2024. Október 06. - 13:25:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzőtermi fotók  (Megtekintve 389878 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Augusztus 03. - 21:41:49
Válasz #1605
Nem elérhető

brutusz


azért ez már jobb. megkövetem magam...  :-){

2010. Augusztus 03. - 21:44:00
Válasz #1606
Nem elérhető

dino


azért ez már jobb. megkövetem magam...  :-){
ne kövesd meg magad.. tömegben csúnyán rámversz, igaz magasságra is. a stílusért meg mindenkitől elnézést, igyekszem normálisan kezelni a dolgokat a jövőben!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 21:44:51
Válasz #1607

Bandi

Vendég
ez hány év edzés,és hány kúra?
ja,és mennyi idős vagy?

2010. Augusztus 03. - 21:46:07
Válasz #1608
Nem elérhető

mangela87


Jó ez Dino!   :-)!
Stílusod bizonyára a qrva propinak tudható be ugye ?   ***))    :-)->
:-)))
Amúgy törölj levelet...

2010. Augusztus 03. - 21:47:07
Válasz #1609
Nem elérhető

dino


5 év edzés,neharagudj, de azt hiszem ehhez semmi közöd, 24 éves leszek szeptemberben  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 21:47:59
Válasz #1610
Nem elérhető

dino


Jó ez Dino!   :-)!
Stílusod bizonyára a qrva propinak tudható be ugye ?   ***))    :-)->
:-)))
Amúgy törölj levelet...

pill és törlök, propi még nem megy:)) várom az aug.30at a komoly dolgok akkor kezdődnek!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 21:54:12
Válasz #1611

Bandi

Vendég
5 év edzés,neharagudj, de azt hiszem ehhez semmi közöd, 24 éves leszek szeptemberben  :)

végül is nem akarnám elvinni a topikot egy másik irányba,meg erről megoszlanak a vélemények.
az enyém csak egy,de én aszerint döntök,h azért mégis mennyi az annyi :)
ha egy kúrát verettél idáig bevagy 2 évente egyet,akkor nem rossz 8-)

2010. Augusztus 03. - 21:56:10
Válasz #1612
Nem elérhető

dino


5 év edzés,neharagudj, de azt hiszem ehhez semmi közöd, 24 éves leszek szeptemberben  :)

végül is nem akarnám elvinni a topikot egy másik irányba,meg erről megoszlanak a vélemények.
az enyém csak egy,de én aszerint döntök,h azért mégis mennyi az annyi :)
ha egy kúrát verettél idáig bevagy 2 évente egyet,akkor nem rossz 8-)
maradjunk annyiban, h fért volna belém sokkal több is, csak igyekszem mértéket tartani. + a tesztot se szeretem :) 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 03. - 21:58:49
Válasz #1613
Nem elérhető

mangela87


Jaah fújjj tesztó...
 :-)->    :----    :D   ;D

2010. Augusztus 03. - 22:19:08
Válasz #1614
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 08:33:42
Válasz #1615
Nem elérhető

jenei pisti


okés Dino!egész jó....deréktől felfelé. ;)

2010. Augusztus 04. - 12:46:38
Válasz #1616
Nem elérhető

dino


tegnap lemaradt
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 12:48:46
Válasz #1617
Nem elérhető

dino


okés Dino!egész jó....deréktől felfelé. ;)

köszönöm. deréktól lefelé rajta vagyok :) a mélyguggolás-t eddig kerültem, féltettem a térdem, de most nem érdekel. nagyon kell a tömeg lábra, meglátjuk mit sikerül kihozni belőle. van még szűk 3 hóapom
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Augusztus 04. - 14:45:31
Válasz #1618
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
okés Dino!egész jó....deréktől felfelé. ;)

köszönöm. deréktól lefelé rajta vagyok :) a mélyguggolás-t eddig kerültem, féltettem a térdem, de most nem érdekel. nagyon kell a tömeg lábra, meglátjuk mit sikerül kihozni belőle. van még szűk 3 hóapom

Az általad választott kategória irányvonalait tartsd szemelőtt.  ;)

2010. Augusztus 04. - 15:01:59
Válasz #1619
Nem elérhető

dino


okés Dino!egész jó....deréktől felfelé. ;)

köszönöm. deréktól lefelé rajta vagyok :) a mélyguggolás-t eddig kerültem, féltettem a térdem, de most nem érdekel. nagyon kell a tömeg lábra, meglátjuk mit sikerül kihozni belőle. van még szűk 3 hóapom

Az általad választott kategória irányvonalait tartsd szemelőtt.  ;)
  -75 kg / forma kategóriának néz ki. meglátjuk mi történik aug 28-tól a testemmel :-))) nagyon szeretném az athletic-et de idén még valószínűleg kevés leszek
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!