2024. Szeptember 29. - 09:35:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 213993 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2008. Január 17. - 00:29:39
Válasz #90
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Próbáltam körbeérdeklődni a tavaszi versenyszezont illetőleg kik készülnek...egyenlőre még nem sok név van,de aki tud valamit az jelezze.

Leányzók közül: Balla Yvette (tehát aki nem látta az remélhetőlg látni fogja tavasszal),Gróf Brigi, Varga Lindus.
Urak: Varga Dániel,La Lave Alex,Sára György,Lakatos Misibá,Eszteró Zsolt...és remélhetőleg még lesznek még egy páran. De majdcsak szivárognak az infók.

Kijazazeszterózsolt?  ????...  ;D  !+"% --)
Há Zsóti a béka!!!

 :-!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 17. - 09:10:02
Válasz #91
Nem elérhető

Bubee


Próbáltam körbeérdeklődni a tavaszi versenyszezont illetőleg kik készülnek...egyenlőre még nem sok név van,de aki tud valamit az jelezze.

Leányzók közül: Balla Yvette (tehát aki nem látta az remélhetőlg látni fogja tavasszal),Gróf Brigi, Varga Lindus.
Urak: Varga Dániel,La Lave Alex,Sára György,Lakatos Misibá,Eszteró Zsolt...és remélhetőleg még lesznek még egy páran. De majdcsak szivárognak az infók.

Kijazazeszterózsolt?  ????...  ;D  !+"% --)
Há Zsóti a béka!!!

 :-!

Nyehe  Łł=  :-!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 17. - 11:58:28
Válasz #92
Nem elérhető

BrianB


Martinez visszalép? Térdsérülés? Na! Nagyon jó a Phil (sztem jobb most mint a Victor),de azért nem gondoltam, hogy beparázik tőle. ????... Mert hát ha valaki nagyon el akar indulni egy versenyen, akkor elindul. Kevin mellszakadás '93, Dorian bicepsz '94, Dorian tricepsz '97, Kevin tricepsz 2003, Ronnie bal feszítő, bal tricepsz 2005. Szóval inkább más (is) lehet a háttérben. Már ha tényleg igaz... Én sajnálnám mert most ez a két favoritom, mondjuk inkább a Phil. Azért megnézném őket egymás mellett  >:D

2008. Január 17. - 12:01:47
Válasz #93
Nem elérhető

fastor


Martinez visszalép? Térdsérülés? Na! Nagyon jó a Phil (sztem jobb most mint a Victor),de azért nem gondoltam, hogy beparázik tőle. ????... Mert hát ha valaki nagyon el akar indulni egy versenyen, akkor elindul. Kevin mellszakadás '93, Dorian bicepsz '94, Dorian tricepsz '97, Kevin tricepsz 2003, Ronnie bal feszítő, bal tricepsz 2005. Szóval inkább más (is) lehet a háttérben. Már ha tényleg igaz... Én sajnálnám mert most ez a két favoritom, mondjuk inkább a Phil. Azért megnézném őket egymás mellett  >:D

ööö
lehet az is a háttérben hogy inkább csak az olympiára készül be?
merthogy tavalyis megoszlottak a vélemyének hogy elhet jobb ovlt mint cutler!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 17. - 12:26:43
Válasz #94
Nem elérhető

BrianB


Nem egészen, ugyanis, már legalább 6 hete diétázik és készül hivatalosan is az AC-ra, és most a közepén dobja a dolgot. Tehát, ha az olympia lenne a háttérben akkor azt előbb is kitalálhatta volna, de nem is mondot ilyet, hogy ez lenne az indok. Állítása szerint nyújtás közben megsérült a térde, és most a diagnózisra vár, hogy mi történt pontosan, ill. milyen súlyos, hogy tudja-e folytatni, vagy dobja a projectet? De nagyon úgy tűnik, hogy ha nem muszály nem erőlteti. Egyébként szerintem eleve az lett volna az ésszerű, ha csak az O-ra készül és semmi másra nem koncentrál.

2008. Január 17. - 12:29:55
Válasz #95
Nem elérhető

BrianB


Ja, és nem lehet, hanem biztos, hogy jobb volt, mint Cutler. A nagytöbbség véleménye ez. Többek között Charles Glass-é is.

2008. Január 17. - 12:43:23
Válasz #96
Nem elérhető

L


Nem egészen, ugyanis, már legalább 6 hete diétázik és készül hivatalosan is az AC-ra, és most a közepén dobja a dolgot. Tehát, ha az olympia lenne a háttérben akkor azt előbb is kitalálhatta volna, de nem is mondot ilyet, hogy ez lenne az indok. Állítása szerint nyújtás közben megsérült a térde, és most a diagnózisra vár, hogy mi történt pontosan, ill. milyen súlyos, hogy tudja-e folytatni, vagy dobja a projectet? De nagyon úgy tűnik, hogy ha nem muszály nem erőlteti. Egyébként szerintem eleve az lett volna az ésszerű, ha csak az O-ra készül és semmi másra nem koncentrál.

Szerintem észszerű döntés lenne Martineztől, hogy csak az O.-ra koncentrál. És nem csak Phil miatt, hanem amiatt, hogy elve hendikeppel indul Jay-el szemben ha mondjuk tavasszal megcsinál két versenyt és majd csak ezek után kezdi meg az O.-felkészülést amíg Jay pihen, tömegel és az O.-előtt gyújtja csak be a rakétákat.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 12:55:49
Válasz #97
Nem elérhető

BrianB


Én is erre gondoltam. Mert ha ezek ketten (Vicor, Phil), meg még Wolf is csúcsformát hoz, akkor Jay, ha a bírók is úgy gondolják, ősszel beleszaladhat egy 4. helybe. Go Phil!!! =/+' 8) ;D

2008. Január 17. - 12:59:58
Válasz #98
Nem elérhető

L


Dave Palumbo azt nyilatkozta, hogy nincs gáz Victorral és el fog indulni.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 13:05:24
Válasz #99
Nem elérhető

hopika


Dave Palumbo azt nyilatkozta, hogy nincs gáz Victorral és el fog indulni.
Beszéltél vele telón? @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 17. - 13:09:03
Válasz #100
Nem elérhető

L


Dave Palumbo azt nyilatkozta, hogy nincs gáz Victorral és el fog indulni.
Beszéltél vele telón? @-o

Ja rámcsörgött, hogy ne parázzunk Victor miatt, meg, hogy adjam át az üdvözletét neked! ;-oo-; ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 13:37:34
Válasz #101
Nem elérhető

hopika


Most ezér' kaptam egy minuszt??? :angry:
(de lehet a tápkieges véleményem nem tetszett valakinek...nem értem én az embereket...)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 17. - 13:50:26
Válasz #102
Nem elérhető

L


Most ezér' kaptam egy minuszt??? :angry:
(de lehet a tápkieges véleményem nem tetszett valakinek...nem értem én az embereket...)
Tőlem nem kaptál az biztos ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 14:10:08
Válasz #103
Nem elérhető

hopika


Most ezér' kaptam egy minuszt??? :angry:
(de lehet a tápkieges véleményem nem tetszett valakinek...nem értem én az embereket...)
Tőlem nem kaptál az biztos ;-oo-;

Nem gyanusítottalak Téged,csak általánosságban írtam!
Csak morgolódok itt magamban,de ezt egy "kollégával" kitárgyaltuk időközben és a topikomban is hangot adtam a nemtecccésemnek...
No para,csak edzés és turmix! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 17. - 14:12:28
Válasz #104
Nem elérhető

L


Most ezér' kaptam egy minuszt??? :angry:
(de lehet a tápkieges véleményem nem tetszett valakinek...nem értem én az embereket...)
Tőlem nem kaptál az biztos ;-oo-;

Nem gyanusítottalak Téged,csak általánosságban írtam!
Csak morgolódok itt magamban,de ezt egy "kollégával" kitárgyaltuk időközben és a topikomban is hangot adtam a nemtecccésemnek...
No para,csak edzés és turmix! ;-oo-;

Most láttam a képet a topicodban és úgygondolom lehet hogy mégiscsak kapsz mínuszt ;D
 :-!!!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"