2024. Szeptember 30. - 05:31:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214151 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Május 23. - 19:05:46
Válasz #750
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Remélem legközelebb egy jól felkészült magyar csapatot láthatunk "Európa csúcsán"...

 ;D


És ebben az esetben igaz is !  ;D :D ;D

2008. Május 23. - 19:09:09
Válasz #751
Nem elérhető

BrianB


Remélem legközelebb egy jól felkészült magyar csapatot láthatunk "Európa csúcsán"...

 ;D
Mi volt a verseny helyszíne? Mont Blanc? ;D

2008. Május 23. - 21:21:19
Válasz #752
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hogy mindent későn tudok meg...erről is lekéstünk... Viccen kívül tényleg, de mindegy viccnek itt a plakát...

 @:-)

Indítványozni fogom a getbig-en Ron-nak (Avidan), hogy ő is álljon be az All Star Seminar tagok közé legközelebb...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 23. - 21:56:09
Válasz #753
Nem elérhető

powerbeco


most néztem az Eb-s képeket!....alig hiszem el, hogy ez létezhet sajna....miért jó ez?..kinek jó ez?..nem értem én ezt....na mindegy..nem akartam beleszólni én kutyaúszó..de azé a vízbe ne dobjunk má olyat aki nem tud úszni ;D   by rosszindulatú Béla

2008. Május 23. - 22:05:03
Válasz #754
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tudod Béci meg van kötve kezünk,lábunk.  :(

Ez van,ezt kell szeretni...mi meg maradunk tisztelettel kutyaúszók. Vaúúúúúúúúúúúúúú!  ;D

2008. Május 23. - 22:08:28
Válasz #755
Nem elérhető

tas


Hogy mindent későn tudok meg...erről is lekéstünk... Viccen kívül tényleg, de mindegy viccnek itt a plakát...

 @:-)

Indítványozni fogom a getbig-en Ron-nak (Avidan), hogy ő is álljon be az All Star Seminar tagok közé legközelebb...


most mért szóltad le? nem értem. Szerintem igenis teljesen jó és színvonalas, hogy Magyarországon van ilyen egyáltalán.
Főleg azért nem értem, mert Danit és Petit te is jövőbeni Olympia-potenciálú versenyzőknek tartod. Nagyon jó dolog hogy nagyobb tömegeket mozgatnak meg Bunnyék, és sokan a hatásukra kezdtek el testépíteni, és az utánpótlás a sport jövőjének az alapja. Az hogy te nem vagy jóba velük finoman fogalmazva, attól magát a programot és kezdeményezést mért nem ismered el? Csakhogy érezd hogy itt a fórumon nem nyalunk neked (mint pár napja téma volt ez), csak egyszerűen kérdezem hogy mi nem tetszik benne? Amúgy nagyon szurkolok neked a versenyekre ;)

u.i. ha valamire (biztos sokmindenre) nincs rálátásom elnézést kérek

2008. Május 23. - 22:12:41
Válasz #756
Nem elérhető

FirstLady


A mondanivaló nem biztos, hogy átment 8-) ;D
Te tudod, hogy mi az a getbig, és ki a Ron?  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 22:22:04
Válasz #757
Nem elérhető

Raymond


Hogy mindent későn tudok meg...erről is lekéstünk... Viccen kívül tényleg, de mindegy viccnek itt a plakát...

 @:-)

Indítványozni fogom a getbig-en Ron-nak (Avidan), hogy ő is álljon be az All Star Seminar tagok közé legközelebb...


Addig hogy elolvasom Magyarország vezető testépítői........az oké....De ki az utoló tag a képen?????? ????... ????... :D...csak nem  Magyarország vezető testépítője??????....én még lebarnítózva nem láttam a színpadon....biztos profi kártyát kapott és több bajnoki címet nyert ...csak mi nem tudjuk még..... --) :-/] o--O

2008. Május 23. - 22:24:56
Válasz #758
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hogy mindent későn tudok meg...erről is lekéstünk... Viccen kívül tényleg, de mindegy viccnek itt a plakát...

 @:-)

Indítványozni fogom a getbig-en Ron-nak (Avidan), hogy ő is álljon be az All Star Seminar tagok közé legközelebb...


most mért szóltad le? nem értem. Szerintem igenis teljesen jó és színvonalas, hogy Magyarországon van ilyen egyáltalán.
Főleg azért nem értem, mert Danit és Petit te is jövőbeni Olympia-potenciálú versenyzőknek tartod. Nagyon jó dolog hogy nagyobb tömegeket mozgatnak meg Bunnyék, és sokan a hatásukra kezdtek el testépíteni, és az utánpótlás a sport jövőjének az alapja. Az hogy te nem vagy jóba velük finoman fogalmazva, attól magát a programot és kezdeményezést mért nem ismered el? Csakhogy érezd hogy itt a fórumon nem nyalunk neked (mint pár napja téma volt ez), csak egyszerűen kérdezem hogy mi nem tetszik benne? Amúgy nagyon szurkolok neked a versenyekre ;)

u.i. ha valamire (biztos sokmindenre) nincs rálátásom elnézést kérek
Így érthetőbb vagy "magyarázzam" még.

Bocs ha nagyon "in medias res' vagyok néhány témában...de én pl. ha nem vagyok otthon egy dologban, akkor csöndben kivárom míg más emberek és különböző szituációk által rájövök a lényegre.

De kár is volt beraknom ide. Csak ha pl. vkinek nem vicces ez a plakát, akkor ott nagyon nagy gondok vannak...sztem.


Leszóltam a rendezvényt?! Most tényleg?  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 23. - 22:31:16
Válasz #759
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A 90-es években láttam ilyen stílusú plakátot  :D :D :D :D

2008. Május 23. - 22:35:07
Válasz #760
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hogy mindent későn tudok meg...erről is lekéstünk... Viccen kívül tényleg, de mindegy viccnek itt a plakát...

 @:-)

Indítványozni fogom a getbig-en Ron-nak (Avidan), hogy ő is álljon be az All Star Seminar tagok közé legközelebb...


most mért szóltad le? nem értem. Szerintem igenis teljesen jó és színvonalas, hogy Magyarországon van ilyen egyáltalán.
Főleg azért nem értem, mert Danit és Petit te is jövőbeni Olympia-potenciálú versenyzőknek tartod. Nagyon jó dolog hogy nagyobb tömegeket mozgatnak meg Bunnyék, és sokan a hatásukra kezdtek el testépíteni, és az utánpótlás a sport jövőjének az alapja. Az hogy te nem vagy jóba velük finoman fogalmazva, attól magát a programot és kezdeményezést mért nem ismered el? Csakhogy érezd hogy itt a fórumon nem nyalunk neked (mint pár napja téma volt ez), csak egyszerűen kérdezem hogy mi nem tetszik benne? Amúgy nagyon szurkolok neked a versenyekre ;)

u.i. ha valamire (biztos sokmindenre) nincs rálátásom elnézést kérek

Még mindig nagyon sokan a homályban élnek!SAJNOS! Nekem ez a véleményem és felvállalom!!!

2008. Május 23. - 22:44:02
Válasz #761
Nem elérhető

tas


Hogy mindent későn tudok meg...erről is lekéstünk... Viccen kívül tényleg, de mindegy viccnek itt a plakát...

 @:-)

Indítványozni fogom a getbig-en Ron-nak (Avidan), hogy ő is álljon be az All Star Seminar tagok közé legközelebb...


most mért szóltad le? nem értem. Szerintem igenis teljesen jó és színvonalas, hogy Magyarországon van ilyen egyáltalán.
Főleg azért nem értem, mert Danit és Petit te is jövőbeni Olympia-potenciálú versenyzőknek tartod. Nagyon jó dolog hogy nagyobb tömegeket mozgatnak meg Bunnyék, és sokan a hatásukra kezdtek el testépíteni, és az utánpótlás a sport jövőjének az alapja. Az hogy te nem vagy jóba velük finoman fogalmazva, attól magát a programot és kezdeményezést mért nem ismered el? Csakhogy érezd hogy itt a fórumon nem nyalunk neked (mint pár napja téma volt ez), csak egyszerűen kérdezem hogy mi nem tetszik benne? Amúgy nagyon szurkolok neked a versenyekre ;)

u.i. ha valamire (biztos sokmindenre) nincs rálátásom elnézést kérek
Így érthetőbb vagy "magyarázzam" még.

Bocs ha nagyon "in medias res' vagyok néhány témában...de én pl. ha nem vagyok otthon egy dologban, akkor csöndben kivárom míg más emberek és különböző szituációk által rájövök a lényegre.

De kár is volt beraknom ide. Csak ha pl. vkinek nem vicces ez a plakát, akkor ott nagyon nagy gondok vannak...sztem.


Leszóltam a rendezvényt?! Most tényleg?  ????...

"ha pl. vkinek nem vicces ez a plakát, akkor ott nagyon nagy gondok vannak...sztem. " a te szemszögedből te így látod.
De úgylátom baj ha valamit megkérdezek, ami úgymond tabutéma, és egyfelől baromi egyértelmű (ahogy te is írtad, hogy nyilván vicces a plakát) másrészről viszont nagyon nem tiszta. Az oké hogy a fórumon van x ember aki nagyon ott van a témában, de nem tudhat a többi y ember mindent.
Másrészt vannak azért itt a fórumon 100szor gagyibb kérdések is.
És nem kell magyaráznod, értem a lényeget.
De igazad van, a plakát sántít erősen, de azért amit írtam abban is van egy mondat igazság... te is tudod melyik...
De ha már itt tartunk, mintegy lezárva a "vitát", ami nem is volt az, elmondhatnád a véleményedet magáról a rendezvényről, és nem a hirdetés, plakát milyenségéről. Gondolom azért te is jó ötletnek tartod a bemutatóedzéseket, szemináriumokat, mint olyat. Vagy?

2008. Május 23. - 22:50:06
Válasz #762
Nem elérhető

FirstLady


Nade Tas, ismétlem magam:
A mondanivaló nem biztos, hogy átment  8-)  ;D
Te tudod, hogy mi az a getbig, és ki a Ron?   ;D

csak hozzáteszem, ha a kérdésre a válasz nem, akkor  ?:-) junó  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 23. - 22:53:52
Válasz #763
Nem elérhető

tas


Hogy mindent későn tudok meg...erről is lekéstünk... Viccen kívül tényleg, de mindegy viccnek itt a plakát...

 @:-)

Indítványozni fogom a getbig-en Ron-nak (Avidan), hogy ő is álljon be az All Star Seminar tagok közé legközelebb...


most mért szóltad le? nem értem. Szerintem igenis teljesen jó és színvonalas, hogy Magyarországon van ilyen egyáltalán.
Főleg azért nem értem, mert Danit és Petit te is jövőbeni Olympia-potenciálú versenyzőknek tartod. Nagyon jó dolog hogy nagyobb tömegeket mozgatnak meg Bunnyék, és sokan a hatásukra kezdtek el testépíteni, és az utánpótlás a sport jövőjének az alapja. Az hogy te nem vagy jóba velük finoman fogalmazva, attól magát a programot és kezdeményezést mért nem ismered el? Csakhogy érezd hogy itt a fórumon nem nyalunk neked (mint pár napja téma volt ez), csak egyszerűen kérdezem hogy mi nem tetszik benne? Amúgy nagyon szurkolok neked a versenyekre ;)

u.i. ha valamire (biztos sokmindenre) nincs rálátásom elnézést kérek

Még mindig nagyon sokan a homályban élnek!SAJNOS! Nekem ez a véleményem és felvállalom!!!

Örülök hogy Te is felvállalod :) Azért akkora homályban nem vagyok, csak nem kapcsoltam egyből, hogy Steve mért rakja be a képet (ami abszolút világos már, több abszurd kijelentés van a plakáton)
Azt hiszed nekem tetszett az amikor a Sztereót meg sem említették, le se videózták (ahogy Ivett szabadpózát se) a sárga oldalon? Lehet nekem van csak ilyen természetem de én mindig csak a kibékülést szeretném, nem az ellentétek szítását.

2008. Május 23. - 22:57:29
Válasz #764
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tas! Relax! Számít valamit hogy ki kit videózott le? Semmit! Múlik rajta valami? Semmi! Van médiánk? Van!
Kérdés?