2024. Szeptember 28. - 23:37:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 213889 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2008. Február 10. - 13:22:49
Válasz #210
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vazze Ádám én is vidéki vagyok, egy alig 4000 fős városkából. Szóval akkor nálunk még a kerék is négyzet alakú? De elárulom, hogy amikor kicsi voltam patkányt tologattam matchbox helyett a fészerben!

Na jó nem vettem komolyan az egészet:)


 O0 O0 O0

2008. Február 10. - 13:27:29
Válasz #211
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja meg Pisti! Tényleg menj mind a kettő versenyre el, mert megéri még tapasztalat szerzés terén is!!! És érdemes lenne bevállalni a -65kg-ot felnőtben, mert nem lesz rajtad kívűl senki sem , vagy ha igen, akkor is tudsz tanúlni, mint versenyzés terén, mint szinpadi kiállás, és nem utolsó sorban a barnító szag miatt. Én azt hiszem függő vagyok ez terén. Néha még itthon is kinyitom és beleszippantok egyet-kettőt....

Szóval a forma - ahogy Johnny is mondta - már most jó, annyit nem kell majd diétáznod, s vállald be a versenyzést! Én ekkor 52 kiló voltam és még álmodni sem mertem a versenyről, most meg már 53 vagyok  O0 O0 O0
 :-):-)::

2008. Február 10. - 13:48:47
Válasz #212
Nem elérhető

Izompisti


Szerintem (így belegondolva) nincs annál rosszabb ha versenyen senki sincs aki ellen kiájjál a szinpadra. Mind 2 jó lenne csak az út is+még ami kell(barnító,póznadrág)+a nevezés nem olyan olcsó összeadva. :'(  Bocs hogy szólok,de szerintem a súlyod félre írtad.
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 10. - 14:01:43
Válasz #213
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Izompisti!!!

Nem azt mondom, hogy jó egyedül kiállni a színpadra, hanem azt, hogy így elsőre még az is jó, csak szokjad a színpadi fellépést, a verseny hangulatát, s utána az összevetésben úgysem egyedül fogsz fent állni!

A súlyomat elírtam? Ja igen 43 kg!  ;D ;D ;D

 O0 O0 O0

2008. Február 10. - 14:05:18
Válasz #214
Nem elérhető

Jordan


Izompisti!!!

Nem azt mondom, hogy jó egyedül kiállni a színpadra, hanem azt, hogy így elsőre még az is jó, csak szokjad a színpadi fellépést, a verseny hangulatát, s utána az összevetésben úgysem egyedül fogsz fent állni!

A súlyomat elírtam? Ja igen 43 kg!  ;D ;D ;D

 O0 O0 O0

Na igen de az már full szálkásan.  ;) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 10. - 14:42:48
Válasz #215
Nem elérhető

Cressler


Izompisti!!!

Nem azt mondom, hogy jó egyedül kiállni a színpadra, hanem azt, hogy így elsőre még az is jó, csak szokjad a színpadi fellépést, a verseny hangulatát, s utána az összevetésben úgysem egyedül fogsz fent állni!

A súlyomat elírtam? Ja igen 43 kg!  ;D ;D ;D

 O0 O0 O0

Na igen de az már full szálkásan.  ;) ;D
kicsontozva  /7% (bocsi tegnap este volt  HAnnibal Lecter a tv-ben)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 10. - 14:44:30
Válasz #216
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vagy megnyúzva: Alien vs Predator!

 O0 O0 O0

2008. Február 10. - 17:45:32
Válasz #217
Nem elérhető

sasa


Szerintem az sem jó, ha egy 15 éves srác megnyer egy felnőtt Magyart, csak azért mert nincs ellenfele.
- Nem jó, mert nincs még olyan formában, hogy megérdemeljen egy bajnoki aranyat.
- Nem jó, mert ha legközelebb lesz ellenfele, akkor lehet, hogy csalódás éri.
Szerintem fojtassa a megkezdett utat, és szép lassan haladjon a cél felé.
Túl sokat foglalkoztok vele, és attól félek, hogy bele lesz hajtva valami hülyeségbe.
Sok sikert Pisti! @:-)

2008. Február 10. - 18:31:57
Válasz #218
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szerintem az sem jó, ha egy 15 éves srác megnyer egy felnőtt Magyart, csak azért mert nincs ellenfele.
- Nem jó, mert nincs még olyan formában, hogy megérdemeljen egy bajnoki aranyat.
- Nem jó, mert ha legközelebb lesz ellenfele, akkor lehet, hogy csalódás éri.
Szerintem fojtassa a megkezdett utat, és szép lassan haladjon a cél felé.
Túl sokat foglalkoztok vele, és attól félek, hogy bele lesz hajtva valami hülyeségbe.
Sok sikert Pisti! @:-)
Łł= Łł=.Így van,ott az igazság..Mint írtam is iszanyat fiatal még,egyrészt rengeteg az idő,ráadásul(amit megint csak írtam ),neki még max. a tapasztalatszerzés lenne a reális.DE persze nem is minden áron.A valódi egyénisége meg igencsak kialakulóban van,csakúgy mint a szervezetének működése is.Az ő korában igenis a család féltve óvó szerepe a fő,ami számít.Ne feledjük el.hogy 15 évesen max óvatosan szabad elkezdeni ezt a sportot és hol van még ahhoz hogy igazán terhelve legyen.Az biztos (és sztem ezzel más is így van) nem örülnék annak ha a gyermekem 15 évesen hardcore bodybuilding-gel foglakozna(és a versenysport mi ha nem az).Nekem a szívem azt mondaná,hogy fiam,egyél jól,edzél és ha két év múlva még mindig ilyen kitartó vagy akkor beszéljük át az egészet megint..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 10. - 18:35:02
Válasz #219
Nem elérhető

fastor


Szerintem az sem jó, ha egy 15 éves srác megnyer egy felnőtt Magyart, csak azért mert nincs ellenfele.
- Nem jó, mert nincs még olyan formában, hogy megérdemeljen egy bajnoki aranyat.
- Nem jó, mert ha legközelebb lesz ellenfele, akkor lehet, hogy csalódás éri.
Szerintem fojtassa a megkezdett utat, és szép lassan haladjon a cél felé.
Túl sokat foglalkoztok vele, és attól félek, hogy bele lesz hajtva valami hülyeségbe.
Sok sikert Pisti! @:-)
Łł= Łł=.Így van,ott az igazság..Mint írtam is iszanyat fiatal még,egyrészt rengeteg az idő,ráadásul(amit megint csak írtam ),neki még max. a tapasztalatszerzés lenne a reális.DE persze nem is minden áron.A valódi egyénisége meg igencsak kialakulóban van,csakúgy mint a szervezetének működése is.Az ő korában igenis a család féltve óvó szerepe a fő,ami számít.Ne feledjük el.hogy 15 évesen max óvatosan szabad elkezdeni ezt a sportot és hol van még ahhoz hogy igazán terhelve legyen.Az biztos (és sztem ezzel más is így van) nem örülnék annak ha a gyermekem 15 évesen hardcore bodybuilding-gel foglakozna(és a versenysport mi ha nem az).Nekem a szívem azt mondaná,hogy fiam,egyél jól,edzél és ha két év múlva még mindig ilyen kitartó vagy akkor beszéljük át az egészet megint..
Ezt Izomboy is modnta neki, és én is...tántoríthatatlan.
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 10. - 19:06:31
Válasz #220
Nem elérhető

L


Will "The World" Harris 1 week out:
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 19:09:49
Válasz #221
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Február 10. - 19:15:37
Válasz #222
Nem elérhető

L


Az a hát  :-O  :-)->

Fantasztik. Bárcsak egyszer fele ennyire komoly hátam lenne... :D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 10. - 19:23:10
Válasz #223
Nem elérhető

Izompisti


Kössz mindenkinek, de a Super Kupán ott akarok lenni, IFBB-n nem hiszem. Ha lesz Junior vagy valami hasonló kategória. Amikor kédezik tőlem hogy mié mék lehet nem is nyerek"tapaszatalat szerzés", bár van aki mondja, hogy mehetek, csak nehogy csalódás érjen ha véltlen utolsó leszek(mint ahogy ti is) apum csak a diétától félt mert ugyebár leterheli valamely szinten a szervezetet mind koncentrációliag mind fizikakilag. De 1 biztos folytatom az utamat ;) @:-)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

2008. Február 10. - 19:25:10
Válasz #224
Nem elérhető

Izompisti


Azé a lába se semmi, kicsit azé... @:-)
“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”