2024. Szeptember 29. - 23:39:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214117 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2008. Április 27. - 17:49:02
Válasz #585
Nem elérhető

BeLo


A képen Sánta Laci látható, ő marad a fekvenyomásnál :)

2008. Április 27. - 18:15:07
Válasz #586
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A képen Sánta Laci látható, ő marad a fekvenyomásnál :)

Bocs keverem a Sántákat. Van képed róla Lóri?

2008. Április 27. - 18:36:51
Válasz #587
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Dani is már színpadon van? Bebarnítva vár a sorára. Kíváncsi vagyok.

2008. Április 27. - 21:51:37
Válasz #588
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Bjelovar nemzetközi ...... Muscle Fest -85kg Varga Dániel (EXTREMEFIT TEAM) 4.hely!!!!!!
Gratulálunk Daninak  Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-)! :-)! :-)! :-)! :-)! :-)!

2008. Április 27. - 21:55:27
Válasz #589
Nem elérhető

L


Bjelovar nemzetközi ...... Muscle Fest -85kg Varga Dániel (EXTREMEFIT TEAM) 4.hely!!!!!!
Gratulálunk Daninak  Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= Łł= :-)! :-)! :-)! :-)! :-)! :-)!

Gratulálok Dani! :-){ Łł=
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Április 27. - 22:03:16
Válasz #590
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
A képen Sánta Laci látható, ő marad a fekvenyomásnál :)


Az Én Sántha Tomi barátom most jobbképű, befogyott markáns arccal ;D ;D ;D ;D ;D!

Ez a kép 3hete készült akkor már alakult!

2008. Április 27. - 22:27:04
Válasz #591
Nem elérhető

powerbeco


no..na...
nagyon várom Sántha Tomi bemutatkozását! hússal nem lesz gond az tuti...
sajna nem tok elmenni az osztrák nagydíjra pedig barátnőm első bemutatkozó versenye lesz... nagyon szerettem volna ott lenni az első versenyén de ez most sajna lehetleten..segítsetek neki légyszíves mit hogy miért, stb.! Molnár Dóra  a neve..köszönöm előre is!!!

2008. Április 27. - 22:34:18
Válasz #592
Nem elérhető

Xéna


no..na...
nagyon várom Sántha Tomi bemutatkozását! hússal nem lesz gond az tuti...
sajna nem tok elmenni az osztrák nagydíjra pedig barátnőm első bemutatkozó versenye lesz... nagyon szerettem volna ott lenni az első versenyén de ez most sajna lehetleten..segítsetek neki légyszíves mit hogy miért, stb.! Molnár Dóra  a neve..köszönöm előre is!!!

Szia Béci!

Mi ott leszünk Lacival a versenyen, én szívesen segítek Dórinak, annál is inkább, mivel ismerjük egymást.
Add meg neki a telószámomat, keressük egymást a helyszínen.
Eszter

2008. Április 27. - 22:50:03
Válasz #593
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Mi is voltunk a Vörös malomban a versenyen. 80 kiló felett nem sokan voltak, és főleg a modellek domináltak a nők között.
P. Peti valóban kiválló volt, és bekerültm az EB. keretbe testépítésben 100kg-ban nagy gratula neki és sok sikert.
Farkas Andi versenyzője a modell -165cm-ben győzött, Andi edzőként is sikeres  :-)! Łł= :-){.
Hajrá Farkas Team!
 d:)

2008. Április 28. - 06:28:51
Válasz #594
Nem elérhető

fastor


Éppen abból a páholyból fényképeztem ahol a BERkes házaspár ült, XÉna rendes volt mert modnta hogy nyugodtan kihajolhatok eléjük, ha fényképezni akarok, pedig így nem tudom mennyit látott éppen mikor fotóztam :-[
köszönöm megint  o:)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 28. - 06:33:34
Válasz #595
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mégis bíráskodtál?
Sok induló volt?
Igen,bíráskodtam.Átteték a Gyurma forgatást ma reggel 7 órára {-).Érdekes lesz .Már vagy 4 éve nem edzettem reggel.Hányan voltak?Bodyba kategóriánként 1-4 versenyzőig.Csajok voltak szépen...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Április 28. - 07:00:50
Válasz #596
Nem elérhető

izomboy


Itt van még egy kép Szebeni Petráról és Gróf Brigiről pár napja készűlt.
Ezen a képen néz ki Petra a legjobban. 
Ő egyébként 23 éves, és megy EB re ha összeszedi azt a pár eurót a regisztrációs díjra...

2008. Április 28. - 11:18:27
Válasz #597
Nem elérhető

Xéna


Éppen abból a páholyból fényképeztem ahol a BERkes házaspár ült, XÉna rendes volt mert modnta hogy nyugodtan kihajolhatok eléjük, ha fényképezni akarok, pedig így nem tudom mennyit látott éppen mikor fotóztam :-[
köszönöm megint  o:)

Szia!

Mondhattad volna, hogy te vagy fastor a fórumról, szivesen megistünk volna személyesen!
Legközeleb gyere oda, mert mi a kicsi képed alapján nem ismertünk meg.
Mégegyszer nagyon szivesen, örülök ha tudtam ezzel segíteni.
Remélem kijössz Budakalászra is a masters EB-re, és ott is fényképezel majd.

2008. Április 28. - 16:12:52
Válasz #598
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
no..na...
nagyon várom Sántha Tomi bemutatkozását! hússal nem lesz gond az tuti...
sajna nem tok elmenni az osztrák nagydíjra pedig barátnőm első bemutatkozó versenye lesz... nagyon szerettem volna ott lenni az első versenyén de ez most sajna lehetleten..segítsetek neki légyszíves mit hogy miért, stb.! Molnár Dóra  a neve..köszönöm előre is!!!

Kint leszek én is. Természetesen rám is számíthat. Lövök majd róla is sok képet.  ;)

2008. Április 28. - 16:33:37
Válasz #599
Nem elérhető

powerbeco


előre is köszi Dóri nevében is!
sok sikert a magyar csapatnak! ;-oo-;