2024. Szeptember 30. - 09:26:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214198 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Május 25. - 07:41:00
Válasz #795
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Macedoniai EB első napja
Képek akit érdekel,de majd szemezgetek.

http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=244819


2008. Május 25. - 08:01:58
Válasz #796
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kerék Barbi és Méri Reni (szemből jobb)

2008. Május 25. - 08:30:40
Válasz #797
Nem elérhető

sasa


A képeket nézegetve Reninek döntőben a helye.
A Fitness forma az egy borzalom. Az Ifbb tényleg hadat üzent a szárazságnak. Ennyi fedett kövér csajt még nem láttam egy kupacban. ˝=/
Petrát keveset fotózták, de a váz az nagyon jó. Talán a combja lepucolása nem sikerűlt úgy ahogy kellene. De a látottak alapján az első tizbe várom. A másik Magyar lány aki eddig a szárazságáról volt ismert, most kicsit nehéznek tünik.
Azért érdekes, hogy más Szövetségek pont a szárazságot követelik.

2008. Május 25. - 09:40:22
Válasz #798
Nem elérhető

sasa


Még hozzátenném, ha már nem a test számít fitnessben az IFBB-nél, akkor nagyobb hangsúlyt adhatnának a gyakorlatoknak.
Volt szerencsém végigkisérni a lányok felkészűlését, és kimerem jelenteni, hogy ebben az esetben a mi lányaink lennének az Európa Bajnokok.
A Barbi gyakorlatától én elszédültem. Ennyi tökéletesen véghez vitt elemet én gyaksiban még nem láttam. Minden hódolatom a Magyar Fitness-es lányoké. Łł=

2008. Május 25. - 19:15:23
Válasz #799
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Még hozzátenném, ha már nem a test számít fitnessben az IFBB-nél, akkor nagyobb hangsúlyt adhatnának a gyakorlatoknak.
Volt szerencsém végigkisérni a lányok felkészűlését, és kimerem jelenteni, hogy ebben az esetben a mi lányaink lennének az Európa Bajnokok.
A Barbi gyakorlatától én elszédültem. Ennyi tökéletesen véghez vitt elemet én gyaksiban még nem láttam. Minden hódolatom a Magyar Fitness-es lányoké. Łł=
Most kaptam a hírt,bár pontos helyezéseket nem tudnak még,de Kerék Barbi nem került  10-be.
Méri Reninek sikerült,de a 6-ba nem tudott bekerülni.Nagyon fiatalok még ők(Barbi 17,Reni még nincs 16).
Ebben a korban nehéz versenyezni (főleg testben,sőt inkább csak testben) a felnőtt korosztályban.Hiszen még semmi idejük nem volt súlyzózni,különösen azokkal szemben nehéz,akik esetleg már több 10 éve izmoznak vagy legalábbis keményen edzenek.
Természetesen ezért nem láthatunk 20 év alatti világ-európabajnokot akár fitness,akár testépítő sportban.Ahhoz hogy elérhesse egy versenyző a körülbelüli igazi potenciálját ,tömegét,arányait,érettségét,úgy gondolom be kell töltenie a 24-25. életévét....
A lányoknak az igazi megmérettetés 2 hét múlva lesz,Budakalászon,ahol bizonyíthatnak.Bízom benne hogy fognak is,mert rengeteg munka elé néznek a következő 2hétben =/+' :-oD <:-) :-Đ :----......... :-!
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 25. - 19:18:24
Válasz #800
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Gratula nekik!  :-)!
Sok sikert nekik a hátralévő versenykhez! Szerintem a Reniben hihetetlen lehetőségek vannak! Lesz Ő még  (:-)!

2008. Május 25. - 19:26:25
Válasz #801
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Gratula nekik!  :-)!
Sok sikert nekik a hátralévő versenykhez! Szerintem a Reniben hihetetlen lehetőségek vannak! Lesz Ő még  (:-)!
Igen,elképzelhető,de nagyon sok tehetséges fiatal fitness-es lány van az országban.Iszonyatos mennyit kell edzeni,tanulni egy-egy versenyre(gondolok itt a súlyzós edzésekre ,akrobatikára,gyakorlatok betanulására,kemény diétára).Sajnos a tendencia az hogy ebben a kategóriában mire eljön az érettségi idő(18év) iszonyatosan nagy a lemorzsolódás,hiszen a tanulás,szakkörök,stb. mellé szinte lehetetlen egyeztetni egy fél napig tartó edzést.
Mivel első a tanulás,mivel ebből szintén senki sem fog megélni,ezért a lányok 90%-a 18 éves korára,még ha szereti is,abba hagyja ezt a sportot..Én úgy gondolom hogy a fitness sport ezen ketegóriájában van az összes sportág közül a legjobb utánpótlásanyag,de mégis a legbizonytalanabb a jövője.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 25. - 19:38:06
Válasz #802
Nem elérhető

sasa


Nagyon sajnálom őket, mert iszonyatos munka van bennük.
Ha egy kicsit is vígasz, akkor két hét múlva majd nyerünk egy EB-ét Magyarországnak. :D
Vagy ne álmodozzak, mert bilibe ér a kezem? {-)

2008. Május 25. - 19:41:59
Válasz #803
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny neked vannak infóid az EB-ről...mert nekem semmi. Semmi egy részletes prgram...sem hogy lesz-e olyan kis felkészítőtábor sem a szálláslehetőségről...semmi.Vagy lemaradtam valamiről?

2008. Május 25. - 19:52:44
Válasz #804
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csak érdekességként a horvát hölgyet az első kihívásba rakták...tehát lehet hogy az első 3-ban van az eb-n. Yvette őtt megverte Bihacon...következtetés:Yvette benne lenne az eb-n az első 3-ban.  ;) Asszem.

1.Yvette mellett balról Bihacon
2.Az eb-n szemből a bal szélen a horvát hölgy.

2008. Május 25. - 19:57:25
Válasz #805
Nem elérhető

BrianB


Csak érdekességként a horvát hölgyet az első kihívásba rakták...tehát lehet hogy az első 3-ban van az eb-n. Yvette őtt megverte Bihacon...következtetés:Yvette benne lenne az eb-n az első 3-ban.  ;) Asszem.

1.Yvette mellett balról Bihacon
2.Az eb-n szemből a bal szélen a horvát hölgy.
Szerintem meg száraz futóművel csont nélkül nyerné. ;) Anélkül "csak" top3 valamelyike.

2008. Május 25. - 20:01:02
Válasz #806
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csak érdekességként a horvát hölgyet az első kihívásba rakták...tehát lehet hogy az első 3-ban van az eb-n. Yvette őtt megverte Bihacon...következtetés:Yvette benne lenne az eb-n az első 3-ban.  ;) Asszem. 



:-OOTÖBB KARDIÓ :-OO


Please!!!  @-o @:-) :-){ ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 25. - 20:03:30
Válasz #807
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ennél többet nem lehet lábra edzeni...más izomrostokból épül fel.Férfiember nem nyom olyan lábedzést mint Yvette.

2008. Május 25. - 20:03:44
Válasz #808
Nem elérhető

sasa


A második képen az a fius lány ott volt Olaszban is.
Ezeknek a lányoknak mennyi glutamint kellett szedniük, hogy így nézzenek ki?
Érdekes, hogy csak a Magyarokra érvényes a dopping szabályzat. &5*
Egyébként Ivett Olaszban is jobb volt, mint ez a csaj.

2008. Május 25. - 20:05:54
Válasz #809
Nem elérhető

sasa


Ennél többet nem lehet lábra edzeni...más izomrostokból épül fel.Férfiember nem nyom olyan lábedzést mint Yvette.
Szerintem itt a baj!
Brigi az utolsó két hétben szinte nem is terheli a lábát.