2024. Szeptember 29. - 09:23:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 213982 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2008. Január 09. - 11:56:31
Válasz #60
Nem elérhető

L


"News just in from the crew at IRONMAN, Desmond Miller will be competing in the IRONMAN Pro. Desmond qualified for the Olympia last year but chose to sit it out. Will his time off help his chances of claiming the title? We’ll see in 37 days!"

Vagyis Desmond Miller beszáll az Ironmanek csatájába. Van, aki top 5 esélyesnek tartja? ::)

Én nem vok egy szakguru, de elnézve a képeket, nem a legjobb adottságú testépítő. Ennek ellenére a személyisége ezért kárpótolja amit maximálisan tisztelek benne  :-){

Szimpatikus versenyző brutális tömeggel, annyi biztos és még csak alig egy éve profi:
http://www.youtube.com/watch?v=FhfCmKiQQ8k
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 09. - 14:38:14
Válasz #61
Nem elérhető

Bubee


"News just in from the crew at IRONMAN, Desmond Miller will be competing in the IRONMAN Pro. Desmond qualified for the Olympia last year but chose to sit it out. Will his time off help his chances of claiming the title? We’ll see in 37 days!"

Vagyis Desmond Miller beszáll az Ironmanek csatájába. Van, aki top 5 esélyesnek tartja? ::)

Én nem vok egy szakguru, de elnézve a képeket, nem a legjobb adottságú testépítő. Ennek ellenére a személyisége ezért kárpótolja amit maximálisan tisztelek benne  :-){


Szimpatikus versenyző brutális tömeggel, annyi biztos és még csak alig egy éve profi:
http://www.youtube.com/watch?v=FhfCmKiQQ8k

A tömeg nem minden, de ezt gondolom te is tudod  ;D Viszont azok a futóművek odab*sznak  =/+'

Ami szerintem biztos: "The Gift" tarolni fog ahol felbukkan  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 09. - 15:01:16
Válasz #62
Nem elérhető

L


"News just in from the crew at IRONMAN, Desmond Miller will be competing in the IRONMAN Pro. Desmond qualified for the Olympia last year but chose to sit it out. Will his time off help his chances of claiming the title? We’ll see in 37 days!"

Vagyis Desmond Miller beszáll az Ironmanek csatájába. Van, aki top 5 esélyesnek tartja? ::)

Én nem vok egy szakguru, de elnézve a képeket, nem a legjobb adottságú testépítő. Ennek ellenére a személyisége ezért kárpótolja amit maximálisan tisztelek benne  :-){


Szimpatikus versenyző brutális tömeggel, annyi biztos és még csak alig egy éve profi:
http://www.youtube.com/watch?v=FhfCmKiQQ8k

A tömeg nem minden, de ezt gondolom te is tudod  ;D Viszont azok a futóművek odab*sznak  =/+'

Ami szerintem biztos: "The Gift" tarolni fog ahol felbukkan  --)
Az biztos!  ;-oo-;
Valahol azt olvastam, hogy Heath kb 5 éve edz! Ilyenkor szoktam elgondolkodni, hogy valamit rosszul csinálok... ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 09. - 15:04:59
Válasz #63
Nem elérhető

Bubee


Ne is mondd! Hát én majdnem sokkot kaptam amikor megláttam h mekkora vadmalac lett  :-O Egyszerűen hihetetlen  ????...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 09. - 15:14:12
Válasz #64
Nem elérhető

L


A tavaly AC felkészülést olvastam talán az MD-ben és már ott is kiemelkedő karjai voltak(elsőként ezt szúrtam ki) és ahhoz képest ha lehet még javított rajtuk. Szerintem kb 5 kilóval nehezebben lép most színpadra. És az is mellette szól ami profi szinten nem mellékes, hogyha valóban 5 éve edz akkor még relatív "friss" a szervezete, vagyis ha okosan csinálja a dolgait még jópár éve van a színpadon, ráadásul hatalmas potenciál lehet még benne.

Ps.: ez a Hany Rambod érti a dolgát asszem ;D befizethetnétek hozzá, hogy embert faragjon belőlem(is) ::)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 09. - 15:19:04
Válasz #65
Nem elérhető

Bubee


ráadásul hatalmas potenciál lehet még benne.

Pont ezt akartam írni én is, de aztán kimaradt  ;-oo-;
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 09. - 17:30:42
Válasz #66
Nem elérhető

pókerarc


Most anélkül h utánanéztem,szerintem enyhe túlzás az az 5 év.Ha jól tudom kb 27 éves és már juniorban is ugyanilyen komolyan nézett ki.Azért ahhoz is kellett idő(még neki is) hogy felépítse.Persze ettől még hihetetlenül néz ki és szerintem nyerni fogja az Arnoldot(is) ;D @:-)

2008. Január 09. - 17:54:46
Válasz #67
Nem elérhető

fastor


valaki nem tudja mit sportolt elötte?
mert ha modnjuk bírkózott, amerikai focizott stb akkor azzal elég szép izomzat szedhetö fel!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 09. - 17:58:38
Válasz #68
Nem elérhető

Woodslave


onéletrajza szerint kosarazott:
Prior To Bodybuilding, I participated on the University of Denver (Div.1-A) Men’s Basketball team (1998-2002)

2008. Január 09. - 18:01:38
Válasz #69
Nem elérhető

pókerarc


Na akkor viszont h versenyezhetett juniorban?
Esetleg ott 23 éves korig van? ?:-/

2008. Január 09. - 18:04:07
Válasz #70
Nem elérhető

L


Most anélkül h utánanéztem,szerintem enyhe túlzás az az 5 év.Ha jól tudom kb 27 éves és már juniorban is ugyanilyen komolyan nézett ki.Azért ahhoz is kellett idő(még neki is) hogy felépítse.Persze ettől még hihetetlenül néz ki és szerintem nyerni fogja az Arnoldot(is) ;D @:-)
Jaja, 79-es születésű, 2003 ban versenyzett először egy állami bajnokságon. És 2005 ben nyerte az NPC junior nationals-t. Egy tavalyi MD ben az AC után, pedig azt nyilatkozta, hogy 5 éve edz. Lehet, hogy el van ferdítve egy kicsit a dolog, vagy én emlékszem rosszul.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 11. - 14:31:14
Válasz #71
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny mesternek

Infók itt lesznek de még nagyon új a dolog...de egész csillivilli lesz. Olyan "anzsalbözsörő" helyszín  ;D

http://www.weidertrophy.fr/


2008. Január 11. - 16:52:13
Válasz #72
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Johnny mesternek

Infók itt lesznek de még nagyon új a dolog...de egész csillivilli lesz. Olyan "anzsalbözsörő" helyszín  ;D

http://www.weidertrophy.fr/


Köszönöm..Már meg is tanultam 3 francia szót:1.demizsón bór
                                                                          2.zsákvarró tűű
                                                                          3.tákárítóó nőő
 :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 11. - 16:55:26
Válasz #73
Nem elérhető

fastor


Johnny mesternek

Infók itt lesznek de még nagyon új a dolog...de egész csillivilli lesz. Olyan "anzsalbözsörő" helyszín  ;D

http://www.weidertrophy.fr/


Köszönöm..Már meg is tanultam 3 francia szót:1.demizsón bór
                                                                          2.zsákvarró tűű
                                                                          3.tákárítóó nőő
 :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-

kéthasznos szó ha kint versenyzel majd ;D
DEgázs(fonetikusan):tünés
fákoshee:kuss
persze csak poén o:)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 12. - 09:12:37
Válasz #74
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez is open verseny Franciaországban tavasszal