2024. Október 07. - 01:29:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 389943 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Október 27. - 11:45:25
Válasz #1770
Nem elérhető

dino


na kapjátok be  ;D ;D utána egyébként athletic
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 11:51:14
Válasz #1771
Nem elérhető

trobert2


hmmm na még vagy 2 év és megnézem magamnak azt a forma kategóriát, ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 27. - 11:52:05
Válasz #1772
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Forma után milyen kategória jön? ami eggyel "nagyobb" ?
Modell ;D

Nem tudom, nekem ez a forma tűnik a férfi modell kategóriának.

2010. Október 27. - 11:55:29
Válasz #1773
Nem elérhető

zotja


Forma után milyen kategória jön? ami eggyel "nagyobb" ?
Modell ;D

Nem tudom, nekem ez a forma tűnik a férfi modell kategóriának.
ja..nekem indult már ott haver,de nem úgy nézett ki mint Dino..(kisebb volt nem ennyire szálkás stb,de 2. lett)és főleg nem volt tele :D

2010. Október 27. - 12:01:28
Válasz #1774
Nem elérhető

trobert2


aki még soha nem indult versenyen,és pl kiküszöbüli a hiányosságokat pl én akkor hol érdemes indúlni hogy ne legyen belőle nagy beégés??
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 27. - 12:17:45
Válasz #1775
Nem elérhető

dino


aki még soha nem indult versenyen,és pl kiküszöbüli a hiányosságokat pl én akkor hol érdemes indúlni hogy ne legyen belőle nagy beégés??
Robi ez attól függ, hogy sikerül a diétád, súlykorlát/ fazon függő.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 12:19:07
Válasz #1776
Nem elérhető

dino


Forma után milyen kategória jön? ami eggyel "nagyobb" ?
Modell ;D

Nem tudom, nekem ez a forma tűnik a férfi modell kategóriának.
ja..nekem indult már ott haver,de nem úgy nézett ki mint Dino..(kisebb volt nem ennyire szálkás stb,de 2. lett)és főleg nem volt tele :D
ha a Paulra gondolsz, én úgy tudom, azért van benne is rendesen. mellesleg attól, hogy tele legyek kib*szott messze vagyok. Igaz-e Maszat, Mangela?  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 12:23:43
Válasz #1777
Nem elérhető

trobert2


Értem,hát igen azon múlik sok minden,na majd vagy 2 év múlva meglátom mennyire sikerül elérni azt a formát amit szeretnék!Dínó neked meg egy nagy kalappal,gondolom képeket majd raksz fel?!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 27. - 12:45:10
Válasz #1778
Nem elérhető

wizso


ugyan én csak passzív nézelődő szoktam általában lenni, de most muszáj beírnom:
dino, ezt komolyan átgondoltad? Ilyen formával a Forma kategóriába egyrészt "sok" vagy, másrészt méltatlan a dolog a többi versenyzőre nézve, ha érted mire gondolok...
Simán jó vagy az Athleticbe, de remélem a többiek is megerősítenek ebben :)

2010. Október 27. - 12:49:21
Válasz #1779
Nem elérhető

Aco


hát ha engedik hogy indulj formában akkor azt kell.Mondjon aki akar akármit,ilyen pofátlan ez a világ sajnos.

2010. Október 27. - 12:57:57
Válasz #1780
Nem elérhető

trobert2


Szerintem Dínó úgy van vele hogy nem akar egyből a mély vízbe ugrani,ki akarja járni a lépcsőfokokat!amúgy én is így csinálnám!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Október 27. - 13:08:59
Válasz #1781
Nem elérhető

dino


Értem,hát igen azon múlik sok minden,na majd vagy 2 év múlva meglátom mennyire sikerül elérni azt a formát amit szeretnék!Dínó neked meg egy nagy kalappal,gondolom képeket majd raksz fel?!
köszönöm szépen! igen verseny után mindenképpen, azt, hogy a napokban sikerül készíteni nem ígérem, nem ez az első most, de alakul a forma szépen
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 13:09:45
Válasz #1782
Nem elérhető

Maszat


Basszátok meg most nézem a 2008as forma kategória díjazását, és még az 5. helnyél is adnak 50ezerért kieget.  :o
Ahogy Atomanti mondja, 1 kis free badipor meg csak jól jönne.hmmm.  ;D  nemtom baszki, nem tom  ;D  nekem égő lenne ezt a testet mutogatni amivel rendelkezem, 50ezerért lehet meg sem érné  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 27. - 13:10:27
Válasz #1783
Nem elérhető

dino


hát ha engedik hogy indulj formában akkor azt kell.Mondjon aki akar akármit,ilyen pofátlan ez a világ sajnos.
ez teljesen így van, athletichez hiányos vagyok, vékonyka a láb! az esélytelenek nyugalámával meg nem szeretnék színpadra állni.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 27. - 13:11:03
Válasz #1784
Nem elérhető

dino


Basszátok meg most nézem a 2008as forma kategória díjazását, és még az 5. helnyél is adnak 50ezerért kieget.  :o
Ahogy Atomanti mondja, 1 kis free badipor meg csak jól jönne.hmmm.  ;D  nemtom baszki, nem tom  ;D 50 nekem égő lenne ezt a testet mutogatni amivel rendelkezem, 50ezerért lehet meg sem érné  ;D
idén csak 30ezer sajna
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!