2024. Szeptember 30. - 09:33:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214203 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2008. Május 30. - 21:41:54
Válasz #840
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megjelent az IFBB hivatalos újságja...amely az én kezemben számolva a 2. szám (mert ennyire emlékszem,de lehet hogy volt mégegy)Benne a tavaszi szezon versenyei,képanyaga. Szterejó Ausztria képeiből is került bele. Berkes Laciról is képanyag benne és dícsérő szavak...és Berkes Esztiről is.  :-)!

Most csak a fórumos kollegákat említettem meg...de az Eszteró (Extremefit) Team is jópár képen képvisletetve vagyon és ez büszkeséggel tölt el. Johnnyéktól is benne vannak a lányok. :-)!
Az őszi szezonban szeretnék minél több versenyzőnek segíteni...mert jó alapanyagból nincs hiány. Aki jön Szegehalomra annak megmutatom a kis újságocskát.  ;D

2008. Május 30. - 23:57:22
Válasz #841
Nem elérhető

Xéna


Megmondom őszintén, hogy nekem eddig a 2005-ös Eszti tetszett a legjobban.
De most megint nagyon meggyőző a váll és a hát összharmóniája. A képek alapján, a láb és a fenék is szépen le van pucolva.
Ezt a vonalat kéne követni, mert ez lesz a jó! Łł=
k

Szia Sasa!
Úgy érzem,most már személyesen is meg kell köszönnöm Neked,amiért folyamatosan jó kritikákat dobsz rám!
Egyébként-az akkori kisebb aránytalanságok ellenére-nekem is tetszik a 2005-ös Bajnokok éjszakáján produkált formám,azonban az egy szinte halálközeli állapot volt,alig nyomtam 50kg-ot.Amikor elkezdtem összeszedni magam,kiderült,hogy fitness formára nem biztos,hogy jó vagyok,mert a lábam genetikai adottságai miatt meg a sprinter múlt miatt képtelenség normál körülmények között megfelelő állapotba hozni.Ez egy bodys láb.Ezért a felsőtestet próbáljuk felhozni az alsóhoz,a sors fintora pedig az,hogy a felsőtestem adottságai pedig jobban közelítenek a fitness forma követelményeihez,de nem adom fel,bebizonyítom az évek távlatában,hogy meg lehet csinálni.Igazad van,azt én is látom,hogy valami elindult,de mivel én még csak 4 éve foglalkozom ezzel a sportággal,adok magamnak még négy évet,hogy a tökéletes harmónia megszülessen!
És végül,de nem utolsó sorban:Brigi lába világbajnok láb lett!

2008. Május 31. - 08:13:43
Válasz #842
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nyugi Mutter! Nem kell aggódni, s vizsga után mi is azonnal oda indulunk, s remélem még tudok segíteni!

 :-):-):: :-):-):: :-):-)::

2008. Május 31. - 10:55:52
Válasz #843
Nem elérhető

Xéna


Nyugi Mutter! Nem kell aggódni, s vizsga után mi is azonnal oda indulunk, s remélem még tudok segíteni!

 :-):-):: :-):-):: :-):-)::


Így lesz teljes a kép!!Várunk apukával és a csapatorvossal!!!

2008. Május 31. - 14:22:35
Válasz #844
Nem elérhető

pókerarc


Na,mikor ér már valaki haza!? ;D !+"% Nyomassátok a képeket meg a beszámolókat! :-<
 @:-)

Mod: Hupsz most nézem,hogy ott még csak kora délután van !+"% --)

2008. Május 31. - 22:23:08
Válasz #845
Nem elérhető

God Vazzeg


Na,mikor ér már valaki haza!? ;D !+"% Nyomassátok a képeket meg a beszámolókat! :-<
 @:-)

Mod: Hupsz most nézem,hogy ott még csak kora délután van !+"% --)

Jóvót!  :-!  --)

2008. Május 31. - 22:49:31
Válasz #846
Nem elérhető

George


Eredmények férfi bodyban:
-168 cm: Major Zsolt
-178 cm: La Lave Alex
+178 cm: Sára György

Összetett bajnok: La Lave Alex

Az én személyes véleményem a versenyről: Érdekes eredmények születtek, néhány versenyzőt jobb helyeken képzeltem el, mint amire kihírdették őket. Ez ugyanúgy igaz a modellekre is mint a masters mezőnyre, illetve a férfi testépítés kategóriákra. A női bodyban végre megvolt amit mindenki várt, avagy Pál Mónika kontra Balla Yvette, ebből a harcból Yvette került ki győztesen, mellékesen hozzáteszem, hogy közel sem a legjobb formájában, de ez Mónira is igaz.
A kategóriákat külön nem részletezném, nekem alacsonyban Barkóczi Tamás jobbnak tűnt, a középső mezőny rohadt erős volt, magasban pedig Sára Gyuri egyértelműen kiemelkedett a többiek közül. Az abszolut bajnok választás "házi verseny" volt, amiből Alexet látták jobbnak... Gróf Brigi kategóriáját egyértelműen nyerte.
Gratulálok mindenkinek, attól függetlenül, hogy milyen helyezést ért el.  :-):-)::

2008. Június 01. - 02:17:23
Válasz #847
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GRATULÁLOK MINDEN VERSENYZŐNEK A TEGNAPI NAPHOZ!!!

 :-):-):: Łł= :-):-)::



Huh, még mindig jó messze van ez a Szeghalom... :-Đ ˝=/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 01. - 11:15:09
Válasz #848
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mer' én ilyen jó fej vagyok...pár kép...szeghalomról

1.Yvette hasa amikor még nem szurtuk el nagyon
2.Amit jó volt nézni. (..a modell lányok kapták a Freak Fixet  ;D)
3.Béci megmutatja a műtét nyomait (...jó voltál Béci!)
4.Egy boldog győztes

2008. Június 01. - 11:16:46
Válasz #849
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Akik bemutatóztak  :-){

2008. Június 01. - 11:17:43
Válasz #850
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Június 01. - 11:18:34
Válasz #851
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Steve-ről szerintem nem a "sanyifotós" hanem talán a "georgefotós" csinál képeket. Szétnézek.  ;)

2008. Június 01. - 11:27:53
Válasz #852
Nem elérhető

George


1. Megnyitó
2. Pál Móni & Balla Yvette

2008. Június 01. - 11:54:15
Válasz #853
Nem elérhető

Raymond


Komolyak a képek....Bognár Gergő jó megnőtt...brutál...... /:-) @:-)

2008. Június 01. - 12:15:24
Válasz #854
Nem elérhető

FirstLady


Tényleg nagyon jó képek! :-)!
Gergőn én is elképedtem, meg a minap láttam róla offseason-ös képeket, hát meg sem ismertem volna... Łł= Łł= Łł= Łł=
Yvette is elképesztően jól néz ki @:-) @:-) @:-)
Dani sem nézett kis rosszul :-OO

Béci karja nem semmi, látszik, hogy hol szakad le, kiváncsi leszek, hogy mennyire lehet majd látni, mondjuk egy párosbicónál a különbséget, remélem nem nagyon 8-) :)

Egy szó mint száz, elismerésem a versenyzőknek, és a bemutatózóknak is!  :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady