2024. Szeptember 29. - 01:19:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 213896 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Február 08. - 06:17:50
Válasz #180
Nem elérhető

izomboy


Nos jó kezekben mondhatni nincs.
A világ eldugott kis bugyrában edzeget ahol szinte azt sem tudják eszik vagy isszák a testépítést.
Sokat kérdezget de javarészt maga feje után megy és NEM CSINÁLJA ROSSZÚL!
Mármint egész tanulékony és  szívja az infórmációt a kis agya.
Le akartam beszélni arrol hogy indúljon és elrettentés ként megkértem írja már le miből áll egy verseny és 2 perc múlva jött a levél amiben tökéletesen leírta az alapfórdulatokat, kötelezőpózokat, zenei előadás kritériumait és egy hivatalos verseny menetét.

Tehát nem sikerűlt megilyeszteni ;-oo-;
Szegény körűlmények közt lehet és hát a szüleivel is küzd mert a porok ugye halálosak :)


Tehát igazán nekem nincs közöm  a kinézetéhez és az eredményéhez, ahoz én még nem értek...

2008. Február 08. - 06:42:02
Válasz #181
Nem elérhető

fastor


Nos jó kezekben mondhatni nincs.
A világ eldugott kis bugyrában edzeget ahol szinte azt sem tudják eszik vagy isszák a testépítést.
Sokat kérdezget de javarészt maga feje után megy és NEM CSINÁLJA ROSSZÚL!
Mármint egész tanulékony és  szívja az infórmációt a kis agya.
Le akartam beszélni arrol hogy indúljon és elrettentés ként megkértem írja már le miből áll egy verseny és 2 perc múlva jött a levél amiben tökéletesen leírta az alapfórdulatokat, kötelezőpózokat, zenei előadás kritériumait és egy hivatalos verseny menetét.

Tehát nem sikerűlt megilyeszteni ;-oo-;
Szegény körűlmények közt lehet és hát a szüleivel is küzd mert a porok ugye halálosak :)


Tehát igazán nekem nincs közöm  a kinézetéhez és az eredményéhez, ahoz én még nem értek...
azért Izomboy kicsit túl szerény, sokat segített a srácnak infókkal edzás ás kajálás szempontjából...
Jah meg mellesleg a srác pédaképe is egyben ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 08. - 08:41:11
Válasz #182
Nem elérhető

izomboy


Példaképek hamar változnak ebben a kórban, most épp Német Pisti az igazolványképe :-){

Ezt az étrendet is magának lötte be, miután apukája végre vett neki vitamint és fehérjét....
Azért basszus 15 évesen ilyen precizen belőni az étrendet? én  tavaj jutottam el idáig bazmeg....
Ha kiszámolod tskg 5.4gr ch és 2.4 gr fehérje a 70 kilójához saccra. És jó ételek jó időben!!
Csak a proteinpórral spóról de érthető, most van neki előszőr ...Kincset ér a szemében.

""""
06:20-06:40-45. 1 adag anabolic whey fehérje,10 dkg rizs szazon mérve,1 db főtt tojás fehérje, Universal Dalily vitamin 1 szem+ 500mg C-vitamin
10:05-10:15. 10dkg rizs,12,5dkg csirkemellfilé
12:55-13:05. 10dkg rizs,12,5dkg csirkemellfilé
15:55-16:05. 15dkg rizs,12,5dkg csirkemellfilé
17:00-18:20(max) eddzés s utna 1 aDAG anabolicwhey protein+2 adag szőlőcukor
19:10. 15dkg rizs, 12,5 dkg csirkemellfilé+narancs,banán
Lefekvés előtt+ 6db tojás fehérje.

Ez ma vezettem be mert most lett fehérjém+ a vitmainom.""""

2008. Február 08. - 14:07:13
Válasz #183
Nem elérhető

Johnnyx


  Łł= :-)! Belőle még lesz valaki. Ha nekem 15 évesen ennyi eszem lett volna... De jól néznék most ki...
Egyetek zabot!

2008. Február 08. - 14:21:48
Válasz #184
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nos jó kezekben mondhatni nincs.
A világ eldugott kis bugyrában edzeget ahol szinte azt sem tudják eszik vagy isszák a testépítést.
Sokat kérdezget de javarészt maga feje után megy és NEM CSINÁLJA ROSSZÚL!
Mármint egész tanulékony és  szívja az infórmációt a kis agya.
Le akartam beszélni arrol hogy indúljon és elrettentés ként megkértem írja már le miből áll egy verseny és 2 perc múlva jött a levél amiben tökéletesen leírta az alapfórdulatokat, kötelezőpózokat, zenei előadás kritériumait és egy hivatalos verseny menetét.

Tehát nem sikerűlt megilyeszteni ;-oo-;
Szegény körűlmények közt lehet és hát a szüleivel is küzd mert a porok ugye halálosak :)


Tehát igazán nekem nincs közöm  a kinézetéhez és az eredményéhez, ahoz én még nem értek...

Ádám! Csongrád az a "világ egy kis eldugott bugyra"? Má csak me énis csongrádi vagyok és 5 évig ebben a picurka 25 ezer lakosú városban készültem hogy a világ legjobbja lehessek!  ;D

Még közvilágítás is van,meg boltok is!  !+"%

Szerintem egy ezer éves fényképem még kint is van a csongrádi kondiban.

2008. Február 08. - 14:23:58
Válasz #185
Nem elérhető

endre66


Áh, ezaz!  :--: Már vártam, hogy lecsapj erre a témára Zsoltikám!  @-o Bolt is van? Nem versz át?

 !+"%

2008. Február 08. - 14:24:58
Válasz #186
Nem elérhető

George


Mennyémá...Csongrádra útlevél kell.... >:D

2008. Február 08. - 14:27:41
Válasz #187
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...ja, de csak ha átkelsz a komppal Csépa felé! Vigyázzá!  /:-) d:) ;D

Egyébként a srác tehetségesnek tünik így 15 évesen.

2008. Február 08. - 19:07:35
Válasz #188
Nem elérhető

Izompisti


Sziasztok köszönöm a dicséreteket nagy motívációt adnak:)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 08. - 19:38:52
Válasz #189
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok köszönöm a dicséreteket nagy motívációt adnak:)
Mi csak akkor dicsérünk ha van mire!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 08. - 19:45:56
Válasz #190
Nem elérhető

Izompisti


Lenne 1 kérdésem. Ha beneveznék az IFBB tavaszi Kupára akkor melyik kategóriába induljak???? -65 vagy classicus???? Mert ezen fliózok és Ti csak tapasztaltabbak vagytok, s szerintem így képek alapján szerintem tudtok jó tanccsal szolgálni:) Előre is kössz minenkinek:) Ádám a példaképek bővülnek csak:) Akkor ÖRÜLÖK neki ha úgy látjtok hogy van mire:)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 08. - 20:07:10
Válasz #191
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pisti! Juniorban -75 kg van vagy klasszikus badi. Mindkettő nagyfalat eb,vb szinten de magyar bajnokság szinten ez kategóriánként 2-3 embert jelent. Ha már valahol indulsz a magyaron akkor szerintem -75 kilóban. A felépítésed inkább ezt indokolja mivel nem vagy egy nyúlánk típus. A Super Kupán Szeghalmon is lesz (szerintem) junior csoport,de ez majd kiderül ha Vida Zoli és Pintér Feri összerakják a kategóriákat.

2008. Február 09. - 10:47:13
Válasz #192
Nem elérhető

Izompisti


-75-be???? Nem inkább -65????Én nekem a súlyom kisseb lesz miont 70 (szerintem). Úgy tudom hogy csak 70-75kg köztiek lehetnek benne a -75be. VAgy lehet rosszúl értelemztem amit írtál.
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 10:47:13
Válasz #193
Nem elérhető

Izompisti


Zsolti am a Magyar IFBB-n akarok vb,eb az nagy falat lenne szerintem ott azé csak jobbak vannak. A Super Kupa is érdekel megnézem azt is. ;D
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 09. - 10:55:16
Válasz #194
Nem elérhető

Izompisti


Megnézte ma Super Kupát:Május 31. Lehet a IFBB Kimarad és lesz ez mert 1.később van és ugyebár mindennap számít:D 2. S ezáltal később kéne belekezdeni a diétába ami amúgy se lesz túl hosszú egyenlőre még.
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”