2024. Szeptember 30. - 13:27:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214219 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 05. - 22:58:13
Válasz #900
Nem elérhető

fastor


Igen, itt a sportolók összetartanak és a Szövetségektől függetlenűl szorítanak egymásért. Łł=

Mindenkinek nagyon sok sikert!
Sok aranyat MAGYARORSZÁGNAK!!!
 d:)
Ezért drukkolok én is Łł=
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 06. - 09:09:00
Válasz #901
Nem elérhető

madinorbi


Magyarország újrahonfoglalja Európát !  @-o @-o @-o
Nagyon szorítok minden versenyzőnek !
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 06. - 09:27:20
Válasz #902
Nem elérhető

sasa



2008. Június 06. - 09:42:57
Válasz #903
Nem elérhető

mack


Magyarország újrahonfoglalja Európát !  @-o @-o @-o


na az kéne még....

2008. Június 06. - 09:43:06
Válasz #904
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A csehek junior csapatáról pár kép akik indulnak az IFBB Eb-n

http://kulturistika.ronnie.cz/c-4152-me-junioru-a-masters-2008-nominace-fotogalerie.html
Ez most távolról sem látszik olyan ütősnek mint a tavaly decemberi vb-n ::)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 06. - 15:53:58
Válasz #905
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Várjuk csak meg a holnapot, mert tavaly is a képek nem mutattak szinte húzós versenyzőket, azt a Junior az elég kemény volt! A képek sajna megint csak olyanok amilyenek....

De mindenkinek aranyat kívánk holnapra!

2008. Június 06. - 16:28:14
Válasz #906
Nem elérhető

bandus


A csehek junior csapatáról pár kép akik indulnak az IFBB Eb-n

http://kulturistika.ronnie.cz/c-4152-me-junioru-a-masters-2008-nominace-fotogalerie.html
Ez most távolról sem látszik olyan ütősnek mint a tavaly decemberi vb-n ::)

ők még naturálok?
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Június 06. - 16:30:19
Válasz #907
Nem elérhető

Jordan


A csehek junior csapatáról pár kép akik indulnak az IFBB Eb-n

http://kulturistika.ronnie.cz/c-4152-me-junioru-a-masters-2008-nominace-fotogalerie.html
Ez most távolról sem látszik olyan ütősnek mint a tavaly decemberi vb-n ::)

ők még naturálok?

Miért?
Ismersz olyan versenyzőt aki nem?  :o
Mert ha igen, kötelességed jelenteni a wadda-nál!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Június 06. - 22:00:24
Válasz #908
Nem elérhető

gurkha


Gyors helyzet jelentés az IFBB.-e.b.ről.(csak a junior fitneszes lányokról)Megtörtént a mérlegelés,a 163 alatti és a 163 felettiben is 13 induló van.A 163 alattiban a Reni,a 163 felettiben a Vivien és a Barbi indul-csakhogy az esélyeseket említsem(a Gál Vivien indulása meglepetés,mert ugye a válogatón nem indult és ezért a szabály szerint nem kvalifikálta magát az e.b.-re,de az elnökségi tagok szavazata alapján mégis engedték indulni).A -163 ban ugye most nem indul a Nagy Viki(most érettségizett ezért sok volt a tanulás,plusz még meg is sérült egy bemutatón,bedagadt a térde,jártak orvostól orvosig végül Ausztriában leszívták a térdéről a vizesedést,de még mindig fáj neki,úgyhogy a fitneszes jövője is kétséges,de ezt majd holnap személyesen megkérdezem tőle is)ezért ebben a kategóriában a Reninek van esélye a magyarok közül a hatba kerülni,a +163-ban pedig a Viviennek van esélye szintén a hatba kerülni.....A mezőny elég erős,sok az induló a tavalyi v.b.-ről,és testben elég sok a jó közöttük.Majd meglátjuk..Holnap kezdés 10.00-kor,először test forduló majd a gyaki,vasárnap pedig az első hatba bajutónak ismét test forduló.

2008. Június 06. - 22:22:13
Válasz #909
Nem elérhető

sasa


Megint hiba hiba hátán. Én is rengeteg problémáról hallottam már, és még elsem kezdődött a EB. A Gál Vivinél orvosi igazolásra hivatkoznak, de a Lakatos Misit viszont nem engedték indulni, mivel nem vett részt a válogatón. A többi dologba viszont nem szeretnék belemenni, mert a Szövetség gazdasági dolgaihoz semmi közöm. Én most is mint mindig a sportolókkal való igazságtalanságot sajnálom.
Jö lenne ha a holnapi napról írnátok valamit, hogy érdemes-e vasárnap elmenni a döntőkre. Remélem sok Magyar lesz köztük. Bár minden esély megvan rá, mert úgy hallottam, hogy minden kategóriában nagyon kevés induló van. Ezt most jó lenne kihasználni.

2008. Június 06. - 22:30:28
Válasz #910
Nem elérhető

gurkha


Én most láttam a Misit a mérlegelésnél!!Persze azt nem tudom biztosan állítani,hogy indul is holnap,de ma minden estre ott volt!

2008. Június 06. - 22:34:55
Válasz #911
Nem elérhető

sasa


Az nagyon jó lenne ha indulhatna, mert  jól le van pucolva.
El sem hiszem, hogy talán enyhül valamit az ellenségeskedés és az István enged valamit a makacsságából. Łł=
Lehet, hogy felkapcsolták a villanyt? ;D

2008. Június 07. - 07:06:36
Válasz #912
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Megint hiba hiba hátán. Én is rengeteg problémáról hallottam már, és még elsem kezdődött a EB. A Gál Vivinél orvosi igazolásra hivatkoznak, de a Lakatos Misit viszont nem engedték indulni, mivel nem vett részt a válogatón. A többi dologba viszont nem szeretnék belemenni, mert a Szövetség gazdasági dolgaihoz semmi közöm. Én most is mint mindig a sportolókkal való igazságtalanságot sajnálom.
Jö lenne ha a holnapi napról írnátok valamit, hogy érdemes-e vasárnap elmenni a döntőkre. Remélem sok Magyar lesz köztük. Bár minden esély megvan rá, mert úgy hallottam, hogy minden kategóriában nagyon kevés induló van. Ezt most jó lenne kihasználni.
Én este tuti,hogy rok valamit ha nem késő...Ma megyek ki ,9 körül már ott leszek 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Június 07. - 15:03:17
Válasz #913
Nem elérhető

gurkha


Egy kis friss info a fitneszesekről:véleményem szerint a -163 ban a Reni az ötödik,tehát döntős(remélem,hogy nem lesz igazam a helyezésével kapcsolatban) a +163-ban véleményem szerint biztos,hogy nincs magyar.....Beszéltem az Istvánnal a fitneszesek fordulója után(remélem,hogy nem haragszik meg hogy elmondom) és sajnos azt kellett hogy megállapítsuk....dagadtak a magyar lányok....Sajnos ez megegyezik a felnött e.b.-utáni Sasa véleménnyel...                                                                                            Pici jó hir,hogy állítólag most már többet számit a gyaki az eddigi pontozásos megitéléshez képest(legalábbis a Bara Csaba ezt mondta)                 

2008. Június 07. - 15:19:27
Válasz #914
Nem elérhető

sasa


Nagyon sajnálom! ˝=/
Pont ezt mondtam Katának, hogy az a rengeteg munka ami bennük van, az ilyenkor szertefoszlik.
De úgy kell felfogni, hogy a jövő az övék lesz. Łł=
Azt meg, hogy mit mondanak nem kell mindent elhinni. Nyugtató és magyarázkodó dumának nagyon jó.