2024. Szeptember 29. - 15:31:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214046 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2008. Április 05. - 20:04:51
Válasz #435
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez tényleg nagyon durva!  :-O 110kg versenyformában az nagyon kemény, na majd meglátjuk  :-)!

2008. Április 05. - 20:40:01
Válasz #436
Nem elérhető

L


Remélem összejön neki a formaidőzítés is!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 05. - 20:44:56
Válasz #437
Nem elérhető

Ren


Jéézusom! 110 kg-os versenysúly? Láttam tavaly ősszel hogy nagy lesz, de hogy ennyire... :-){

Azért a magasságról ne feledkezzünk meg! ;)
Tény: szép fejlődés! :-)!

2008. Április 05. - 20:48:02
Válasz #438
Nem elérhető

L


Jéézusom! 110 kg-os versenysúly? Láttam tavaly ősszel hogy nagy lesz, de hogy ennyire... :-){

Azért a magasságról ne feledkezzünk meg! ;)
Tény: szép fejlődés! :-)!

+12 kg a legutóbbi versenysúlyához képest ha emlékeim nem csalnak.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 05. - 21:24:18
Válasz #439
Nem elérhető

madinorbi


Kiba... durván néz ki mekkorát nőtt eszméletlen nem hiába 100 felett kezdődnek a cápák !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 05. - 21:27:42
Válasz #440
Nem elérhető

fastor


ha aszokásos szárasságát hozza tuti dobogó :-)!
de valszeg jobbat fog 8-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 07. - 08:41:27
Válasz #441
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az MTFSZ közleménye:" Az IFBB leigazolt sportolói nem vehetnek részt a szeghalmi versenyen mert az a WABBA szövetség eb kvalifikációs versenye."

2008. Április 07. - 08:44:59
Válasz #442
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A Szuper Kupán Szeghalmon érdekes összecsapások várhatóak. A női testépítést is bizonyára sokan várják majd mert egy színpadon állhat két klasszis: Balla Yvette és Pál Móni.  @:-)


2008. Április 07. - 09:08:03
Válasz #443
Nem elérhető

sasa


Ezzel a döntéssel a Szövetség megint maga alatt vágja a fát. Ez a verseny nekik is ideális lett volna az IFBB EB miatt. Javasoltam, hogy mi is elindulnánk szívesen az ő versenyeiken csak nem tartanánk igényt a válogatottságra. Ezzel nővelhetnénk a színvonalat és az indulók létszámát. Ezzel nőne a bevétel és talán az ő versenyeiket is pénzdíjassá lehetne tenni. Remélem egyszer már vége lesz a Huber diktaturának és megint normális kerékvágásba áll minden.
Pedig szerintem nem lenne nehéz kicsit engedni az elveiből. A WADA meg így is nyugodtan ellenőrizhetné a Szövetségnél igazolt versenyzőket. Nem beszélve arról, hogy így bizonyithatnának, hogy ők naturálban is jobbak. Ezt csak azért írom, mert egy két vezetőnek ez a véleménye. De azt is hozzátenném, hogy ha valaki nincs leigazolva a Szövetségnél, az még nem törvényszerű, hogy kokszol. Én is ismerek olyan versenyzőket akik naturálban nyomják, de eszük ágában sincs belépni a Huber teamba.

2008. Április 07. - 13:52:38
Válasz #444
Nem elérhető

powerbeco


Sára GYuri ha a tőle szokásos és várható szárazságot fogja hozni akkor tuti dobogó, de simán nyerhet is tall classban! kurva sokat nőt! hajrá!

2008. Április 07. - 14:27:51
Válasz #445
Nem elérhető

endre66


Sára Gyurinál nagy változások állhattak be, ami legalább a tavaly őszi Superbody-felvezetőbíróskodás óta tart. Tényleg megunhatta, hogy mindenki "csak" a szálkásságáról zengjen ódákat, és most mellé akarja tenni a tömeget is...reméljük az arányok nem másznak el rajta...klassz színfoltja  lesz bármelyik hazai vagy nemzetközi versenynek.  :-){
(csak ne grimaszolna ennyire mindig  :--:)

2008. Április 07. - 16:36:11
Válasz #446
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szép teljesítmény Łł=.Kíváncsian várjuk a végét :-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 08. - 12:54:10
Válasz #447
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pár kép Lakatos Misi bácsiról 8 héttel a verseny előtt. A Múmia masters kategóriában fog versenyezni,és szerintem Misi bácsi sporthoz való hozzáállása példaértékű.Forrás:bodysport

2008. Április 08. - 13:35:42
Válasz #448
Nem elérhető

God Vazzeg


Pár kép Lakatos Misi bácsiról 8 héttel a verseny előtt. A Múmia masters kategóriában fog versenyezni,és szerintem Misi bácsi sporthoz való hozzáállása példaértékű.Forrás:bodysport

Benne nem fogunk csalódni, mindig nagyon jó formát hoz  :-){  :-)! Most is megfelelne a fizikuma, de remélem ennyi idősen hasonlóan fogok hozzáállni a sporthoz, még ha nem is fogok így kinézni  8-)  =/+'

2008. Április 08. - 16:40:15
Válasz #449
Nem elérhető

izomboy


Pontosan úgy fogsz kinézni ahogy hozzá állsz:)