2024. Szeptember 30. - 07:27:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214181 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

2008. Május 24. - 10:23:54
Válasz #780
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézzünk egy 75 kilós győztest

2008. Május 24. - 10:24:31
Válasz #781
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nézzünk egy 80 kilós győztest...azért nem kicsit sűrű

2008. Május 24. - 10:49:03
Válasz #782
Nem elérhető

George


Pár kép az EB-ről még
Itt azért a fehér bölény is megcsípett volna egy dobogós helyezést. Ha jön a haver a barnítóval... ˝=/

2008. Május 24. - 16:21:11
Válasz #783
Nem elérhető

AnitaH


Pár kép az EB-ről még
Itt azért a fehér bölény is megcsípett volna egy dobogós helyezést. Ha jön a haver a barnítóval... ˝=/
És mondjuk a Gottlócz Zsuzsi (aki ugye fitness model), elég súlyos megsemmisítő csapást mért volna arra az "ötös gentikára". ::)

2008. Május 24. - 17:19:01
Válasz #784

Torony

Vendég
Pár kép az EB-ről még
Khm... ez látott már súlyzót közelről valaha? !+"%

2008. Május 24. - 17:20:40
Válasz #785
Nem elérhető

FirstLady


Pár kép az EB-ről még
Itt azért a fehér bölény is megcsípett volna egy dobogós helyezést. Ha jön a haver a barnítóval... ˝=/
És mondjuk a Gottlócz Zsuzsi (aki ugye fitness model), elég súlyos megsemmisítő csapást mért volna arra az "ötös gentikára". ::)
Rá még talán én is tudnék @-o ;D ;D ;D ;D ;D >:D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 24. - 17:25:37
Válasz #786
Nem elérhető

AtomAnti


Lady neked Unreal Potential-od van  8)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 24. - 17:38:33
Válasz #787
Nem elérhető

FirstLady


Lady neked Unreal Potential-od van  8)
Hehe, merén 6-os genetika vagyok @-o @-o @-o @-o @-o :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 24. - 18:37:09
Válasz #788
Nem elérhető

sasa


A legnagyobb probléma az, hogy Hubi meg is van győződve arról, hogy az ő versenyzői a legjobbak Európában.
Én nem szeretnék senkit sem megbántani, főleg versenyzőket nem, de nekem nem lenne pofám ilyen formában kiállítani a versenyzőimet. Itt főleg a csajokra gondolok. Szegény 5-ös genetikájú évről évre gyengébb lesz. Én nem tudom, hogy ki lehet az edzője, de nagyon szarul végzi a dolgát. :-p

2008. Május 24. - 18:45:18
Válasz #789
Nem elérhető

BrianB


A legnagyobb probléma az, hogy Hubi meg is van győződve arról, hogy az ő versenyzői a legjobbak Európában.
Én nem szeretnék senkit sem megbántani, főleg versenyzőket nem, de nekem nem lenne pofám ilyen formában kiállítani a versenyzőimet. Itt főleg a csajokra gondolok. Szegény 5-ös genetikájú évről évre gyengébb lesz. Én nem tudom, hogy ki lehet az edzője, de nagyon szarul végzi a dolgát. :-p
De azért sejted, nem Sasa? ;D ;)

2008. Május 24. - 18:46:21
Válasz #790
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 24. - 18:59:55
Válasz #791
Nem elérhető

powerbeco


Az én elképzelésem ez!:
Hogy miért nyomják hazánkban továbbra is ezeket a versenyeket ilyen gyengécske hazai gárdával is? a válasz egyszerű: a pénz miatt!....egy fanatik sporthívőnek és versenyzőnek főleg csak a versenyzés körül jár az agya, nekem is..főleg a sport erkölcsi, eszmei értékét és vonzatát látjuk, ami valamelyest jól is van, számunkra a pénz másodlagos szempont, ami azért van hogy tudjunk versenyre készülni..remélem azé nem mindenki ennyire beszűkült mint én:)...lássunk világosan...egy hivatalos szövetség égisze alatt megrendezett világversenyre lehet szponzorokat találni..feltétele természetesen jó szervezőgárda, menedzsement és kellően ügyes emberek jó kapcsolatokkal....az egy problémaforrás a szervezőknek, hogy a vizsgálatok miatt nem tudnak normális hazai gárát kiállítani, így kénytelenek ezeket a versenyzőket menedzselni, jó sportolókként feltüntetni, hogy kifelé minden szépnek, jónak és főleg eladhatónak látszódjon!..ők nem törődnek azzal, hogy szakmailag a gárda kifogásolható ha kifelé eladható és így szpnzorok kaphatók rá..végül is kifelé az látszik, hogy hivatalos eb és dobogós helyezés! a többi nem számít! ennyi..a cél a versenyszervezés és egyéb dolgokból bejövő profit fokozása, amit persze ki kell emelni nem könnyű dolog és feledat, le a kalappal..de ezen célok és eszmék égisze alatt elveszik a sport igazi értéke. persze ez ennél komplexebb dolog és nem csak ezek a dolgok mozgatják, persze még mindig szerepet kap a sportszeretet és hit hogy jól csinálják, de az előbb említett dolgok motiválják a vezetőket a szövetség fenntartásában és a versenyeztetésben... akár rosszul is láthatom a dolgokat..ez egy elmélet ami szerintem helyénvaló.

2008. Május 24. - 19:00:01
Válasz #792
Nem elérhető

sasa


Neki tök mindegy, hogy milyenek a versenyzői.
Az a lényeg, hogy most egymás után három hétvégén utazgathat a nagyvilágban.
Nem vagyok puszi viszonyban a Klink Zolival, de ő meg a Pál Józsi legalább tesznek valamit.
Az elnök úr meg a sleppje járja a világot. Persze a triunvirátust nem lehet szétrobbantani. Hogy a Zita képviseli a szövetséget azt megértem, mert ő az ész és a nyelv. Isvánunk nagy szarban lenne nélküle. A Bara Csaba utazgatásait nem értem. ˝=/
Miért nem egy szakágvezető megy velük?

2008. Május 25. - 07:00:24
Válasz #793
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Topola Kupa (Szerbia)
Május 24

Abszolút bajnok Varga "Guldi" László.  :-)!

2008. Május 25. - 07:11:23
Válasz #794
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mire visszaérek a Kiskun Kupáról,előreláthatólag a Macedóniai eb-ről is lesz hír. De ha Johnny ebben gyorsabb lesz az még jobb.  ;)