2024. Szeptember 29. - 21:31:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214101 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2008. Április 23. - 12:26:43
Válasz #540
Nem elérhető

Seth


Frész Feri őszről ausztriában klasszikusban egész jót hozott! Hajdú Gábor is befér a kategóriába és mindíg porszáraz szóval még súlyhatár alatt is van egy kicsit... és ők ugye álltak együtt nagy Nagy Ferivel a színpadon 2-szer is... Csatári Ervin egyre komolyabban edzhet nagyon jó arányai vannak, ha egy kis víz lemegy azért ő brutál jól tud kinézni ebben  a súlykategóriában, anno a Superbodyn asszem ?2004-ben? egy kilóval volt ennél nehezebb, és nem mellékesen személyesen említette, hogy csak naturál akarja csinálni ezt a sportot,  Lénárd Gábor is ha jól tudom szeretne egy  jó kis fazont összehozni, bár tudjuk a fránya genetika sokat számít, de drukkolok azért hogy kilépjen a bátyja árnyékából, és meglepjen minket! :-/-- ... hááát épp rájuk gondoltam, vagy?

2008. Április 23. - 13:52:53
Válasz #541
Nem elérhető

George


És ők mind naturálok?  ::)

2008. Április 23. - 13:54:56
Válasz #542
Nem elérhető

hopika


Én az vagyok!
Hol induljak el?Van szükség valahol egy fehér bölény 3.-ra?Tök jó lenne valahol egy naturál versenyen utolsóként végezni. !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 23. - 13:57:32
Válasz #543
Nem elérhető

George


Hopi te csak HC kategóriában indulhatsz valami tömegeket megmozgató nyári fesztiválon :D Eszembe jutott a Pumping Iron-ból, mikor Arnold azt magyarázza a riporternek, hogy hogyan tanított pózolni egy fickót a tusolóban ;D Olyan szabadpózzal tuti befutó vagy ;D

2008. Április 23. - 14:01:25
Válasz #544
Nem elérhető

hopika


Azt tervezem is és lesz is már néhány feszt,ahol tömegmozgató,vagy éppenséggel tömegoszlató "kűrt" nyomok... /:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 23. - 14:02:02
Válasz #545
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Frész Feri őszről ausztriában klasszikusban egész jót hozott! Hajdú Gábor is befér a kategóriába és mindíg porszáraz szóval még súlyhatár alatt is van egy kicsit... és ők ugye álltak együtt nagy Nagy Ferivel a színpadon 2-szer is... Csatári Ervin egyre komolyabban edzhet nagyon jó arányai vannak, ha egy kis víz lemegy azért ő brutál jól tud kinézni ebben  a súlykategóriában, anno a Superbodyn asszem ?2004-ben? egy kilóval volt ennél nehezebb, és nem mellékesen személyesen említette, hogy csak naturál akarja csinálni ezt a sportot,  Lénárd Gábor is ha jól tudom szeretne egy  jó kis fazont összehozni, bár tudjuk a fránya genetika sokat számít, de drukkolok azért hogy kilépjen a bátyja árnyékából, és meglepjen minket! :-/-- ... hááát épp rájuk gondoltam, vagy?
És magadat miért hagyod ki?Hmm??
Neked és a Lajosnak 50-50% az esélyetek a győzelemre.Az utolsó nap számít 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 23. - 16:20:49
Válasz #546
Nem elérhető

RolandFi


Frész Feri őszről ausztriában klasszikusban egész jót hozott! Hajdú Gábor is befér a kategóriába és mindíg porszáraz szóval még súlyhatár alatt is van egy kicsit... és ők ugye álltak együtt nagy Nagy Ferivel a színpadon 2-szer is... Csatári Ervin egyre komolyabban edzhet nagyon jó arányai vannak, ha egy kis víz lemegy azért ő brutál jól tud kinézni ebben  a súlykategóriában, anno a Superbodyn asszem ?2004-ben? egy kilóval volt ennél nehezebb, és nem mellékesen személyesen említette, hogy csak naturál akarja csinálni ezt a sportot,  Lénárd Gábor is ha jól tudom szeretne egy  jó kis fazont összehozni, bár tudjuk a fránya genetika sokat számít, de drukkolok azért hogy kilépjen a bátyja árnyékából, és meglepjen minket! :-/-- ... hááát épp rájuk gondoltam, vagy?

Én is beállnék a sorba!!!!!!Bár még csak most kezdem összeszedni magam,azért még az ősz odébb van!
Odavágunk Athletikban,Seth??

2008. Április 23. - 16:43:18
Válasz #547
Nem elérhető

Seth


Köszi Johnny!  Idén szertnék egy ütös formát  :D, de lesz egy két kérdésem majd a végével kapcsolatban! /:-) Ha segítessz elkezdek hinni benne...   8-) egy jó diétával és víztelenítéssel felül is olyan száraznak kéne lennem mint alul... tömegbe és méretekbe szerintem olyan +3 kiló szárazizom lehet rajatam őszhöz képest. Most a sérülés miatt is extrán figylek az alap kajálásra... (ja és magamat kérdeztem pont Sztereótól miért is ne, néhány hsz.-el felejebb -mod)

2008. Április 23. - 16:46:56
Válasz #548
Nem elérhető

Seth


Frész Feri őszről ausztriában klasszikusban egész jót hozott! Hajdú Gábor is befér a kategóriába és mindíg porszáraz szóval még súlyhatár alatt is van egy kicsit... és ők ugye álltak együtt nagy Nagy Ferivel a színpadon 2-szer is... Csatári Ervin egyre komolyabban edzhet nagyon jó arányai vannak, ha egy kis víz lemegy azért ő brutál jól tud kinézni ebben  a súlykategóriában, anno a Superbodyn asszem ?2004-ben? egy kilóval volt ennél nehezebb, és nem mellékesen személyesen említette, hogy csak naturál akarja csinálni ezt a sportot,  Lénárd Gábor is ha jól tudom szeretne egy  jó kis fazont összehozni, bár tudjuk a fránya genetika sokat számít, de drukkolok azért hogy kilépjen a bátyja árnyékából, és meglepjen minket! :-/-- ... hááát épp rájuk gondoltam, vagy?

Én is beállnék a sorba!!!!!!Bár még csak most kezdem összeszedni magam,azért még az ősz odébb van!
Odavágunk Athletikban,Seth??

Kiváncsi leszek!, hogy áll a forma a pihid után, jön vissza, vagy el se ment???  :P

2008. Április 23. - 17:04:48
Válasz #549
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogy egy kicsit beszéljünk a Junior Fitness Eb-ről is ami 6 hét múlva itt van...bizony két sikeres leányzó friss fotóját mindenképp érdemes leközölni.

Kerék Barbi és Gál Vivi  :-)! (:-)

2008. Április 23. - 17:28:45
Válasz #550
Nem elérhető

Jordan


Hogy egy kicsit beszéljünk a Junior Fitness Eb-ről is ami 6 hét múlva itt van...bizony két sikeres leányzó friss fotóját mindenképp érdemes leközölni.

Kerék Barbi és Gál Vivi  :-)! (:-)

Nálam már is sikert arattak!  :-*
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 23. - 17:34:08
Válasz #551
Nem elérhető

George


Mindjárt jön Fastor és megint szerelmes lesz ;D

2008. Április 23. - 17:43:32
Válasz #552
Nem elérhető

izomboy


Mindjárt jön Fastor és megint szerelmes lesz ;D
Mostantól el fogja takarni mély érzelmeit :D, miattatok gátlásai alakúlnak ki :)

2008. Április 23. - 18:16:43
Válasz #553
Nem elérhető

RolandFi


Frész Feri őszről ausztriában klasszikusban egész jót hozott! Hajdú Gábor is befér a kategóriába és mindíg porszáraz szóval még súlyhatár alatt is van egy kicsit... és ők ugye álltak együtt nagy Nagy Ferivel a színpadon 2-szer is... Csatári Ervin egyre komolyabban edzhet nagyon jó arányai vannak, ha egy kis víz lemegy azért ő brutál jól tud kinézni ebben  a súlykategóriában, anno a Superbodyn asszem ?2004-ben? egy kilóval volt ennél nehezebb, és nem mellékesen személyesen említette, hogy csak naturál akarja csinálni ezt a sportot,  Lénárd Gábor is ha jól tudom szeretne egy  jó kis fazont összehozni, bár tudjuk a fránya genetika sokat számít, de drukkolok azért hogy kilépjen a bátyja árnyékából, és meglepjen minket! :-/-- ... hááát épp rájuk gondoltam, vagy?

Én is beállnék a sorba!!!!!!Bár még csak most kezdem összeszedni magam,azért még az ősz odébb van!
Odavágunk Athletikban,Seth??

Kiváncsi leszek!, hogy áll a forma a pihid után, jön vissza, vagy el se ment???  :P

A márciust kihagytam teljesen,így el is ment valamennyire,de már ápr. elejétől elkezdtem újra,és elég gyorsan összeszedtem magam,igaz még hiányzik egy kevés.Érdekes ez az izommemória!
De azért kellett egy kis pihi,hogy motiválódjak....

2008. Április 23. - 18:30:55
Válasz #554
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó