2024. Szeptember 30. - 07:15:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214162 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 23. - 22:58:40
Válasz #765
Nem elérhető

tas


Nade Tas, ismétlem magam:
A mondanivaló nem biztos, hogy átment  8-)  ;D
Te tudod, hogy mi az a getbig, és ki a Ron?   ;D

csak hozzáteszem, ha a kérdésre a válasz nem, akkor  ?:-) junó  8-) ;D
a kérdésre a válasz igen ))=/
és először nem jött át a mondanivaló, igazad van. Bevallom. naésakkormivan? Azért fórum egy fórum, hogy ... na ne kelljen már leírnom a lényegét...

2008. Május 23. - 23:00:45
Válasz #766
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tas!

Ne értsd félre, általánosságban beszéltem   ;) ;-oo-;



2008. Május 23. - 23:02:27
Válasz #767
Nem elérhető

tas


Tas! Relax! Számít valamit hogy ki kit videózott le? Semmit! Múlik rajta valami? Semmi! Van médiánk? Van!
Kérdés?
A véleményemet leírtam. Relax? Épp ezt akarom hogy ez legyen a felek között. De valami piszkálódás mindig van sajnos, ennek okait tudjuk. Téma sztem lezárva.

2008. Május 23. - 23:07:06
Válasz #768
Nem elérhető

FirstLady


Nade Tas, ismétlem magam:
A mondanivaló nem biztos, hogy átment  8-)  ;D
Te tudod, hogy mi az a getbig, és ki a Ron?   ;D

csak hozzáteszem, ha a kérdésre a válasz nem, akkor  ?:-) junó  8-) ;D
a kérdésre a válasz igen ))=/
és először nem jött át a mondanivaló, igazad van. Bevallom. naésakkormivan? Azért fórum egy fórum, hogy ... na ne kelljen már leírnom a lényegét...
Csak nyugi  ;D

Amúgy, szerintem ha Jézusnak nem sikerült, neked se fog (csak őt ezért felszögezték egy keresztre)  >:D o:) :D
és azt hiszem te sem a jó oldalt találtad meg a szeressük egymást gyerekek témára 8-) ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 23:11:31
Válasz #769
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A "média" kifejezés többnyire három dolgot jelent. Először is egészen tág, mondhatnánk eredeti, szótári értelemben a média a mondanivaló kifejezésére használatos közvetítő közegek összessége. Ebben az értelemben a média a rádiózás és televíziózás műsorszolgáltatásainak összessége.

Számomra ez a média más nem igazán!

2008. Május 23. - 23:14:13
Válasz #770
Nem elérhető

tas


Nade Tas, ismétlem magam:
A mondanivaló nem biztos, hogy átment  8-)  ;D
Te tudod, hogy mi az a getbig, és ki a Ron?   ;D

csak hozzáteszem, ha a kérdésre a válasz nem, akkor  ?:-) junó  8-) ;D
a kérdésre a válasz igen ))=/
és először nem jött át a mondanivaló, igazad van. Bevallom. naésakkormivan? Azért fórum egy fórum, hogy ... na ne kelljen már leírnom a lényegét...
Csak nyugi  ;D

Amúgy, szerintem ha Jézusnak nem sikerült, neked se fog (csak őt ezért felszögezték egy keresztre)  >:D o:) :D
és azt hiszem te sem a jó oldalt találtad meg a szeressük egymást gyerekek témára 8-) ;D ;D ;D ;D ;D

miért, ez az utáljunk másokat CSAK mi vagyunk a királyok oldal? hát nem hiszem... 8-)
ha meg valakinek alapjábavéve nem "célja" a békesség az elég szomorú. "A mondanivaló meg nem biztos, hogy átment  "
Peace

2008. Május 23. - 23:17:03
Válasz #771
Nem elérhető

tas


A "média" kifejezés többnyire három dolgot jelent. Először is egészen tág, mondhatnánk eredeti, szótári értelemben a média a mondanivaló kifejezésére használatos közvetítő közegek összessége. Ebben az értelemben a média a rádiózás és televíziózás műsorszolgáltatásainak összessége.

Számomra ez a média más nem igazán!
+ újság, internet IS. De ne kezdjünk el azon vitatkozni hogy ki a jobb és igazibb média. (Inkább inputtolok egy kis takarmányt azt hadd fejlődjék az izom)

2008. Május 23. - 23:20:21
Válasz #772
Nem elérhető

FirstLady


miért, ez az utáljunk másokat CSAK mi vagyunk a királyok oldal? hát nem hiszem... 8-)
ha meg valakinek alapjábavéve nem "célja" a békesség az elég szomorú. "A mondanivaló meg nem biztos, hogy átment  "
Peace
Akkor most leírom, hogy a gyengébbek is megértsék:
Na itt próbálj meg békét közvetíteni, amikor ott nem lehet nemhogy más véleményen lenni, de még igyekezni középen állni sem... ha érted, hogy mire gondolok... ha nem akkor ennyi... ))=/

És a médiához tas kisbarátom, elmondom, hogy az újság az SAJTÓ... és ne gyere a nyomtatott média dumával, mert az hibás...  szerintem nem pont Prodot kéne kioktatni a médiáról...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 23:20:59
Válasz #773
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Már bocsánat, de én úgy emlékszem, amikor az Eszteró építette a másik oldalt semmi gond nem volt.
Az internet nem fog akkora közeged megmozgatni, mint a televízió.

 

2008. Május 23. - 23:24:09
Válasz #774
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Már bocsánat, de én úgy emlékszem, amikor az Eszteró építette a másik oldalt semmi gond nem volt.
Az internet nem fog akkora közeged megmozgatni, mint a televízió.

 


 @:-) ...mert nekem minden ember a felebarátom. Jó és hithű vallásos ember vagyok!  Łł= !+"%

 :-!!!...............CHAT

2008. Május 23. - 23:36:37
Válasz #775
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Annyira más a két média iránya és stílusa, hogy akár foglalkozni sem kellene a különbséggel, csak néha idegesít...ennyi.

Van ez így...


 :-!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 24. - 07:14:26
Válasz #776
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
European Women and Men Fitness Championships
Skopje, Macedonia


Most a hétvégén péntek-szombat-vasárnap

Asszem ezért mondta Johnny hogy készülnek a lányok a barnítással. Kíváncsian várjuk az eredményeket. Nemtom Johnny ment-e velük vagy csak a forródrótot tartja.

Go Johnny Fitness!  @:-) (:-)

2008. Május 24. - 09:06:18
Válasz #777
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem,nem mentem,én személy szerint mindjárt indulok a Gyurma forgatásra,de a kapcsolatot tartom velük.Annyit tudok hogy az alacsony(női) kategóriában 15,a magas kategóriában 12 versenyző indul.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 24. - 09:35:33
Válasz #778
Nem elérhető

RolandFi


most néztem az Eb-s képeket!....alig hiszem el, hogy ez létezhet sajna....miért jó ez?..kinek jó ez?..nem értem én ezt....na mindegy..nem akartam beleszólni én kutyaúszó..de azé a vízbe ne dobjunk má olyat aki nem tud úszni ;D   by rosszindulatú Béla

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

2008. Május 24. - 10:23:17
Válasz #779
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pár kép az EB-ről még