2024. Szeptember 29. - 01:19:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 213895 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Február 09. - 11:11:48
Válasz #195
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pisti! Juniorban csak -75 és +75 van. 75 alatt lehetsz akár 38 kiló is.  ;D

A felnőttben van -65 kiló...és így felfelé. Bár lehet hogy a Magyar Bajnokságon most a felnőtt mezőnyben is egyedül lennél induló -65-ben.

2008. Február 09. - 11:23:17
Válasz #196
Nem elérhető

Izompisti


Kössz az Infót. Ezt eddig nem tudtam, de most már tudom :) Szerintem(sőt bizros) a Szeghalim lesz mert később van 1 hónappal. De ez így jó is mert legalább jobban birok koncentrálni a tanlmányaimra ;D Mert nekem arra is kell még. ;D
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 12:04:01
Válasz #197
Nem elérhető

Izompisti


Tudom hogy ez a rovat a versenyzésről szól, de beraknám az eddzéstervemet Hétfőtől léptetem akcióba remélem jól csináltam meg  :D Szal ha valmi jaítani való van benne akkor jellezétek kössz :D A mellet 2 részre szakítottam kipróbálom ezt a taktikát is.

Hétfő: Felsőmell-váll

Felső mell: 45 fokba rúddal:4X8
            45 fokba egykezessel:4X8
            35 fokba 1 kezessel:4X8
            35 fokba tárogatás:3X8-10

Váll: Előreemelés:3X8
      Oldalra emelés:3X8
      Nyakmögül:4X8-10
      döntöttel oldalra:3X10
      kábellel htsó vállra:3X8


Kedd: Bicpesz,Tricepsz:

Bicepsz:  Koncentrált:4X8
          Franciarúddal széles:4X8
          Franciarúddal szűk:2X8
          45fokba háton fekve:3X8
          Kalapács:2X8


Tricepsz:  Szűken fekve nem telejes mozgás tartományba:4X8
           1 kezessel ülve(2 kézzel fogva) tricepsznyújtás:4X8
           kábeles lehózás:4X8
           lórugás:2X8
           köteles:2X10



Csütörtök: Alsó-középső mell,hát.
 
Középső mell: Fekve rúddal simán:4X8
              Fekve 1 kezessel:4X8-10
Alsó mell:
           Negatíva rúddal:4X8
           Negatívba 1 kezessel:3X8
           Negatívba tárogatás:3X10-12
           Áthúzás:2X10

Hát: Ha birok húzockodás:2X...
     Nagykmögé:4X8
     Mellhez:4X8   
     T-rudas:4X8
     Kábeles evezés:3X8
     Hiperhajéítás:2X20-30


Péntek:láb:

Comb: Gugolás:4X8-12
      Lábtoló:4X10
      Kitörés:2X8(16)
      Combnyújtó:3X12
      Combhajlító:3X12-15
   
Vádli: állva: 3X20,20<
       lábtolón: 3X20 


A szerda,szombat,vasárnap teljes pihenő nap.
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 12:23:25
Válasz #198
Nem elérhető

Izompisti


Kihagytam a csukját+ az alkart. Csukja váll után alkar peig kar napján.
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 15:24:43
Válasz #199
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kihagytam a csukját+ az alkart. Csukja váll után alkar peig kar napján.
Nagyon jó a testalkatod,gratulálok a szüleidnek Łł=.Természetesen neked is..
Nagyon ügyes vagy ,hogy ilyen minőségű és (ebben a korban ) mennyiségű izmot tudtál építeni.Azért is gratula,amiért ilyen jól és odafigyelten táplálkozol..de az edzéseddel nagyon előreszaladtál.
Én úgy gondolom túlon túl szétszeded és bár elég sok oldalról megedzed a kis izomcsoportokat is,szerintem ez a sokoldalúság az egyes izomrostok mennyiségbeli megedzésének rovására megy.A helyedben én inkább az alapabb edzésmódszereket választanám,hogy a későbbiekben is tudjál mindig újat és meglepetést okozni a testednek.
A versenyed kiválasztásánál pedig azon gondolkodtam,hogy miért nem indulsz mind a két versenyen.A diéta miatt?Jelenleg is alig van rajtad felesleg,már szinte ezzel a fazonnal is felállhatnál egy magyar kupára,az egy hónappal későbbi versenyre pedig némi precizitással szintén kiállhatsz,bár azt ne felejtsd,hogy az már más kategóriák versenye,másabb színvonallal.Neked elsősorban a tapasztalat szerzésével kell foglalkoznod,hogy néhány év elteltével jó versenyző lehess,hiszen iszonyatosan fiatal vagy még.. ;)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 09. - 15:50:06
Válasz #200
Nem elérhető

Izompisti


Azé raktam be, hogy javítsatok ki. Akkor maradok aminél voltam szerintem ;)  Am Jhonny kössz tőled már vártam a kommentet :D ;D Mind 2 ezen még gondolkodok+ nem csak rajtam múlik. Még ezt megkell beszélnem itthon mert nem a olyan olcsó a verseny+ az út sajna :'( De egyiken ott leszek ;) :D
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 16:33:28
Válasz #201
Nem elérhető

Izompisti


1 fontos kédésem lenne :) AZ hogy Anabolic Whey fehérjét szedem van mellék hatása????( én úgytudom nincs az ilyeneknek) Mert nővérem aggódik és utána nézett s aztmonjda rá megy a vesére+ ilyenekre. Mert Anabolicus a neve. Kérlek írjaok valami olyat amivel itthon eltom magyarázni hogy nem káros az a fehérje az az nem kox. Kössz előre :)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 16:40:29
Válasz #202
Nem elérhető

Jordan


Internet!!!
Vannak olyan oldalak (hazai is, magyar szöveggel), ahol külön levannak írva a szteroidok neve, fajtája, hatásai!
Ha annyira aggódik szánjon rá egy kis időt hogy azokat áttanúlmányozza.
Ugyanott le vannak írva a tápkiegek is valahol!  ;)
Küldök egy privit is!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 09. - 16:46:54
Válasz #203
Nem elérhető

Jordan


Privi elment majd olvasd el!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 09. - 17:02:03
Válasz #204
Nem elérhető

Izompisti


 Köszönöm szépen :) Nagyon rednes vagy HÁLÁS VAGYOK hogy kikerested én nem találtam meg ????... Mégegyszer kössz.
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 17:06:20
Válasz #205
Nem elérhető

Jordan


Köszönöm szépen :) Nagyon rednes vagy HÁLÁS VAGYOK hogy kikerested én nem találtam meg ????... Mégegyszer kössz.

Szívesen!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 10. - 10:33:25
Válasz #206
Nem elérhető

izomboy


Nos jó kezekben mondhatni nincs.
A világ eldugott kis bugyrában edzeget ahol szinte azt sem tudják eszik vagy isszák a testépítést.
Sokat kérdezget de javarészt maga feje után megy és NEM CSINÁLJA ROSSZÚL!
Mármint egész tanulékony és  szívja az infórmációt a kis agya.
Le akartam beszélni arrol hogy indúljon és elrettentés ként megkértem írja már le miből áll egy verseny és 2 perc múlva jött a levél amiben tökéletesen leírta az alapfórdulatokat, kötelezőpózokat, zenei előadás kritériumait és egy hivatalos verseny menetét.

Tehát nem sikerűlt megilyeszteni ;-oo-;
Szegény körűlmények közt lehet és hát a szüleivel is küzd mert a porok ugye halálosak :)


Tehát igazán nekem nincs közöm  a kinézetéhez és az eredményéhez, ahoz én még nem értek...

Ádám! Csongrád az a "világ egy kis eldugott bugyra"? Má csak me énis csongrádi vagyok és 5 évig ebben a picurka 25 ezer lakosú városban készültem hogy a világ legjobbja lehessek!  ;D

Még közvilágítás is van,meg boltok is!  !+"%

Szerintem egy ezer éves fényképem még kint is van a csongrádi kondiban.

Nem sértésnek szántam csupán ha összehasonlítod egy pesti srác lehetőségeit, ugyanilyen adottságokkal, infórmációszerzés ,segítség terén akkor érthető mire gondoltam.

Pisti féltem hogy felteszed ezt a "protein mellékhatás" kérdést... holott tudod a választ.
Le fogod fárasztani a "nagyfiúkat"  :P
És tanulmányozd a fórumot, van topik edzéstervre is és minden másra.... mindennek megvan a helye...

ÉS A POPÓ TOPIKRA NEM MEHETSZ!!!!!!!!!!!!!  ))=/    (18)

2008. Február 10. - 11:16:02
Válasz #207
Nem elérhető

Jordan


ÉS A POPÓ TOPIKRA NEM MEHETSZ!!!!!!!!!!!!!  ))=/    (18)

 Łł= ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 10. - 12:01:44
Válasz #208
Nem elérhető

L


Gustavo 1 week out: 8-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 12:12:42
Válasz #209
Nem elérhető

Izompisti


Bocsi ha fráraszottam valakit is. Csak rám kell szólni és abbahagyom. Szal bocs.
"ÉS A POPÓ TOPIKRA NEM MEHETSZ!!!!!!!!!!!!!   ))=/    (18)"  ;D

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”