2024. Szeptember 30. - 23:30:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008-as tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 214283 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2008. Június 14. - 22:31:56
Válasz #1035
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Jay és Kerry nem fog semmilyen sms-t küldeni,mert ők nem kárörvendőek.Magukban hisznek,nem a másik hibáját lesik.
Magukban hisznek? Hmm, tudod a magyar amatőr sportolók is szeretnének magukban hinni, de TI még az esélyt sem adjátok meg nekik a bizonyításra...


 :-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 14. - 23:15:03
Válasz #1036
Nem elérhető

FirstLady


Nagyon örülök a Cutler érkezésének,meg annak is hogy van rá pénz.
Egyedül egy dolgot nem értek.Nekem azt mondták,hogy a pénz hiánya miatt nem rendeznek Magyarországon Európa Elite versenyt.Sztem érdekelt lett volna rajtam kívül 1-2 hazai versenyző.
Sztem a Cutler többet kér mint az egész verseny rendezése lett volna,főleg úgy hogy meghívták a Superbodyn szereplő legjobb versenyzőket is vendégpózolni(gondolom az sem ingyen).Ha a szövetség arra törekszik,hogy EURÓPÁBAN nagyobb tiszteletet kapjon a magyar IFBB,sztem annál többet nem kellett volna fitogtatni,hogy igenis meg tudjuk rendezni mi magyarok is a legerősebb európai(vagy világ) nemzetközi versenyét.
Szerintem ezáltal több piros pontot kaptunk volna Mr.Santonjától ,mint hogy a Jay eljön 30percre.Ráadásul talán sportdiplomáciailag is erősödhettünk volna ugye mert ismét itt lett volna 9 nemzetközi bíró(jól tartva) :-X.
De tényleg örülök,mert már jó ideje Jay az egyik kedvencem,de egyben szomorú is vagyok mert most versenyzőként én is és talán még egy páran besegíthettünk volna a hazai szövetség nemzetközileg jobb elismertségéhez. Łł=
Dehát így mehetünk máshová...valahol Európába versenyezni :(

Ami az egészben a bökkenő: Magyarországon mindenki profitálni szeretne a testépítésből (mert mi már csak ilyen nép vagyunk), de egy dolgot elfelejtenek az emberek. Ahhoz, hogy pénzt lehessen kivenni valamiből, elsőre bele is kell fektetni. Na már most, ha "csak" egy elite versenyt rendeztek volna meg, akkor nem lenne "laikus"-becsábító tényező. Mert ha itt van a Mr. O akkor mindenki felkapja a fejét, de ha itt lenne egy csomó hatalmas testépítő és (ahogy kinéz eddig) nem kevés esély lenne, hogy Johhny, vagy Németh Isti is elég mélyen bele tudna "könyökölni" a többi versenyzőbe, akkor nem jönnének ki az elöbb említett hozzá nem értő réteg. Így el tud majd jönni a tv, gondolom a kereskedelmik nagy része, rádió és még sok minden ami közzé teszi a tényt, hogy: ITT VAN JAY CUTLER!!!! (Ha az őszintét kellene bevallani, akkor a magyar lakosok 1%-a sincs tisztában azzal, hogy ki is lehet az a Jay)

Ezzel a kis kommenttel nem az a célom, hogy "lefikázzam" az IFBB versenyét és rendezvényét, (mert azt hiszem,hogy CSAK mi tudjuk majd értékelni azt, hogy itt van egy olyan ember akit nem minden nap láthatsz), hanem az ami Lantos Johnny is ki akart hangsúlyozni, hogy téyleg jó lenne egy olyan rendezvény is ami nem csak a hírességekkel tudná az embereket magához vonzani, hanem a mi álltalunk ismert hírességekkel. De sajna ez nem az IFBB vagy akár más szervezet hibája, hanem annak, hogy a testépítés nem FOCI. Az emberekben kellene keresni a hibát, vagy fel kellene már a médiának is nyittatni az átlag ember figyelmét arra, hogy a testépítők a legkeményebben készülő, legfegyelmezettebb, és a legkitartóbb magyar sportolók! S itt nem kell lealacsonyítani azokat sem akik csak hobbiból járnak "gyúrni", mert az i legalább már egy dolog a jó út felé!



Az az igazság, hogy a médiát sem érdekli Cutler... Már csak azért is, mert -ahogy meg is említed a postodban-, a nézők nem tudják, hogy ki ő, és bocs, most vulgáris leszek, nincs csöcse... Ha netán be is kerül egy ker.TV, valamelyik műsorába, az azért van, mert van ott egy "hülye", aki szereti ezt a sportot, és igyekszik hozzá sztorit gyűjteni, ha sikerül, bekerül. A nézőt-olvasót az érdekli, hogy ezek a sportolók meghalnak, rosszul lesznek, stb, mert az sztori.

Én teljes mértékben Johnnyval értek egyet, hogy bár Cutlert szívesen megnézem, mert nem járok külföldre versenyekre és érdekel, és igyekszem médiát szervezni hozzá, mert én is az előbb leírt "hülye" vagyok... DE! Mivel ez sosem lesz tömegsport, még akkor sem, ha egyre többen járnak az edzőterembe, azoknak kéne jó versenyeket csinálni, akiket megcsapott a "vas szaga". Divat nem lesz belőle soha arra kellene figyelni marketing szempontból szerintem, hogy a már meglévő testépítők, és rajongók ne pártoljanak el, és ők vigyenek magukkal még egy embert arra a bizonyos rendezvényre... Úgyis a szájpropaganda a legerősebb marketing...

MÓD: remélem érthetően írtam le, amit akartam, kicsit leamortizálódtam az utóbbi egy hétben :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 14. - 23:24:57
Válasz #1037
Nem elérhető

George


Biztos csak nekem ennyire bonyolult a helyzet....van itt ugye full naturál MB, mert ugye most ez kell...erre idejön a jelenlegi Mr. O., aki - hogy is mondjam - nem épp lifetime-natural. Az egész nap programja alapján a testépítéssel kapcsolatban ez a két esemény lesz összefüggésben. Érdekes lesz. Legalább lehet majd ujjal mutogatni a szerencsétlen genetikai selejtre, aki a hibáit doppingszerekkel próbálja meg kompenzálni. Én elmegyek megnézni...Jayt. Annyi. Hamár a nemzeti összefogás a lényeg: kap-e ez az esemény publicitást a szakmai médiában - Gyurma Tv ::) - vagy csak ismét 2 perc erejéig a Fókuszban vagy az Aktívban lesz riport a Hooligans együttessel, akik felléptek egy olyan helyen, ahol mellesleg volt valami amerikai csávó? Tök jó lenne mondjuk egy Cutler interjú, persze ahhoz az kellene, hogy a ne csak mások közelítsenek a szövetség felé, hanem ők is mások felé  :-}

2008. Június 14. - 23:41:36
Válasz #1038
Nem elérhető

FirstLady


Biztos csak nekem ennyire bonyolult a helyzet....van itt ugye full naturál MB, mert ugye most ez kell...erre idejön a jelenlegi Mr. O., aki - hogy is mondjam - nem épp lifetime-natural. Az egész nap programja alapján a testépítéssel kapcsolatban ez a két esemény lesz összefüggésben. Érdekes lesz. Legalább lehet majd ujjal mutogatni a szerencsétlen genetikai selejtre, aki a hibáit doppingszerekkel próbálja meg kompenzálni. Én elmegyek megnézni...Jayt. Annyi. Hamár a nemzeti összefogás a lényeg: kap-e ez az esemény publicitást a szakmai médiában - Gyurma Tv ::) - vagy csak ismét 2 perc erejéig a Fókuszban vagy az Aktívban lesz riport a Hooligans együttessel, akik felléptek egy olyan helyen, ahol mellesleg volt valami amerikai csávó? Tök jó lenne mondjuk egy Cutler interjú, persze ahhoz az kellene, hogy a ne csak mások közelítsenek a szövetség felé, hanem ők is mások felé  :-}
milyen igaz...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Június 15. - 09:35:16
Válasz #1039
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...hogy nem csak erről beszélgessünk. A hétvégén lezajlott a Herkules Kupa Nagyváradon.

Egy nagyon jó szezon után (A WABBA EB és NAC VB eredményei) ez volt vagy lehetett a versenyzők utolsó állomása.

Eredmények: 

-65 kg 1. Obertol Dávid, Infernó Győr
-80 kg 1. Lakatos Mihály, Infernó Győr
-100 kg 1. Nagy Levente    Vida Fitness
               2. Leonárd László Vida Fitness
               3. Bordás Sándor Fitness 2000
               4. Varga László Bunny Team
Női testépítés:
               1. Palecian Judit Infernó Győr

Tirpák Laci 2.hely
Orsai Gergő 3.hely
Nagy Dóra 4.hely
Rusznák Csilla 5.hely

Remélhetőleg a román oldalakon hamarosan fent lesznek a képek és teljes eredménylista is.

Gratulálunk a versenyzőknek!  :-)!


2008. Június 15. - 09:52:32
Válasz #1040
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jay-t megnézzük...fotózzuk...beszámolunk...szigorúan mint sajtó ott leszek.  ;)

2008. Június 15. - 10:00:25
Válasz #1041
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogy is lesz sorba?

Fitparádé Október 12
Body Sport Kupa Október 19
Superbody Október 25
IFBB Magyar Bajnokság + Jay Cutler Show  Október 25

2008. Június 15. - 10:26:11
Válasz #1042
Nem elérhető

Dorsum


Kedves Eszter!

Végre megtaláltam a képeket és csak gratulálni tudok ismételten! Gondolom te is ide-ide pillantassz, de Laci majd biztosan átadja a "láttamozást".

U.i.: Igen én voltam, a Bajuszcsalád "az" a tagja  ;D

2008. Június 15. - 11:56:15
Válasz #1043
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hogy is lesz sorba?

Fitparádé Október 12
Body Sport Kupa Október 19
Superbody Október 25
IFBB Magyar Bajnokság + Jay Cutler Show  Október 25

Tehát mégegyszer mert rossz dátumot írtam:

Fitparádé Október 12

Body Sport Kupa Október 19

Superbody Október 25

IFBB Magyar Bajnokság + Jay Cutler Show  Október 26



2008. Június 15. - 12:01:04
Válasz #1044

Klink Zoltán

Vendég
MAGYAR BAJNOKSÁG+CUTLER SHOW OKTÓBER 26!VASÁRNAP

2008. Június 15. - 12:50:19
Válasz #1045
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Hogy is lesz sorba?

Fitparádé Október 12
Body Sport Kupa Október 19
Superbody Október 25
IFBB Magyar Bajnokság + Jay Cutler Show  Október 25

Tehát mégegyszer mert rossz dátumot írtam:

Fitparádé Október 12

Body Sport Kupa Október 19

Superbody Október 25

IFBB Magyar Bajnokság + Jay Cutler Show  Október 26



   

 @:-) @:-) @:-)

Ausztria kupáról esetleg nincs valami infód?

2008. Június 15. - 12:53:52
Válasz #1046
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ausztria Kupa Október 18.  ;)

2008. Június 15. - 17:17:57
Válasz #1047

B1ll4

Vendég
Van itt olyan aki tervezi indulását a Superbody-n ?:)

2008. Június 15. - 18:50:13
Válasz #1048
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Van itt olyan aki tervezi indulását a Superbody-n ?:)
A Johnny meg én.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 15. - 18:50:46
Válasz #1049
Nem elérhető

fastor


Van itt olyan aki tervezi indulását a Superbody-n ?:)
A Johnny meg én.
az nem csak amatör verseny? :-O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó