2024. Szeptember 30. - 01:23:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214121 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Május 04. - 19:55:55
Válasz #630
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Következő képes beszámoló majd a Bihac Open lesz. Május 17-ről van szó. Az eredeti terv szerint Kathi Béci is bemutatózott volna. Kint lesznek Jenei Pistiék is...de jövő héten leírom a kinti indulólétszámot is.

2008. Május 04. - 21:12:43
Válasz #631
Nem elérhető

God Vazzeg


George is szerepel a műsorban @-o @:-) :D
George "light" változat ;D Azért remélem jöttök majd egyszer tömegelés közben is. Most jóképűek voltunk, legközelebb izmosak is leszünk :D

Nana! Vagy jóképű, vagy izmos! Lehet választani  o:)  :-/-(-:  #:-)

2008. Május 04. - 22:09:44
Válasz #632
Nem elérhető

The Rock


Super Kupa induló máj 31 Szeghalom. Németh Robi 4 héttel a verseny előtt.  :-):-):: forrás:bodysport

Tömeges a Robi, de a combjai rendesen le vannak maradva  ::)
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Május 05. - 15:15:37
Válasz #633
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon jófej srác...én megdöbbentem pár éve amikor a junior korban lévő srácot láttam versenyfazonban. Tehetséges és nagyon szimpatikus sportember! Nagyon szurkolok neki a későbbiekben is!  :-)!

2008. Május 05. - 15:18:58
Válasz #634
Nem elérhető

Jordan


Super Kupa induló máj 31 Szeghalom. Németh Robi 4 héttel a verseny előtt.  :-):-):: forrás:bodysport

Tömeges a Robi, de a combjai rendesen le vannak maradva  ::)
Érdekes viszont, hogy a vádliai azért ott vannak.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 05. - 15:44:49
Válasz #635
Nem elérhető

madinorbi


Super Kupa induló máj 31 Szeghalom. Németh Robi 4 héttel a verseny előtt.  :-):-):: forrás:bodysport

Tömeges a Robi, de a combjai rendesen le vannak maradva  ::)
Érdekes viszont, hogy a vádliai azért ott vannak.  ;)
Élőbe láttam azt a vádlit a képek nem adják vissza döbbenetes nagy rombusz alakú húsdarabok  ;)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 06. - 12:38:54
Válasz #636
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Újabb versenyzők a szeghalmi Szuper Kupán. Nagyon örülök hogy Major Zsolti is bevállalta a versenyt. Az olaszországban hozott fazonja elképesztő volt. Pár kép most róla.Forrás:bodysport

2008. Május 06. - 12:40:32
Válasz #637
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A magas kategória egyik indulója Leonard Laci

2008. Május 06. - 12:42:15
Válasz #638
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon jó kis mezőny gyűlik össze...már van egy előzetes indulói lista de ha véglegesedik akkor kiteszem ide is.  ;)

2008. Május 06. - 12:45:21
Válasz #639
Nem elérhető

L


Újabb versenyzők a szeghalmi Szuper Kupán. Nagyon örülök hogy Major Zsolti is bevállalta a versenyt. Az olaszországban hozott fazonja elképesztő volt. Pár kép most róla.Forrás:bodysport

Na neki különösképpen szurkolok, hiszen ő is pécsi illetőségű és egy ideig egy teremben edzettünk. Brutál kondíciót tud hozni annyi biztos.
Go (:-) !
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 06. - 13:55:03
Válasz #640
Nem elérhető

sasa


Nagyon jó kis mezőny gyűlik össze...már van egy előzetes indulói lista de ha véglegesedik akkor kiteszem ide is.  ;)
Szerintem is nagyon erős mezőny lesz. Łł=
Jó látni, hogy ilyen sokan bekészülnek már tavaszra. Jó érzés fog el, hogy megint láthatunk egy színvonalas versenyt Magyarországon. Ha ebből a versenyből minden tavaszra hagyományt lehetne teremteni, és összel ott lenne a Super Body, a Fitt Parade és a Vida Zoli versenye, ami az idén a Patakiban lesz, akkor már elmondhatnánk, hogy újra van testépítő élet Magyarországon. @:-)
Nem beszéltem még egy esetleges BSN kupáról, vagy akár a Lakatos Misi hagyományos versenyéről. Azért belegondolva nincs itt olyan nagy vész.

2008. Május 06. - 17:17:53
Válasz #641
Nem elérhető

fastor


A magas kategória egyik indulója Leonard Laci
lehet tudni milyen magas és hány kiló? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 06. - 17:31:35
Válasz #642
Nem elérhető

sasa


A 178 cm feletti kategóriában indul és a Sára Gyurinak lesz az ellenfele. Gondolm 90-100 között mozoghat.

2008. Május 06. - 21:02:42
Válasz #643
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 08. - 13:18:49
Válasz #644
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sára Gyuri a Super Kupa előtt 4 héttel. Forrás:bodysport @:-)