2024. Szeptember 29. - 23:30:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214113 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Április 23. - 18:48:10
Válasz #555
Nem elérhető

Seth


Frész Feri őszről ausztriában klasszikusban egész jót hozott! Hajdú Gábor is befér a kategóriába és mindíg porszáraz szóval még súlyhatár alatt is van egy kicsit... és ők ugye álltak együtt nagy Nagy Ferivel a színpadon 2-szer is... Csatári Ervin egyre komolyabban edzhet nagyon jó arányai vannak, ha egy kis víz lemegy azért ő brutál jól tud kinézni ebben  a súlykategóriában, anno a Superbodyn asszem ?2004-ben? egy kilóval volt ennél nehezebb, és nem mellékesen személyesen említette, hogy csak naturál akarja csinálni ezt a sportot,  Lénárd Gábor is ha jól tudom szeretne egy  jó kis fazont összehozni, bár tudjuk a fránya genetika sokat számít, de drukkolok azért hogy kilépjen a bátyja árnyékából, és meglepjen minket! :-/-- ... hááát épp rájuk gondoltam, vagy?

Én is beállnék a sorba!!!!!!Bár még csak most kezdem összeszedni magam,azért még az ősz odébb van!
Odavágunk Athletikban,Seth??

Kiváncsi leszek!, hogy áll a forma a pihid után, jön vissza, vagy el se ment???  :P

A márciust kihagytam teljesen,így el is ment valamennyire,de már ápr. elejétől elkezdtem újra,és elég gyorsan összeszedtem magam,igaz még hiányzik egy kevés.Érdekes ez az izommemória!
De azért kellett egy kis pihi,hogy motiválódjak....

Elvileg én se terveztem a suli meg csomó minden miatt a Superbody utáni versenyzést... előtte! De amikor megérkeztem és először szinpadra léptem és megláttam Lénárd Lajost (backstage-en meg lehetett figyelni a részleteteket) meg Csatári Ervint (s ő a vidámságával a segítőkészségével stb... is nagyon egyedi színfolt volt) tudtam, ha megtehetem jövőre visszajövök! A kötelező kb. 1 hét után, november vége óta motivál ez... És most törött kézzel vizsgaidőszak előtt is motivál, vádlizok, lábazok, peck-deck könyökből... most se hagyom abba... tudom hogy Te is tesztelgetsz most a másik siteon, de én egy teszt miatt meg motivációhiány miatt, egyszerűen képtelen lettem volna volna 1 hétnél többet kihagyni... További sikeres félévet!  ;) Legkésőbb ősszel látjuk egymást!

2008. Április 23. - 18:52:55
Válasz #556
Nem elérhető

endre66


Ez igen, tartsd ezt meg, nem szabad elengedni az ilyen pozitív élményeket és gondolatokat  =/+'...és rajtad tartjuk a szemünket,  8-) ne legyen kétséged afelől, hogy ősszel az Előtte-utána topikban részletes összehasonlítást végzünk majd  :-/--

2008. Április 24. - 10:07:27
Válasz #557
Nem elérhető

RolandFi


Frész Feri őszről ausztriában klasszikusban egész jót hozott! Hajdú Gábor is befér a kategóriába és mindíg porszáraz szóval még súlyhatár alatt is van egy kicsit... és ők ugye álltak együtt nagy Nagy Ferivel a színpadon 2-szer is... Csatári Ervin egyre komolyabban edzhet nagyon jó arányai vannak, ha egy kis víz lemegy azért ő brutál jól tud kinézni ebben  a súlykategóriában, anno a Superbodyn asszem ?2004-ben? egy kilóval volt ennél nehezebb, és nem mellékesen személyesen említette, hogy csak naturál akarja csinálni ezt a sportot,  Lénárd Gábor is ha jól tudom szeretne egy  jó kis fazont összehozni, bár tudjuk a fránya genetika sokat számít, de drukkolok azért hogy kilépjen a bátyja árnyékából, és meglepjen minket! :-/-- ... hááát épp rájuk gondoltam, vagy?

Én is beállnék a sorba!!!!!!Bár még csak most kezdem összeszedni magam,azért még az ősz odébb van!
Odavágunk Athletikban,Seth??

Kiváncsi leszek!, hogy áll a forma a pihid után, jön vissza, vagy el se ment???  :P

A márciust kihagytam teljesen,így el is ment valamennyire,de már ápr. elejétől elkezdtem újra,és elég gyorsan összeszedtem magam,igaz még hiányzik egy kevés.Érdekes ez az izommemória!
De azért kellett egy kis pihi,hogy motiválódjak....

Elvileg én se terveztem a suli meg csomó minden miatt a Superbody utáni versenyzést... előtte! De amikor megérkeztem és először szinpadra léptem és megláttam Lénárd Lajost (backstage-en meg lehetett figyelni a részleteteket) meg Csatári Ervint (s ő a vidámságával a segítőkészségével stb... is nagyon egyedi színfolt volt) tudtam, ha megtehetem jövőre visszajövök! A kötelező kb. 1 hét után, november vége óta motivál ez... És most törött kézzel vizsgaidőszak előtt is motivál, vádlizok, lábazok, peck-deck könyökből... most se hagyom abba... tudom hogy Te is tesztelgetsz most a másik siteon, de én egy teszt miatt meg motivációhiány miatt, egyszerűen képtelen lettem volna volna 1 hétnél többet kihagyni... További sikeres félévet!  ;) Legkésőbb ősszel látjuk egymást!

 =/+' @:-)

2008. Április 24. - 21:20:58
Válasz #558
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
New York Pro competitor list:

Május 10

Latolgassunk:


1. Jason Arntz, USA
2. Elvis Brown, United Kingdom
3. Jimmy Canyon, USA
4. Gianluca Catapano, Italy
5. Brian Chamberlain, USA
6. Alfonso Del Rio, Spain
7. Charles Dixon, USA
8. Guy Ducasse, USA
9. Tarek Elsetouhi, Germany
10. Oleg Emelyanov, Russia
11. Abiu Feliz, USA
12. David Henry II, USA
13. Roland Huff, USA
14. Neset Icli, Netherlands
15. Leo Ingram, USA
16. Tricky Jackson, USA
17. Ken Jones, USA
18. Louis Joseph, Canada
19. Emro Karaduzovic, USA
20. Martin Kjellstrom, Sweden
21. Daron Lytle, USA
22. Don Long, USA
23. Evgeny Mishin, USA
24. Sergey Ogorodnikov, Russia
25. Bola Ojex, Nigeria
26. Ronny Rockel, Germany
27. Roc Shabazz, USA
28. Joel Stubbs, Bahamas
29. Henderson Thorne, Canada
30. Zoran Vejic, Serbia
31. Ben White, USA
32. Nathan Wonsley, USA


2008. Április 24. - 21:24:08
Válasz #559
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 24. - 21:31:12
Válasz #560
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azta most nézem hogy Zoran megint nevezett. Hogy nem unja még.  !+"%

Jason Arntz
Tarek Elsetouhi
Ronny Rockel
Joel Stubbs
David Henry
Don Long (visszatérés)


Képlékeny de szerintem ez egy top 6.

2008. Április 24. - 21:35:01
Válasz #561
Nem elérhető

madinorbi


Azta most nézem hogy Zoran megint nevezett. Hogy nem unja még.  !+"%

Jason Arntz
Tarek Elsetouhi
Ronny Rockel
Joel Stubbs
David Henry
Don Long (visszatérés)


Képlékeny de szerintem ez egy top 6.
Úgy tudtam hogy Arntz ot lesittelték szterkó gyártás !!! nem árulás gyártás miatt meredek arc  :-/--
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 24. - 21:44:12
Válasz #562
Nem elérhető

Raymond


New York Pro competitor list:

Május 10

Latolgassunk:


1. Jason Arntz, USA
2. Elvis Brown, United Kingdom
3. Jimmy Canyon, USA
4. Gianluca Catapano, Italy
5. Brian Chamberlain, USA
6. Alfonso Del Rio, Spain
7. Charles Dixon, USA
8. Guy Ducasse, USA
9. Tarek Elsetouhi, Germany
10. Oleg Emelyanov, Russia
11. Abiu Feliz, USA
12. David Henry II, USA
13. Roland Huff, USA
14. Neset Icli, Netherlands
15. Leo Ingram, USA
16. Tricky Jackson, USA
17. Ken Jones, USA
18. Louis Joseph, Canada
19. Emro Karaduzovic, USA
20. Martin Kjellstrom, Sweden
21. Daron Lytle, USA
22. Don Long, USA
23. Evgeny Mishin, USA
24. Sergey Ogorodnikov, Russia
25. Bola Ojex, Nigeria
26. Ronny Rockel, Germany
27. Roc Shabazz, USA
28. Joel Stubbs, Bahamas
29. Henderson Thorne, Canada
30. Zoran Vejic, Serbia
31. Ben White, USA
32. Nathan Wonsley, USA




Én vagyok vak vagy csak kihagyták Kai Greene-t, aki  gőzerővel készül a versenyre...... ?:-/ ????...

2008. Április 24. - 22:45:46
Válasz #563
Nem elérhető

L


Azta most nézem hogy Zoran megint nevezett. Hogy nem unja még.  !+"%

Jason Arntz
Tarek Elsetouhi
Ronny Rockel
Joel Stubbs
David Henry
Don Long (visszatérés)


Képlékeny de szerintem ez egy top 6.
Úgy tudtam hogy Arntz ot lesittelték szterkó gyártás !!! nem árulás gyártás miatt meredek arc  :-/--

Otthon gyártott syntholt meg szteroidokat kotyvasztott a házi laborban. Kíváncsi leszek rá, bár a mai napig nem hiszem el hogy igaziak a deltái.
(a kép nem aktuális!)

/én a nagyszájú Ben White-nak szurkolok  :-):-)::/
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 24. - 22:57:27
Válasz #564
Nem elérhető

madinorbi


Azta most nézem hogy Zoran megint nevezett. Hogy nem unja még.  !+"%

Jason Arntz
Tarek Elsetouhi
Ronny Rockel
Joel Stubbs !+"% :-\
David Henry
Don Long (visszatérés)


Képlékeny de szerintem ez egy top 6.
Úgy tudtam hogy Arntz ot lesittelték szterkó gyártás !!! nem árulás gyártás miatt meredek arc  :-/--

Otthon gyártott syntholt meg szteroidokat kotyvasztott a házi laborban. Kíváncsi leszek rá, bár a mai napig nem hiszem el hogy igaziak a deltái.
(a kép nem aktuális!)

/én a nagyszájú Ben White-nak szurkolok  :-):-)::/
A delták is otthongyártottak ! saját laborban
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 24. - 23:37:38
Válasz #565
Nem elérhető

God Vazzeg


Én Don Longnak küldeném ezt:  :-)!

2008. Április 25. - 09:34:05
Válasz #566
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És az Oleg is megkérte a Pro kártyát? ????...
Mindenesetre amilyen sokan indulnak a mezőny rendhagyóan gyengének tűnik ..Tényleg,Kai baby hol van a listáról???
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 25. - 14:16:23
Válasz #567
Nem elérhető

L


Desmond Miller is New Yorki és őt sem láttam a listán. Ő biztosan emelné a színvonalat.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 25. - 14:20:02
Válasz #568
Nem elérhető

L


És az Oleg is megkérte a Pro kártyát? ????...
Mindenesetre amilyen sokan indulnak a mezőny rendhagyóan gyengének tűnik ..Tényleg,Kai baby hol van a listáról???

Ő az aki nagyon jó formában harmadik lett azon a bizonyos EB-n 95kg-ban, ugye? Brutális mellkasa volt...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 25. - 14:28:44
Válasz #569
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
És az Oleg is megkérte a Pro kártyát? ????...
Mindenesetre amilyen sokan indulnak a mezőny rendhagyóan gyengének tűnik ..Tényleg,Kai baby hol van a listáról???

Ő az aki nagyon jó formában harmadik lett azon a bizonyos EB-n 95kg-ban, ugye? Brutális mellkasa volt...
Nem-nem,Ő azon a bizonyos EB-n a Vörös Zoli előtt végzett nehézsúlyban,de igen 3.lett..Aztán még indult jó pár eb-n,vb-n .Általában döntős volt.Azt hiszem tavaly az Európa Elite Tour-on nem került döntőbe.Ha jól emlékszem 7. volt a franciáknál
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu