2024. Szeptember 29. - 11:37:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214015 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. Március 20. - 20:58:07
Válasz #390
Nem elérhető

hopika


Szép darab...egyébként osztom Johnny véleményét. ;-oo-;

http://www.youtube.com/watch?v=5A8LAbfklYk

Nekem egy dolog nem tetszik csak:
Vagy nem tudja megmutatni normálisan a hátsó pózokban,vagy tényleg nem elég jó a bicepsz...Félreértés ne essék,a többihez képest értettem!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 20. - 21:14:49
Válasz #391
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Március 20. - 23:09:13
Válasz #392
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még több fotó Új-Zélandról...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 20. - 23:11:07
Válasz #393
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 20. - 23:12:52
Válasz #394
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 20. - 23:14:42
Válasz #395
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 20. - 23:16:19
Válasz #396
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
"Jól van na! Igazából napi másfél órát szoktam edzeni..."  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 24. - 08:00:55
Válasz #397
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sasa! Olvatam rólatok...hogy mi hogy áll a felkészülésben. Megosztanád itt is Gróf Brigi jelenlegi formájának titkait,terveket.

2008. Március 24. - 09:08:12
Válasz #398
Nem elérhető

sasa


Talán az idei lesz a legkeményebb szezon ami ránk vár. Szeretnénk kihozni a maximumot. Az igazi csúcsformát őszre szeretnénk, de a tavaszi szezonban is bevállalunk 4 versenyt. Brigi nagyon jól áll a felkészüléssel, talán még sosem volt ilyen ütős a felkészülés ezen szakaszában. Vállban és hátban talán sikerúl javítani. A lábbal és a hassal eddig sem volt gond, de azét arányában az is javulhatna.
Május 17-én a Német Bajnoksággal kezdjük, majd következik a nagyon várt Szeghalmi verseny. Június 6-án megyünk Portugáliába az EB-re és levezetésként rá egy hétre kimegyünk Romániába.
Ősszel pedig jönnek a nagyobb versenyek. Nem hagyhatjuk ki idén sem az Olasz Nagydíjat. Számunkra az a VERSENY! Akkor megyünk Bulgáriába, Németországba talán kipróbáljuk a NAC VB-ét, Szlovéniai VB-ét is megkostoljuk, már csak azért is,mert rengeted Olasz lány lesz ami garantálja a szinvonalat.
Megyünk Mexikóba a WABBA VB-re, és ha még belefér a formaidőzitésbe, akkor a Super Bodyt is megpróbáljuk.
Persze ezek még csak tervek, mert egyenlőre még nincs pénz az utazásokra, de vettem egy lottót és hátha bejön. !+"%

2008. Március 24. - 10:34:21
Válasz #399
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Március 24. - 14:11:30
Válasz #400
Nem elérhető

izomboy


Talán az idei lesz a legkeményebb szezon ami ránk vár. Szeretnénk kihozni a maximumot. Az igazi csúcsformát őszre szeretnénk, de a tavaszi szezonban is bevállalunk 4 versenyt. Brigi nagyon jól áll a felkészüléssel, talán még sosem volt ilyen ütős a felkészülés ezen szakaszában. Vállban és hátban talán sikerúl javítani. A lábbal és a hassal eddig sem volt gond, de azét arányában az is javulhatna.
Május 17-én a Német Bajnoksággal kezdjük, majd következik a nagyon várt Szeghalmi verseny. Június 6-án megyünk Portugáliába az EB-re és levezetésként rá egy hétre kimegyünk Romániába.
Ősszel pedig jönnek a nagyobb versenyek. Nem hagyhatjuk ki idén sem az Olasz Nagydíjat. Számunkra az a VERSENY! Akkor megyünk Bulgáriába, Németországba talán kipróbáljuk a NAC VB-ét, Szlovéniai VB-ét is megkostoljuk, már csak azért is,mert rengeted Olasz lány lesz ami garantálja a szinvonalat.
Megyünk Mexikóba a WABBA VB-re, és ha még belefér a formaidőzitésbe, akkor a Super Bodyt is megpróbáljuk.
Persze ezek még csak tervek, mert egyenlőre még nincs pénz az utazásokra, de vettem egy lottót és hátha bejön. !+"%

Rövidebb let volna a sór ha azt kérdezzük melyiken nem indúltok:)
Van bennetek graft bőven:) =/+'

2008. Március 24. - 16:48:34
Válasz #401
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
"lett","sor","indul","kraft"  ;) ;D

Bocs magyar tanárnak készültem.

2008. Március 24. - 16:49:32
Válasz #402
Nem elérhető

sasa


Az igazság az, hogy egy-két versenyre nincs értelme bekészülni. Ha meg már kész vagy, akkor meg ki kell használni és élni kell vele. Ezen versenyek közűl több pénzdíjas is van amit nem szabad kihagyni. Ha szerencsénk van, akkor valami megtérűl.

2008. Március 27. - 14:07:22
Válasz #403
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jim Maniontól, az IFBB Profi Ligájának Elnökétől érkezett a következő rövid, de igen lényegre törő levél:

„A 2008-as év első profi versenye után az IFBB Profi Ligája kevésbé izomos és definiált versenyzőket AKAR látni a bodyfitness kategóriákban.
A vállak és a combok túl nagyok és túlzottan definiáltak.
A következő versenytől kezdődően (Pittsburg) a bíróknak LE KELL PONTOZNIUK  a túl nagy izomtömeggel rendelkező és a túlzottan definiált versenyzőket!”

A Magyar Szövetség örömmel vette tudomásul a hírt. Mint azt korábban már mi is szorgalmaztuk, mostantól a bodyfitness kategóriák versenyzőinek meg kell őrizniük a nőies megjelenésüket. A túl nagy izomtömeg és a túlzott definíció ebben a kategóriában hátrányt kell, hogy jelentsen. Biztosak vagyunk abban, hogy a profi bírók után hamarosan az amatőröket is utasítani fogják a nem ebbe a kategóriába illő versenyzők lepontozására."

2008. Március 27. - 18:12:18
Válasz #404
Nem elérhető

sasa


Akkor nálunk eltörlik a Modell kategóriát? Mert ha a Body fitness-es lányok leadnak abból a nagy izomtömegből ami rajtuk van, akkor már nincs lejjebbi kategória. Ezek után mi köze lesz a sporthoz. Akkor majd anorexiás lányok nyerik a versenyeket fitnessben? A nagynéném meg indulhat majd bodyban a 60-nas karjával? Igaz, hogy tiszta víz, de vastag. ;D
Nem a definiált izomzatot, hanem az egészségtelen végtelenségig tartó viztelenítést kéne szabályozni. Mert a vizhajtást nem tartom sportnak, de az izomépítést azt igen.