2024. Szeptember 29. - 07:15:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 213950 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Január 17. - 14:36:05
Válasz #105
Nem elérhető

Cressler


Én is erre gondoltam. Mert ha ezek ketten (Vicor, Phil), meg még Wolf is csúcsformát hoz, akkor Jay, ha a bírók is úgy gondolják, ősszel beleszaladhat egy 4. helybe. Go Phil!!! =/+' 8) ;D
gondolod Jay idén is elszúr vmit verseny előtt és vizes lesz? szerintem idén  fogja hozni az egyik legjobb formáját miután tavaly rengeteg kritikát kapott  a szerplése miatt de majd meglátjuk  =/+'
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Január 17. - 15:08:45
Válasz #106
Nem elérhető

BrianB


Én is erre gondoltam. Mert ha ezek ketten (Vicor, Phil), meg még Wolf is csúcsformát hoz, akkor Jay, ha a bírók is úgy gondolják, ősszel beleszaladhat egy 4. helybe. Go Phil!!! =/+' 8) ;D
gondolod Jay idén is elszúr vmit verseny előtt és vizes lesz? szerintem idén  fogja hozni az egyik legjobb formáját miután tavaly rengeteg kritikát kapott  a szerplése miatt de majd meglátjuk  =/+'
Szerintem, ha mind a négyen csúcsformában vannak, akkor is a genetikai adottságoknál fogva jobbak, mint Jay. Feltéve, hogy izmosodnak, de az elmúlt éveket nézve ez egyikőjüknél sem lesz probléma. Ha Jay minőségileg nem javul felül (most itt az izomszeparációra gondolok), akkor bajban lehet. De ez csak az én véleményem... ????...

2008. Január 17. - 15:22:20
Válasz #107
Nem elérhető

L


Én is erre gondoltam. Mert ha ezek ketten (Vicor, Phil), meg még Wolf is csúcsformát hoz, akkor Jay, ha a bírók is úgy gondolják, ősszel beleszaladhat egy 4. helybe. Go Phil!!! =/+' 8) ;D
gondolod Jay idén is elszúr vmit verseny előtt és vizes lesz? szerintem idén  fogja hozni az egyik legjobb formáját miután tavaly rengeteg kritikát kapott  a szerplése miatt de majd meglátjuk  =/+'
Ha Jay minőségileg nem javul felül (most itt az izomszeparációra gondolok), akkor bajban lehet. De ez csak az én véleményem... ????...

A tavalyi Mr.O. óta én is így látom.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 22:14:42
Válasz #108
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
köszönöm az újabb minuszt... de most miért is?  :-/-(-: valaki nagyon nem kedvel itt :angry:

Dobtam egy pluszt ! 8-)

2008. Január 17. - 22:54:08
Válasz #109
Nem elérhető

Cressler


Én is erre gondoltam. Mert ha ezek ketten (Vicor, Phil), meg még Wolf is csúcsformát hoz, akkor Jay, ha a bírók is úgy gondolják, ősszel beleszaladhat egy 4. helybe. Go Phil!!! =/+' 8) ;D
gondolod Jay idén is elszúr vmit verseny előtt és vizes lesz? szerintem idén  fogja hozni az egyik legjobb formáját miután tavaly rengeteg kritikát kapott  a szerplése miatt de majd meglátjuk  =/+'
Szerintem, ha mind a négyen csúcsformában vannak, akkor is a genetikai adottságoknál fogva jobbak, mint Jay. Feltéve, hogy izmosodnak, de az elmúlt éveket nézve ez egyikőjüknél sem lesz probléma. Ha Jay minőségileg nem javul felül (most itt az izomszeparációra gondolok), akkor bajban lehet. De ez csak az én véleményem... ????...
értem  :-oD
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Január 17. - 23:06:53
Válasz #110
Nem elérhető

szocsa


Szerintem idén nagy meglepetéseket fog okozni Phil Heath! Én még a Mr.o -ra is komoly esélyesnek tartom!

2008. Január 18. - 03:07:34
Válasz #111
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
köszönöm az újabb minuszt... de most miért is?  :-/-(-: valaki nagyon nem kedvel itt :angry:
A karma szerint Téged kevesebben utálnak mint engem...úgyhogy fel a fejjel!  :-!  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 18. - 07:32:45
Válasz #112
Nem elérhető

izomboy


Arányokat tekitve viszont élen vagy!
De asszem Efit a khírály itt:) közkedvelet személy, a centrum.

Azért viszonylag érthetőek a minuszok.
Nekem akkor szokott ugrani mikor olyan témában foglalok állást ami szélsőségesen megoszt véleményeket.
Ebben az esetben eggyetért , nem eggyetért szavazásról van szó.
Vagy  mikor Fastort piszkáltam egyből jött egy.
De volt amikor minden nap közel eggy időben ugrott eggyet a minusz.
Ilyenkor valaki várta hogy leteljen a 24 óra.
Ha foglalkozól vele, az illető eléri a célját... hogy felhúzd magad.
Bár ezt nem lehet irányítani, én is felhúzom néha @-o


És hát nagy közönség elött megy a téma:) Tegnap leírta Efit:)
Ahoz képest kevés a vélemény.

2008. Január 18. - 09:37:02
Válasz #113
Nem elérhető

L


Victor Martinez térdsérülését megműtik, ezért nem indul az AC-on. :-X :-X
hír: http://www.flexonline.com/victor_martinez_out_of_the_arnold/news/289
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 18. - 09:59:21
Válasz #114
Nem elérhető

szocsa


Arányokat tekitve viszont élen vagy!
De asszem Efit a khírály itt:) közkedvelet személy, a centrum.

Azért viszonylag érthetőek a minuszok.
Nekem akkor szokott ugrani mikor olyan témában foglalok állást ami szélsőségesen megoszt véleményeket.
Ebben az esetben eggyetért , nem eggyetért szavazásról van szó.
Vagy  mikor Fastort piszkáltam egyből jött egy.
De volt amikor minden nap közel eggy időben ugrott eggyet a minusz.
Ilyenkor valaki várta hogy leteljen a 24 óra.
Ha foglalkozól vele, az illető eléri a célját... hogy felhúzd magad.
Bár ezt nem lehet irányítani, én is felhúzom néha @-o


És hát nagy közönség elött megy a téma:) Tegnap leírta Efit:)
Ahoz képest kevés a vélemény.

azért még engem is meglpett a karmam.....
bár különösebben nem érdekel ;D
az a lényeg hogy Phil lesz a Mr.o ;D

2008. Január 18. - 10:03:36
Válasz #115
Nem elérhető

izomboy


Lessz ez még ígysem >:D :P

2008. Január 18. - 14:33:06
Válasz #116
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...és egy kis öröm:

A Fitparádé időpontjai már megvannak!

- 2008. október 11-12.

- 2009. október 10-11.

- 2010. október   9-10.


Az ezévi Fitparádé sztárvendége Timea Majorova....mellett Victor Martinez lesz!!!


 :-):-):: ;-oo-; @:-) @-o ;D



2008. Január 18. - 14:46:49
Válasz #117
Nem elérhető

L


...és egy kis öröm:

A Fitparádé időpontjai már megvannak!

- 2008. október 11-12.

- 2009. október 10-11.

- 2010. október   9-10.


Az ezévi Fitparádé sztárvendége Timea Majorova....mellett Victor Martinez lesz!!!


 :-):-):: ;-oo-; @:-) @-o ;D



WOW!!!
 :-):-):: :-):-):: :-):-)::
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 18. - 15:49:34
Válasz #118
Nem elérhető

God Vazzeg


...és egy kis öröm:

A Fitparádé időpontjai már megvannak!

- 2008. október 11-12.

- 2009. október 10-11.

- 2010. október   9-10.


Az ezévi Fitparádé sztárvendége Timea Majorova....mellett Victor Martinez lesz!!!


 :-):-):: ;-oo-; @:-) @-o ;D




Aztaqrva  @:-)  ;-oo-;

2008. Január 18. - 16:06:37
Válasz #119

csudri

Vendég
Ez már a Mr.O után lesz? Ha esetleg megnyerné (remélem nem, hajrá Jay!), akkor akár egy Mr Olympiát is köszönthetnénk hazánkban, baba nagyon!