   -Auróra-
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 25. - 20:29:10
Válasz #813
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Vannak speciális módszerek 8-)
Olyan nincs,hogy nem jön le a víz...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 25. - 20:29:50
Válasz #814
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ennél többet nem lehet lábra edzeni...más izomrostokból épül fel.Férfiember nem nyom olyan lábedzést mint Yvette.
Kardiót írtam, nem lábazást. 8-}

Vannak olyan típusok akik lábról, csakis a (sok) kardióval tudják eltüntetni a zsírt és a vizet. Yvette is egy ilyen típus sztem. Ez látszik az az egész combján, a vádliján...valamint a kontraszton ami a felsőteste és a lába között van (definíció). Én is ilyen típus vagyok, Linda is...de hogy ismertebbeket is írjak...Flex Wheeler, Melvin Anthony, Chris Cormier. Ők is amikor jól néztek ki az azért volt mert sokat (többet mint általában) kardióztak. Nálam is ez volt tavaly a hiba. Belementem ebbe a "majd zsírt égetünk, vizet hajtunk óriásszettekkel" dologba, brutál intenzív kimerítő edzések...és emiatt napi max. 45 percet kardióztam, néha 60-at...néha meg erőm sem volt már. Ezt a hibát azóta Milos is elismerte, mert megismerte a típusomat.

Idén az megy ami ösztönös. Nagy súlyos, brutál edzés (a la offseason), de emellett egyre emelkedő mennyiségű kardió...egészen majd napi 90-120 percig.

Yvette-el azt hiszem 4 héttel Bihac előtt beszéltem akkor (a konkrétumoktól eltekintve) NAGYON kevés szénhidrátot evett, és ALIG (az én olvasatomban mondhatni semmit) kardiózott. A CH bevitelről nem nyilatkoznék, mert egyáltalán nem ismerem Yvette anyagcseréjét, de ilyen kevés kardióval (nem tudom utána mennyit csinált, de biztosan nem eleget) SOHA nem szárad be a lába. A lábedzésektől nem fog, nem az a típus. Mint ahogyan én sem.


 :-OO

Bepróbáljuk a héten  ;)

2008. Május 25. - 20:37:31
Válasz #815
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lebeszélve....így is megpróbáljuk. Köszönjük a jótanácsokat...mögláti mit tudunk kihozni a finisben.  :-){ ;)

2008. Május 25. - 21:20:38
Válasz #816
Nem elérhető

bandus


Még hozzátenném, ha már nem a test számít fitnessben az IFBB-nél, akkor nagyobb hangsúlyt adhatnának a gyakorlatoknak.
Volt szerencsém végigkisérni a lányok felkészűlését, és kimerem jelenteni, hogy ebben az esetben a mi lányaink lennének az Európa Bajnokok.
A Barbi gyakorlatától én elszédültem. Ennyi tökéletesen véghez vitt elemet én gyaksiban még nem láttam. Minden hódolatom a Magyar Fitness-es lányoké. Łł=
Most kaptam a hírt,bár pontos helyezéseket nem tudnak még,de Kerék Barbi nem került  10-be.
Méri Reninek sikerült,de a 6-ba nem tudott bekerülni.Nagyon fiatalok még ők(Barbi 17,Reni még nincs 16).
Ebben a korban nehéz versenyezni (főleg testben,sőt inkább csak testben) a felnőtt korosztályban.Hiszen még semmi idejük nem volt súlyzózni,különösen azokkal szemben nehéz,akik esetleg már több 10 éve izmoznak vagy legalábbis keményen edzenek.
Természetesen ezért nem láthatunk 20 év alatti világ-európabajnokot akár fitness,akár testépítő sportban.Ahhoz hogy elérhesse egy versenyző a körülbelüli igazi potenciálját ,tömegét,arányait,érettségét,úgy gondolom be kell töltenie a 24-25. életévét....
A lányoknak az igazi megmérettetés 2 hét múlva lesz,Budakalászon,ahol bizonyíthatnak.Bízom benne hogy fognak is,mert rengeteg munka elé néznek a következő 2hétben =/+' :-oD <:-) :-Đ :----......... :-!

:-O :-O
pedig amikor megláttam a képeket (főleg Reni) akkor majdnem <3!, és még olyanok is eszembejutottak, hogy :-)o-: :-)(-:. Dehát ők még az én szemszögemből nézve is fiatalok. Szóval inkább csak :-} /7%
 ;D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 25. - 21:25:25
Válasz #817
Nem elérhető

God Vazzeg


Még hozzátenném, ha már nem a test számít fitnessben az IFBB-nél, akkor nagyobb hangsúlyt adhatnának a gyakorlatoknak.
Volt szerencsém végigkisérni a lányok felkészűlését, és kimerem jelenteni, hogy ebben az esetben a mi lányaink lennének az Európa Bajnokok.
A Barbi gyakorlatától én elszédültem. Ennyi tökéletesen véghez vitt elemet én gyaksiban még nem láttam. Minden hódolatom a Magyar Fitness-es lányoké. Łł=
Most kaptam a hírt,bár pontos helyezéseket nem tudnak még,de Kerék Barbi nem került  10-be.
Méri Reninek sikerült,de a 6-ba nem tudott bekerülni.Nagyon fiatalok még ők(Barbi 17,Reni még nincs 16).
Ebben a korban nehéz versenyezni (főleg testben,sőt inkább csak testben) a felnőtt korosztályban.Hiszen még semmi idejük nem volt súlyzózni,különösen azokkal szemben nehéz,akik esetleg már több 10 éve izmoznak vagy legalábbis keményen edzenek.
Természetesen ezért nem láthatunk 20 év alatti világ-európabajnokot akár fitness,akár testépítő sportban.Ahhoz hogy elérhesse egy versenyző a körülbelüli igazi potenciálját ,tömegét,arányait,érettségét,úgy gondolom be kell töltenie a 24-25. életévét....
A lányoknak az igazi megmérettetés 2 hét múlva lesz,Budakalászon,ahol bizonyíthatnak.Bízom benne hogy fognak is,mert rengeteg munka elé néznek a következő 2hétben =/+' :-oD <:-) :-Đ :----......... :-!

:-O :-O
pedig amikor megláttam a képeket (főleg Reni) akkor majdnem <3!, és még olyanok is eszembejutottak, hogy :-)o-: :-)(-:. Dehát ők még az én szemszögemből nézve is fiatalok. Szóval inkább csak :-} /7%
 ;D

Te is fiatal vagy Bandus, szóval hajrá  O0  8-)

2008. Május 25. - 21:41:42
Válasz #818
Nem elérhető

Cressler


A második képen az a fius lány ott volt Olaszban is.
Ezeknek a lányoknak mennyi glutamint kellett szedniük, hogy így nézzenek ki?
Érdekes, hogy csak a Magyarokra érvényes a dopping szabályzat. &5*
Egyébként Ivett Olaszban is jobb volt, mint ez a csaj.
"mások lettek a módszerek
            finomabbak a gyógyszerek"

                                   -Auróra-
@:-) @:-) @:-)

egyébként megnézném a válledzését a hölgynek  =/+'  :-O
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 25. - 21:46:16
Válasz #819
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A második képen az a fius lány ott volt Olaszban is.
Ezeknek a lányoknak mennyi glutamint kellett szedniük, hogy így nézzenek ki?
Érdekes, hogy csak a Magyarokra érvényes a dopping szabályzat. &5*
Egyébként Ivett Olaszban is jobb volt, mint ez a csaj.
"mások lettek a módszerek
            finomabbak a gyógyszerek"

                                   -Auróra-

...te ilyet is halgattál?  @-o

Csak aztán nehogy a csajoknál:"Héééj bevadulok néha,de kikészülök,kikészülök hamar!"  -Auróra-

2008. Május 25. - 22:21:36
Válasz #820
Nem elérhető

tomi


Felült egy hátizsákkal, az első vonatra
Köpött egy jónagyot és elhúzott nyugatra....   -Auróra-  @:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Május 26. - 01:04:43
Válasz #821
Nem elérhető

bandus


Idézet
Te is fiatal vagy Bandus, szóval hajrá  O0  8-)

 @:-) ;-oo-;
Mondjuk ilyen korban szerintem öt év korkülönbség elég jelentős. de ez itt már nagyon off, sry :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Május 26. - 06:54:09
Válasz #822
Nem elérhető

izomboy


"mások lettek a módszerek
            finomabbak a gyógyszerek"

                                   -Auróra-
[/quote]

Ha erről írnál részleteket az jó lenne, engem nagyon érdekel.
Remélem lehet publikus.

(mit csinálok rosszúl hogy eltűnik a kiemelés?)

2008. Május 26. - 09:13:29
Válasz #823
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A második képen az a fius lány ott volt Olaszban is.
Ezeknek a lányoknak mennyi glutamint kellett szedniük, hogy így nézzenek ki?
Érdekes, hogy csak a Magyarokra érvényes a dopping szabályzat. &5*
Egyébként Ivett Olaszban is jobb volt, mint ez a csaj.
"mások lettek a módszerek
            finomabbak a gyógyszerek"

                                   -Auróra-


...te ilyet is halgattál?  @-o


Az egyik kedvencem volt az Auróra @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 26. - 16:44:04
Válasz #824
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Ennél többet nem lehet lábra edzeni...más izomrostokból épül fel.Férfiember nem nyom olyan lábedzést mint Yvette.
Kardiót írtam, nem lábazást. 8-}

Vannak olyan típusok akik lábról, csakis a (sok) kardióval tudják eltüntetni a zsírt és a vizet. Yvette is egy ilyen típus sztem. Ez látszik az az egész combján, a vádliján...valamint a kontraszton ami a felsőteste és a lába között van (definíció). Én is ilyen típus vagyok, Linda is...de hogy ismertebbeket is írjak...Flex Wheeler, Melvin Anthony, Chris Cormier. Ők is amikor jól néztek ki az azért volt mert sokat (többet mint általában) kardióztak. Nálam is ez volt tavaly a hiba. Belementem ebbe a "majd zsírt égetünk, vizet hajtunk óriásszettekkel" dologba, brutál intenzív kimerítő edzések...és emiatt napi max. 45 percet kardióztam, néha 60-at...néha meg erőm sem volt már. Ezt a hibát azóta Milos is elismerte, mert megismerte a típusomat.

Idén az megy ami ösztönös. Nagy súlyos, brutál edzés (a la offseason), de emellett egyre emelkedő mennyiségű kardió...egészen majd napi 90-120 percig.

Yvette-el azt hiszem 4 héttel Bihac előtt beszéltem akkor (a konkrétumoktól eltekintve) NAGYON kevés szénhidrátot evett, és ALIG (az én olvasatomban mondhatni semmit) kardiózott. A CH bevitelről nem nyilatkoznék, mert egyáltalán nem ismerem Yvette anyagcseréjét, de ilyen kevés kardióval (nem tudom utána mennyit csinált, de biztosan nem eleget) SOHA nem szárad be a lába. A lábedzésektől nem fog, nem az a típus. Mint ahogyan én sem.


 :-OO


Hali!


Visszatérve a lábra teljes mértékben osztom Steve véleményét ebben a kérdésben, nekem is ez jött be. Sajnos a láb a nőknél nehezebben fogy be  mint nálunk paliknál (sokkal nehezebben), a sok kardió sajna eszik egy keveseta felsőtest izomzatából is. De ezt be kell nyelni, mert a nemzetközi mezőnyben egy nem csikos láb hamar kiütközik, ugye azért is mivel a láb a test igen nagy százaléka. Az egész testet kell nézni nem csak egyes feltünő izomcsoportokat. Ennek fényében muszáj magunkat hullára kardiózni. Persze fordítva is igaz, ha ó a láb és a felsőtest kevés az szintén gáz. A tökéletességre kell törekegni de ez k..va nehéz ám.
 d:)